Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Dziesiąte urodziny IPON


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
90 odpowiedzi w tym temacie

#61 Norcaine

Norcaine

    Odszedł na zawsze...

  • R.I.P.
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 11 luty 2012 - 18:00

helol wszystkim,

mam takie pytanko: o ktorej mniej wiecej przyjezdzacie? Pytanko do tych osób bez autek? bo jesli bedzie pare osob o podobnej godzinie to moge podwiezc was, bo tam jest kawalek do przejscia od przystanku do hotelu. Mieszkam w Lodzi, wiec dla mnie nie robi różnicy, o której wyjade:P
a wolę zadać pytanko, żeby to jakos zorganizować.

Odp. poprosze na gg: 5327386.

do zobaczonka:)


SOLANA ! Jesteś the beściak ! takie właśnie odpowiedzi utwierdzają nas/mnie , że LUDZMI jesteśmy , a nie konsumentami czasu dostępnego . Mnie nie chodziło o dojeżdżanie , bo blisko mieszkam , Malinka toże niedaleko ...... Sprawa gryzła się tylko i wyłącznie o ..... bidne funkcjonowanie na mrozie .............. Licho wychodzi zadzieranie nóg do tzw. komunikacji miejskiej , zwłaszcza na pętlach , gdy krawężnika/stopnia nie ma .................
A tak jest na krańcówkach !!!
Ogromne ciepło i serdeczności dla Ciebie , dobra i w porzo kobieto !!!!!! Znajdziemy Ciebie , i coś pogadamy , drużko .
Malina & Norcaine .
P.S. Będę stał w najbliższym kącie , i głową kiwał , gdy żabcia nawijać będzie ! :-)) 
....... Solano ....... Ten kawałek bez kółek ma circa 650 metrów ! Jal na mnie i M , bez kółek , to godzina co najmniej leżć na mrozie ! Czujecie ludziska słodką ironię ? ................. Szybciej się można wózeczkiem przemieścić , niż na kulasach kiepskich ? .............. LUZIK ! TO ŻART , LUDZISKA !!!!!!!!!!!! 


helol wszystkim,

mam takie pytanko: o ktorej mniej wiecej przyjezdzacie? Pytanko do tych osób bez autek? bo jesli bedzie pare osob o podobnej godzinie to moge podwiezc was, bo tam jest kawalek do przejscia od przystanku do hotelu. Mieszkam w Lodzi, wiec dla mnie nie robi różnicy, o której wyjade:P
a wolę zadać pytanko, żeby to jakos zorganizować.

Odp. poprosze na gg: 5327386.

do zobaczonka:)


SOLANA ! Jesteś the beściak ! takie właśnie odpowiedzi utwierdzają nas/mnie , że LUDZMI jesteśmy , a nie konsumentami czasu dostępnego . Mnie nie chodziło o dojeżdżanie , bo blisko mieszkam , Malinka toże niedaleko ...... Sprawa gryzła się tylko i wyłącznie o ..... bidne funkcjonowanie na mrozie .............. Licho wychodzi zadzieranie nóg do tzw. komunikacji miejskiej , zwłaszcza na pętlach , gdy krawężnika/stopnia nie ma .................
A tak jest na krańcówkach !!!
Ogromne ciepło i serdeczności dla Ciebie , dobra i w porzo kobieto !!!!!! Znajdziemy Ciebie , i coś pogadamy , drużko .
Malina & Norcaine .
P.S. Będę stał w najbliższym kącie , i głową kiwał , gdy żabcia nawijać będzie ! :-)) 
....... Solano ....... Ten kawałek bez kółek ma circa 650 metrów ! Jal na mnie i M , bez kółek , to godzina co najmniej leżć na mrozie ! Czujecie ludziska słodką ironię ? ................. Szybciej się można wózeczkiem przemieścić , niż na kulasach kiepskich ? .............. LUZIK ! TO ŻART , LUDZISKA !!!!!!!!!!!!


Przeredaguję : Solano i Difro . Jesteście wspaniałymi i pomocnymi kobietami . Nie chciałem Was ani nikogo urazić . Piszę intuicyjnie w taki , a nie inny sosób . Nie tworzę poezji ani słów wiązanych . Dziękuję za zainteresowanie sprawą/postem . Jestem wdzięczny , że ktoś taką błachostką zainteresowanie wykazał . Szczerze i bez bicia : dojazd NIBY jest ........... 16 i 43 tramwaje ........ ale na zimnie trudno łazić . Damy z Ewcią radę w ten , czy inny sposób , a jeśli godz. przybycia w niczym nie rzutuje - to i sprawa kłopotu zniknęłą ! Do zobaczyska na spotkaniu i jeszcze raz proszę o wybaczenie , jeśli komukolwiek po ................... przecznym wydaje się sposób , w jaki myśli na klawisze przelewam . Duży i pokorny ukłon - Norcaine 

O której NAJPÓŹNIEJ można się zgłosić tam

O 23:59 w piątek, jeśli nie zdążysz, to będziesz musiał czekać do 00:01 w sobotę ;)

A teraz serio: doba hotelowa zaczyna się o 13 i od tej godziny można się meldować :)
Koniec doby hotelowej to godzina 12 i do tej godziny w niedzielę będziemy musieli się wynieść.


I Ty , drogi prezesie , równie pomocnym jesteś . I chwała Ci za słowa otulne , a wesołe i radosne przy tym !!!!!! Norcaine
  • 0

#62 arti320

arti320

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 148 postów

Napisano 13 luty 2012 - 10:24

Witam! Mam pytanie jadę pociągiem wyruszam z Choszczna godz.7.17 do Łodzi w Poznaniu będę o godz. 9.10.Czy ktoś się wybiera do Łodzi tym samym pociągiem?Na jakiej stacji w Łodzi mam wysiąść, aby najlepiej miejskimi środkami komunikacji dotrzeć do celu ok. godz.13.10 byłbym w ŁODZI.pozdrawiam
  • 0

#63 sucherro

sucherro

    Mistrz Ciętej Riposty

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 677 postów
  • Skąd:Nibylandia

Napisano 13 luty 2012 - 12:22

Witam:)
Jak ktoś by przypadkiem nie miał transportu jeszcze to ja jadę samochodem z Krakowa i mam wolne miejsca zapraszam:)
  • 0

[you] Jeżeli w piekle wózki inwalidzkie są napędzane złem to będziemy wszyscy nieźle z*********ć... :)


#64 admin

admin

    Podpowiadacz

  • Administrator
  • 168 postów

Napisano 13 luty 2012 - 16:33

Doba hotelowa zaczyna się od 13.00 ( piątek ) do 12.00 ( niedziela )
Główna impreza odbędzie się w piątek.

Jadłospis:
Piątek, obiadokolacja godz 19: żurek z jajkiem + kiełbasa z rusztu z bułką
Sobota, śniadanie godz 11: parówki na ciepło (3 szt/os )+ bułka
Sobota, obiadokolacja godz 18: gulasz z kaszą + ogórek kiszony
Niedziela, śniadanie godz 9: naleśniki z serem (3 szt/os )

Informacja dla osób spożywających ;) : przykładowe ceny alkoholu w hotelu:
0,5l wódki - 30 zł
szampan - 20 zł.

Proszę ewentualnie przywieźć jakieś ulubione płyty CD


Lista uczestników:
1. Verselle
2 i 3. Daffy + os. tow.
4 i 5. Pakiecik + os. tow
6. Monia74
7. marder
8. Robo
9. Kika28
10 i 11 Artur30 + os. tow.
12. Iwa372
13 i 14 Kempes + os. tow.
15 i 16 Yen + os. tow.
17 i 18 Smerfny + Tesia
19. Tommy
20 i 21 Difra + Majonez
22. Daniela
23. arti320
24. Diablica
25. Jarek1973
26. Sunshine87
27. Malina
28. Norcaine
29. Kinia
30. Nicka_brak
31. Solana
32 i 33 Gosik04 + os. tow
34. Myszka30
35. Madzik795
36. Diuna888
37. Ogrodnik
38. ulaboss
39. Marinka
40. Anulka
41. Endrjuxx
42. Agnieszka.G
43. Krzysztof.P
44 i 45 ŁukaszW + Ewelina
46 Józef
47. Sucherro
48. Małpka
49 i 50 Bar32 + os. tow
51 i 52 Bronco + Moniśka
  • 0
Roma locuta, causa finita.

#65 solana

solana

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 87 postów

Napisano 13 luty 2012 - 20:51

a i jeszcze jedna informacja odnośnie dojazdu:D jest jeszcze opcja busika (bilety kupuje sie u kierowcy). Ma on najblizszy przystanek na Legionów obok stacji ORLENU (skrzyżowanie Legionów-Al. Włóknarzy).
  • 0

#66 sucherro

sucherro

    Mistrz Ciętej Riposty

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 677 postów
  • Skąd:Nibylandia

Napisano 15 luty 2012 - 11:22

Chciałem poinformować że nie mam już wolnych miejsc w samochodzie. Wyruszam wspólnie z Robo i Kika28.
Do zobaczenie na miejscu i szerokiej drogi:)
  • 0

[you] Jeżeli w piekle wózki inwalidzkie są napędzane złem to będziemy wszyscy nieźle z*********ć... :)


#67 Gość_Tommy_*

Gość_Tommy_*
  • Gość

Napisano 15 luty 2012 - 20:06

Proszę ewentualnie przywieźć jakieś ulubione płyty CD


Hmm, to ja wezmę Kata, Behemoth Samael :D:D
  • 0

#68 Kati

Kati

    Podpowiadacz

  • R.I.P.
  • PipPipPipPipPip
  • 279 postów

Napisano 16 luty 2012 - 23:55

Kochani
To już 10 lat tak wiele się zdarzyło, tak wielu wspaniałych iponków poznałam przez ten okres, że az łezka w oku kręci mi się że nie mogę z Wami być :(. Tak bywa. Życzę Wam z całego serducha wspaniałej niesamowitej zabawy. Aby ten kolejny zlot był niepowtarzalny i niezapomniany ;) . Taką atmosferę można stworzyć, jedynie dzięki przyjaźni, która przetrwała tak wiele lat. :) Wspominając nasze zlociki nie można zapomnieć o ludziach, którzy tworzyli, atmosferę radości, przyjaźni i miłości. Daficzka, Versika, Marderka, którzy zawsze potrafił rozkręcić towarzystwo i zawsze mieli na wszystko no prawie wszystko swoje ostre baczenie ;). Niezapomniana, Marzenka z Krakowa, która swoim śmiechem zarażała innych, słysząc jej śmiech wiedziałam ze jestem na zlocie, że będę się świetnie bawiła na kolejnym spotkanku iponkowym :):):). Liwie, która zawsze ubrana w swój charakterystyczny czerwony strój, rozprawiała na poważne tematy. Zawsze wiedziała, co w trawie, kultury piszczy :) Madzie ( Babę) i Lucynkę, na których dobre słowo i strawę oraz rozmowę zawsze można było liczyć. Daduśkę najmłodszą, iponkę, która niejednokrotnie stawała się duszą towarzystwa :). Piotrka i Gosię pierwszą iponkową młodą parę, która pokonała wszelkie przeciwności by być ze sobą na zawsze. Basię i Grzesia kolejną iponkową miłość, którzy swoją wiedzą i szczerą rozmową potrafią rozwiązać każdy problem. Tesię i Krzysia kolejna wielka miłość do siebie i pieszych wędrówek, na które wyciągają innych nieco rozleniwionych iponków . Ilonkę nie taką wcale spokojną osóbkę, jakby mogło się wydawać, która niesamowicie potrafiła rozbawić ludzików :) Monia, która zawsze podąża wzrokiem i sercem za swoim ukochanym, jest gotowa porozmawiać na każdy temat. Tommy, na którego pomoc w wielu sprawach naszego portalu zawsze można liczyć. Kinia, która zawsze jest idealnie ubrana na każdym spotkaniu nienaganny strój i makijaż to podstawa i zawsze świetny humor :). Nie sposób wszystkich Iponków wymienić było ich i jest nadal tak wiele. Tych, których wymieniłam to garstka, osób, Nie sposób wszystkich wymienic, za co mocno przepraszam niewymienionych, stron by mi nie starczyło na forum . Jest nas naprawdę bardzo bardzo dużo
Zawsze jak zbliża się kolejny zlot, myślę o tych, których już zabrakło. Taką niezapomnianą duszyczką, która, chyba zawsze iponkowym zlocikom kibicuje tam z niebios bram jest Ewa z Krakowa, :) osoba, którą zawsze podziwiałam za jej determinację i życiową odwagę zawsze będę ją miała w pamięci. :)
Cieszę się bardzo, że Was wszystkich poznałam jest nas tak wiele osób niesamowitych, każdy z osobna jest wyjątkowy a wspólnie tworzymy coś pięknego, coś, co zrodziło się z miłości, przyjaźni i szczęścia, to cos to "IPON" życzę Wam cudownych przeżyć, wzruszeń na tym entym zlociku by był wyjątkowy i niezapomniany :) oraz kolejnych radosnych lat duże Buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuziaki :) Wasze zdrówko cmok cmok cmok
Kati

  • 0
Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem.

#69 solana

solana

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 87 postów

Napisano 19 luty 2012 - 14:44

hmmm, dziwne jestem pierwsza:P mając całe 13 km, dzięki chłopaki za tak bliski zlot, choć aż dziwnie się czuje, że wszyscy w drodze...

na wstępie chciałam podziękować Wam za Ipon. Co prawda, dopiero teraz po praktycznie 4 latach (majówka 2008 - 1. razy się nie zapomina:D) zczłonkowałam się i dostałam kubeczek (przyda się, bo ktoś w pracy pożyczył sobie mój pewno do dlugotrwałego użytkowania:(...) Waldek, miałeś zarąbisty pomysł i na-pewno wszyscy są Ci wdzięczni za to. To praktycznie jak 2 rodzinka:D, która się rozrasta i rozrasta:) Z ciekawości przejrzę całą galerię, że sprawdzić te metamorfozy, szczególnie Marianka:D

Wielkie dzięki naszemu prezesowi, bez bicia przyznam się, że nie głosowałam:P (wiedziałam, że i bez mojego głosu wszyscy Cie kochają:P) ale należą Ci się te wyróżnienia Misterze:P

Ogółem bez Waszej 4 to nie było by to samo. Mimo, że przeciętnemu człowieczkowi wydaję się to proste to co robicie, ale na pewno poświęcacie na to sporo cennego czasu i serca:)

Do następnego razu ekipo:D
  • 0

#70 Gość_Tommy_*

Gość_Tommy_*
  • Gość

Napisano 19 luty 2012 - 15:36

To ja drugi :D Kochani, zabawa była przednia(z resztą jak zawsze). Bardzo dziękuję Wam za ten weekend i już z niecierpliwością oczekuję następnych zlotów :))
  • 0

#71 Artur30

Artur30

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 60 postów
  • Skąd:Śląsk

Napisano 19 luty 2012 - 16:24

My również już jesteśmy
Było świetnie jeszcze raz dziękujemy i czekamy na następny zlocik :-)
  • 0

#72 endrjuxx

endrjuxx

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 46 postów

Napisano 19 luty 2012 - 21:28

Podobnie jak ja - dotarłem już do Białegostoku i dołańczam się do podziękowań .
  • 0

#73 sunshine87

sunshine87

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 19 luty 2012 - 21:52

ja też już dawno dotarłam do domku.było jak zawsze super,bo wiadomo,że tą atmosferę tworzą ludzie. pozdrawiam:*Marzena
  • 0
zapragniesz mnie z powrotem, łzy spadną na ziemię...

#74 Difra

Difra

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 437 postów

Napisano 19 luty 2012 - 22:54

My również bez przeszkód a z pomocą Bolka i Mateusza bezpiecznie i szybko dotarliśmy do domu.
Było świetnie, bo trudno gdziekolwiek indziej spotkać w jednym miejscu tak wyjątkowych ludzi :) , chociaż zimno i muzycznie momentami zbyt głośno.

Zlot o tyle wyjątkowy, że 10 rocznica, a przy tak świetnej okazji, tak piękna sprawa dla Artura, jak przekazanie schodołaza. Niestety nie udało się przesłać zdjęć do gazety, ale artykuł w gazecie jest i IPON też został wspomniany, jak i Fundacja "Ratownik Górniczy".

http://lodz.gazeta.p...ta_zbiorki.html

Dzięki za dobry czas :)

  • 0
Pies szczeka- karawana idzie dalej!

"Albo jest idealizm, albo jest materializm, albo nie ma ku.wa nic śmiesznego" [W.Dymny]

#75 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3587 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 20 luty 2012 - 19:45

Było wspaniale, jak na każdym zlocie :) Dziękuję wszystkim obecnym, a szczególnie:
Towarzystwu Anonimowych Czekoladoholików za wspólny wypad na słodkie conieco :D
Tesi i Krzysiowi za wizyte w Chacie Wuja Toma :)
Marianowi za niezapomniany mecz bilarda
Dadi, Sunshine i Jackowi za grę w rozbierane piłkarzyki (uwaga na przyszłość: dziewczyny, kiedy umawiamy się że przegrany coś zdejmuje, to nie chodzi o kolczyki!)
Difrze i Majonezowi za chleb ze smalcem o 1 w nocy :D

Mógłbym tak wyliczać bez końca... Dziękuję wszystkim którzy byli na zlocie, za wspaniałą zabawę, za oderwanie od szarej codzienności :)

Uwaga końcowa: słyszałem plotki jakobym nie złapał pociągu, którym miałem wracać. Informuję więc że go złapałem - tylko mi się wyrwał... :P
  • 0

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.


#76 Gość_Tommy_*

Gość_Tommy_*
  • Gość

Napisano 20 luty 2012 - 19:59

Kochani, zloty są zdecydowanie za krótkie. Dziś, dopiero czuje że brakuje mi Was wszystkich :(
A jakby nasze zloty trwały od czwartku(popołudnie) do niedzieli? Zawsze to coś by było :D
  • 0

#77 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3587 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 20 luty 2012 - 20:04

[quote name='"Tommy"]Kochani' date=' zloty są zdecydowanie za krótkie. [/quote']
Gdyby były dłuższe, wątroby iponków mogłyby tego nie wytrzymać... :P
  • 0

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.


#78 Gość_Tommy_*

Gość_Tommy_*
  • Gość

Napisano 20 luty 2012 - 20:08

Gdyby były dłuższe, wątroby iponków mogłyby tego nie wytrzymać... :P


Tak :D ale już pomijając wymianę wątroby :P Super by było o jeden dzień dłużej być z Wami :))
  • 0

#79 sunshine87

sunshine87

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 20 luty 2012 - 20:16

oj tam oj tam.po prostu za wczesna pora była,nie chciałyśmy zgorszyć pozostałych uczestników zlotu,bo Was to już chyba bardziej się nie da;)
  • 0
zapragniesz mnie z powrotem, łzy spadną na ziemię...

#80 dadi:)

dadi:)

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 129 postów

Napisano 20 luty 2012 - 21:14

Święte słowa Sunshine ;) Ich się juz bardziej nie da zgorszyć, ale o reszte jeszcze warto zadbać :P
  • 0
Kazdy bezsens ma swój sens bo bez sensu nie ma sensu...


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych