Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Ruch Palikota [wydzielone z wątku o RM]


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
66 odpowiedzi w tym temacie

#1 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3584 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 17 październik 2011 - 22:44

No i ... - mnie też Palikot się nie podoba

Muszę się zgodzić.
Należy jednak przyznać, że na mandaty poselskie dla jego ugrupowania zapracowali posłowie poprzedniej kadencji. Jego dobry wynik można śmiało określić jako wyraz rozczarowania wyborców zawodowymi politykami.
  • 0

#2 Gość_kuba_*

Gość_kuba_*
  • Gość

Napisano 18 październik 2011 - 00:53

Należy jednak przyznać, że na mandaty poselskie dla jego ugrupowania zapracowali posłowie poprzedniej kadencji.


Niewątpliwie, a szczególnie beznadziejna kampania wyborcza...

Jego dobry wynik można śmiało określić jako wyraz rozczarowania wyborców zawodowymi politykami.


O ile pamięć mnie nie myli, już to przerabialiśmy nie tak dawno z Samoobroną...
  • 0

#3 JacentyK

JacentyK

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 315 postów

Napisano 18 październik 2011 - 08:20

Jaka kampania - ta o debacie?? :D
Ta kampania to idealnie wyreżyserowanie przedstawienie PO i PiS przeciwko małym a szczególnie SLD, wyhodowali Palikota na 4 lata i tyle - powoli się zbliżamy do układu dwu partyjnego.
Ale chyba to nie ten wątek :D
  • 0
Jacek Kruszniewski ( JacentyK vel stary_smok :) )

"Serce rozważne szuka mądrości, usta niemądrych sycą się głupotą."
(Prz 15:14)

#4 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 18 październik 2011 - 10:29

Palikot jest po to żeby podzielić wyborców SLD,co mu się udało. Nie wierzę że zrobi coś wbrew PO.Gdy będzie jakaś afera to on sie odezwie by odwrócić uwagę.To ściąganie krzyży jest śmieszne,ciekawe co w zamian by powiesili nad drzwiami,może penisa i świński ryj :D Malcolm chłopie ten link ma ośmieszyć Nasz Dziennik? Zobacz sobie co inni o tym piszą.
  • 0

#5 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3584 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 18 październik 2011 - 17:25

[quote name='"JacentyK"]Ta kampania to idealnie wyreżyserowanie przedstawienie PO i PiS przeciwko małym a szczególnie SLD' date=' wyhodowali Palikota na 4 lata i tyle - powoli się zbliżamy do układu dwu partyjnego[/quote']
W takim razie zadajmy sobie pytanie, kogo teraz będą hodować? Może ugrupowanie JKM (dawne UPR, nie wiem nawet jak oni się teraz nazywają)?
  • 0

#6 Gość_kuba_*

Gość_kuba_*
  • Gość

Napisano 18 październik 2011 - 18:00

W takim razie zadajmy sobie pytanie, kogo teraz będą hodować? Może ugrupowanie JKM (dawne UPR, nie wiem nawet jak oni się teraz nazywają)?


Teraz to się zwie Nowa Prawica - Janusza Korwin-Mikke
  • 0

#7 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 19 październik 2011 - 12:08

Pokolenie JPIII :hehe: Nowa jakość :hehe: Świńskie ryje zamiast krzyży na ścianach,no i fallusy
  • 0

#8 Malcolm

Malcolm

    Sufler

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPip
  • 419 postów

Napisano 19 październik 2011 - 15:03

Cieszę się że Palikot dostał się do sejmu,będzie przeciw wagą dla Kaczyńskiego , mgły smoleńskiej , helu , bomb próżniowych itp.
Jakoś dziwnie Kaczyński jest spokojny po przegranych wyborach , nie słychać Macierewicza i jego wydumanych teorii Smoleńskich , myślę że to ruch Palikota działa na nich tak kojąco :) .
  • 0
"Cywilizacja nie osiągnie doskonałości, póki ostatni kamień z ostatniego kościoła nie spadnie na ostatniego księdza i nie uwolni świata od tej hołoty" - Umberto Eco

#9 lord wodzu

lord wodzu

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 169 postów

Napisano 19 październik 2011 - 15:06

Ale głupoty opowiadacie :). Po pierwsze żadnej koalicji PO + Palikot nie będzie bo nikt z nich nie chce . Dwa czas na zmiany .A kościół trzeba odsunąć od polityki .
  • 0
A SŁOWO STAŁO SIĘ CZYNEM!

#10 Brigid

Brigid

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 255 postów

Napisano 19 październik 2011 - 19:31

Zasada jest prosta - ludzie głosują na partie, o których jest mowa w mediach.
Do tego trzeba:
-albo już być w sejmie (bo to oznacza i kasę na kampanię, czyli reklamy i szansę na pojawianie się w mediach)
-albo (a będąc w sejmie dodatkowo) zadbać o dopchanie się do mediów.
Media są do d..., więc przyjmują 3 tematy:
1) nagość (skorzystała z tego wcześniej partia kobiet)
2) agresję (przykład norweski, a w wersji łagodniejszej skorzystał z tego Lepper)
3) błazenada (to zastosował Palikot)

Błaznowanie samo w sobie o niczym nie świadczy. Jest tylko jedną z metod, bez których nowa partia się nie przebije.
Mogą za tym stać kompetentni ludzie, którzy inaczej by się nie przebili.
Albo... niekompetentni ludzie, którzy inaczej by się nie przebili.

Przerażające, ale tak właśnie jest.
  • 0
Mój awatar jest legalny :) Autor: Andika18 | Dreamstime.com
Prawo autorskie wymaga podania autora i źródła.
Będę wdzięczna za nie usuwanie żadnego z tych fragmentów z podpisu.

#11 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 19 październik 2011 - 20:50

No wcześniej mało kto słyszał że istnieje taki Palikot,był jednym z wielu. Dopiero zaistniał gdy wykazał się specyficzną kulturą i to sie spodobało masom co go popierają Widać że to łatwy sposób na zaistnienie w mediach,jemu wystarczył penis i nazywanie chamem prezydenta RP,bo wtedy było o nim głośno.
  • 0

#12 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 19 październik 2011 - 21:02

No wcześniej mało kto słyszał że istnieje taki Palikot,był jednym z wielu. Dopiero zaistniał gdy wykazał się specyficzną kulturą i to sie spodobało masom co go popierają Widać że to łatwy sposób na zaistnienie w mediach,jemu wystarczył penis i nazywanie chamem prezydenta RP,bo wtedy było o nim głośno.


O ile pamiętam, happening z penisem dotyczył wykorzystywania seksualnego na jednym z komisariatów i wywołał sporą burzę, za co nie mam do niego pretensji.

Palikota popiera głównie młodzież, są głosy że to miejska wersja Samoobrony. W ostatnich kilku miesiącach było o nim cicho i zanim opublikowano sondaże nie spodziewałem się że wejdzie do sejmu.

Ale członków partii ma ciekawych (inna sprawa czy mają o polityce jakiekolwiek pojęcie). Jak to skomentował niezastąpiony ojciec Tadeusz, podobno samemu cytując: "Sodomici weszli do sejmu".
  • 0

#13 rodys

rodys

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 842 postów
  • Skąd:bierze pieniądze na alkohol?

Napisano 19 październik 2011 - 21:12

[...] Ale członków partii ma ciekawych (inna sprawa czy mają o polityce jakiekolwiek pojęcie). [...]


Kazda nowa partia, zwłaszcza partia której poparcie nagle rośnie o 500% ma problem z kadrami. To może Ruch Palikota zgubić...

Krótka recenzja składu sejmu poniżej:
http://www.youtube.com/watch?v=DpTr9NFDynY

[...] Jak to skomentował niezastąpiony ojciec Tadeusz, podobno samemu cytując: "Sodomici weszli do sejmu".

Znalazłem w necie ten komentarz szefa Radia Maryja:
http://www.wiadomosc...i_i_214735.html
  • 0

KNP


#14 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3584 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 19 październik 2011 - 21:55

To może Ruch Palikota zgubić...

Albo też może okazać się ich największym atutem. Dobry wynik RP jest w pewnej mierze wynikiem zmęczenia wyborców zawodowymi posłami przyspawanymi do kory... przepraszam, do ław sejmowych, a posłowie RP to naturszczycy, nowe twarze.
Jednego jestem pewien: nie będzie nudno :D
  • 0

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.


#15 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 20 październik 2011 - 09:27

No chyba ludzie są już zmęczeni tą dominacją PO PiS. Przydała by się jakaś nowa jakość.Była ta komisja przyjazne państwo Palikota,ale jakoś nie słychać o spadku biurokracji,odwrotnie,masowo przybywa urzędników od czasów Donalda. Teraz też raczej nic nie zrobi Janusz. Trochę pokrzyczy,pobłaznuje,wygłosi parę haseł i tak mu minie kadencja.
  • 0

#16 Gość_kuba_*

Gość_kuba_*
  • Gość

Napisano 20 październik 2011 - 10:37

Fakt, nudno nie będzie. Zresztą już nie jest...:D Natomiast coraz bardziej zaczyna nurtować mnie pytanie: w którym miejscu uprawiania polityki zaczyna się demagogia?
  • 0

#17 Brigid

Brigid

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 255 postów

Napisano 20 październik 2011 - 20:43

No wcześniej mało kto słyszał że istnieje taki Palikot,był jednym z wielu. Dopiero zaistniał gdy wykazał się specyficzną kulturą i to sie spodobało masom co go popierają Widać że to łatwy sposób na zaistnienie w mediach,jemu wystarczył penis i nazywanie chamem prezydenta RP,bo wtedy było o nim głośno.


Palikot nie Palikot.
Wyobraź sobie, że nagle doskonali specjaliści z potrzebnych dziedzin, nieprawdopodobnie mądrzy, stonowani, sensowni ludzie tworzą partię. Żadnych znanych polityków.
I co? I nic. Nigdy się o niej nie dowiesz.
Media naprawdę przepuszczają tylko badziewie, które ich zdaniem się sprzeda. Inaczej już dawno sprawdziliby, czy ci posłowie, którym płacimy sporo kasy są w ogóle przygotowani do pełnionego "zawodu".

Zasady są proste - jak ktoś im nie pokaże nagości, agresji ani błazenady, to w mediach nie zaistnieje.
A jak nie zaistnieje, to się o nim nie dowiemy.
  • 0
Mój awatar jest legalny :) Autor: Andika18 | Dreamstime.com
Prawo autorskie wymaga podania autora i źródła.
Będę wdzięczna za nie usuwanie żadnego z tych fragmentów z podpisu.

#18 Gość_Tommy_*

Gość_Tommy_*
  • Gość

Napisano 20 październik 2011 - 21:15

Mnie interesuje tylko, przez ile czasu będą się zajmować tematem krzyża. Dla mnie to temat zastępczy(proszę mi nic nie zazucać) Przecież są inne bardzo ważne zadania dla naszego kraju, a oni cały czas o tym samym. Jak to sie skończy to będą "debatować" o legalizacji narkotyków..
I tak zlecą kolejne 4 lata... Ech
  • 0

#19 info22

info22

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 6 postów

Napisano 20 październik 2011 - 21:22

Palikot jest po to żeby podzielić wyborców SLD,co mu się udało. Nie wierzę że zrobi coś wbrew PO.Gdy będzie jakaś afera to on sie odezwie by odwrócić uwagę.To ściąganie krzyży jest śmieszne,ciekawe co w zamian by powiesili nad drzwiami,może penisa i świński ryj :D Malcolm chłopie ten link ma ośmieszyć Nasz Dziennik? Zobacz sobie co inni o tym piszą.


Kulturą to ty nie grzeszysz. A co wisiało nad drzwiami jak krzyża nie było? Kościół bez pomocy państwowych pieniędzy doskonale sobie radził, przecież za wszystko w Kościele trzeba płacić, a jak raz nie zapłaciłam za zamówioną mszę to nie została odprawiona. Odróżniam wiarę i Boga od chciwych księży, o nich niestety nie mam dobrego zdania.
  • 0

#20 rodys

rodys

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 842 postów
  • Skąd:bierze pieniądze na alkohol?

Napisano 20 październik 2011 - 21:23

"Mężczyznę poznaje się po tym jak kończy, nie jak zaczyna" - Tak mawiał pewien znany Łodzianin. Nie oceniajmy po pozorach, oceńmy po owocach. Program mają dobry, zobaczymy jak z wykonaniem. Czekam z zapartym tchem na posiedzenia sejmu :)

Palikot podszedł do tematu "partia polityczna" biznesowo i odniósł sukces. Trzymam za niego kciuki, żeby zrealizował chociaż co 10 swój postulat programowy.


http://pl.memgenerat...ujemy-pl-ffffff
  • 1

KNP



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych