Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Dziesiąte urodziny IPON


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
90 odpowiedzi w tym temacie

#41 Gość_Rafi 15_*

Gość_Rafi 15_*
  • Gość

Napisano 18 styczeń 2012 - 10:07

Do Łodzi Kaliskiej tylko zajeżdżają kursy autobusów dalekobieżnych na dworzec podjeżdzają
  • 0

#42 arti320

arti320

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 148 postów

Napisano 20 styczeń 2012 - 19:59

A czy ktoś może jedzie z województwa zachodniopomorskiego?? :))

 
Tak ja się wybieram z zachodniopomorskiego :)
  • 0

#43 Gość_pablo70_*

Gość_pablo70_*
  • Gość

Napisano 21 styczeń 2012 - 19:48

gdzie można się zapisać na te urodziny i gdzie się wpłaca pieniądze ??? pięknie pozdrawiam Paweł
  • 0

#44 robo

robo

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 123 postów

Napisano 22 styczeń 2012 - 20:31

Witaj

Wszystkie informacje są na pierwszej stronie tego wątku!!
Najlepiej będzie jak napiszesz maila z zapytaniem na adres:
biuro@ipon.pl , tam udzielą Ci informacji czy są jeszcze dostępne miejsca.
  • 0
Prawdziwym schronieniem dla człowieka jest drugi człowiek

#45 Norcaine

Norcaine

    Odszedł na zawsze...

  • R.I.P.
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 23 styczeń 2012 - 23:26

Dobry wieczór , Moniko . Tu takie jedne biedne Norcaine . ( to od Maliny ..... ) . Niunia słodka trzyma fotki przy orderach , także nie znam Phononumerów ni do Ciebie , ni do Mardera , a poruszyć chcę jedną sprawę . Jakbyś się zapatrywała , droga drużko Ewusi na takie moje zapytanko ? Zjazd ilubytamniebył letni się kończy , a Ty nie śmigasz od razu do domciu , a noc jedną , czy dwie poświęcisz , a my we dwoje ( no , troje , bo i rodzicielka moja tu przebywa :-) ) chętnie byśmy Cię przyjęli , ugościli i porozmawiali ( Malinka zwłaszcza ) tu , u mnie w Zgierzu , bo supponuje , że wiesz , kto tego posta pisze ......... Poproszę o choćby kontakt , czy temat ten ew. zainteresował Ciebie . Króciutko i szybko . Acha ! Jakby co , to moi phone : 515 70 45 70 . END OF MESSAGE .
P.S. Lubię życie , bo Ewa je lubi . Kropka .
paweł
[/quote] 


Post edytowany z uwagi na to, iż został 2 razy wklejony
[quote='Monia74' pid='176510' dateline='1326308525']
No, normalnie kobietki zadziwiacie mnie. Myślałam, że fajnie będzie się "odstrzelić", wkładając coś extra :D. W końcu okazja jest wyjątkowa...
A Panom korona z głowy, by nie spadła, gdyby oczarowali nas strojami galowymi :-)).

[/quote]

Ach , my sweet life ..... Jeszcze o jednym Moniu zapomniałem ......

Malina o tym wie .
Prędzej cały IPON Pullitzera dostanie , niż mnie ktoś w krawat wbije . Bo krawat dla faceta jest tym samym , co wiązanie bydła , by po RÓŻNYCH łąkach się nie pasło . Trawa , pasza , sianko , itp. , jest i powinna być jedna !
  • 0

#46 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3583 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 24 styczeń 2012 - 19:02

[quote name='"Norcaine"]Prędzej cały IPON Pullitzera dostanie ' date=' niż mnie ktoś w krawat wbije . Bo krawat dla faceta jest tym samym , co wiązanie bydła , by po RÓŻNYCH łąkach się nie pasło . Trawa , pasza , sianko , itp. , jest i powinna być jedna ! [/quote']

Słusznie prawi! Dać mu gorzałki! :)
  • 0

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.


#47 Monia74

Monia74

    Narrator

  • Moderator
  • 1461 postów

Napisano 24 styczeń 2012 - 20:25

Norcaine, dziękuję za zaproszenie. Myślę, że będzie czas, by o tym i o innych interesujących rzeczach porozmawiać w Konstantynowie :-).
Poszperaj uważniej w swoim telefonie, bo coś mi się wydaje, że mój numer jednak masz :-)).
Pozdrawiam serdecznie, niecierpliwie wyczekując chwili, gdy będziemy mogli porozmawiać w "realu", nie tylko o letnich wizytach :-))

  • 0

#48 Norcaine

Norcaine

    Odszedł na zawsze...

  • R.I.P.
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 24 styczeń 2012 - 22:35

[quote='Monia74' pid='177100' dateline='1327433126']
Norcaine, dziękuję za zaproszenie. Myślę, że będzie czas, by o tym i o innych interesujących rzeczach porozmawiać w Konstantynowie :-).
Poszperaj uważniej w swoim telefonie, bo coś mi się wydaje, że mój numer jednak masz :-)).
Pozdrawiam serdecznie, niecierpliwie wyczekując chwili, gdy będziemy mogli porozmawiać w "realu", nie tylko o letnich wizytach :-))

[/quote]

Nie mam Moniko numeru . Słowo . Dużą kartę pamięci Malinie włożyłem w telefon . No , ale to ambaras żaden , w czwartek ją odbieram ze szpitala , zadzwonimy .
A w drugiej kwestii , tak ! , pogadamy i obgadamy " U Leszczńskich " to , co gadki będzie wymagało ! Do rychłego usłyszenia i spotkania ! Norcaine 
[quote='marder' pid='177098' dateline='1327428149']
[quote name='"Norcaine"]Prędzej cały IPON Pullitzera dostanie ' date=' niż mnie ktoś w krawat wbije . Bo krawat dla faceta jest tym samym , co wiązanie bydła , by po RÓŻNYCH łąkach się nie pasło . Trawa , pasza , sianko , itp. , jest i powinna być jedna ! [/quote']

Słusznie prawi! Dać mu gorzałki! :)
[/quote]

Marder , nie chwal tak otwarcie bo nas obu Stowarzyszenie Miłośniczek Estetyki Wszelakiej zlinczuje za praktyczne wdrażanie Siódmego Klucza Henochiańskiego z " Księgi Lewiatana " :-))
A wtedy TEN akt właśnie może stać się główną atrakcją tak ważnej rocznicy zjazdowej .......................... ! A ja tak od niedawna dopiero jestem z Wami .......... I co ? , skasują biednego Norcaina Panie , Panienki i Dziewczęta . Już płaczę .......

A tak nota bene : różne motta pomieszczają ludziska kochane pod postami , to ja na ten tylko moment ( bo Nobless Oblige komu odpisuje ! ) pomieszczę takie :

Gniew Morza TAKŻE może nadejść !
  • 0

#49 Artur30

Artur30

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 60 postów
  • Skąd:Śląsk

Napisano 25 styczeń 2012 - 19:44

,,A ja byłam z pieskiem czy bez pieska?,,
  • 0

#50 endrjuxx

endrjuxx

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 46 postów

Napisano 26 styczeń 2012 - 06:02

Artur a Ty masz pieska ?
  • 0

#51 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 28 styczeń 2012 - 17:34

O fak to już 10 lat? :D - nice... :-)
  • 0

#52 sylwia21serce

sylwia21serce

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 210 postów

Napisano 01 luty 2012 - 10:13

Cześć wsyztskim! Szkoda ze niema już miejsc bo ja myślałam by pojechac przy okazi bym odwiedziła koleżanke w łodzi. A, mam pytanie czy osoby miejscowe mogą przyjść? bo koleżanka by chciała. Pozdrawiam
  • 0

#53 Gość_DaFFy_*

Gość_DaFFy_*
  • Gość

Napisano 01 luty 2012 - 22:09

Witaj,
Ciężko powiedzieć czy takie odwiedziny będą mile widziane przez obsługę hotelu. Możesz spróbować, ale nie gwarantujemy czy hotel będzie otwarty dla osób z zewnątrz.
  • 0

#54 madzik795

madzik795

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 7 postów

Napisano 05 luty 2012 - 16:36

Cześć wszystkim!!!

Mam dwa wolne miejsca w aucie, więc mogę kogoś z wa-wy lub okolic zabrać na zlot. Zainteresowanych proszę o kontakt moje gg 5563315
Pozdrawiam Magda.
  • 0

#55 Norcaine

Norcaine

    Odszedł na zawsze...

  • R.I.P.
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 11 luty 2012 - 14:42

Wielka Trójko Prezesowa ! Mam małe zapytanko ...... O której NAJPÓŹNIEJ można się zgłosić tam , na miejscu w piątek , bo wyszły mi niewielkie kłopoty transportowe , i istnieje możliwość , że nie uda mi się dotrzeć wcześniej , niż na godz. 16.00 ...... Jeśli by doszło do takiej sytuacji , czy będzie to wielkim ambarasem dla Was , w temacie rejestracji pobytu mego lub innych ewentualnie kwestiach formalno-rezerwacyjnych ? .......... Niechciałbym w jakikolwiek sposób zakłócać komukolwiek jakichkolwiek działań organizacyjnych ! Pozostający w oczekiwaniu na respons - N.
  • 0

#56 Difra

Difra

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 437 postów

Napisano 11 luty 2012 - 14:53

Póki Organizatorzy jeszcze nie odpowiadają, to ja tak troszkę... Doba hotelowa przeważnie rozpoczyna się o 14:00, więc godz. 16:00, czy nawet po, nie stanowi żadnego problemu. Podejrzewam, że większość będzie później.

  • 0
Pies szczeka- karawana idzie dalej!

"Albo jest idealizm, albo jest materializm, albo nie ma ku.wa nic śmiesznego" [W.Dymny]

#57 Norcaine

Norcaine

    Odszedł na zawsze...

  • R.I.P.
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 11 luty 2012 - 15:15

Póki Organizatorzy jeszcze nie odpowiadają, to ja tak troszkę... Doba hotelowa przeważnie rozpoczyna się o 14:00, więc godz. 16:00, czy nawet po, nie stanowi żadnego problemu. Podejrzewam, że większość będzie później.


Dziękuję Ci , Difra . Spokojnie zatem sobie to jakoś zorganizuje ! Niby daleko nie mam ..... (prawie obok Ciebie .... Zgierz ) Ale dzięki wielkie za uspokojenie mnie . Aha ! ...... materializm mamy , Difro , niestety w większości przypadków materializm ............ i nie wiadomo , czy się śmiać , czy bańką w ścianę pukać ...... !
  • 0

#58 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3583 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 11 luty 2012 - 16:53

O której NAJPÓŹNIEJ można się zgłosić tam

O 23:59 w piątek, jeśli nie zdążysz, to będziesz musiał czekać do 00:01 w sobotę ;)

A teraz serio: doba hotelowa zaczyna się o 13 i od tej godziny można się meldować :)
Koniec doby hotelowej to godzina 12 i do tej godziny w niedzielę będziemy musieli się wynieść.
  • 0

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.


#59 Norcaine

Norcaine

    Odszedł na zawsze...

  • R.I.P.
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 11 luty 2012 - 17:15

O której NAJPÓŹNIEJ można się zgłosić tam

O 23:59 w piątek, jeśli nie zdążysz, to będziesz musiał czekać do 00:01 w sobotę ;)

A teraz serio: doba hotelowa zaczyna się o 13 i od tej godziny można się meldować :)
Koniec doby hotelowej to godzina 12 i do tej godziny w niedzielę będziemy musieli się wynieść.


No i wsio jasne ! Dzięks za odpowiedzi i dotrę tam , na miejsce tak , czy inaczej . Ważne , że już teraz z Malinką spokój w duszy mamy ....... !
  • 0

#60 solana

solana

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 87 postów

Napisano 11 luty 2012 - 17:48

helol wszystkim,

mam takie pytanko: o ktorej mniej wiecej przyjezdzacie? Pytanko do tych osób bez autek? bo jesli bedzie pare osob o podobnej godzinie to moge podwiezc was, bo tam jest kawalek do przejscia od przystanku do hotelu. Mieszkam w Lodzi, wiec dla mnie nie robi różnicy, o której wyjade:P
a wolę zadać pytanko, żeby to jakos zorganizować.

Odp. poprosze na gg: 5327386.

do zobaczonka:)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych