Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Powitanie wiosny w Zakopanem!


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
89 odpowiedzi w tym temacie

#61 jarek1973

jarek1973

    Milczek

  • R.I.P.
  • PipPipPip
  • 34 postów

Napisano 27 marzec 2011 - 17:54

Też już od godziny 15.00 jest się w domu.pozdrowienia.
  • 0

#62 Nutka35

Nutka35

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 54 postów

Napisano 27 marzec 2011 - 18:26

Pozdrawiam wszystkich z Łodzi :-))
  • 0

#63 BAR32

BAR32

    Sufler

  • Moderator
  • 355 postów

Napisano 27 marzec 2011 - 19:18

Dojechałam :) wszystkim serdecznie dziękuję za sympatyczna ciepła atmosferę. Harnaśce za to ze przyjęła nas pod swoje skrzydła,grajkom za rozbawianie Towarzystwa,reszcie za to ze byli,ze się bawili,ze stworzyli atmosferę jak zwykle..ciepła i serdeczna :)
  • 0
"...oto słyszę jak w popiół przemieniam się i kruszę,i coraz mniejszy ciałem wierzę we własną duszę.."
/K.K.Baczyński/

#64 bogda48

bogda48

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 143 postów

Napisano 28 marzec 2011 - 12:11

Witam Ja też dojechałam szczęśliwie, w domku byłam o 16,kochani wszystkim dziękuję za wspaniałą zabawę,miłą atmosferę,Stasiu a Tobie za gościnę Jednym słowem było superrrr i do następnego zlotu
  • 0

#65 Nutka35

Nutka35

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 54 postów

Napisano 28 marzec 2011 - 12:24

Ja jeszcze dodam że bawiłam się również bardzo bardzo dobrze i wszystkim za to dziękuję :) Do zobaczenia
  • 0

#66 solana

solana

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 87 postów

Napisano 28 marzec 2011 - 17:27

tez jak zawsze wielkie dzięki za miły weekend:) buziaki i do nastepnego

organizatorom oczywiście, że ogromne podziękowania - tego aż nie trzeba pisać:)
  • 0

#67 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3587 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 28 marzec 2011 - 19:05

Dotarłem dziś do domu chyba jako ostatni. Bawiłem się wspaniale, jak na każdym ze zlotów :D
Korzystając z okazji, pragnę podziękować:Harnaśce za gościnę, Versowi za trud włożony w organizację, Olimpii za wieczorny wypad na dworzec PKS i za drogę powrotną, Waldkowi za mój brzuch oberwany od śmiechu :)

P.S. Mirku, mam nadzieję że nie masz pretensji o te dość mocne drinki?
  • 0

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.


#68 Djwp

Djwp

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 8 postów

Napisano 28 marzec 2011 - 19:45

Dzięki kochani za kolejny wypasiony weekendzik z Wami:) Atmosferka jak zwykle dopisywala i milo poznac było kolejnych uroczych iponków :) Do zobaczyska na kolejnych wypadach . Wielki szacun dla organizatorów !!!
  • 0

#69 Gość_amber44_*

Gość_amber44_*
  • Gość

Napisano 28 marzec 2011 - 20:37

Chcę podziękować Stasi za miłe przyjęcie nas pod dachem swego pensjonatu, wszystkim uczestnikom za miłe towarzystwo i przyjemną atmosferę i ... być może, do zobaczenia na kolejnym zlocie.
  • 0

#70 harnaska57

harnaska57

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 21 postów

Napisano 29 marzec 2011 - 08:30

Wszystkim IPONKOM chciałam podziękować za wizytę i miłą atmosferę jaką stworzyli swoją obecnością w moim pensjonacie. Zabawa była przednia, nikogo nie suszyło ;) przy dźwiękach gitary drinki się lały. Na Kasprowym mgła nikogo nie wchłonęła, a i śnieg Was nie wystraszył. I do następnego złotu........
Pozdrowienia od personelu.....
  • 0

#71 dadi:)

dadi:)

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 129 postów

Napisano 29 marzec 2011 - 13:01

Dziękuje wszystkim za wspaniałą zabawę. Dziękuje Harnaśce za przyjęcie naszej "nieznośnej" ekipy :) dziękuję Oli i Marianowi za to, że mnie wzięli ze sobą przede wszystkim Oli, że mnie namówiła na wystawienie nosa z domu :s dziękuje również Versikowi za wszystko i za nic... dziękuję również DonKojote za stworzenie cudnej atmosfery przy dźwiękach gitary (które uwielbiam) :angel: dziękuje wszystkim i każdemu z osobna za to że byli i przypomnieli mi jak to jest cudownie z Wami !!!
Kocham Was :heart: ;)
Do szybkiego zobaczenia na następnym zlocie..
Gorące buziaki :***************
  • 0
Kazdy bezsens ma swój sens bo bez sensu nie ma sensu...

#72 Monia74

Monia74

    Narrator

  • Moderator
  • 1461 postów

Napisano 29 marzec 2011 - 17:22

Przyjazd na zlot był pełną improwizacją, choć przemyślaną :-). Naprawdę bardzo, bardzo się cieszę, że dotarłam do Zakopanego i mogłam pobyć z Wami, nacieszyć się, jak zwykle, fantastyczną atmosferą oraz naładować akumulatorki.
Harnaśko, dzięki Ci za to, że mieliśmy dokąd przyjechać. W Twoim pensjonacie panuje ciepła, przyjazna atmosfera, a to przecież zasługa gospodyni.
Przyjaciółeczko, bez Twojej pogody ducha, trzeźwości spojrzenia trudno mi sobie wyobrazić zlot. Dla mnie jesteś zawsze dobrym duszkiem i wyśmienitym kierowcą ;-). Dziękuję.
Dani... Jesteś wyjątkowa. Pamiętaj o tym. Naprawdę się cieszę, że byłaś, jesteś i będziesz :*.
Wszystkim, nowopoznanym Iponkom i tym, których spotykam prawie na każdym zlocie, dziękuję za cudowny weekend pod Giewontem. Hej! I do następnego razu.

  • 0

#73 Tijaa

Tijaa

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 52 postów

Napisano 29 marzec 2011 - 17:27

Zbieram się i zbieram ale i ja również coś napisze... naprawdę spędziłam czas świetnie, było mi niezwykle miło zobaczyć "stare" znajome twarze i te jeszcze nigdy nie widziane - pozdrawiam serdecznie.
  • 0

#74 Baba

Baba

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 499 postów

Napisano 29 marzec 2011 - 19:01

I ja dotarłam do domu. To był dla mnie wyjątkowo długi zlot:) Dziękuję organizatorom za wszelakie atrakcje, a Małyszowi, że wreszcie skoczył i można było spokojnie wyjechać z Zakopanego.
  • 0
Nawet siwa może być szczęśliwa

#75 Ojciec Marian

Ojciec Marian

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 29 marzec 2011 - 19:51

I ja dotarłam do domu. To był dla mnie wyjątkowo długi zlot:) Dziękuję organizatorom za wszelakie atrakcje, a Małyszowi, że wreszcie skoczył i można było spokojnie wyjechać z Zakopanego.


już w domu, mówiłaś, że w połowie tygodnia wrócisz. Straśna szybkość jazdy. Policja Cię nie złapała? 
Miło było Was widzieć, pić z Wami i być.
  • 0

#76 pozaczasem

pozaczasem

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 40 postów

Napisano 29 marzec 2011 - 20:54

Ja również dołączam się do podziękowań:
Gospodyni za serdeczne przyjecie w swoim domu.Jackowi za organizacje.Lucynce za przemiłe powitanie mnie:)Kierowcy Przemkowi za dostarczenie do domciu:))
I oczywiscie muzykantom!!:)
Wszystkim towarzyszom rozmów,dzieki za wspolnie spedzony czas.
  • 0

#77 Dex1977

Dex1977

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano 30 marzec 2011 - 17:58

Ja również dziękuje za super wypad w góry.Zakopane piękne,super warunki,obsługa.Bardzo miła atmosfera,świetna zabawa.Pozdrawiamy serdecznie wszystkich Dex1977 i Iwonka
  • 0

#78 kinia_legionowo

kinia_legionowo

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 137 postów

Napisano 30 marzec 2011 - 19:23

Witojcie Hej :)
Zagrypione ale dotarłyśmy z Anią całe i zdrowe. Z tym że, ja już żałuje i tęsknie...za herbą z prondem, za krokusikami i za tym cudnym widokiem za oknem co rano ech...no i za Wami oczywiście :)
Dziękuje szczególnie naszej Harnasi za zwyczajową ciepłą góralską gościnę. Bywam często w Zakopcu i święcie wierze że góralom to chyba Pan Bóczek podarował podwójne serca...Harnaśka jesteś wielka jak Giewont :).

Dziękuje Krzysiowi i Tesi za to że jesteście wycieczkowicze :)
Dziękuje Eluni Wercie za radosne chwile pod wspólnym sufitem ;)
Dziękuje Jackowi za włożony przeogromny trud organizacyjny.
Dziękuje Jackowi, Waldiemu, Marderowi za każdy uśmiech i mój ból przepony- ech niemożliwi jesteście hi hi.
Ewuniu Marufiko fajnie że się odnalazłaś, Arturze super że wreszcie Cię ta zagubiona przedstawiła (ciesze się że Cię poznałam). - Ewa następny zlot a "Chaty Zbójnickiej" Ci nie odpuszczę żałuj! (obsługa kazała Cie pozdrowić pamiętają twoje harce ha ha) - w końcu jak każda Panna Młoda musisz tam coś na suficie zostawić :P
Jolu i Mirku fajnie było was poznać. :)
Dziękuje Wojtkowi, Grześkowi, Andrzejowi i Stasiowi za adoracje na wycieczce - i za to że wytrzymaliście z moimi rodzicami ;)
Dziękuje Krzysiowi naszemu grajkowi za niezapomniany wieczór pełen wspomnień i radości. Jesteś the best !!:)

Dziękuje wszystkim i każdemu z osobna za wszystkie rozmowy, ciepłe gesty i za to że tak miło przyjęliście moich rodziców i Anie. Dzięki temu moja mama poszła dziś na operacje zrelaksowana bez stresu, z wiarą że wszystko będzie dobrze. To były cudne chwile czułam się wyjątkowo widząc niektórych po latach rozłąki. Było ciepło, przyjacielsko i wesoło. Do zobaczyska Kochani :)
  • 0
A my tak łatwopalni biegniemy w ogień by mocniej żyć!, tak śmiesznie marni dosłowni zbyt

#79 Gość_Tommy_*

Gość_Tommy_*
  • Gość

Napisano 31 marzec 2011 - 15:41

To był już mój 10 zlot IPONU :) Nie będę powtarzał tych słów które padły, podpisuje się pod nimi obiema rękami. Ponieważ to był mój mały jubileusz, postanowiłem napisać coś na ten temat

Pamiętacie te rozmowy i śmiech z wczoraj, tam było tak radośnie
A dziś kiedy nadszedł czas odjazdu, ciężko mi ukryć łzy smutku
Nie mogę uwierzyć, że tak szybko zleciały te dni
Właśnie dla takich chwil warto żyć
Właśnie dla tych ludzi warto być
Wiem, że tam mam dobrych przyjaciół
I już odliczam dni do następnego spotkania z Wami :)
  • 0

#80 Kaneta

Kaneta

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 261 postów
  • Skąd:Powiew Jodu... :)

Napisano 31 marzec 2011 - 15:49

No i ja dotarłam chyba jako ostatnia ;) no ale morze daleko, więc musiałam do ostatniej chwili napatrzeć się na góry, słoneczko na balkonie ;) i dopić ostatnią góralską herbatke.
Harnaśka jak to możliwe , że ze mną tyle wytrzymałas ;), Wielkie Dziękuje dla Ciebie.
Wszystkim dziekuję, za tak świetną zabawe przy gitarze i te drineczki... Stasi za super orgazniacje i wytrzymanie z iponkami ;) bo taką grupe przyjąc to nie lada wyzwanie. Dałas rade!! Tak więc czekamy na następne zloty pod Twoim dachem!
I do zobaczenia na następnym zlocie :D
Aneta
  • 0
Najpiękniejszych chwil nie zaplanujesz, one przyjdą same...


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych