Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Nie daje rady ze znalezieniem dziewczyny na stronach internetowych jak


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
49 odpowiedzi w tym temacie

#1 nonames

nonames

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 319 postów

Napisano 01 październik 2010 - 19:50

chyba jedyne co można poradzić w tej sytuacji to - przestań szukać a samo się znajdzie Daremnie szukać wielkiego szczęścia po niskiej cenie.
  • 0
życie nie powinno być podróżą do grobu z intencją, aby dostać się tam bezpiecznie w atrakcyjnej i dobrze zakonserwowanej postaci, jest raczej ślizganiem się z boku na bok, z czekoladą w jednej dłoni, winem w drugiej, ciałem gruntownie wyeksploatowanym, totalnie wyczerpanym i z krzykiem... ??
O Cholera, Ale Jazda!!

#2 7glr2d-ec

7glr2d-ec

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 27 wrzesień 2010 - 15:58

Prubuje poderwac dziewczyne,czy przez strone internetowa lub na dworze.Zawsze prubuje zaprzyjaznic sie.Czesciwo chca sie zaprzyjaznic a bywa ze inne nie chca sie zaprzyjaznic.Bywa ze odmawiaja mówia ze nie jest zainteresowana,ze ma juz przyjaciol.Czesto tez patrza na wyglad itp.
Poprostu nie chca przyjaciól,maja sporo przyjacioł,ale nie wszytski.Albo mowia ze brzydki,ze nie pasuje cos znajda u chlopaka czemu tak jest,staram sie nie przejmowac ale juz mam dosyc tego a dziewczyna tez tak ma?Bo staram sie zaprzyjaznic by poderwac jakas dziewczyne i byc szczesliwy znia.Kochac ja,szanowac i nietylko.
  • 0

#3 grubby77

grubby77

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 585 postów

Napisano 27 wrzesień 2010 - 16:46

Proces przyjazni tworzy sie latami i wtedy moze byc trwały....! A milość gdy rodzi się w trudzie jest najpiękniejszą!! "Per astera astra" przysł. łacinskie chyba, a znaczy: Przez ciernie do gwiazd!
  • 0
"NIE MA kaleki; JEST CZŁOWIEK"-Maria Grzegorzewska zPIPS=WSPS teraz APS

#4 tomaszek

tomaszek

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 827 postów
  • Skąd:wyspa Wolin

Napisano 27 wrzesień 2010 - 17:04

Poprzez internet dziewczyny sobie nie znajdziesz....to niemożliwe
  • 0
Eunuch i krytyk z jednej są parafi....obaj wiedzą jak trzeba-żaden nie potrafi. (Boy-Zeleński)

#5 Paulla

Paulla

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 897 postów
  • Skąd:Gniezno

Napisano 27 wrzesień 2010 - 17:45

Poprzez internet dziewczyny sobie nie znajdziesz....to niemożliwe

Znajdzie, ale jak pisze lub rozmawia z dziewczyną tak jak na tym forum to nic dziwnego, że wychodzi z tego kiszka.
Zobaczcie ten fragment:

Poprostu nie chca przyjaciól,maja sporo przyjacioł,ale nie wszytski.Albo mowia ze brzydki,ze nie pasuje cos znajda u chlopaka czemu tak jest,staram sie nie przejmowac ale juz mam dosyc tego a dziewczyna tez tak ma?Bo staram sie zaprzyjaznic by poderwac jakas dziewczyne i byc szczesliwy znia.Kochac ja,szanowac i nietylko.

Masa błędów, zdania są chaotyczne, informacje się powtarzają. Poza tym przyjaźń buduje się latami. A Ty widząc po Twoich postach "wyskakujesz z nią ni z gruszki ni z pietruszki". Reszty nie będę komentować.
Co do wyglądu to pierwszy rzut oka ma znaczenie nie tylko dla Panów, ale także dla Dziewczyny. Nawet jeżeli tylko przesyłacie sobie zdjęcia.
Chodzisz na Warsztaty Terapii Zajęciowej? Jeśli nie to warto zacząć może tam znajdziesz znajomych i koleżanki o wspólnych zainteresowaniach.

@grubby77 Piszesz maksymę w obcym języku (nie wiesz jakim) i nie wiesz także, co ona oznacza. W dodatku maksyma jest totalnie przekręcona.
Niezły z Ciebie magister pedagogiki :D

P.S. Per aspera ad astra - Przez cierpienie do gwiazd, przez trudy do celu.
  • 0
"Wszystkie niejasne pojęcia muszą upaść nim uczeń może nazwać siebie mistrzem..." Bruce Lee
"Trzeba mieć niemało odwagi, aby się ukazać takim jakim się jest naprawdę." Søren Aabye Kierkegaard

#6 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3582 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 27 wrzesień 2010 - 18:36

[quote name='Paulla]P.S. Per aspera ad astra - Przez cierpienie do gwiazd' date=' przez trudy do celu.[/quote']
Dosłownie: Przez ciernie do gwiazd.
  • 0

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.


#7 grubby77

grubby77

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 585 postów

Napisano 27 wrzesień 2010 - 19:42

Paula, dzieki za popraw. pisowni łac., ale nie uczyłem s' włoskiego, ang/ niemiec. tez nie mogłem, jedynie francaise, parce que merci - dlatego dziekuję!

Dodano Mon Sep 27 20:44:07 2010 :
nie chciałem takze szperac w Internecie, zatem pardon- przepraszam!!!
  • 0
"NIE MA kaleki; JEST CZŁOWIEK"-Maria Grzegorzewska zPIPS=WSPS teraz APS

#8 kurczak

kurczak

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 325 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisano 27 wrzesień 2010 - 21:22

:):):)
  • 0
CZASEM TRZEBA DAC SIĘ ZGIĄĆ ŻEBY NIE DAĆ SIĘ ZŁAMAĆ. AGA

#9 Paulla

Paulla

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 897 postów
  • Skąd:Gniezno

Napisano 27 wrzesień 2010 - 23:13

[quote name='grubby77]nie chciałem takze szperac w Internecie' date=' zatem pardon- przepraszam!!![/quote']
A to właśnie m.in. Internet jest od wyszukiwania informacji.
Swoją drogą co ma język włoski do łaciny, skoro łacina jest nie tylko podwaliną akurat tego języka, ale i wielu innych.
Bonne nuit...

@7glr2d-ec Załóż sobie profil na Randkach IPONu :)
  • 0
"Wszystkie niejasne pojęcia muszą upaść nim uczeń może nazwać siebie mistrzem..." Bruce Lee
"Trzeba mieć niemało odwagi, aby się ukazać takim jakim się jest naprawdę." Søren Aabye Kierkegaard

#10 Awenturia

Awenturia

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 5 postów

Napisano 20 czerwiec 2012 - 16:52

Zgadzam się z nonames. Szukanie na siłę nic nie da. Przez internet trudno znaleźć sobie drugą połówkę, a i w realu nie łatwo gdy się jest ON. Próbować można,- kto wie może w końcu się uda ? Jeśli już nie masz siły, to po prostu czekaj, kiedyś się spotkacie. Trzeba w to wierzyć.
  • 0

#11 Brigid

Brigid

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 255 postów

Napisano 20 czerwiec 2012 - 18:14

Czemu się nie udaje? Generalnie szukanie drugiej połówki to jedno, a przyjaciele to osobna sprawa.

To co robisz jest podrywem "na przyjaciela". Ale tego się nie robi proponując przyjaźń, jak jakiegoś nie wiem... drinka. Podryw na przyjaciela działa wtedy, jak facet wspiera dziewczynę w trudnych sytuacjach tak długo, aż do niej wreszcie dotrze, że to z nim powinna być. Dodajmy, że nawet to nie zawsze działa. A prawdziwą przyjaźń się buduje, często w trudnych sytuacjach, bez podtekstów.

A jeśli po prostu szukasz drugiej połówki, to Paulla ma rację - załóż sobie profil na randkach IPON-u :)

A co do tego,
  • 0
Mój awatar jest legalny :) Autor: Andika18 | Dreamstime.com
Prawo autorskie wymaga podania autora i źródła.
Będę wdzięczna za nie usuwanie żadnego z tych fragmentów z podpisu.

#12 Gość_bea69_*

Gość_bea69_*
  • Gość

Napisano 20 czerwiec 2012 - 19:11

Piszesz że masz problemy ze znalezieniem dziewczyny . Że osoby niepełnosprawne są na straconej pozycji , liczy się wygląd . To nie zupełnie tak. Większość osób niepełnosprawnych sama w pewnym stopniu jest sobie winna.
Nie wiem czy zwróciliście uwagę , że na privie (chodzi mi o czaty dla osób niepełnosprawnych). Pierwsze pytanie co Ci jest , jak by to było najważniejsze. Ale czy to ważnie na co jest się chorym , jak się wygląda . Chyba nie , bo przecież za kilkanaście lat nasze ciało będzie pomarszczone , włosy będą siwe . Ale to co jest w nas , serce , pozostanie na zawsze takie samo . Dla tego czy nie lepiej w czasie rozmów odkrywać siebie , czytać jak książkę z największym zainteresowaniem. A nie wykładać historie choroby.
Ja będąc osobą niepełnosprawną , mam mnóstwo przyjaciół pełnosprawnych . Ale dla tego ze mnie znają , lubią mnie za mój uśmiech poczucie humoru za to jaka jestem. I nie przeszkadza im ze mam na plecach szczyt K2 bo nawet z tego robię żarty . Zaakceptuj siebie zobacz ile masz zalet i to pokazuj a nie swoją niepełnosprawność . Żadna dziewczyna pełnosprawna czy niepełnosprawna , nie będzie z facetem który rozczula się nad sobą . Ale romantyk , ot to jest to ,żadna kobieta się nie oprze . Nawet jeżeli mówi że nie che przyjaciela bo już ma , to jeżeli będzie adorowana to prawie na 80% skapituluje . Ale jest to proces długotrwały . To nie jest tak że miesiąc , i już . A z takiej prawdziwej przyjaźni rodzi się wspaniałe uczucie
Życzę powodzenia w poszukiwaniu , i pamiętaj że tak naprawdę niczym się nie różnisz od pełnosprawnego mężczyzny . No może jednym mężczyźnie niepełnosprawni , mają ciepło które brakuje pełnosprawnym
  • 0

#13 Valeska

Valeska

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 376 postów

Napisano 21 czerwiec 2012 - 01:27

chyba jedyne co można poradzić w tej sytuacji to - przestań szukać a samo się znajdzie Daremnie szukać wielkiego szczęścia po niskiej cenie.


Dużo w tym prawdy, ale podejrzewam że założyciel postu jest osobą młodą i chciałby się się zakochać tu i teraz, a jak wiadomo gdy się jest młodym to żadnych życiowych mądrości nie bierze się do głowy, bo co innego rozum a co innego serce (i hormony). Owszem wraca się później do nich, ale dopiero z biegiem czasu.

Przez internet trudno znaleźć sobie drugą połówkę, a i w realu nie łatwo gdy się jest ON.


A mnie się wydaje, że dla ludzi samotnych z których na pewno znaczną część tworzą osoby ON internet jest dobrym środkiem do poszukiwań. Prawdę mówiąc sama nigdy nie szukałam, chociaż "aby raz" zdarzyło mi się poznać przypadkiem kogoś naprawdę interesującego. Uważam też, że w wielu na pozór nieśmiałych osobach ukrywa się ogromny potencjał intelektualny, który ujawniają dopiero gdy czują się anonimowi, a więc jestem zdania że dobrze czasem zacząć od neta. Zależy jednak jeszcze w dużej mierze na jakich stronach się szuka, bo jeżeli lubimy oglądać na fotkach piękne ciała bez skazy to nie dziwmy się później, że te "ciała" mają określone wymagania i bez mrugnięcia okiem dają kosza jak się dowiedzą czegoś więcej a szczególnie nie chcą tracić czasu (nawet virtualnego) dla ON.

Podryw na przyjaciela działa wtedy, jak facet wspiera dziewczynę w trudnych sytuacjach tak długo, aż do niej wreszcie dotrze, że to z nim powinna być. Dodajmy, że nawet to nie zawsze działa.


Trudno powiedzieć czy to wypali, jak sięgam pamięcią to znam kilka takich nawet udanych związków, ale z reguły był to przyjaciel nie tyle jej (którego zna od wielu lat i woła tylko w razie potrzeby), co jej byłego faceta, który do tej pory nie chciał się ujawniać ze swoim uczuciem ale w chwili gdy ona została sama to on poczuł swoją szansę.

Nie wiem czy zwróciliście uwagę , że na privie (chodzi mi o czaty dla osób niepełnosprawnych). Pierwsze pytanie co Ci jest , jak by to było najważniejsze.


Bo nie jest i nie powinno być, ale należy zwrócić uwagę również na to, że My ON podobnie jak zdrowi mamy również jakieś tam swoje zamysły i wizje na temat potencjalnej przyszłej "drugiej połowy" i czasem chcemy wiedzieć od początku czy nie przerośnie Nas jej choroba tym bardziej, że większość z nas również w jakimś stopniu jest ON. Zależy też czy ktoś szuka osoby tylko do pogadania (wtedy rzeczywiście nieistotne jest co jak i dlaczego) czy też szuka osoby do bycia z nią w realu na poważnie, bo wtedy chcąc nie chcąc trzeba jeszcze w virtualu dowiedzieć się co i jak i przede wszystkim czy damy radę. Lepsze chyba to, niż długie rozmowy na gg, czułe wyznania i wizja świetlanej przyszłości, a jak już dojdzie do spotkania to nagle konsternacja np. "to ty jesteś na wózku???". Zgadzam się jednak z Tobą, że nie ma sensu zaczynać rozmowy z osobami, które zamiast zapytać chociażby o imię pytają od razu "co ci dolega" i tu właśnie jest problem kiedy spytać, jeżeli ta osoba sama nie powie a my myślimy o niej na poważnie. Ja akurat mam tak, gdy czuję że z tą osobą może się coś udać to mówię nawet nie pytana. To oczywiście nie daje gwarancji sukcesu, ale przynajmniej mam świadomość że w realu nie będzie niespodzianek.
  • 0

#14 stasias

stasias

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 120 postów

Napisano 21 czerwiec 2012 - 13:20

Dlatego powinniście starać się znaleźć coś co was łączy np.dobra książka ,film,przyroda.W każdym wypadku należy najpierw pokazać ,że rozmowa nie jest zobowiązująca.Umówić się na spacer lub do kina.Jeżeli będzie to dziewczyna mądra będzie starała się poznać osobę nie spoglądając na zewnętrzne strony.Ważne jest to jak pokarzecie swoje wnętrze.W takim układzie przechodzenie do spraw merytorycznych:chciałbym z tobą chodzić,czy szukam przyjaciela ,lub drugiej połowy może stanowić opór nie do przebycia.Wszystko zależy od delikatności przedstawienia własnej osoby,dobrze przyjmowany jest humor a nawet gdy zauważy niepełnosprawność trzeba z tego wybrnąć lekkim żartem nawet w stosunku do siebie.Dlatego trzeba się nauczyć śmiać z siebie nawet gdy inni próbują z nas żartować.Nie robię wykładu,lecz mam własne doświadczenie ponieważ mam męża niepełnosprawnego.Gdy zawieraliśmy związek był już niepełnosprawny.Poza tym nie można działać na urok osoby drugiej ,ponieważ musi być przygotowana na złe i dobre dni w życiu dlatego trzeba wykazać,że nic już nas nie zaskoczy.Nie szukajcie osoby która by chciała być z Wami z litości bo jest słaba emocjonalnie szukajcie może takiej co nieraz nikt nie zwraca na nią uwagi bo może być mądra,silna tylko lekko nieśmiała.Myślę,że uda się.
  • 0
"Miłość jest silniejsza niż śmierć i strach przed śmiercią. Tylko dzięki miłości trwa i toczy się życie"(Iwan Turgieniew)

#15 Marta S

Marta S

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 786 postów
  • Skąd:szkoda że nie Lublin

Napisano 21 czerwiec 2012 - 13:22

założyłam kiedyś profil na randkach Ipon , wytrzymałam parę miesięcy i czym prędzej usunęłam. Zostałam tylko na forum. Po prostu jest okropne, jak ludzie potrafią się zachowywać. Kilka osób po 3 wpisie pytało, czy żoną zostanę. Już nie wspomnę o tym, że osoby piszą bez ładu i składu, gorzej niż dzieci z podstawówki:)
  • 0

www.facebook.com/niemotylica zapraszam na moją autorską stronę z wierszami . 


#16 staniew

staniew

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 288 postów

Napisano 21 czerwiec 2012 - 13:54

założyłam kiedyś profil na randkach Ipon , wytrzymałam parę miesięcy i czym prędzej usunęłam. Zostałam tylko na forum. Po prostu jest okropne, jak ludzie potrafią się zachowywać. Kilka osób po 3 wpisie pytało, czy żoną zostanę. Już nie wspomnę o tym, że osoby piszą bez ładu i składu, gorzej niż dzieci z podstawówki:)

Kilku dostało kosza :D .Niektórzy używają gotowców i dlatego tak wyszło.Panowie za pewne dostają wstrząsa po zalogowaniu.Tyle Panien że nie wiadomo z którą porandkować. Finał taki że im się panny mylą i ......
Ja mam profil i niedawno zmieniłem w nim z "szukam przyjaciół" na "szukam kobiety".Od razu kilka starszych Pań się zainteresowało.
Jak jeszcze usunę stopień niepełnosprawności to może mnie jakaś zaadoptuje ;)
  • 0
Lecz ci,którzy ufają Panu,nabierają siły, wzbijają się w górę na skrzydłach jak orły,
biegną,a nie mdleją, idą ,a nie ustają.

#17 Piotr M

Piotr M

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 435 postów
  • Skąd:Bystra Krakowska

Napisano 21 czerwiec 2012 - 20:54

Ja mam profil i niedawno zmieniłem w nim z "szukam przyjaciół" na "szukam kobiety".Od razu kilka starszych Pań się zainteresowało.
Jak jeszcze usunę stopień niepełnosprawności to może mnie jakaś zaadoptuje ;)


NO popatrz u mnie nie wyszło a i zawrotu głowy od nadmiaru pań jakoś nie mam :)może mam mocną głowę
  • 0

Piotr M
(...)Jeżeli bro­nisz się, znaczy: czu­jesz się ata­kowa­ny. Jeżeli czu­jesz się ata­kowa­ny, znaczy: jes­teś cel­nie tra­fiony. Miej to na uwadze. Edward Stachura


#18 Gloria

Gloria

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 446 postów

Napisano 21 czerwiec 2012 - 22:04

No popatrz u mnie nie wyszło a i zawrotu głowy od nadmiaru pań jakoś nie mam :)może mam mocną głowę


Z ta druga polowka, to ja sie juz przekonalam, ze kazdy ma swoje przeznaczenie. Jak ma byc to bedzie, chocby wyrosla spod ziemi.
  • 0

#19 Piotr M

Piotr M

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 435 postów
  • Skąd:Bystra Krakowska

Napisano 21 czerwiec 2012 - 22:18

No popatrz u mnie nie wyszło a i zawrotu głowy od nadmiaru pań jakoś nie mam :)może mam mocną głowę

Z ta druga polowka, to ja sie juz przekonalam, ze kazdy ma swoje przeznaczenie. Jak ma byc to bedzie, chocby wyrosla spod ziemi.


Gloria ja tak pół żartem pól serio trochę jak Merlin M :) Mimo ze nie podobny kompletnie :hehe:
  • 0

Piotr M
(...)Jeżeli bro­nisz się, znaczy: czu­jesz się ata­kowa­ny. Jeżeli czu­jesz się ata­kowa­ny, znaczy: jes­teś cel­nie tra­fiony. Miej to na uwadze. Edward Stachura


#20 Gość_amber44_*

Gość_amber44_*
  • Gość

Napisano 22 czerwiec 2012 - 20:09



No popatrz u mnie nie wyszło a i zawrotu głowy od nadmiaru pań jakoś nie mam :)może mam mocną głowę


Z ta druga polowka, to ja sie juz przekonalam, ze kazdy ma swoje przeznaczenie. Jak ma byc to bedzie, chocby wyrosla spod ziemi.


podzielam Twoje zdanie Glorio...kazdy ma przeznaczone swoje szczescie, ktore predzej czy pozniej przyjsc musi, jesli chcemy na sile wykrasc cos co nam nie jest przeznaczone pozostaje niesmak i poczucie rozgoryczenia...czasem warto poczekac, uzbroic sie w cierpliwosc.:)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych