Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Jesienny zlot IPON w Zakopanem


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
116 odpowiedzi w tym temacie

#61 piccola

piccola

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 313 postów

Napisano 18 październik 2012 - 12:14

Jedziemy z Mazur i możemy jechać przez Warszawę i kogoś po drodze upchnąć ;) Zrzutka na paliwo taniej wyjdzie :P Wyjeżdżamy dziś w nocy. Pisać na gg 41759222 lub mrowciaa@gmail.com (hmmm... do godz. ok. 19.00 :))

Pozdrawiam.
  • 0

#62 Adamus1970

Adamus1970

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 77 postów

Napisano 20 październik 2012 - 21:41

...sobota, godzina 22:30, jeszcze pare godzin do odjazdu, akumulatory naładowane, ale mimo to już się żal robi na samą myśl że trzeba będzie wracać do szarej rzeczywistości, że nie będzie się widzieć niektórych osób, aż do następnego. Było super (tzn. jest - bo ide dalej się bawić - przyszlem na chwilkę odpocząć), dzięki wszystkim razem i, każdemu z osobna... więcej napiszę po powrocie do domu...
  • 0
"Nigdy nie zapominaj najpiękniejszych dni twego życia!
Wracaj do nich, ilekroć w twoim życiu wszystko zaczyna się walić."
Phil Bosmans

#63 Gość_Tommy_*

Gość_Tommy_*
  • Gość

Napisano 21 październik 2012 - 15:54

Ja już w domu. Zacznę od tego że chcę podziękować Stasi i Jackowi za organizacje, która stała na perfekcyjnym poziomie. To były 4 magiczne dni, oderwanie od rzeczywistości, ach aż żal było jechać do domu. Stasiu, już kiedyś to pisałem, zloty u Ciebie, są zajebiste, Najlepsze w całym kalendarzu pod każdym względem. A że coś tam bylo że komuś coś nie pasuję, no kochana, sama mówisz, że każdemu nie idzie dogodzić. Mam nadzieję, że jeszcze nie raz zagościmy :))
  • 0

#64 Artur30

Artur30

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 60 postów
  • Skąd:Śląsk

Napisano 21 październik 2012 - 16:56

My byliśmy pierwszy raz na zlocie w Zakopcu i było super. Stasiu dziękujemy również za rezerwację świetnej pogody :). Pozdrawiamy wszystkich obecnych i do zobaczenia następnym razem. Gosia i Artur
  • 0

#65 BAR32

BAR32

    Sufler

  • Moderator
  • 355 postów

Napisano 21 październik 2012 - 17:06

Podpisuję się pod słowami Tommego obiema rękami. Na różnych bywałam zlotach i.. te w Zakopanym były najlepsze,nie tylko w organizacji ale i atmosfera jak zwykle niepowtarzalna. Stasiu.. dziękuję za gościnę :) Ludziom..nie będę wymieniać imionami bo wyszłaby mi z posta litania ;) za naprawdę cudowne towarzystwo :) Adam.. dziękuję za dostarczenie mnie w całości na miejsce zlotu ;) Krisowi dziękuję za falstart mojego wyjazdu ;) Tommemu za to że użyczył mi miejsca w swoim samochodzie ;) Elu Tobie za przygarnięcie BAR'a na termy :) Aga23 dziękuję że znalazłaś czas na rozmowę.. Mam nadzieję że nie zalazłam nikomu za pazurki ;) Jeszcze raz wszystkim serdeczne dzięki :)
  • 0
"...oto słyszę jak w popiół przemieniam się i kruszę,i coraz mniejszy ciałem wierzę we własną duszę.."
/K.K.Baczyński/

#66 Gość_Tommy_*

Gość_Tommy_*
  • Gość

Napisano 21 październik 2012 - 17:11

te w Zakopanym były najlepsze

Są najlepsze.
  • 0

#67 Gość_amber44_*

Gość_amber44_*
  • Gość

Napisano 21 październik 2012 - 18:02


te w Zakopanym były najlepsze

Są najlepsze.



a ja , tradycyjnie , czekam na ciekawe fotki ze zlociku, chętnie obejrzę co tam "się działo" ;)
  • 0

#68 BAR32

BAR32

    Sufler

  • Moderator
  • 355 postów

Napisano 21 październik 2012 - 18:14

Tomku.. ja mówię o tych które już były :P
  • 0
"...oto słyszę jak w popiół przemieniam się i kruszę,i coraz mniejszy ciałem wierzę we własną duszę.."
/K.K.Baczyński/

#69 sucherro

sucherro

    Mistrz Ciętej Riposty

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 677 postów
  • Skąd:Nibylandia

Napisano 21 październik 2012 - 23:11

I mi właśnie udało się dotrzeć w tym momencie do domu. W mgle i z przygodami małymi ale szczęśliwie i z uśmiechem na twarzy:D
Dziękuje również tak jak przedmówcy głównie Jacusiowi i Stasi;)
Osobą które mnie porwały na Kasprowy Tatianie i Marcinowi. Współlokatorom za bezcenną moc wrażeń.Wszystkim tym którzy odwiedzali pokój melanżowy nr 5 a było ich trochę nie sposób wymienić :)
Co tu dużo mówić Zlot udany nie tylko pod względem pogodowym ale przede wszystkim towarzyskim:)
Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia.
  • 0

[you] Jeżeli w piekle wózki inwalidzkie są napędzane złem to będziemy wszyscy nieźle z*********ć... :)


#70 Tijaa

Tijaa

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 52 postów

Napisano 22 październik 2012 - 15:19

No to czas chyba na nas...... i my dotarliśmy do domu troszkę późno (złośliwość małych przedmiotów martwych i drogowców, którzy na zimę jak zwykle robią remonty dróg i uskuteczniają objazdy ...) oczyścicie podpisujemy się pod tym co napisali przedmówcy, było bardzo sympatycznie.
Sucherrku porwać Cię na Kasprowy to sama przyjemność - nie ma to jak towarzyszyć VIP/owi na Kasprowym.:):):
  • 0

#71 piccola

piccola

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 313 postów

Napisano 22 październik 2012 - 15:51

Ach te góry, górki, pagórki, Kasprowy, termy... góralski weekend zaliczony :) Pani Stasiu było pysznie, wygodnie, przytulnie i w ogóle i w szczególe... dziękuję! ;)
  • 0

#72 Gość_amber44_*

Gość_amber44_*
  • Gość

Napisano 22 październik 2012 - 17:12

wszyscy tak o górkach tylko piszą , no a jak tam w tych jacuzii było?
  • 0

#73 BAR32

BAR32

    Sufler

  • Moderator
  • 355 postów

Napisano 22 październik 2012 - 17:25

Amber44 było mokro , bąbelkowo :hehe: i.. zajefajnie.. Popływałam aż się zakwasów nabawiłam :cool: nic to..zakwasy przejdą.. a wspomnienie zostanie :D
  • 0
"...oto słyszę jak w popiół przemieniam się i kruszę,i coraz mniejszy ciałem wierzę we własną duszę.."
/K.K.Baczyński/

#74 arti320

arti320

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 148 postów

Napisano 22 październik 2012 - 17:30

Czas na meldunek:) ja też dotarłem do domu z małym poślizgiem.Dziękuję wsystkim za dobrą zabawę i jak zawsze miłe towarzystwo:D.Życie potrafi zaskakiwać,a nasza Harnaśka przeszła samą siebie!Załatwiła dobrą pogodę i atrakcje, gościnę jak na gaździnę przystało.Góry to nasze magiczne tereny i zostaną miłe :) wspomnienia.pozdrawiam
  • 0

#75 Gość_Falka_*

Gość_Falka_*
  • Gość

Napisano 22 październik 2012 - 17:44

Stasiu ja również bardzo dziękuję za gościnę :) Zgadzam się z przedmówcami, że było niesamowicie i świetnie się bawiłam pomimo, że to był mój pierwszy zlot, a jakoś nie czułam się wśród was ,,obco". :) Dziękuję wam za miłe towarzystwo i... trzeba to po prostu powtórzyć :D
  • 0

#76 BAR32

BAR32

    Sufler

  • Moderator
  • 355 postów

Napisano 22 październik 2012 - 18:06

Falka..cieszę się że Ci się podobało :D
  • 0
"...oto słyszę jak w popiół przemieniam się i kruszę,i coraz mniejszy ciałem wierzę we własną duszę.."
/K.K.Baczyński/

#77 kris.

kris.

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 42 postów

Napisano 22 październik 2012 - 18:45

Dzięki bardzo wszystkim za wspaniałe towarzystwo:) Harnaśce za miłe przyjecie, no i przepiękną pogodę:) Jak ona to robi?:huh: drugi raz miałem szczęście trafić na taką pogodę, dokładnie na sam pobyt- dzięki:)
  • 0

#78 Gość_Forest_82_*

Gość_Forest_82_*
  • Gość

Napisano 22 październik 2012 - 20:32

to ja też zabiorę głos. Był to mój pierwszy zlot, ale napewno nie ostatni...ta atmosfera i ludzie..coś wspaniałego.Jak to śpiewał swego czasu Rysiek Riedel - "w życiu piękne są tylko chwile". I to była właśnie jedna z nich. Dziękuję wam wszystkim:)
  • 0

#79 solana

solana

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 87 postów

Napisano 22 październik 2012 - 20:59

ja także się dołączę:) jak zawsze dzięki wszystkim i każdemu z osobna za super atmosferę i organizacje:) zloty w Zakopcu zawsze są takie "swojsko-rodzinne":* , bo jesteśmy goszczeni przez samych swoich no i jak w rodzinie bywa czasem może dojść do spięcia
  • 0

#80 Slavco

Slavco

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 271 postów

Napisano 22 październik 2012 - 22:37

Skoro już ekipa wracająca do Łodzi przez Mikołów zabrała głos to też się dołączę :) To nie znaczy, że dopiero dzisiaj późnym wieczorem dotarliśmy na miejsce :D Dziękuję Sylwii i kolegom za przyjemny i bezpieczny powrót do domu. Stasi i Jackowi za możliwość bliższego poznania Was oraz tych pięknych Gór oraz Wam wszystkim, dzięki Którym zloty w Zakopanem stały się stałym punktem w moim kalendarzu :) Do zobaczenia na następnym.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych