Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Festwal Lesbijki Geje i Przyjaciele - krok do przodu :)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
44 odpowiedzi w tym temacie

#21 ciekawski2010

ciekawski2010

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 77 postów

Napisano 08 czerwiec 2010 - 09:42

Powiem krotko precz z gejami i lesbijakmi to wstyd dla Polskiego narodu jak i dla kazdego innego nie pozwolmy aby Polska stala sie druga Holandia :/
  • 0

#22 Gość_Tommy_*

Gość_Tommy_*
  • Gość

Napisano 08 czerwiec 2010 - 11:13

Powiem krotko precz z gejami i lesbijakmi to wstyd dla Polskiego narodu/

Ciekawski a skąd tyle nienawiści do tej grupy ludzi? Równie dobrze ktoś mógłby napisać precz z niepełnosprawnymi.
Ja szanuje każdego człowieka a że kocha inaczej to już jego sprawa. A wstyd dla Polski jest to, że jesteśmy tak nietolerancyjni wobec inności
Zaznaczam i niech nikt nie sądzi ze jestem homo. Po prostu jeśli mówimy o demokracji w Polsce to w/g znaczy ze każdy kocha kogo chce, wierzy w to co sam chce i nie mamy prawa go za to skreślać.
  • 0

#23 Iris.71

Iris.71

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 51 postów

Napisano 08 czerwiec 2010 - 12:38

Powiem krotko precz z gejami i lesbijakmi to wstyd dla Polskiego narodu/

Ciekawski a skąd tyle nienawiści do tej grupy ludzi? Równie dobrze ktoś mógłby napisać precz z niepełnosprawnymi.
Ja szanuje każdego człowieka a że kocha inaczej to już jego sprawa. A wstyd dla Polski jest to, że jesteśmy tak nietolerancyjni wobec inności
Zaznaczam i niech nikt nie sądzi ze jestem homo. Po prostu jeśli mówimy o demokracji w Polsce to w/g znaczy ze każdy kocha kogo chce, wierzy w to co sam chce i nie mamy prawa go za to skreślać.

Przepraszam ale o jakiej nietolerancji Ty piszesz? Tak naprawdę nikt nie miał by nic przeciwko homo. gdyby swoją seksualność zastawiali we własnym domu. Obnoszenie się ze swoją innością i robienie ze swojej orientacji męczeństwa niczemu nie służy. Dlaczego mam tolerować w miejscu publicznym, zachowania seksualne i nie ważne jest dla mnie czy ktoś jest homo, hetero czy bi. Od tego jest prywatna alkowa, gdzie każdy może się oddać własnym żądzą.
Szanuje każdego człowieka jednak pod warunkiem, że nie narzuca mi na siłę swoich poglądów czy to wyznaniowych, czy politycznych czy też seksualnych.
Tolerancja to rzecz względna i nie każdy musi ją mieć, każdy z Nas posiada pewne granice tolerancji i trzeba to uszanować a nie narzucać swój tok myślenia. Wachlarz spraw kontrowersyjnych
jest szeroki:
- homoseksualizm
- in vitro
- aborcja
- religia
- broń masowego rażenia
- badania nad Boską Cząstką ( CERN )
- i wiele, wiele innych spraw
i nigdy nie będzie tak, że 100% społeczeństwa będzie wszystko akceptować.
W pierwszej kolejności każdy kto czuje się " inny ", niepełnosprawny, gruby, chudy, wysoki, niski, homo, brzydki, musi zaakceptować fakt, że nie wszyscy będą go akceptowali i musi mieć w sobie na tyle tolerancji, aby zrozumieć tych ludzi i ich poglądy a nie narzucać swoje.
  • 0
"..Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Miłość może nas pogrążyć w ogniu piekieł, albo zabrać do bram raju - ale zawsze gdzieś nas prowadzi."

#24 pozaczasem

pozaczasem

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 40 postów

Napisano 08 czerwiec 2010 - 13:19

Ludzie ta osoba zaprosila tylko na impreze a Wy robicie z tego jakies wielkie halo.Bez sensu.
  • 0

#25 Iris.71

Iris.71

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 51 postów

Napisano 08 czerwiec 2010 - 13:33

Nie akcentujesz swojej seksualności bo wszyscy zakładają, że jesteś heteroseksualna inaczej byłoby gdyby wszyscy myśleli że jesteś homoseksualna itd. Naprawdę tak trudno spojrzeć z perspektywy innych? Za to pewnie chcesz żeby dla przykładu MPK wzięło pod uwagę osoby niepełnosprawne kupując nowe tramwaje , autobusy itd ( ja chcę ! ) pomyślcie jakby fajnie było gdyby ktoś stwierdził " co mnie obchodzą niepełnosprawni ?!"
Założyłam ten wątek bo chciałam przy okazji swoich wykładów zauważyć też osoby niepełnosprawne (w tym siebie).
Nie interesuje to was i ja to jestem w stanie zrozumieć . Gdzie widzicie problem?


Dziewczyno z tym porównaniem MPK, to trafiłaś jak kulą w płot :) bo autobusy i tramwaje nisko pokładowe, służą nie tylko niepełnosprawnym, ale również matką z wózkami, osobą starszym i nawet kobietką w spódnicach czy sukienkach ( ciężko jest wsiąść do zwykłej komunikacji kobiecie tak odzianej z gracja i elegancja, gdy kiecka jest wąska a tu trzeba podnieść nogę :D ) Więc Nasze starania służą ogółowi społeczeństwa.
  • 0
"..Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Miłość może nas pogrążyć w ogniu piekieł, albo zabrać do bram raju - ale zawsze gdzieś nas prowadzi."

#26 rodys

rodys

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 842 postów
  • Skąd:bierze pieniądze na alkohol?

Napisano 08 czerwiec 2010 - 17:58

Powiem krotko precz z gejami i lesbijakmi to wstyd dla Polskiego narodu jak i dla kazdego innego nie pozwolmy aby Polska stala sie druga Holandia :/

Ciekawski. Czy Ty sprawdzałeś czy nie jesteś gejem? Bo jak się tego nie sprawdziło to nie powinno się używać słów typu "precz".

Ja nie sprawdziłem i takich słów nie używam :)
  • 0

KNP


#27 Nika5

Nika5

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 463 postów

Napisano 08 czerwiec 2010 - 18:50

Rodys,ależ Ty jesteś ciekawski :D
  • 0
...Olsztyn kocham,moją małą Amerykę ...

#28 ciekawski2010

ciekawski2010

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 77 postów

Napisano 09 czerwiec 2010 - 08:33

Ja nikomu nie narzucam mam prawo tu wyglosic swoja opinie na dany temat wy tolerujcie ich ja nie tak samo wiekszosc nie toleruje niepelnosprawnych tak samo niepelnosprawni maja prawo nietolerowac Gejow i lesbijek mam nadzieje ze panowie z lysymi glacami przegonia ich parade ktora sie odbedzie niebawem oby!!!! chlopak i dziewczyna normalna rodzina
  • 0

#29 men-mature

men-mature

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 21 czerwiec 2010 - 11:58

[quote name='Rafalek]Całkowicie się zgadzam ze zdaniem Rodysa' date=' Iwony i Niki. Krew mnie zalewa gdy wszędzie gdzie się da to się wciska homoseksualizm jako społeczność prześladowaną, napiętnowaną etc. Przypomniała mi się taka historia z przed kilkunastu miesięcy, gdzie to pewien niezwykle pokrzywdzony podał swą sąsiadkę do sądu bo owa nazwała go pedałem i on to urażony się poczuł. Biedna kobita przegrała i zapłacić musiała. Szczerze żal mi się jej zrobiło i wówczas mnie naszła taka refleksja iż gdybym był tak wyrafinowany jak ów pedał, to właściwie z samych wygranych procesów powinienem być bo co rusz słyszę w swoim kierunku słowo kaleka itp, a to przecież też obraźliwe, czyż nie ?[/quote']
Tak przeczytałem ten tekst i żal mi ciebie z powodu nienawiści i pogardy, która w tobie drzemie.
  • 0

#30 Rafalek

Rafalek

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1105 postów

Napisano 21 czerwiec 2010 - 13:47


Tak przeczytałem ten tekst i żal mi ciebie z powodu nienawiści i pogardy, która w tobie drzemie.

Jakie to przykre, że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem :)
  • 0

"Boże, daj mi siłę by zmienić to co mogę zmienić
i odwagę by zaakceptować wszystko, czego nie mogę zmienić,
i mądrość, bym znał różnicę".


#31 dzidzia1985

dzidzia1985

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 464 postów

Napisano 21 czerwiec 2010 - 13:53

Ja się zgadzam z Rafałkiem nie każdy musi lubić tę grupę społeczną jak też nie każdy musi lubić niepełnosprawnych pozdrawiam.
  • 0
mam w sobie duże pokłady energi i ciepła

#32 Kris26

Kris26

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 254 postów

Napisano 21 czerwiec 2010 - 14:55

Mnie to Krew zalewa tak jak Nika5 i jej przedmówcy jak zaczynają wplątywać słowo "zboczenie" bądz "wykolejenie" (nie pisząc tego wprost) w stronę innej orientacji homoseksualnej.
Skoro tak,to my , niepełnosprawni też jesteśmy zboczeni i wykolejeni bo nas natura nie stworzyła w pełni sprawnymi (z uwagi na widoczną niepełnosprawność) .

Nie musicie już pisać nawet jakie środowisko polityczne reprezentujecie, to widać z wypowiedzi, tonu ich i przemyśleń .

Fakt, obchodzenie się wśród homo ze swoją orientacja np. na ulicy w miejscu publicznym nie jest do końca normalnością, ale to nie powód aby mieli zyc jak jaskiniowcy (za rękę niech sobie chodzą jak chcą, to nic zdrożnego)
  • 0

#33 men-mature

men-mature

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 21 czerwiec 2010 - 16:39

[quote name='Rafalek][quote=men-mature][quote=Rafalek]Całkowicie się zgadzam ze zdaniem Rodysa' date=' Iwony i Niki. Krew mnie zalewa gdy wszędzie gdzie się da to się wciska homoseksualizm jako społeczność prześladowaną, napiętnowaną etc. Przypomniała mi się taka historia z przed kilkunastu miesięcy, gdzie to pewien niezwykle pokrzywdzony podał swą sąsiadkę do sądu bo owa nazwała go pedałem i on to urażony się poczuł. Biedna kobita przegrała i zapłacić musiała. Szczerze żal mi się jej zrobiło i wówczas mnie naszła taka refleksja iż gdybym był tak wyrafinowany jak ów pedał, to właściwie z samych wygranych procesów powinienem być bo co rusz słyszę w swoim kierunku słowo kaleka itp, a to przecież też obraźliwe, czyż nie ?[/quote']
Tak przeczytałem ten tekst i żal mi ciebie z powodu nienawiści i pogardy, która w tobie drzemie.[/quote]
Jakie to przykre, że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem :)[/quote]
Jednak pogarda wychodzi przy kolejnej twojej wypowiedzi. Nadal mi ciebie żal. Jeśli chcesz o tym pogadać to mogę polecić dobrego specjalistę.
  • 0

#34 Rafalek

Rafalek

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1105 postów

Napisano 21 czerwiec 2010 - 19:16

Men-nature; jeszcze raz, może tym razem załapiesz. Nie mam nic przeciwko żadnym orientacjom homoseksualnym itp; denerwuje mnie jedynie wasze nachalne domaganie się, by wszyscy was kochali. Nonsens. Co więcej; obrażasz mnie pisząc, że we mnie jest pogarda i nienawiść, w ogóle mnie nie znając; jednak nie przejmuje się tym, bo to wasza strategia, kto nie z wami to przeciw wam. Na koniec - tu pewnie Cię zaskoczę - mój dobry kolega, a nawet mogę go nazwać przyjacielem, jest homoseksualistą, jednak nie wywłaszcza tego, ale też nie ukrywa i chyba za to jest ogólnie bardzo lubiany i szanowany.
  • 0

"Boże, daj mi siłę by zmienić to co mogę zmienić
i odwagę by zaakceptować wszystko, czego nie mogę zmienić,
i mądrość, bym znał różnicę".


#35 kolega_z_czatu

kolega_z_czatu

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 21 czerwiec 2010 - 20:11

no cóż , żyjemy pod jednym niebem i jesteśmy dziećmi tego samego Boga.czy słowo "kaleka" jest obrażliwe-nie.wszyscy jesteśmy ułomni,jedni widoczni inni w uryciu.każde z nas ma swój świat , swoje marzenia , ideały. pragniemy być kochani i doceniani,tacy jesteśmy,i to nie jest wadą,to nasz świat.
  • 0

#36 ulik

ulik

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 24 postów

Napisano 06 lipiec 2010 - 08:53

Kris
Rozumiem, że Cię krew zalewa ale dlaczego?, że jesteś gejem? Ja naprawdę jestem lewicowcem ale mnie z kolei krew zalewa gdy ta tzw. "inna orientacja seksualna" promuje się i ogłasza jakieś parady itd. itd. Mnie także denerwuje jak chłopak i dziewczyna idą i się całują np. publicznie. Uważam, że są to bardzo intymne sprawy aby pokazywać je na zewnątrz. Miłość "pokazuje się" osobie którą się kocha nie dla popisu czy szpanu. Nie jestem za tym aby żyli jak jaskiniowcy ale troszkę przyzwoitości w zachowaniu na ulicy powinni mieć a nie obnosić się ze swoim zboczeniem bo tak się to nazywa. Ze związku homo nie ma dzieciaczków a jedną z "powinności" człowieka jest właśnie mieć dzieci. Ale oczywiście geje i lesbije nie chcą tego wziąć do zboczonych łbów dlatego tak się obnoszą robią jakieś parady. W Rosji załatwiają to w porzo i świat powinien brać z tego przykład. Sex jest piękny między kobietą i mężczyzną. Jest świński pomiędzy chłop chłop czy kobieta kobieta, nawet wizualnie. No Kris, Ty masz swoje zdanie na ten temat i to jest Twoja sprawa, ale nie pisz, że ktoś kto ma inne zdanie to już wiadomo jaka opcja polityczna.
Ja nie mogę sobie wyobrazić festiwalu ON czy chorych na trąd. Jakby to wyglądało? Każda parada czy festiwal jest promocją i właśnie jakiś festiwal czy jakaś parada jest promocją, tylko, że co tu promować?, zboczenie? wynaturzenie? coś niezrozumiałego dla normalnego człowieka. Mamy promować swoją niepełnosprawność czy trąd?
  • 1

#37 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 23 sierpień 2010 - 15:22

ulik nikt nie udowodnil naukowo ze homoseksualizm jest zboczeniem a Tobie takie slowa z latwoscia przychodza. Ja nie mam nic przeciwko homoseksualista niech sie kochaja dziedzicza po sobie niech mieszkaja ze soba biora slub wypelniaja razem pity tylko niech nie probuja miec dzieci ani adoptowanych ani tych kupionych u surogatek wtedy wszystko bedzie dobrze. Tak na prawde nawet mi nie przeszkadza jak sie gdzies tam caluja przytulaja na ulicy :) ale takie wyklady po co nam to?? W mediach jest tyle informacji o homoseksualizmie ze na nasze potrzeby to wystarcza a jak ktos bedzie chcial to droge znajdzie do poglebienia wiedzy :)
  • 0

#38 Kris26

Kris26

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 254 postów

Napisano 23 sierpień 2010 - 16:35

ciekawe teoria, wszystko mogą ale czemu nie dzieci do cholery ?
Czyżbyś chciała ich ustrzec przed "demoralizacją" ?
Zapewniam cię że tu nawet homo nie muszą rodzicie być aby być "zdemoralizowanym"
  • 0

#39 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 23 sierpień 2010 - 22:26

Nie :) dla mnie rodzina pelna to tata mama i dziecko. Dziecko w rodzinie homoseksualnej to straszny egoizm bo nie bierze sie pod uwage jego zdania i tego ze ma ono zazwyczaj przechlapane w szkole i na dworze wsrod znajomych... ciagle wyzwiska podteksty a czasem nawet bicie " bo twoi starzy to pedaly" niestety takie sa realia.
  • 0

#40 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 24 sierpień 2010 - 09:52

No wiec wlasnie o to mi chodzi... zyjemy w Polsce wiec nie bede pisala o realiach na Kamczatce :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych