Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Nowe randki IPON


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
40 odpowiedzi w tym temacie

#1 PIMOT

PIMOT

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1842 postów

Napisano 25 październik 2010 - 19:29

Fajnie, tylko teraz trzeba sie uczyc od nowa. Dlaczego zmieniono kolorystyke?
  • 0

Ludzie buduja za duzo murow a za malo mostow

 

Issac Newton


#2 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3584 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 25 październik 2010 - 19:31

Bo chwilowo nowe randki mają działać niezależnie od reszty IPONu. Dlatego nie są podpięte nawet pod css IPONu.
  • 0

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.


#3 MariannaS

MariannaS

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 257 postów

Napisano 25 październik 2010 - 19:58

OOO już trochę lepiej to wygląda zobaczymy co dalej :)
  • 0
Kobiety nie są po to, by je rozumieć, lecz po to by je kochać - Oskar Wilde



Marianna :)

#4 t_edmmugi

t_edmmugi

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 74 postów

Napisano 25 październik 2010 - 20:51

Podeślij na biuro@ipon.pl maile które dostałaś z systemu przypominania hasła.
P.S. Oczywiście korzystałaś z przypomnienia hasła w nowym skrypcie randek?
Czyli tutaj: http://www.ipon.pl/b...ccount_lostpass


podeslalam wlasnie maila z opisem problemu
  • 0

#5 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3584 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 25 październik 2010 - 21:05

Nie dotarł... spróbuj jeszcze raz, albo napisz na PW.

Edit: wiadomość dotarła, myślę że rozwiązałem problem, szczegóły w odpowiedzi na @.
  • 0

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.


#6 t_edmmugi

t_edmmugi

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 74 postów

Napisano 25 październik 2010 - 21:49

Nie dotarł... spróbuj jeszcze raz, albo napisz na PW.

Edit: wiadomość dotarła, myślę że rozwiązałem problem, szczegóły w odpowiedzi na @.


dziala, dzieki
  • 0

#7 Tess39

Tess39

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 26 październik 2010 - 08:08

Nie moge sie zalogowac na swoim profilu randki.mam wprowadzic ponownie hasło tylko nie wiem gdzie.Pomózcie
  • 0

#8 Tomek 72

Tomek 72

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 71 postów
  • Skąd:Wielkopolska

Napisano 26 październik 2010 - 13:56

Niestety ale i u mnie nie działa , nie mogę wejść na swój profil a podanie nowego hasła zostaje odrzucone .Coś mi sie zdaje że stary ;ipon ;był o wiele lepszy .
  • 0

#9 verselle

verselle

    Sufler

  • Administrator
  • 341 postów

Napisano 26 październik 2010 - 15:08

Wystarczy kliknąć na stronie głównej "Randki" a następnie przeczytać ze zrozumieniem ten tekst:

"Jednocześnie podpowiadamy, że aby się zalogować należy użyć opcji przypomnienia hasła. Zmienione hasło będzie obowiązywało tylko i wyłącznie na nowych randkach, bez żadnego związku z resztą portalu."

A następnie kliknąć: "ZAPRASZAMY"

  • 0

Jacek "Verselle"


#10 Tomek 72

Tomek 72

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 71 postów
  • Skąd:Wielkopolska

Napisano 26 październik 2010 - 15:13

A czy ktoś się zastanowił po co zmieniać hasło aby jeśli już się ma jedno ,rozumiem że miało to coś ułatwić ale chyba w 90% utrudni korzystanie z portalu.
  • 0

#11 verselle

verselle

    Sufler

  • Administrator
  • 341 postów

Napisano 26 październik 2010 - 15:22

A czy ktoś się zastanowił po co zmieniać hasło aby jeśli już się ma jedno ,rozumiem że miało to coś ułatwić ale chyba w 90% utrudni korzystanie z portalu.


Gdybyś zadał sobie odrobinę trudu i doczytał że są prowadzone prace modernizacyjne serwisu randkowego, to nie zadawał byś takich pytań.
Obecnie Randki są osobnym działem nie powiązanym z bazą danych użytkowników, i dlatego nie działa tam to samo hasło. Jak prace zostaną zakończone i dział zostanie "podpięty" pod resztę portalu, wszędzie będzie działać ten sam login i hasło.

  • 0

Jacek "Verselle"


#12 Tomek 72

Tomek 72

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 71 postów
  • Skąd:Wielkopolska

Napisano 26 październik 2010 - 15:27

To chyba jednak poczekam , próbowałem wpisać nowe hasło ale nie zostałem zalogowany więc poczekam aż wszystko wróci do normy
  • 0

#13 AnulkaW:-)

AnulkaW:-)

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 26 postów

Napisano 26 październik 2010 - 15:41

Ja też mam problem z zalogowaniem się na randki, tylko że u mnie pojawia się problem z nazwą użytkownika...
Mam pytanie, ile jeszcze potrwają prace modernizacyjne?? Tak mniej więcej??
  • 0

#14 kaska_zaborze

kaska_zaborze

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Skąd:z wnętrza.

Napisano 26 październik 2010 - 16:36

Mam propozycje dla Was. Obliczcie sobie jakie jest prawdopodobieństwo ze w ciągu tych kilku dni a może nawet miesiąca w dłuższej perspektywie znajdziecie miłość swojego życia. Gwarantuje że zajmie Wam to tyle czasu ze przestaniecie myśleć tylko o randkach.
  • 0
Wciąż ma się mało lat a już się tyle przeżyło.Powoli dogasa blask tych co już nie wrócą dni.
Piotr Bukartyk.

#15 abc830

abc830

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 26 październik 2010 - 17:24


A czy ktoś się zastanowił po co zmieniać hasło aby jeśli już się ma jedno ,rozumiem że miało to coś ułatwić ale chyba w 90% utrudni korzystanie z portalu.


Gdybyś zadał sobie odrobinę trudu i doczytał że są prowadzone prace modernizacyjne serwisu randkowego, to nie zadawał byś takich pytań.
Obecnie Randki są osobnym działem nie powiązanym z bazą danych użytkowników, i dlatego nie działa tam to samo hasło. Jak prace zostaną zakończone i dział zostanie "podpięty" pod resztę portalu, wszędzie będzie działać ten sam login i hasło.

Z forum IPON-u nie korzystam, ale (pod innym niż ten nickiem) korzystałam z randek i również mam problem z zalogowaniem się na swój profil w randkach, mimo, że postępuję zgodnie z instrukcją o "zapomnieniu" hasła . Robię wszystko dokładnie jak w ogłoszeniu administracji, a mimo to się nie udaje.
Owszem, po kliknięciu z prośbą o przeslanie nowego hasła dostaję takie na maila, tylko co z tego :-(
Chcąc się zalogować dostaję komunikat, albo "błędny ID lub hasło", albo "ten użytkownik nie jest jeszcze aktywny" (może nie przytoczyłam dokładnie, ale taki jest sens) .
Kiedy klikam więc o przesłanie powtórne linku aktywacyjnego, też napotykam na mur.
Nie działa żaden ze sposobów :-/

Prace trwają, dobra, to już wiem, ale jak długo jeszcze potrwają?
I czy nie utracę danych jakie do tej pory na swoim profilu miałam (znajomych. listów od nich itp)?

  • 0

#16 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3584 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 26 październik 2010 - 17:35

Chcąc się zalogować dostaję komunikat, albo "błędny ID lub hasło", albo "ten użytkownik nie jest jeszcze aktywny" (może nie przytoczyłam dokładnie, ale taki jest sens) .
Kiedy klikam więc o przesłanie powtórne linku aktywacyjnego, też napotykam na mur.
Nie działa żaden ze sposobów :-/


Problemy z logowaniem, zostały rozwiązane. Można logować się na swoim normalnym haśle z portalu.

I czy nie utracę danych jakie do tej pory na swoim profilu miałam (znajomych. listów od nich itp)?

Właśnie dlatego to tyle trwa, nie chcemy aby userzy stracili swoje dane.

P.S. Przenoszę do właściwego działu.
  • 0

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.


#17 Anna

Anna

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 63 postów

Napisano 26 październik 2010 - 19:02

Problemy z logowaniem, zostały rozwiązane. Można logować się na swoim normalnym haśle z portalu.


Marder, u mnie logowanie nie zadziałało, a login i hasło z portalu na pewno mam dobre. Wypróbowałam przed chwilą wylogowując się i z powrotem logując na forum.

A w randkach zalogować się nie mogę.
Wpisuję dane, wciskam zaloguj i żadne komendy się nie wyświetlają, za to oba pola ponownie robią się puste.

I z zalogowania figa z makiem.
  • 0

#18 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3584 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 26 październik 2010 - 19:46

Sprawdź maila, tam poszła odpowiedź.
  • 0

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.


#19 Anna

Anna

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 63 postów

Napisano 27 październik 2010 - 15:08

Sprawdź maila, tam poszła odpowiedź.


Odpowiedź dostałam. Dziękuję.
Hasło również.
Z tym że ono nadal nie działa. Nie wiem o co chodzi, może jestem jakimś totalnym matołem, ale w końcu korzystam z sieci i wielu różnych for nie od dziś i nie mam tego typu problemów :)
Owszem, korzystając z przesłanego, nowego, hasła zalogowałam się, ale tylko do "głównego" portalu (hasło stare, które nadałam sobie sama, już nie zadziałało), ale jeśli chodzi o portal randkowy to nadal zima.
Mój nick nie zawiera żadnych kontrowersyjnych znaków.

Powtarza się stan z wczoraj. Wpisuję nick, hasło otrzymane w mailu, wciskam zaloguj i pola robią się znowu puste.

Niby wszystko wydaje się nadzwyczaj proste, a jednak nie jest :-)
  • 0

#20 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3584 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 27 październik 2010 - 18:27

Niby wszystko wydaje się nadzwyczaj proste, a jednak nie jest :-)

Nie jest. Problem jednak zniknął (przynajmniej na razie), bo z uwagi na trudności z logowaniem, zaczniemy jeszcze raz, od zera (mam tu na myśli import danych do nowego skryptu). Do czasu gdy się z tym uporamy, można korzystać ze starego skryptu.
  • 0

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych