Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Festwal Lesbijki Geje i Przyjaciele - krok do przodu :)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
44 odpowiedzi w tym temacie

#41 izobara

izobara

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 53 postów

Napisano 15 październik 2010 - 18:47

Tili ja jestem zainteresowana Festiwalem. Muszę jednak wiedzieć parę dni wcześniej, żeby móc zaplanować ten czas.
  • 0

#42 shinjin

shinjin

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 225 postów

Napisano 14 lipiec 2011 - 01:37

Zawsze mnie zastanawiało (zresztą nadal zastanawia), dlaczego homoseksualiści tak akcentują swoją orientację... Mówię o tych, którzy wręcz muszą być na każdej paradzie równości, czy innym evencie mającym związek z homoseksualizmem właśnie.


Zawsze mnie zastanawiało (zresztą nadal zastanawia), dlaczego religijni katolicy muszą urządzać procesje i blokować centrum miasta? Czy katolicy muszą tak akcentować swoją wiarę? Po co to tak nachalnie manifestować? Mówię o tych, którzy wręcz muszą być na każdej pielgrzymce, czy innym evencie mającym związek z katolicyzmem właśnie. 

Ja wiem, że wiele spraw może wymagać unormowania prawnego w przypadku takich par, dlatego trzeba o tym mówić, ale czasami odnoszę wrażenie, że niektórzy nie mogą się obyć bez (wręcz) epatowania homoseksualizmem.


Powinno zakazać się publicznego całowania i trzymania się za ręce!
Wszystkim! Ja czasami odnoszę wrażenie, że niektórzy nie mogą się obyć bez (wręcz) epatowania heteroseksualizmem. 

Tili, jednak po mimo Twoich logicznych argumentów, nie wiem czemu mają służyć te Wasze festiwale, porady i robienie szumu wokół Waszej seksualności. Właściwie to, co kto robi w swojej sypialni, to jego prywatna sprawa ( o ile nie łamie prawa ) i nikomu nic do tego.


Nie wiem czemu mają służyć te katolickie festiwale, pielgrzymki, procesje i modły i robienie szumu wokół Waszej wiary. Właściwie to, co kto robi w swoim kościele, to jego prywatna sprawa. 

Ja nikomu nie narzucam mam prawo tu wyglosic swoja opinie na dany temat wy tolerujcie ich ja nie tak samo wiekszosc nie toleruje niepelnosprawnych tak samo niepelnosprawni maja prawo nietolerowac Gejow i lesbijek mam nadzieje ze panowie z lysymi glacami przegonia ich parade ktora sie odbedzie niebawem oby!!!! chlopak i dziewczyna normalna rodzina


Zabawny jesteś. Z jednej strony podkreślasz swoje prawo do wypowiadania się, a z drugiej odbierasz innym prawo do publicznego gromadzenia. Katolicy urządzają procesje, rowerzyści masy krytyczne a mniejszości seksualne marsze tolerancji. I co w tym złego? I tak wszyscy takimi działaniami, blokują miasto i są źródłem korków. Ale to piękne, że ludzie mogą manifestować swoje poglądy i przekonania. Tylko w dyktaturach takiego prawa nie ma. 

Ja się zgadzam z Rafałkiem nie każdy musi lubić tę grupę społeczną jak też nie każdy musi lubić niepełnosprawnych pozdrawiam.


Nie lubić, a obrażać kogoś (używanie słowa pedał) to dwie różne sprawy.
  • 0

#43 okti

okti

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 28 sierpień 2011 - 09:24

witam !
jak wynika z wypowiedzi kilku ludziow (hahaha) jako "pedal" (choc nie przypominam chyba czesci roweru ) i jednoczesnie gej, jestem jednym z wielu probojacych niepelnosprawnosc wykorzystac...
tylko chyba wszystcy ci madrzy ludzie nie maja pojecia jak to jest walczyc o swoje zycie jednoczesnie majac na sobie niezbyt tolerancyje spojrzenia ludzi. nie wie jak to jest ukrzywac prawde o swoich pogladach sexualnych tylko po to zeby nie doprowadzic do tego ze jakis niezbyt tolerancyjny medyk nie wykonal swojej pracy zbyt lekcewazaco ... a niestety z mojego doswiadczenia wynika ze takie rzeczy w polkich realiach musza sie zdarzac bo polscy madycy (niektorzy ) maja dosc dziwne poglady.
  • 0

#44 Brigid

Brigid

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 255 postów

Napisano 28 sierpień 2011 - 16:36

Na marginesie tej dyskusji, jest taki świetny serial o informatykach IT Crowd. I raz dostali bilety na jakiś modny spektakl, akurat homoseksualnego twórcy. Normalnie do teatru nie chodzili, ale tu zrobili wyjątek i poszli. Wśród widzów była wycieczka niepełnosprawnych gejów na wózkach. Prawdziwych. Oczywiście wszystko działało jak trzeba, obsługa pomogła im się dostać na salę itd.
Podczas przerwy jeden z bohaterów serialu chciał się szybko dostać do toalety. Wszystkie były zajęte, tylko ta dla on akurat chwilowo wolna. To szybko tam wchodzi, tylko nie wie, jak z niej skorzystać, więc przypadkowo wezwał pomoc zamiast spuścić wodę. Przybiegła przejęta obsługa zaczyna się tam dobijać. To facet w panice rzuca się na podłogę i wmawia obsłudze, że ukradli mu wózek ;) W każdym razie wszystko kończy się, jak koleś siedzi na wózku załadowany do przystosowanego autobusu i w towarzystwie gejów śpiewających YMCA
odjeżdża gdzieś w siną dal, bo oni jeszcze na złość byli z daleka. Naprawdę warto to obejrzeć, z powodu całej masy przezabawnych gagów :)
  • 0
Mój awatar jest legalny :) Autor: Andika18 | Dreamstime.com
Prawo autorskie wymaga podania autora i źródła.
Będę wdzięczna za nie usuwanie żadnego z tych fragmentów z podpisu.

#45

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 28 grudzień 2011 - 19:06

hej wyszłam z szafy juz bardzo dawno temu ale i tak mam ... bycie nie pełnosprawnoł osoboł a w dodatku lesbijkoł ***** jest ciezko nawet nie wiesz jak to jest to tyle pozdrawiam
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych