Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Dyskusyjna reputacja ;)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
57 odpowiedzi w tym temacie

#21 Gość_Mały książe_*

Gość_Mały książe_*
  • Gość

Napisano 19 luty 2013 - 14:47

Szpinaku nie lubię.Straszne paskudztwo i powoduje kamienie nerkowe-szczawiany.Co do plusów i munusów , na znak pokoju każdy z piszących dostał po plusiku.Szkoda jednak,że tamten temat poleciał do kosza, bo liczyłem na ciekawą dyskusję .Nie o szpinaku :) Warto rozmawiać o reputacji...


  • 0

#22 Gość_bea69_*

Gość_bea69_*
  • Gość

Napisano 24 luty 2013 - 15:48

No teraz się zastanawiacie za co znowu dostała minusa i ile wątków znowu napiszę.Bez obawy nie napiszę

Mam takie pytanie,

1.forum jest to miejsce do dyskusji tak czy nie ???
Na forum piszą ludzie o różnych poglądach i to jest super. Bo poznajesz zdania innych na dany temat. Bo ilu piszących tyle poglądów

2. kiedy przyznaje się minusy??
Jak jeden z forumowiczów będzie miał inne zdanie ,jak np ja. No ale chyba po to jest forum . Nikt nie musi zgadzać się z moim zdaniem , a ja z jego

3. czy minusy to nie początek dyktatury ??
Masz inne zdanie masz minus np w poście Pedofilia w Kościele. Będzie tak że zaczniesz się zastanawiać jak odpowiedzieć , żeby minusa nie zarobić. i ludzie przestaną dyskutować na forum

4. a może wstawiać tylko plusy za posty które coś wnoszą do dyskusji, a minusy niech wstawiają admini
  • 0

#23 Lilith

Lilith

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 423 postów

Napisano 24 luty 2013 - 16:15

A może się tym nie przejmować? Jak ktoś ma swoje zdanie to powinien je wypowiedzieć....a jak zarobi -....przecież to tylko forum. Świat sie na nim ie kończy.


  • 0

#24 CZARNYANIOL

CZARNYANIOL

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 451 postów

Napisano 24 luty 2013 - 16:36

Bea69 chyba trochę przesadzasz z tymi punktami. Jedni wolą napisać komentarz inni dają ( + ) i ( - ), jeszcze inni i piszą i oceniają.
Nie ma w tym żadnej dyktatury ani innych ukrytych treści.
Po prostu pisz to co myślisz a punktami się nie przejmuj, bądź po prostu sobą.
  • 1
Błogosławiony ten, co nie ma nic do powiedzenia, a pomimo to milczy.

#25 lucyna

lucyna

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 309 postów

Napisano 24 luty 2013 - 16:44

Jak dla mnie to nie jest żadne przejmowanie się, ot po prostu zwykle bicie piany,ciągle musi się coś dziać.


  • 4
Nawet siwa może być szczęśliwa:)

#26 Gość_Tommy_*

Gość_Tommy_*
  • Gość

Napisano 24 luty 2013 - 16:51

Tak Lucynko, to jest po prostu bicie piany, i zwrócenie na Siebie uwagi. Ludzie, wy nie macie innych tematów, tylko kto komu, dlaczego, w jakim celu dał plusa lub minusa??


  • 1

#27 Lilith

Lilith

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 423 postów

Napisano 24 luty 2013 - 16:54

Bea czyli, że każdy każdemu powinien przyklaskiwać, żeby pinusa nie zalapać?????? hahahahahahahahahaha życz sukcesów


  • 0

#28 Gloria

Gloria

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 446 postów

Napisano 24 luty 2013 - 17:19

Bea69 chyba trochę przesadzasz z tymi punktami. Jedni wolą napisać komentarz inni dają ( + ) i ( - ), jeszcze inni i piszą i oceniają.
Nie ma w tym żadnej dyktatury ani innych ukrytych treści.
Po prostu pisz to co myślisz a punktami się nie przejmuj, bądź po prostu sobą.

Nie sadze, ze bea ma na mysli przejmowanie sie. Mysle, ze chodzi o to, ze czesto w postach sa rozne tresci, niektore merytoryczne, niektore o innycm charakterze, i chodzi o to, ze czesto nie waiadomo za co ten minus jest , ktorej czesci posta dotyczy. Z tego tworzy sie troche zagmatwana atmosfera i animozje. Chodzi rowniez o to, zeby minusy nie byly stawiane w celu odegrania sie na kims. Zgadzam sie z bea, ze stawianie plusow wylacznie spowodowaloby cieplejsza atmosfere na forum, przeciez zawsze mozna napisac ze z czyms sie nie zgadzamy. Ja np. ostatnio ustosunkowalam sie do jednego tylko zdania w poscie o zwierzakach i wyjasnilam o co mi chodzi. Gdybym postawila minus za caly post, bylo by to przeklamanie.

Admin moglaby stawiac minusy za posty, ktore sa np. agresywne, obrazliwe, nie na temat i co tam jeszcze podpadaloby....


  • 0

#29 Lilith

Lilith

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 423 postów

Napisano 24 luty 2013 - 17:32

Jak można się odegrać minusem za inus skoro nie wiemy kto go postawił? Trzeba się pogodzić z faktem, że nie wszyscy maja takie samo zdanie jak my, i nie każdy sie z nim musi zgodzić. Proste. Po co do tego dorabiać jakąś teorie spiskową? Bez przesady robicie z igły widły i tyle.


  • 1

#30 Gość_Tommy_*

Gość_Tommy_*
  • Gość

Napisano 24 luty 2013 - 17:33

Z tego tworzy sie troche zagmatwana atmosfera i animozje.

Nie masz racji. Uważam, że właśnie takimi  dyskusjami robimy zamęt, i nie potrzebnie Sobie stwarzamy problemy. Cała reputacja w takiej formie jest dobra. Bea wspominała o dyktaturze. Ale kogo dyktaturze? Czego? Chyba te + i - traktuję się jako formę zabawy. Bo czy mam 10 plusów czy 20 minusów, to jaka to różnica? Żadna


  • 1

#31 CZARNYANIOL

CZARNYANIOL

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 451 postów

Napisano 24 luty 2013 - 17:34

Powiedzcie mi czy stawianie punktów to aż tak ważny temat? Jeśli ktoś komuś stawia ujemne punkty tylko dlatego, że go nie lubi czy z zemsty, to świadczy jedynie o niedojrzałości emocjonalnej tej osoby. A jeśli minus jest za treść, no cóż trzeba się z tym pogodzić.
Myślę, że w razie jakiś wątpliwości co do oceny, zawsze można się zwrócić do któregoś z Adminów czy Moderatorów aby wyjaśnił sytuację.
Ta dyskusja nie prowadzi do niczego a temat jest na siłę ciągnięty.
  • 1
Błogosławiony ten, co nie ma nic do powiedzenia, a pomimo to milczy.

#32 Lilith

Lilith

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 423 postów

Napisano 24 luty 2013 - 17:37

CZARNYANIOL nie poddawaj takich pomysłów bo nawiedzeni ludzie zasypią adminów zażaleniami. A wiem z doświadczenia, że sporo tu takich nawiedzonych. Dlaczego admin mieć cś wspólnego z indywidualnym zdaniem kazdego forumowicza? Ja rozumiem, jeśli treść jest wulgarna albo w ogóle nie na temat to wtedy tak. W innym przypadku to totalny idiotyzm i przede wszystkim zawalenie robotą adminów.


Użytkownik Lilith edytował ten post 24 luty 2013 - 17:41

  • 0

#33 CZARNYANIOL

CZARNYANIOL

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 451 postów

Napisano 24 luty 2013 - 17:41


CZARNYANIOL nie poddawaj takich pomysłów bo nawiedzeni ludzie zasypią adminów zażaleniami.

Wiesz myślę, że to mała grupa, która ma wątpliwości co do swojej punktacji:)
  • 1
Błogosławiony ten, co nie ma nic do powiedzenia, a pomimo to milczy.

#34 Lilith

Lilith

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 423 postów

Napisano 24 luty 2013 - 17:43

CZARNYANIOŁ niestety mylisz się......zażalenia wyrosną jak grzyby po deszczu.


  • 1

#35 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6295 postów
  • Skąd:home

Napisano 24 luty 2013 - 18:14

Kochani troszkę nie potrzebna ta dyskusja. Czarny Aniele wyjaśnianie każdego minusa, czy każdej w tej sprawie zgłoszonej sytuacji mogłoby skutkować tym, że admini i moderatorzy zasypialiby przy klawiaturze ;) Równie dobrze nie mieliby już czasu na inne zajęcia, których w końcu nie brak. Minusy są tylko dwa na dobę i czy to aż takie ważne, za co i od kogo go ktoś dostał??! Nie warto skupiać się na pierdołach. Lepiej spożytkować tą energię na coś dobrego. Mały plusik, dobre słowo i od razu robi się kolorowo  :) :) Mam nadzieję, że zrozumiałe :)


Użytkownik __ANIOŁEK__ edytował ten post 24 luty 2013 - 22:04

  • 4

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#36 Gość_Mały książe_*

Gość_Mały książe_*
  • Gość

Napisano 24 luty 2013 - 18:17

Moim zdaniem wystarczy zlikwidować minusy.Jak komuś się spodoba czyjś post , to da plusa jak nie to napisze co myśli.Widzę,że w końcu na portalu robi sie porządek w wielu sprawach.Miło patrzeć i czytać :) Popieram!


  • 0

#37 CZARNYANIOL

CZARNYANIOL

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 451 postów

Napisano 24 luty 2013 - 18:27

_Aniołku_ myślę, że tylko nieliczna grupa osób ma problem z reputacją. Dość często po treści postu od razu widać, za co dana osoba dostała punkt ujemny. Wyjaśnić można gdy zachodzi podejrzenie, że ktoś daje punkty złośliwie.
Większość Forumowiczów nie przywiązuje do punktacji żadnej wagi i nie ma co o tym dyskutować.
  • 1
Błogosławiony ten, co nie ma nic do powiedzenia, a pomimo to milczy.

#38 Gloria

Gloria

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 446 postów

Napisano 24 luty 2013 - 19:21

_ Dość często po treści postu od razu widać, za co dana osoba dostała punkt ujemny.

Nie zawsze jest to jasne.

Mnie minusy nie robia roznicy, ale skoro juz jest dyskusja, to np. nie jest dla mnie jasne za co jest minus w poscie nr 30 w dziale o pedofilii. Zamiast tego wolalabym zeby osoba ustosunkowala sie merytorycznie. Co ktos widzi zlego w terapii psychologa czy psychiatry dla ludzi skrzywdzonych w dziecinstwie? Tego nie rozumiem, i tu uwazam zamiast minusa, lepsze by bylo wyjasnienie.


  • 0

#39 staniew

staniew

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 288 postów

Napisano 24 luty 2013 - 23:29

Mnie zdarzyło się kilka razy zaplusować lub zaminusować bezwiednie.Wszystkiemu winne moje serdelkowe paluszki które potrafią coś uruchomić ślizgając się po ekranie.Przepraszam

Nawet rządzącym się to zdarza podczas głosowania .Pani Marszałek/kinia (nie ta z legionowa) zagłosowała inaczej niż chciała :

http://wyborcza.pl/1...marszalka_.html


  • 0
Lecz ci,którzy ufają Panu,nabierają siły, wzbijają się w górę na skrzydłach jak orły,
biegną,a nie mdleją, idą ,a nie ustają.

#40 Gość_Falka_*

Gość_Falka_*
  • Gość

Napisano 25 luty 2013 - 11:26

...a ja jestem za takim projektem:

1) nie usuwać opcji plusowania/minusowania jednak ogólne wyniki tj liczba punktów użytkownika powinny być do informacji tylko osoby zainteresowanej! Pisanie pod publikę innych aby ,,nachapać" się plusów to taka dziecinada a my jesteśmy poważnymi ludźmi a nie dzieciarnią w piaskownicy ;)

2) aby uniknąć takich sytuacji o których pisze Pawełek - to nie powinno być tak na wierzchu i tak kontrastowo zielono/czerwono aby zachęcało to ocenienia np facebook ma tylko opcję (+) czyli "lubię to" i to jest delikatnie zaznaczone (czcionka nie rzuca się w oczy) w dolnym rogu i u nas też powinno być to ,,dyskretnym wyznacznikiem" :)

 

Pozdrawiam


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych