Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

problemy żołądkowe


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

#21 Gloria

Gloria

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 446 postów

Napisano 08 sierpień 2012 - 15:37

no o jelitach to trochę wiem bo 7 lat chorowałem na NZJ i ZJD leki od psychiatry na uspokojenie jelitka toże brałem .
Potwierdzam że znalezienie dobrego gastrologa to połowa sukcesu ale psychiatrzy też ludkom pomagają.


Domyslam sie, ze NZJ to Nieswoiste Zapalenie Jelita, czyli kolejna choroba o nieustalonej etiologii, ehh.
Jesli chorujesz 7 lat to jakos nie bardzo skuteczne to leczenie psychiatryczne. Moze cos wiesz o chorowaniu, nie neguje, ale malo wiesz o wyleczeniu. Po usunieciu przyczyny stany zapalne, biegunki, wzdecia, gazy itd. ustepuja w przeciagu kilku tygodni.

Zapomnialam jeszcze dopisac w poprzednim poscie, ze przyczyna moze byc rowniez chroniczna infekcja pasozytem lamblia, ale obojetnie czy jest to grzyb czy pasozyt, czy przerost bakterii i wirusow, zawsze jest to jakis patogen, ktory na dodatek nie zawsze wyjdzie w badaniach i nie mozna dac sobie wmowic, ze przyczyna jest nieustalona, albo na tle nerwowym i ze trzeba lykac psychtropy i meczyc sie do konca zycia.
Ja juz takich chorob o nieustalonej etiologii mialam ok. 10, zawsze sie uparlam i zawsze znalazla sie przyczyna. Wyciagnelam rowniez z roznych dolegliwosci mojego meza i kilka osob w rodzinie, ktorzy sie miotali po lekarzach z coraz gorszym skutkiem.
  • 0

#22 staniew

staniew

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 288 postów

Napisano 08 sierpień 2012 - 20:38

To Ty Gloria jesteś lekarzem czy masz jakiś specyfik?
  • 0
Lecz ci,którzy ufają Panu,nabierają siły, wzbijają się w górę na skrzydłach jak orły,
biegną,a nie mdleją, idą ,a nie ustają.

#23 monian

monian

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 26 postów

Napisano 08 sierpień 2012 - 21:21


Dziewczyny, przyznajcie się: każda z nas ma za sobą epizod zafascynowania nauczycielem, księdzem, rehabilitantem... ;-).

Hmm... ja jakoś nigdy nie miałam czegoś takiego... Szacunek do nauczyciela czy księdza to owszem, ale nigdy żeby za przeproszeniem sikać za osobą, która jest dobrym człowiekiem i chce mnie czegoś nauczyć czy pomóc... Nie powinno się mieszać wdzięczności z fascynacją - dla mnie to nie fair w stosunku do osoby która zamiast nagrody w postaci dobrych uczynków i uśmiechu osoby której się pomogło trafia w niezręczną sytuację - błogostan, wzdychanie oraz możliwość stracenia swojej posady za bliskie kontakty z osobą która jest przecież uczniem i osobą potrzebującą (jednocześnie). To tak na marginesie co sądzę o kontaktach osoby pomagającej z osobą potrzebującą pomocy...

Wracając do tematu:
jeśli naprawdę ten chłopak ci się podoba to moim zdaniem powinnaś zachować się dojrzale i zapytać go czy on nie chciałby poznać się bliżej... Zaoferuj mu swoją przyjaźń - nic nie tracisz, bo jeśli nie będzie zainteresowany to odmówi wprost albo zręcznie się wykręci. Moja znajoma jest z chłopakiem o przeszło 6 lat młodszym od siebie i są ze sobą szczęśliwi - nie pytajcie mnie dlaczego, bo tego nie wiem i to ich prywatna sprawa. Co do twoich problemów gastrycznych....

mogę niby jeść wszystko ( chodź mam uszkodzoną trzustkę)

po choinkę najadłaś się potraw które powinny być na twojej liście ,,potraw zakazanych"??? :facepalm: Nie powinnaś jeść wszystkiego co podleci. Już lepiej było się trochę pogłodzić niż jeść coś czego tobie nie wolno i mogłaś powiedzieć że tego ci jeść nie wolno, a może skądś przywieźli by tobie coś lżejszego do jedzenia, albo zabrać prowiant z domku... Tak czy siak idź do lekarza i przebadaj się... Może kontakt z dietetykiem ?
Pamiętaj, że to twoje życie i twój wybór którego nikt nie może podejmować za ciebie. Musisz wybadać jaki ten chłopak jest naprawdę i czy jest godny miłości i zaufania. Skoro jest wygadany (a z opisu to wynika że nie jest osobą zamkniętą w sobie) to gadaj z nim ;) czas pokaże... kto wie może z zaserowanego i śmierdzącego fajkami zębacza wyrośnie na pięknego łabędzia? ;)


Dzięki Falka, to jak narazie pierwsza odpowiedź, która mnie ucieszyła. Zupełnie nie rozumiem dlaczego tu wszyscy piszą, że mam zapomnieć bo to tylko zauroczenie. Wydaje mi się, że miłość zawsze zaczyna się od zauroczenia i wcale nie chce o nim zapominać tylko sprawić by on był tak samo zauroczony. 
Dziękuję wszystkie odpowiedzi. Najbardziej ucieszyłam się czytając odpowiedzi Falki i Valeski. Nie bardzo wiem dlaczego większość użytkowników odpowiadających na mój post już skreśla tego chłopaka przyznaję, że jestem zauroczona ale mam nadzieję, że każda miłość zaczyna się od fascynacji. Bardzo chciała bym by on się aż tak mną zafascynował i żeby nigdy mu nie przeszło. Rozważałam już to "przypadkowe" spotkanie ale po mnie wszystko widać, z resztą on na pewno zauważył, że mi się podoba. Myślę czasem, że może gdyby nie te bąki to była bym jego obiektem westchnień. Tylko jest jeszcze w wieku kiedy za bardzo się przejmujemy "a co ludzie powiedzą". Chciała bym żeby to jemu zależało bardziej niż mnie. Boję się, że jak zacznę o niego zabiegać to on mnie odepchnie.
  • 0

#24 Gloria

Gloria

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 446 postów

Napisano 08 sierpień 2012 - 23:17

To Ty Gloria jesteś lekarzem czy masz jakiś specyfik?


Tak, mam czarodziejski napoj, ktory leczy wszystkie choroby. Przyrzadzam go o polnocy przy pelni ksiezyca. :hehe:
  • 0

#25 staniew

staniew

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 288 postów

Napisano 09 sierpień 2012 - 08:06

Tak, mam czarodziejski napoj, ktory leczy wszystkie choroby. Przyrzadzam go o polnocy przy pelni ksiezyca. :hehe:

Zapomniałaś o zaklęciu ?Wiedziałem - to homeopatia.
  • 0
Lecz ci,którzy ufają Panu,nabierają siły, wzbijają się w górę na skrzydłach jak orły,
biegną,a nie mdleją, idą ,a nie ustają.

#26 Gloria

Gloria

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 446 postów

Napisano 09 sierpień 2012 - 10:04


Tak, mam czarodziejski napoj, ktory leczy wszystkie choroby. Przyrzadzam go o polnocy przy pelni ksiezyca. :hehe:

Zapomniałaś o zaklęciu ?Wiedziałem - to homeopatia.

Mylisz sie, na homeopatii sie nie znam.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych