Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Nowe randki IPON


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
40 odpowiedzi w tym temacie

#21 Amelo

Amelo

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 27 październik 2010 - 19:47

Kochani, o jednym proszę nie zapominajmy - bardzo dobrze, że są na Iponie ludzie, którym się chce coś zmieniać, poprawiać, aby nam wszystkim zrobić dobrze :) Dziękuję wszystkim zaangażowanym w projekt nowych randek za ich wkład pracy. Nic nie szkodzi, że coś tam nie wyszło, brawo i duży szacun za wkład pracy !!

pozdrawiam, Przemo
  • 0
"Stajesz się odpowiedzialny na zawsze za to, co oswoiłeś"

#22 tymon

tymon

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 27 październik 2010 - 21:03

pomijajac juz fakt ze czasem zmienia sie lepsze na gorsze.
na starych randkach za jednym kliknieciem macie wlasciwie wszystkie dane w tym duze zdjecie a nanowych trzeba klikac na 100 zakladek zanim cos czlowiek sie dowie....ze zdjecie mikroskopijnie male juz nie wspomne...
no ale skoro komus sie chce to niech dalej grzebie:P)
ps..jedno trzeba przyznac-forum wyglada duzo lepiej ..graty Boleslaw:)
  • 0

#23 iuvencae

iuvencae

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 7 postów

Napisano 27 październik 2010 - 21:32

pomijajac juz fakt ze czasem zmienia sie lepsze na gorsze.
na starych randkach za jednym kliknieciem macie wlasciwie wszystkie dane w tym duze zdjecie a nanowych trzeba klikac na 100 zakladek zanim cos czlowiek sie dowie....ze zdjecie mikroskopijnie male juz nie wspomne...
no ale skoro komus sie chce to niech dalej grzebie:P)
ps..jedno trzeba przyznac-forum wyglada duzo lepiej ..graty Boleslaw:)


Tylko jedno: zdjęcie można było powiekszyć po klikniciu na nie. Wystarczyło trochę popróbować.
  • 0
Z natury jestem optymistą, a także ze świadomego rozeznania i wyboru, albowiem optymizm jest trudniejszy. Nie sztuka jest być pesymistą,uniwersalność gówna jest rzeczą najlatwiejszą do zauważenia, prawdziwym honorem jest umieć zaprzeczyć wszechpotężnemu doświadczeniu.
(L. Tyrmand, "Dziennik 1954")

#24 cudus1979

cudus1979

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 6 postów

Napisano 27 październik 2010 - 21:36

Witam wszystkich uzytkownikow tego forum ja mysle ze to był dobry pomysł z tą zmianom tej stronki na jeszcze lepszą w koncu trza isc z postem czasu pozdrawiam wszystkich wszystko jst ok działa normalnie bez zmiany chasła jestem zadowolony .
  • 0

#25 Anna

Anna

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 63 postów

Napisano 28 październik 2010 - 14:22

pomijajac juz fakt ze czasem zmienia sie lepsze na gorsze.
na starych randkach za jednym kliknieciem macie wlasciwie wszystkie dane w tym duze zdjecie a nanowych trzeba klikac na 100 zakladek zanim cos czlowiek sie dowie....ze zdjecie mikroskopijnie male juz nie wspomne...
no ale skoro komus sie chce to niech dalej grzebie:P)
ps..jedno trzeba przyznac-forum wyglada duzo lepiej ..graty Boleslaw:)


A mnie się ta nowa wersja dużo bardziej podobała :-)
Choćby dlatego, że można było zamieścić o sobie zdecydowanie więcej danych.
Dotychczasowa jest moim zdaniem, hm... (jakby to powiedzieć, żeby nikogo nie urazić) dość kiczowata.
Poza tym brakuje tam folderu "wiadomości wysłane", który moim zdaniem jest bardzo potrzebny. W końcu czasem dobrze byłoby podejrzeć co komu się już kiedyś napisało, żeby uniknąć powtórzeń, a czasem i niezręcznych sytuacji.
Nie przepadam też za funkcjami typu "wyślij buziaczka", czy "puść oczko", które są dziecinadą i niczego konkretnego nie wnoszą, ale może i komuś w czymś tam pomagają (w czym pozostanie dla mnie zagadką :-)), skoro są praktycznie w każdym serwisie randkowym.

W/g mnie fajnie byłoby gdyby jednak serwis randkowy został zmodernizowany, a do czasu gdy wszystko będzie sprawnie działać, niech pozostanie dotychczasowy :-)
  • 0

#26 piotrpiotrck

piotrpiotrck

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 6 postów

Napisano 28 październik 2010 - 18:10

A mnie się ta nowa wersja dużo bardziej podobała :-)

Mnie też się podobała ta nowa wersja,podobna była do takich typowych stron randkowych.Dobre było to,że więcej szczegółów można było po prostu zaznaczyć zamiast opisywać.A buziaki,oczka itp do wysyłania są praktycznie na każdym portalu randkowym-jest to ok ale można tego nie używać i tylko pisać wiadomości.Ta wersja randek też jest fajna.Szkoda tylko,że z woj. świętokrzyskiego jest tak mało(i od dawna te same) osób ale ilość adekwatna do wielkości regionu :D.Gdyby ipon był bardziej reklamowany,to by był bardziej znany i więcej osób by przyciągał.I tak jest to najlepszy i najbardziej popularny portal m.in. z randkami dla niepełnosprawnych i dobrze,że jest też na n.k. i facebooku,ale jednak im o iponie głośniej tym lepiej.
  • 0

#27 Anna

Anna

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 63 postów

Napisano 28 październik 2010 - 19:31

[...]dobrze,że jest też na n.k. i facebooku [..]

Tak? Nie wiedziałam nawet. Jak znaleźć?
  • 0

#28 Gość_amber44_*

Gość_amber44_*
  • Gość

Napisano 29 październik 2010 - 00:10


A mnie się ta nowa wersja dużo bardziej podobała :-)

Mnie też się podobała ta nowa wersja,podobna była do takich typowych stron randkowych.Dobre było to,że więcej szczegółów można było po prostu zaznaczyć zamiast opisywać.A buziaki,oczka itp do wysyłania są praktycznie na każdym portalu randkowym-jest to ok ale można tego nie używać i tylko pisać wiadomości.Ta wersja randek też jest fajna.Szkoda tylko,że z woj. świętokrzyskiego jest tak mało(i od dawna te same) osób ale ilość adekwatna do wielkości regionu :D.Gdyby ipon był bardziej reklamowany,to by był bardziej znany i więcej osób by przyciągał.I tak jest to najlepszy i najbardziej popularny portal m.in. z randkami dla niepełnosprawnych i dobrze,że jest też na n.k. i facebooku,ale jednak im o iponie głośniej tym lepiej.


  • 0

#29 piotrpiotrck

piotrpiotrck

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 6 postów

Napisano 29 październik 2010 - 07:47

Jak znaleźć?


ipon na facebooku

na naszej klasie
  • 0

#30 Anna

Anna

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 63 postów

Napisano 29 październik 2010 - 11:09

Jak znaleźć?


ipon na facebooku

na naszej klasie


Dzięki :-)
  • 0

#31 jacek13

jacek13

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 12 listopad 2010 - 22:33

Nie wiem dlaczego po tych przemianach w moim profilu nie mam dwóch znajomych. Chciałbym prosić aby to zostało poprawione , jeśli już zmienia się szatę graficzną i dane to uważam że powinno być tak zrobione aby niczego nie brakowało .
  • 0
"Życie jest jak pudełko czekoladek - Nigdy nie wiadomo co Ci się trafi." Forrest Gump.

#32 jano50

jano50

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 21 postów

Napisano 14 listopad 2010 - 16:38

Ja to proponuje zamknąc randki aż szanowny admin się nie upora z tym zamieszaniem bo to już trwa trochę za dlugo !!!
  • 0

#33 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3584 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 14 listopad 2010 - 17:52

Jano50, dwie uwagi:
1. Pisz w istniejącym wątku, nie twórz nowego. Dołączyłem Twój pełen ekspresji post do już istniejącego wątku o randkach.
2. Pozwolę sobie zwrócić Twoją uwagę na fakt, że przecież korzystanie z randek nie jest obowiązkowe. "Szanowny admin" robi co może żeby randki działały, jeżeli Tobie to nie wystarczy, to trudno.
  • 0

#34 ankh

ankh

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 407 postów

Napisano 28 marzec 2011 - 10:46

Dzieńdobry mam pytanie, po jakim czasie po założeniu randki, ukaże się moje zdięcie? dodam że na profilu znikł czerwony napis ,że czekam na akceptację.
  • 0
"Czyny za życia odbiją się echem w wieczności"
gen. Maximus

#35 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3584 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 28 marzec 2011 - 18:53

Zdjęcie ukaże się gdy zaakceptuje je któryś z adminów. Czy jest już widoczne?
  • 0

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.


#36 ankh

ankh

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 407 postów

Napisano 29 marzec 2011 - 13:58

Główne widoczne. Mam pytanie jeszcze. Jak dodać zdięcia do albumu to wiem, ale co dodaje to albo nie ten rozmiar a są tak małe, że nic nie widać. Albo po prostu wcale się dodają? a uzupełnienie profilu o dane osobiste jakbym chciała dodać do profilu? bo uzupełniam i nie ma? Muszę wchodzić gdzieś dodatkowo?
  • 0
"Czyny za życia odbiją się echem w wieczności"
gen. Maximus

#37 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3584 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 29 marzec 2011 - 17:13

Kiedy zdjęcie jest zbyt małe, skrypt je odrzuca. W randkach minimalna wielkość głównego zdjęcia to 200x200 pikseli a do albumu to 250x250 pikseli.
  • 0

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.


#38 Singe

Singe

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2113 postów

Napisano 08 czerwiec 2011 - 17:30

Mam pytanie do administracji,proszę o odpowiedź.
Chciałabym wiedzieć czy jest w zakładce RANDKI opcja sprawdzenia kto jaką notę nam przyznał zarówno w profilu jak i pod zdjęciami. W poprzedniej wersji była taka opcja, teraz niestety nie widzę.
  • 0

#39 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 08 czerwiec 2011 - 17:35

A te gwiazdki?U mnie jest
  • 0

#40 Singe

Singe

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2113 postów

Napisano 08 czerwiec 2011 - 17:49

No właśnie są, ale ja chciałabym wiedzieć kto mi je przyznał i ile.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych