Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

STUDENT II (posty archiwalne)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
1488 odpowiedzi w tym temacie

#1421 kinga1986

kinga1986

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 93 postów

Napisano 25 czerwiec 2012 - 18:39


Dostał ktoś już list od pfronu z KUJAWSKO-POMORSKIEGO?


Ja nawet nie dostałem jeszcze potwierdzenia rozliczenia za I semestr, więc na list z terminem podpisania aneksu póki co nie liczę (oddział Kuj-Pom.)


ja także nie mam żadnych info z kujawsko-pomorskiego
  • 0

#1422 carolina20

carolina20

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 7 postów

Napisano 25 czerwiec 2012 - 18:52

Mam pytanie do osób, które podpisały już aneks do umowy w województwie pomorskim. Jak długo czekaliście na przelanie pieniędzy na konto z Funduszu?
  • 0

#1423 strawberry

strawberry

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 25 czerwiec 2012 - 19:01

Cześć,

czy jest tu może ktoś kto już otrzymał pieniążki?
pozdrawiam
  • 0

#1424 Bezimienna

Bezimienna

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 8 postów

Napisano 25 czerwiec 2012 - 19:09

Witam Forumowicze,
jestem tu nowa. Z programem Student II, mam do czyninienia stosunkowo niedawno, bo od września ubiegłego roku. Nie dostałam jeszcze informacji na temat podpisania aneksu do umowy na semestr letni, ale z tego co tu czytam sa terminy nawet na 10 lipca. Jest problem, bo 15 wyjeżdżam do sanatorium na okres dwóch tygodni - stad moje pytanie, co w takiej sytuacji??? Jeśli terminy mi się nałożą???? Może Pracownik bedzie w stanie udzielić mi informacji na ten temat???

Z góry dziękuję za każdą pomocną informację:)
  • 0

#1425 asiaa1988

asiaa1988

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 5 postów

Napisano 25 czerwiec 2012 - 19:20

Dziś podpisywałam umowę i dziś miałam pieniążki na koncie - oddział warmińsko-mazurski
  • 0

#1426 patinn

patinn

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 38 postów

Napisano 25 czerwiec 2012 - 19:24

Witam Forumowicze,
jestem tu nowa. Z programem Student II, mam do czyninienia stosunkowo niedawno, bo od września ubiegłego roku. Nie dostałam jeszcze informacji na temat podpisania aneksu do umowy na semestr letni, ale z tego co tu czytam sa terminy nawet na 10 lipca. Jest problem, bo 15 wyjeżdżam do sanatorium na okres dwóch tygodni - stad moje pytanie, co w takiej sytuacji??? Jeśli terminy mi się nałożą???? Może Pracownik bedzie w stanie udzielić mi informacji na ten temat???

Z góry dziękuję za każdą pomocną informację:)


Jeśli terminy Ci się nałożą, a zostaniesz powiadomiona telefonicznie to spytaj czy jest możliwość wcześniejszego, niż ich umówiony, terminu podpisania aneksu, wyjaśnij sytuację. Jeśli mimo wszystko się nie uda ustalić wcześniejszego terminu, postaraj się o notarialne pełnomocnictwo - niestety nie wiem co w nim powinno być dokładnie zawarte, ale ten temat przewijał się parę stron temu, przejrzyj forum. Myślę, że przez telefon podczas dogadywania terminu dostałabyś od Pfronu informację jak załatwić takie zaświadczenie.
Jeśli dostaniesz list z informacją, to tam chyba jest prośba o potwierdzenie, więc i tak telefonicznie to załatwisz.
  • 0

#1427 CUdaczka

CUdaczka

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 97 postów

Napisano 25 czerwiec 2012 - 19:50

Dziś podpisywałam umowę i dziś miałam pieniążki na koncie - oddział warmińsko-mazurski


Ładnie teraz warm.-maz. działa. Ja nigdy nie miałam szybko kasy jak podlegałam pod ten oddział.
  • 0

#1428 RudaMisia

RudaMisia

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 216 postów

Napisano 25 czerwiec 2012 - 20:18

Witam Forumowicze,
jestem tu nowa. Z programem Student II, mam do czyninienia stosunkowo niedawno, bo od września ubiegłego roku. Nie dostałam jeszcze informacji na temat podpisania aneksu do umowy na semestr letni, ale z tego co tu czytam sa terminy nawet na 10 lipca. Jest problem, bo 15 wyjeżdżam do sanatorium na okres dwóch tygodni - stad moje pytanie, co w takiej sytuacji??? Jeśli terminy mi się nałożą???? Może Pracownik bedzie w stanie udzielić mi informacji na ten temat???

Z góry dziękuję za każdą pomocną informację:)


Zadzwoń do oddziału,poproś o rozmowę z osobą,która prowadzi Twoją sprawę.Zapytaj na kiedy masz planowany termin,jeżeli nie będzie pasował to przedstaw problem i poproś o wyznaczenie terminu przed wyjazdem. Mnie wyznaczono taki termin kiedy miałam od dawna zaplnowanego lekarza i Pani zaproponowała inny. Myślę,że nie będzie problemu.W zawiadomieniu nie ma napisane,że trzeba termin potwierdzać. Jeżeli rzeczywiście nie da sie terminu przesunąć musisz komuś z rodziny lub znajomych dać pełnomocnictwo notarialne.Wiąże się to z odwiedzeniem notariusza i opłatą.
Pozdrawiam
  • 0

#1429 ulunia23

ulunia23

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 25 czerwiec 2012 - 20:21

Witam:) czy ktoś wie co się dzieje w oddziale Lubelskim, czy ktoś już może dostał pismo z wyznaczonym terminem na podpisanie aneksu do umowy????
  • 0

#1430 Magdaaa

Magdaaa

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 24 postów

Napisano 25 czerwiec 2012 - 21:04

Też jestem z oddziału lubelskiego i na razie cisza
  • 0

#1431 piccola

piccola

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 313 postów

Napisano 25 czerwiec 2012 - 22:43

Oddział Podlaski - w środę rozliczenie :) Pozdrawiam.
  • 0
"Miłość to pomieszanie podziwu, szacunku i namiętności. Jeśli żywe jest choć jedno z tych uczuć, to nie ma o co robić szumu. Jeśli dwa, to nie jest to mistrzostwo świata, ale blisko. Jeśli wszystkie trzy, to śmierć jest już niepotrzebna - trafiłaś do nieba za życia." William Wharton

#1432 IrenaCS

IrenaCS

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 23 postów

Napisano 26 czerwiec 2012 - 02:49

info dla Finito!
PFRON nie refunduje, tylko dofinansowuje. Nie zapłaci za nic, jeżeli nie było zawartej umowy. To znaczy, że najpierw trzeba podpisać umowę.. Jeżeli rozpoczniesz studia i nie złożysz wniosku to nikt Ci nic nie zwróci. Rozpatrywanie wniosków i podpisanie umów może trwać długo. A wniosek możesz złożyć tylko jak już zostałeś przyjęty na uczelnię.
W praktyce, to składasz wniosek, studiujesz i płacisz a po podpisaniu umowy odzyskujesz kasę.
  • 0

#1433 anulka9109

anulka9109

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 26 czerwiec 2012 - 07:07

kurcze jestem z mazowieckiego i nadal nie mam odzewu :( a orzeczenie kończy mi się 30 czerwca... do tego dnia jest rozliczenie? a jeśli nawet jeszcze nie mam aneksu i kasy? bo tak mam w umowie pierwszej, że 30 i nie wiem w sumie czy mam sie martwic?
  • 0

#1434 Deanta

Deanta

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 77 postów

Napisano 26 czerwiec 2012 - 08:59

Wielkopolska..wczoraj dostałam powiadomienie listowne..Juz w ten czwartek na podpisanie aneksu:) Liczę, że pieniądze jak zawsze będę miała juz następnego dnia:) Oddział WLKP ruszył w końcu pełną parą:)
  • 0

#1435 patinn

patinn

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 38 postów

Napisano 26 czerwiec 2012 - 11:02

kurcze jestem z mazowieckiego i nadal nie mam odzewu :( a orzeczenie kończy mi się 30 czerwca... do tego dnia jest rozliczenie? a jeśli nawet jeszcze nie mam aneksu i kasy? bo tak mam w umowie pierwszej, że 30 i nie wiem w sumie czy mam sie martwic?


Byłam ostatnio w sprawie swojej "zagubionej" teczki i pan udzielił mi informacji, że literką Z będą zajmować się pod koniec tygodnia. Jeżeli jesteś z końca alfabetu, bo widocznie w tym roku mazowiecki przyjął taką strategię, to najprawdopodobniej do końca tego tyg otrzymasz powiadomienie o terminie podpisywania aneksu. Chcą jak najszybciej skończyć powiadamiać ludzi. Myślę, że powinnaś zadzwonić do nich i powiedzieć jak wygląda sytuacja, bo inaczej opóźni Ci się podpisywanie aneksu zanim uzyskasz nowe orzeczenie.

Przy mnie jakiś chłopak podpisywał aneks i pani powiedziała, że rozliczenie do 30 września, ale dobrze jest rozliczać się jak najwcześniej, żeby mieć już papierki z głowy.
  • 0

#1436 Ja21

Ja21

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 26 czerwiec 2012 - 12:27

Oddział Lubelski dziś ostałam wezwanie do podpisania aneksu na 5 lipca:)
  • 0

#1437 mateo11

mateo11

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 26 czerwiec 2012 - 13:03

Do mrowciaa
zawiadomienie miałaś telefonicznie czy pocztą?
  • 0

#1438 pitervip

pitervip

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 82 postów

Napisano 26 czerwiec 2012 - 14:11

I się doczekałem. Dzwoniła do mnie przed chwilą Pani z PFRONu Oddział Łódzki, i zaprosiła mnie na podpisanie aneksu w dniu 2 lipca 2012 . Mam ze sobą zabrać dowód osobisty, dokument z numerem rachunku bankowego, oraz orzeczenie o niepełnosprawności. Moje nazwisko zaczyna się na O. Normalnie kamień z serca, bo obrona tuz tuz a kasa bardzo potrzeba. Hurra. Pozdrawiam ;)
  • 0
" This is Brazil "

#1439 dziuba303

dziuba303

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 18 postów

Napisano 26 czerwiec 2012 - 14:46

Oddział lubelski- podpisanie umowy 02.07.2012r :D wreszcie...:)
  • 0

#1440 CUdaczka

CUdaczka

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 97 postów

Napisano 26 czerwiec 2012 - 14:46

Ja podpisuję jutro rano :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych