Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A

Nie mam pojęcia jak to zatytułować


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_DaFFy_*

Gość_DaFFy_*
  • Gość

Napisano 07 styczeń 2004 - 11:29

Kochani chciałbym wkleić tu list, jaki kiedyś dostałem od nieznajomej mi osoby. Czytam go zawsze, kiedy jest mi smutno, źle lub, kiedy nie rozumie postępowania innych. Wczoraj rozmawiałem z bliską mi osobą, może, kiedy ona to przeczyta tez wiele zrozumie a może komuś z was on w jakimś stopniu pomoże :oops:

Jeśliby Bóg zapomniał przez chwilę, że jestem marionetką i podarował mi odrobinę życia, wykorzystałbym ten czas najlepiej jak potrafię. Prawdopodobnie nie powiedziałbym wszystkiego, o czym myślę, ale na pewno przemyślałbym wszystko, co powiedziałem. Oceniałbym rzeczy nie ze względu na ich wartość, ale na ich znaczenie. Spałbym mało, śniłbym więcej, wiem, że w każdej minucie z zamkniętymi oczami tracimy 60 sekund światła. szedłbym , kiedy inni się zatrzymują, budziłbym się , kiedy inni śpią. Gdyby Bóg podarował mi odrobinę życia, ubrałbym się prosto, rzuciłbym się ku słońcu, odkrywając nie tylko me ciało, ale moją duszę. Przekonywałbym ludzi, jak bardzo są w błędzie myśląc, że nie warto się zakochać na starość. Nie wiedzą bowiem, że starzeją się właśnie dlatego, iż unikają miłości. Dziecku przyprawiłbym skrzydła, ale zabrałbym mu je , gdy tylko nauczy się latać. Osobom w podeszłym wieku powiedziałbym , że śmierć nie przychodzi wraz z starością, lecz z zapomnieniem ( opuszczeniem). Tylu rzeczy nauczyłem się od ludzi... Nauczyłem się ,że wszyscy chcą żyć na wierzchołku góry, zapominając, że prawdziwe szczęście kryje się w samym sposobie wspinania się na górę. Nauczyłem się, że kiedy nowo narodzone dziecko chwyta swoją maleńką dłonią po raz pierwszy palec swego ojca, trzyma się go już zawsze. Nauczyłem się, że człowiek ma prawo patrzeć na drugiego z góry tylko wówczas, kiedy chce mu pomóc, aby się podniósł. Jest tyle rzeczy , których mogłem się od Was nauczyć, ale w rzeczywistości na niewiele się one przydadzą, gdyż, kiedy mnie włożą do trumny, nie będę już żył. Mów zawsze, co czujesz i czyń, co myślisz. Gdybym wiedział, że dzisiaj po raz ostatni zobaczę Cię śpiącego, objąłbym cię mocno i modliłbym się do Pana, by pozwolił mi być Twoim Aniołem Stróżem. Gdybym wiedział, że są to ostatnie minuty, kiedy Cię widzę, powiedziałbym ,,kocham Cię" A nie zakładałbym głupio, że o tym wiesz. Zawsze jest jakieś jutro i życie daje nam możliwość zrobienia dobrego uczynku, ale jeśli się mylę, i dzisiaj jest wszystkim, co mi pozostaje, chciałbym Ci powiedzieć, jak bardzo Cię kocham i że nigdy Cię nie zapomnę. Jutro nie jest zagwarantowane nikomu, ani młodemu, ani staremu. Być może , że dzisiaj patrzysz po raz ostatni na tych , których kochasz. Dlatego nie zwlekaj, uczyń to dzisiaj, bo jeśli się okaże , że nie doczekasz jutra, będziesz żałował dnia, w którym zabrakło Ci czasu na jeden uśmiech, na jeden pocałunek, że byłeś zbyt zajęty, by przekazać im ostatnie życzenie. Bądź zawsze blisko tych, których kochasz , mów im głośno, jak bardzo ich potrzebujesz, jak ich kochasz i bądź dla nich dobry. Miej czas, aby im powiedzieć,, jak mi przykro" ,, przepraszam" ,,proszę" ,,dziękuję" i wszystkie inne słowa miłości, jakie tylko znasz. Nikt Cię nie będzie pamiętał za Twoje sekretne myśli. Proś więc Pana o siłę i mądrość, abyś mógł je wyrazić. Okaż swym przyjaciołom i bliskim , jak bardzo są Ci potrzebni. Podziel się tymi słowami z kim zechcesz. Jeśli tego nie zrobisz dzisiaj, jutro będzie takie samo jak wczoraj. I jeśli tego nie zrobisz nigdy, nic się nie stanie. Teraz jest czas. Pozdrawiam i życzę szczęścia.


  • 0

#2 Kasiaczek

Kasiaczek

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 304 postów

Napisano 07 styczeń 2004 - 12:35

Daffy dzieki Tobie za ten list.... sama myslałąm o tym by to wpisac... ale oczywiscie ja leniwa jestem :oops: To bardzo wazne mowienie o swoich uczuciach to innych...... Nauczyłam sie mowic ze kogos kocha, ze dziekujeze jest na swiecie. Słowo "Kocham Cię" "Dziękuje ze jestes" daja bardzo duzo choc to krótkie słowa...... znaczenie mają wielkie.... Wiec nie bójmy się mówic ze kogos kochamy :lol: jesli chodzi o IPON to lubie i duzym szacunkiem obdarzam wielu z Was :-D a kocham z IPON-u teraz tylko a moze az z całego serduszka JEZYKA :!: :!: :!: Nie bójmy się tych słów Pozdrawiam i oby kazdy powiedział swoim bliskim ze kocha :-P Bo ja kocham i szanuje wielu ludzi z tego świata

Kasiaczek
  • 0
Szczęściem może być każdy uśmiech,
każdy dobry uczynek, nowy dzień,
nowa wiadomość, dobra ocena,
przyjaciel, spełnione marzenie . . .
a moim szczęściem jest to, że żyję wśród Was !!!

#3 basiak

basiak

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 716 postów

Napisano 07 styczeń 2004 - 12:42

Ja również wracam do prawd zawartych w liście Gabriela Garcia Marquez, który już na forum dawno temu umieściłam jako Przesłanie, a który wart jest przypominania co pewien czas. :)
  • 0

#4 Gość_DaFFy_*

Gość_DaFFy_*
  • Gość

Napisano 07 styczeń 2004 - 13:12

:oops: Moja wina wszystko przez to ze nie czesto czytam forum ale teraz przynajmniej wiem kto go napisal
:lol:,dwa jest tak wyjatkowy ze warto by byl w poaru miejscach
:lol: trzy ze moj byl kierowany do wyjatkowej osoby ;)
  • 0

#5 Kasiaczek

Kasiaczek

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 304 postów

Napisano 07 styczeń 2004 - 13:48

DaFFy wiem pewnie bede ciekawska ale kto ma takie szczescie :lol: która jest tą szczesciarą ze skradła Tobie serce :?: :?: :?:

Pozdrawiam

Kasiaczek
  • 0
Szczęściem może być każdy uśmiech,
każdy dobry uczynek, nowy dzień,
nowa wiadomość, dobra ocena,
przyjaciel, spełnione marzenie . . .
a moim szczęściem jest to, że żyję wśród Was !!!

#6 basiak

basiak

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 716 postów

Napisano 07 styczeń 2004 - 14:06

Ja nie jestem taka ciekawa, jak Kasiaczek ;) :lol: , ale życzę Wam: badźcie zawsze i wszędzie razem i mocno trzymajcie się za ręce :-P

Dołączona grafika
  • 0

#7 Kasiaczek

Kasiaczek

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 304 postów

Napisano 07 styczeń 2004 - 15:05

Przeciez ja nie jestem ciekawa ;) no moze troszku 8) ale Daffy czy kochasz tą osobę tak jak słowa tego oto wierszu :?: :?: :?:


Kocham Cie nie tylko za to, kim jesteś,
Lecz i za to, kim ja jestem, kiedy jestem z Tobą
Kocham Cię nie tylko za to,kim się stałeś-aś
Lecz i za to, kim ja stałem-am się dzięki Tobie.
Kocham Cię,bo zrobiłes-aś więcej,
Niż zrobiła by jaka kolwiek szkoła,
By uczynić mnie dobrym człowiekiem,
Więcej niż sprawiła by jakakolwiek wygrana,
By mnie uszczęśliwić.
Zrobiłeś-aś to bez gestu,
Bez słowa,bez znaku.
Zrobiłes-aś to
Bowiem jesteś sobą.
Być może właśnie na tym
Polega prawdziwa MIŁOŚĆ :?: :?: :?: :?:



Bardzo lubie ten wiersz :!: :!: :!: dostałam to kiedyś od kolegi który był w seminarium, zrezygnował z niego napisał mi pare słow w listach..... między innymi ten wiersz..... dzis nie wiem co się z tym kolegą dzieje :cry: :cry: :cry:

Pozdrowionka i całuski (cmok) (cmok)

Kasiaczek
  • 0
Szczęściem może być każdy uśmiech,
każdy dobry uczynek, nowy dzień,
nowa wiadomość, dobra ocena,
przyjaciel, spełnione marzenie . . .
a moim szczęściem jest to, że żyję wśród Was !!!

#8 Gość_DaFFy_*

Gość_DaFFy_*
  • Gość

Napisano 07 styczeń 2004 - 17:20

Kurcze :oops: jak nie wiedzialem jak zatytulowac tak teraz nie wiem co napisac jedno mi przychodzi tylko do glowy
kobiety sa myh myh myh ............... OKROPNE :D
  • 0

#9 basiak

basiak

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 716 postów

Napisano 07 styczeń 2004 - 17:36

Eeeeeeee, Daffy (non) Kobiety są...GORĄCE jak śpiewa Norbi ;) :lol: :D
  • 0

#10 Gość_DaFFy_*

Gość_DaFFy_*
  • Gość

Napisano 07 styczeń 2004 - 17:51

Bo bidula sie pomylil :lol: i nie wypadalo mu pozniej zmieniac :-D
  • 0

#11 basiak

basiak

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 716 postów

Napisano 07 styczeń 2004 - 18:20

Są jednak ... WYJĄTKOWE, a przynajmniej ta jedna - sam przyznałeś :oops: :lol: :-D
  • 0

#12 Kasiaczek

Kasiaczek

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 304 postów

Napisano 07 styczeń 2004 - 20:30

Daffy ciesze sie ze jest ktoś w Twoim życiu kogo kochasz, mam nadzieję że z wzajemnością :lol: ja też kocham, niestety u mnie jest tak, ze nie wiem jak jest, nie wiem czy kocha, czy nie kocha, nic nie wiem :cry: Ale wiedz ze miłość to naj wspanialesze uczucie, pewnie to wiesz duzo lepiej niż ja, w koncu dłuzej zyjesz jak to sam powiedziałes młoda jestem jeszcze :P Fajnie mi sie z Tobą rozmawia i wiem ze fajny z ciebie facet :) Chciałam cos jeszcze napisac ale wyleciało mi zgłowy ;) jak mi sie przypomni to napisze a teraz.......

Pozdrawiam

Kasiaczek
  • 0
Szczęściem może być każdy uśmiech,
każdy dobry uczynek, nowy dzień,
nowa wiadomość, dobra ocena,
przyjaciel, spełnione marzenie . . .
a moim szczęściem jest to, że żyję wśród Was !!!

#13 Kasiaczek

Kasiaczek

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 304 postów

Napisano 07 styczeń 2004 - 20:34

Basiak widze ze tylko my oblegamy ten temat :D moze dajmy szansę innym :?: albo lepiej nie ;) Dwie na Daffiego - ciężko to widze :? Żartuje :D

Jeszcze raz pozdrawiam

Kasiaczek
  • 0
Szczęściem może być każdy uśmiech,
każdy dobry uczynek, nowy dzień,
nowa wiadomość, dobra ocena,
przyjaciel, spełnione marzenie . . .
a moim szczęściem jest to, że żyję wśród Was !!!

#14 Gość_DaFFy_*

Gość_DaFFy_*
  • Gość

Napisano 08 styczeń 2004 - 11:35

Hm....... kochane kobietki sorki za moją dociekliwosc ale gdzie :?: w ktorym miejscu ja pisalem ze to kobieta :?:
Czy slowo wyjątkowa osoba aby napewno oznacza tylko kobiete :oops: a nie np. wspanialego przyjaciela :?: :D
ta wyjatkowa osoba wie ze to do niej i ja razem z nią mamy niezly ubaw z was ha ha ha
ps. ale i tak was lubie (cmok) wiem ze o mnie dbacie i pomysleliscie po co ma miec lepiej jak inni (ble) niech sie z kims zwiarze :D
  • 0

#15 Kasiaczek

Kasiaczek

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 304 postów

Napisano 08 styczeń 2004 - 12:09

Daffy oj nie pomyśałam o tym, przecież równie mocno się kocha przyjaciół :oops: W sumie w wyszych postach napisałam ze kocham JEZYKA a to moja przyjaciółka... Kocham dużo osob,ale moje niektore grono przyjaciół nie odwiedza IPONu i niech załują, nie wiedzą co tracą:) Pozdrowionka dla kogoś waznego dla Daffego, i proszę się z nas nie śmiać... JESTEŚMY TYLKO LUDŹMI 8) A tak swoją drogą, zastanawiam się czy nasze szefiątko Daffy będzie kiedyś w galeri Śluby Iponków :D W końcu IPON to ludzie którzy na wzajem się poznają i się zakochują w sobie... Daffy jak szukasz kobiety :P to jestem chętna i słuze pomocą ;)

Pozdrawiam

Kasiaczek
  • 0
Szczęściem może być każdy uśmiech,
każdy dobry uczynek, nowy dzień,
nowa wiadomość, dobra ocena,
przyjaciel, spełnione marzenie . . .
a moim szczęściem jest to, że żyję wśród Was !!!

#16 basiak

basiak

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 716 postów

Napisano 08 styczeń 2004 - 12:28

Hm....... kochane kobietki sorki za moją dociekliwosc ale gdzie :?: w ktorym miejscu ja pisalem ze to kobieta :?:
Czy slowo wyjątkowa osoba aby napewno oznacza tylko kobiete :oops: a nie np. wspanialego przyjaciela :?: :D
ta wyjatkowa osoba wie ze to do niej i ja razem z nią mamy niezly ubaw z was ha ha ha
ps. ale i tak was lubie (cmok) wiem ze o mnie dbacie i pomysleliscie po co ma miec lepiej jak inni (ble) niech sie z kims zwiarze :D


Wczoraj rozmawiałem z bliską mi osobą, może, kiedy ona to przeczyta tez wiele zrozumie


W taki sposób określa się przyjaciela :?: :oops: No może, w niektórych kręgach :-P ;) :P

Bawcie się MYSZKI dobrze, bo śmiech to zdrowie :D :D :D

Dołączona grafika
  • 0

#17 Gość_DaFFy_*

Gość_DaFFy_*
  • Gość

Napisano 08 styczeń 2004 - 13:37

oj basik basik czepiasz sie szczegów :-P ona tzn. bliska mi osoba ©
  • 0

#18 basiak

basiak

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 716 postów

Napisano 08 styczeń 2004 - 13:53

Bardzo staram się być zaczepna, żebyś zabawił jak najdłużej na forum. :) :-D :D
Tak rzadko tu bywasz :? , więc się nie dziw ;) :P :D
  • 0

#19 Liwia

Liwia

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 540 postów

Napisano 09 styczeń 2004 - 12:53

Zrobiło sie w tym temacie całkiem sympatycznie...
Dzięki Daffy, Basik i Kasiaczku... po lekturze tego wszystkiego w końcu dziś pierwszy raz sie uśmechnęłam... Jesteście kochani... :-D i bardzo wyjątkowi... bez względu na płeć :oops: :oops: :oops: A może dzięki niej ;)
I jescze jedno... Daffy... ta myszka w Twoim profilu jest urocza. :oops: :oops: :oops: Naprawde wpadła mi dziś w oko:) ;) ;) ;)
Pozdrawiam
Liwia
  • 0

#20 Kasiaczek

Kasiaczek

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 304 postów

Napisano 09 styczeń 2004 - 15:35

Liwia jak smutna jestes to musisz tu byc czesciej, bo my fajni debesciaki :lol: ja choc czesto smutasek ale jednak troche usmiechu w serduszku sie znajduje :oops: tu warto zaglądac.... bo i lepiej na sercu i na codzien :-D

Pozdrawiam

Kasiaczek
  • 0
Szczęściem może być każdy uśmiech,
każdy dobry uczynek, nowy dzień,
nowa wiadomość, dobra ocena,
przyjaciel, spełnione marzenie . . .
a moim szczęściem jest to, że żyję wśród Was !!!


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych