Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A

Nie mam pojęcia jak to zatytułować


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

#21 -Ania-

-Ania-

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 131 postów

Napisano 09 styczeń 2004 - 17:14

Kasiaczku- dziękuje
(cmok)
Ania
  • 0
Podobno szczęściem można zarazić się jak chorobą. Ale jakoś nie widać epidemii.

A. Neveux

#22 Kasiaczek

Kasiaczek

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 304 postów

Napisano 09 styczeń 2004 - 17:48

Aniu nie ma sprawy :oops: Jesteś kochaną laseczką ;) i musiałam to napisać :lol:

Widze ze coraz wiecej ludzi pisze do postu Daffiego :oops:
Daffy wielkie dzieki za ten post bo normalnie wielki z ciebie człowiek, pozdrowionka dla osoby bliskiej twemu sercu......która się smieje z nas ;) :P

Pozdrowionka dla wszystkich (cmok)

Kasiaczek (B)
  • 0
Szczęściem może być każdy uśmiech,
każdy dobry uczynek, nowy dzień,
nowa wiadomość, dobra ocena,
przyjaciel, spełnione marzenie . . .
a moim szczęściem jest to, że żyję wśród Was !!!

#23 _Ayla_

_Ayla_

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 277 postów

Napisano 13 styczeń 2004 - 15:58

No i ja tutaj swoje trzy grosze wrzucę, bo i mnie rozpromieniły Wasze posty. Nie mogę być na forum tak często i tak długo jakbym tego chciała i często przeoczę ciekawe tematy...
Daffy też wracam do tekstów Gabriela Garcia Marquez. Są przepiękne i mądre. Gdybyśmy wszyscy tak potrafili...

No i ja tam też absolutnie nie wnikam... czy ta bliska osoba to kobieta czy mężczyzna... W końcu mamy wolny kraj hihihi

Ach! Może tak przy okazji i bez okazji powiem Wam, że gdyby szczęście miało barwę np. zieloną , to dziś wokół mnie byłaby aura zielona.
Jestem dziś taka radosna i szczęśliwa, zupełnie bez konkretnego powodu, a może z wielu malutkich powodów?

czary maaaaaary, zarażam smutasków moją energią i radością!!! :D

Pozdrawiam Daffy Ciebie i wszystkie moje ulubione tekściarki z forum :)

Ayla
  • 0

#24 Kasiaczek

Kasiaczek

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 304 postów

Napisano 13 styczeń 2004 - 20:45

Chciała bym tu dodać parę sówó :( smutno mi i tak jakoś nie naj lepiej... Odnalazłam pewnego człowieka w swym życiu... nie wiem czy to właśnie on... ale jest... wszystko dzieki IPONowi :lol: ale czy to przetrwa :?: :?: teraz by się przydała Rrybka o marzenia spełnienia... Rrybko spraw by życie się ułożyło bardzo dobrze nam... mu i mi ... i by nik nie cierpiał... spraw by ta miłość o której tak marzę była realna i by była piekna a nie tylko bólem i cierpieniem :cry:

Pozdrawiam

Kasiaczek
  • 0
Szczęściem może być każdy uśmiech,
każdy dobry uczynek, nowy dzień,
nowa wiadomość, dobra ocena,
przyjaciel, spełnione marzenie . . .
a moim szczęściem jest to, że żyję wśród Was !!!

#25 kinia_legionowo

kinia_legionowo

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 137 postów

Napisano 15 styczeń 2004 - 21:43

Nic tak dawno niewywarło na mnie takiego wrażenia :) Niestety nieznałam tego wiersza ale teraz napewno wkopiuje go do swojej kolekcji. Jest piękny, wrażliwy zachęca do refleksji i naprawde poprawia nastrój. Mam tylko nadzieje że pomogło i ta osoba zrozumiała :)

Całuje was KINIA
  • 0
A my tak łatwopalni biegniemy w ogień by mocniej żyć!, tak śmiesznie marni dosłowni zbyt

#26 blue

blue

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 336 postów

Napisano 16 styczeń 2004 - 20:09

Gdy to kiedys przeczytalam, to najbardziej zapadly mi w pamiec slowa CZLOWIEK MOZE PATRZEC NA DRUGIEGO Z GORY TYLKO, GDY CHCE MU POMOC SIE PODNIESC. To znaczylo wiecej niz wszystko.
  • 0
Bezmyślnym życiem żyć człowiekowi nie warto.

#27 Kasiaczek

Kasiaczek

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 304 postów

Napisano 17 styczeń 2004 - 10:45

Chciała bym napisać że w mym serduszku zabłysło milion iskierek MIŁOŚCI tylko boje się że pomyle zauroczenie z miłością :cry: Mam nadzieje ze to co się dzieje to będzie super wydarzenie... I nie będę się bała jutra i nie będę się bała tego uczucia :-D Ciciesze się że mogę tu napisac o swoich uczuciach :oops: Rrybko to jak z tym moim marzeniem?

Pozdrawiam

Kasiaczek
  • 0
Szczęściem może być każdy uśmiech,
każdy dobry uczynek, nowy dzień,
nowa wiadomość, dobra ocena,
przyjaciel, spełnione marzenie . . .
a moim szczęściem jest to, że żyję wśród Was !!!

#28 Kasiaczek

Kasiaczek

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 304 postów

Napisano 28 styczeń 2004 - 11:58

NIE UMIĘ NAWET MYŚLEĆ, JAK TO BĘDZIE ŻYĆ BEZ CIEBIE, BO Z TOBA JEST PIĘKNIEJ NA ZIEMI NIŻ SAMEJ NAWET W NIEBIE I ZROBIĘ WSZYSTKO, CO TYLKO MOGĘ,ZNIOSĘ TE NIBO NA ZIEMIE, ROZPALE W TWYM SERCU OGIEŃ, BO JESTEŚ WSZYSTKIM CO DOBRE I KOCHANE I KOCHAĆ CIĘ NIGDY W ŻYCIU NIE PRZESTANĘ.TY UMIESZ MNIE ZRANIC SWYMI SŁOWAMI LECZ SZYBKO GOISZ ME RANY DOBRYMI CZYNAMI. A MOJE SERCE NIE PRAGNIE NIC WIECEJ, CHCE CIE TYLKO KOCHAC WCIĄŻ BARDZIEJ I GORĘCEJ. WIEC NIE RÓB NIC CZEGO WIESZ, ŻE NIE CHCESZ, LECZ POZWÓL SIĘ WCIĄŻ KOCHAĆ BO MAM DOBRE SERCE,. SERCE SZCZERE I I TYLKO TOBIE ODDANE A BEZ CIEBIE ZGINIE Z BÓLU ROZERWANE.



Kocham ale nie powiem kogo ;) :P

Pozdrawiam

Kasiaczek
  • 0
Szczęściem może być każdy uśmiech,
każdy dobry uczynek, nowy dzień,
nowa wiadomość, dobra ocena,
przyjaciel, spełnione marzenie . . .
a moim szczęściem jest to, że żyję wśród Was !!!


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych