Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Nie daje rady ze znalezieniem dziewczyny na stronach internetowych jak


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
49 odpowiedzi w tym temacie

#41 Piotr M

Piotr M

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 435 postów
  • Skąd:Bystra Krakowska

Napisano 27 czerwiec 2012 - 12:24

Niestety i szkoda...bo gdyby człowiek od zawsze znał swoje przeznaczenie a chociażby jego


Więc jak widać zdarza nam się myśleć inną częścią ciała zamiast głowy częściej niż nam się to wydaje. Czy się to ze sobą przeplata? Chyba tak, a przynajmniej powinno, ale....chociaż to smutne, jednak przyznać trzeba że częściej spotkać możemy sex bez miłości niż miłość bez sexu.


Czy ja wiem mnie się często zdarzało kochać platonicznie ....a seks bez milo-sci jeszcze mi sie nie zdarzył
  • 0

Piotr M
(...)Jeżeli bro­nisz się, znaczy: czu­jesz się ata­kowa­ny. Jeżeli czu­jesz się ata­kowa­ny, znaczy: jes­teś cel­nie tra­fiony. Miej to na uwadze. Edward Stachura


#42 Valeska

Valeska

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 376 postów

Napisano 02 lipiec 2012 - 22:17

Nic dodać nic ująć, poczciwy z Ciebie chłopak po prostu :). A może właśnie przez tą platoniczną czystość w wyrażaniu miłości ominęło Ciebie wiele ciekawych okazji :)
  • 0

#43 Piotr M

Piotr M

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 435 postów
  • Skąd:Bystra Krakowska

Napisano 02 lipiec 2012 - 22:45

Nic dodać nic ująć, poczciwy z Ciebie chłopak po prostu :). A może właśnie przez tą platoniczną czystość w wyrażaniu miłości ominęło Ciebie wiele ciekawych okazji :)


Nie sądzę .... ale tu już wchodzimy na zbyt prywatne terytorium zauważ tylko ze napisałem zdarzały a nie ze wyłącznie takie były.... więc chyba nic mnie jednak nie ominęło
  • 0

Piotr M
(...)Jeżeli bro­nisz się, znaczy: czu­jesz się ata­kowa­ny. Jeżeli czu­jesz się ata­kowa­ny, znaczy: jes­teś cel­nie tra­fiony. Miej to na uwadze. Edward Stachura


#44 Valeska

Valeska

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 376 postów

Napisano 03 lipiec 2012 - 00:35

Racja, prywatności staram się nie tykać, tym bardziej że to tylko forum, ale miło jest poczytać, że komuś jeszcze jest nieobce pojęcie "platonicznej miłości", ciekawe co by na ten temat powiedzieli obecni gimnazjaliści, czy nawet uczniowie szkół ponadgimnazjalnych, pewnie jedynie wikipedią by się mogli ratować, bo dla nich jak również dla większości z nas niestety to pojęcie iście archaiczne...
  • 0

#45 Piotr M

Piotr M

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 435 postów
  • Skąd:Bystra Krakowska

Napisano 03 lipiec 2012 - 09:20

dla większości z nas niestety to pojęcie iście archaiczne...


Sugerujesz ze jetem archaiczny .... w sumie dobór avatara na forum dobitnie to potwierdza:):hehe:
  • 0

Piotr M
(...)Jeżeli bro­nisz się, znaczy: czu­jesz się ata­kowa­ny. Jeżeli czu­jesz się ata­kowa­ny, znaczy: jes­teś cel­nie tra­fiony. Miej to na uwadze. Edward Stachura


#46 Valeska

Valeska

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 376 postów

Napisano 04 lipiec 2012 - 23:30

Ależ skąd! Ubolewałam nad tym, że dla większości osób a już szczególnie tych w kwiecie wieku pojęcie "miłości platonicznej" to przeżytek, natomiast co do kwestii tego sympatycznego pana na avatarze to wydaje mi się że jest ledwo po 30-tce (chociaż oczywiście nie zamierzam nawet niechcący wchodzić na grunt prywatny), ale tak czy inaczej do archaiczności mu jeszcze daleko :)
  • 0

#47 Piotr M

Piotr M

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 435 postów
  • Skąd:Bystra Krakowska

Napisano 05 lipiec 2012 - 12:43

kwiecie wieku niechcący wchodzić na grunt prywatny), ale tak czy inaczej do archaiczności mu jeszcze daleko :)

Stwierdzenie wieku mężczyzny nie jest wchodzeniem na grunt prywatny tak masz racje, choć to zdjęcie trochę stare jest mam 37 lat. A moje stwierdzenie o archaiczności mojej było autoironiczne tak jak nazwa Kabaretu Starszych Panów obaj wtedy mieli własnie kolo 40 o ile dobrze pamietam ( w momencie powstania ) i dziękuję za komplement -
  • 0

Piotr M
(...)Jeżeli bro­nisz się, znaczy: czu­jesz się ata­kowa­ny. Jeżeli czu­jesz się ata­kowa­ny, znaczy: jes­teś cel­nie tra­fiony. Miej to na uwadze. Edward Stachura


#48 flagrantia

flagrantia

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 5 postów

Napisano 14 październik 2012 - 21:47

Proces przyjazni tworzy sie latami i wtedy moze byc trwały....! A milość gdy rodzi się w trudzie jest najpiękniejszą!! "Per astera astra" przysł. łacinskie chyba, a znaczy: Przez ciernie do gwiazd!


Per aspera ad astra ;)
  • 0

#49 Korner

Korner

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 186 postów

Napisano 22 październik 2012 - 09:59

Czytam, czytam i czym więcej czytam tym bardziej oddalamy się od "Nie daje rady ze znalezieniem dziewczyny na stroanch internetowych jak..."
Piszący, tak mi się zdaje, "chciałby" jakiejś "uniwersalnej" porady, której tak naprawdę nie ma. A w postach rozwodzimy się nt. przeznaczenia itd. Moim zdaniem wszystko to czego nie umiemy sobie wytłumaczyć nazywamy przeznaczeniem a tak naprawdę przeznaczeniem człowieka jest przedłużenie gatunku, wszystko inne to zbiegi okoliczności. Jeśli będziemy nazywać przeznaczeniem np. nie polecenie samolotem, który się rozbija to praktycznie każde nasze postępowanie będzie przeznaczeniem, czyli jedzenie, picie, spanie itd itd.
Autor postu "Nie daję rady ..." robi coś źle lub wierzy, że necik jest od wszystkiego.
Obcowanie z innymi ludźmi tworzy ewentualnie możliwość znalezienia przyjaciela czy też miłości.
Nie ma innej możliwości.
Przyjaźń i miłość to poznanie swoich + i - a tego nie można znaleźć w neciku. Jeśli autor ma taką nadzieję, że znajdzie to jest w błędzie. Moja rada dla delikwenta to rozejrzyj się wkoło siebie i właśnie tam szukaj. I musisz wziąć pod uwagę, że może się nie udać bo, niestety, takie jest życie. Nikt Ci nie da gotowej recepty, Ty musisz pomóc sobie sam.
Pozdrowionka
  • 0
"Miłość nie zna pór dnia, nadzieja nie ma końca, a wiara nie zna granic. Tylko wiedza i niewiedza skrępowane są czasem granicami."

Gunter Grass

#50 Valeska

Valeska

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 376 postów

Napisano 28 październik 2012 - 00:46

Moja rada dla delikwenta to rozejrzyj się wkoło siebie i właśnie tam szukaj. I musisz wziąć pod uwagę, że może się nie udać bo, niestety, takie jest życie


Moim zdaniem założyciel wątku już w pierwszym poście zaznaczył że rozgląda się wokoło siebie pisząc że próbuje podrywać również na dworze, no ale jak nie daje rady to pozostaje mu tylko net. A po jakim czasie się spotkać? Jednym z najbardziej decydujących czynników jest odległość, a jeżeli nie jest ona problemem to jeż jestem za tym żeby jak najszybciej.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych