Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Kiedy jest naprawdę źle ...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
49 odpowiedzi w tym temacie

#21 PIMOT

PIMOT

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1842 postów

Napisano 21 czerwiec 2010 - 21:03

:cool::)Aniolku ,uszy do gory. Wytrwasz, a jesli bedzie trzeba to ci pomozemy.
Kazdy ,ma czsami ''dola'',ale nie mozesz sie poddac,zrezygnowac,bo po tobie.
Zycze tobie wszystkiego najlepszego,wytrwalosci ,spelnienia mazen ,
tych najskrytszych rowniez. Aniolku zobaczysz,ze wszystko sie ulozy ,
po twojej mysli. Inaczej nie moze byc!!!Na nas mozesz zawsze liczyc.
Pozdrawiam PIMOT.
  • 0

Ludzie buduja za duzo murow a za malo mostow

 

Issac Newton


#22 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6293 postów
  • Skąd:home

Napisano 22 czerwiec 2010 - 11:42

Dziękuję bardzo. Muszę przyznać, że potrafisz "wlać" w człowieka nutkę optymizmu.
Czekam na lepsze czasy i myślę, że w końcu nadejdą ... ;)
Tobie również życzę wszystkiego dobrego oraz pozostałym forumowiczom :)
Pozdrawiam serdecznie :)
  • 0

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#23 PIMOT

PIMOT

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1842 postów

Napisano 22 czerwiec 2010 - 22:09

Jesli dodalem ci optymizmu, to mnie bardzo cieszy. W koncu jestesmy ,''rodzna''. Nie jestes sama.
Jestem pewien,ze lepsze czasy nadejda, juz wkrotce, i wszystko , sie ulozy po twojej mysli.
Jesli jest zle ,to od czego masz Aniolku nas wszystkich.

Aniolku , dziekuje za szczere zyczenia. PIMOT.
p.s. napisalem zyczenie ,pt ''ANIOLEK'' , przeczytaj.
  • 0

Ludzie buduja za duzo murow a za malo mostow

 

Issac Newton


#24 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6293 postów
  • Skąd:home

Napisano 20 lipiec 2010 - 13:20

Byłam po tamtej stronie bo tak myślałam, a przede wszystkim czułam się tak... Co bym nie zrobiła wszystko było źle, zawsze źle - tak jak bym była zakała tego świata. Wszystko, w co wierzyłam rozpadało się ..., tak po prostu. Któregoś dnia spojrzałam w lustro i zobaczyłam smutną i zmęczoną życiem twarz - to nie byłam ja, to był cień mnie. Pomogło mi wiele osób - dobrym słowem, gestem i swą obecnością. Miałam to szczęście, że zjawili sie w moim życiu w odpowiednim momencie. Fakt, nie wszyscy jesteśmy tacy sami, różnimy się charakterem czy choćby poglądem na wiele spraw. Pamiętaj jednak, że jesteś wyjątkowa i to wielkie szczęście, że jesteś wśród nas. Nie daj sobie wmówić, że jest inaczej, nie daj sobie tego odebrać!!!
  • 0

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#25 Hannamontana46

Hannamontana46

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 5 postów

Napisano 19 lipiec 2010 - 18:51

mam wszystkiego dość ,czuję że nikomu jestem niepotrzebna chcę zniknąć ztej ziemi w tedy wszyscy będą szscęśliwi

Dodano Mon Jul 19 19:59:54 2010 :
mam dość tego wszystkiego .niechce się zalić ale tak czuję .
  • 0

#26 PIMOT

PIMOT

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1842 postów

Napisano 19 lipiec 2010 - 21:01

Dobrze ze napisalas. Nie mozesz tak myslec, napewno wszystko sie ulozy,i bedzie tak jak chcesz.
Najgorsze co mozesz zrobic,to nas opuscic. Przeniesc sie do innego wymiaru czasu.Nie spiesz sie z tym.
Bedzie nam bardzo milo, poznac cie, ale zeby mozna tobie pomoc ,musisz byc z nami.
Musisz wytrwac, a napewno nie be zalowac. My tez jestesmy ludzmi,kazdy z nas ,ma czasami 'dola'.
Nikt nie jest doskonaly. Jestes rozzalona, ale jesli mamy cie poznac, to musisz sie przemoc,
wytrwac, pozostac optymista. Nie jestes sama,ato jest najwazniejsze. Pomozemy ,jesli bedzie trzeba.
  • 0

Ludzie buduja za duzo murow a za malo mostow

 

Issac Newton


#27 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6293 postów
  • Skąd:home

Napisano 20 lipiec 2010 - 06:36

mam wszystkiego dość ,czuję że nikomu jestem niepotrzebna chcę zniknąć ztej ziemi w tedy wszyscy będą szscęśliwi

Dodano Mon Jul 19 19:59:54 2010 :
mam dość tego wszystkiego .niechce się zalić ale tak czuję .

Trzymaj się i nie daj się! Wiem jak to jest, kiedy wali się cały Twój świat! Zobaczysz będzie lepiej, prędzej czy później! Musisz tylko w to uwierzyć i troszkę się postarać! Trzymam kciuki i pozdrawiam :)
  • 0

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#28 Hannamontana46

Hannamontana46

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 5 postów

Napisano 20 lipiec 2010 - 10:51

miło że masz tyle optymizmu do ludzi i świata kiedyś też myślalam podobnie ,dopuki nie znalazłam się po drugej stronie balustrady .uważałam że wszyscy jeśteśmytacy sami.
  • 0

#29 Hannamontana46

Hannamontana46

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 5 postów

Napisano 20 lipiec 2010 - 15:21

kochany aniołku miło mi że chcesz mi pomuc , ale ja chyba , jestem zupełnie innym przypatkiem ty masz przyjacjół i rodzinę którzy są przy tobie realnie i wirtuarnie ,aja nie mam takich przyjaciół , jestem sama ,choć posiadam rodzinę .wiem że nie mogę liczyć na nich.mówisz że jestem wyjątkowa , chyba tak nie jest skoro czuję się do kitu.
  • 0

#30 PIMOT

PIMOT

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1842 postów

Napisano 20 lipiec 2010 - 20:56

Hannamontana 46, zobaczysz wszystko bedzie dobrze. Wczoraj ,moze napisalem za ostro,przepraszam.
Masz nas ,pomozemy Tobie, ale ty musisz wytrwac, nie mozesz sie poddac. Musisz uwierzyc w siebie . Wszystko bedzie dobrze i sprawy uloza sie po twojej mysli ,zobaczysz.

Pozdrawiam.
  • 0

Ludzie buduja za duzo murow a za malo mostow

 

Issac Newton


#31 Hannamontana46

Hannamontana46

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 5 postów

Napisano 02 sierpień 2010 - 20:21

jak długo można czuć się takim przeszkadzającym człowiekiem tu na ziemi.powiec złota rybko , ,,co można zrobić skoro tak się starasz aby wszyzscy byli zadowoleni a wychodzi jak zawsze nie mamsił już tak dalej to wszystko ciągnić do tych których miałam załufanie ,rozmawiajac z danymi ludzmi piszę o najbliszych mi osobach czyli o domownikach.,wychodzącz z domu łamia dane ,słowo. ,to moze ja jestem zinnej planety .co zemną nie tak, powiec .
  • 0

#32 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6293 postów
  • Skąd:home

Napisano 10 sierpień 2010 - 20:54

Hannamontana46 to, co piszesz jest bardzo smutne. Jak można Ci pomóc?? Nie zamykaj się w sobie proszę. Zawsze jest jakiś wyjście - co dwie głowy to nie jedna! Wiem/domyślam się, co przeżywasz i jestem z Tobą duchem!
Pozdrawiam ciepło :)
  • 0

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#33 konwalia 45

konwalia 45

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 97 postów

Napisano 10 październik 2010 - 16:04

kazdy ma cos co w sercu boli a ja wierze w dobro wychowałam 5 dzieci mam 6 wnuków i mimo wieku marzyłam o dziecku i nagle trafiła do nas dziewczynka 5 lat wystapiłam o rodzine zastepcza potrzebuje dla niej wszystkiego zabawek odziezy słodyczy ale by była radosna potrzebuje serc przyjaciół jesli ktos moze odezwijcie sie 513825662
  • 0

#34 konwalia 45

konwalia 45

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 97 postów

Napisano 20 październik 2010 - 15:31

Złota Rybko daj mi cien nadzieji i wiare w marzenia bo pomału trace wiare w dobro
  • 0

#35 sandra16

sandra16

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 31 październik 2010 - 00:18

złota rybko żeby tak można było odwrócić czas ten który nadszedł niespodziewanie za szybko to pragnęła bym nade wszystko aby się on odwrócił i odszedł jeszcze na jakiś czas. ale nie teraz nie tak nie w tym momencie.ból rozrywa mi serce krzyczeć chcę do księżyca DLACZEGO MAMUŚ ODESZŁAŚ jest mi tak smutno tak tęsknię nie daję rady nie chce mi się żyć.bez mamy ale muszę!!!!!nie wiem kiedy dam radę żyć normalnie,wciąż krzyczę jak w tej piosence :,,tak mi smutno jest mamuś bez ciebie.brak mi słów twych i ciepła twych rąk,choć ty pewnie wolisz być w niebie a tu jest pusty kąt.tak mi smutno jest mamuś bez ciebie,czy powrócić wolno ci tu,lecz ty pewnie wolisz być w niebie chociaż ja
PROSZĘ WRÓĆ!!!! wiem że nie jestem jedyną która cierpi po tak wielkiej stracie ale tak bardzo ją kochałam tak bardzo mi jej brak choć czuję jeszcze jej ciepło i uścisk jej rąk SANDRA16
  • 0

#36 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6293 postów
  • Skąd:home

Napisano 31 październik 2010 - 11:33

Utrata bliskiej osoby, to ogromy cios dla każdego. Pamiętaj jednak, że musisz być silna, bo Twoja mama na pewno nie chciałabym, aby tak cierpiała. Pomyśl sobie, że przeszliście na inny wymiar - Ty dla niej jesteś najważniejszą osobą tam, a Ona dla Ciebie tu na ziemi. Taka miłość nigdy nie umiera, tli się w nas, dopóki pamiętamy, kochamy i czujemy ...

A to dla Ciebie:

"Odchodzi ktoś, kto był całym światem,
I nagle świat się kończy,
Zamykasz swoje oczy,
Odejdziesz w zapomnienie czy zostaniesz?
Nawet najgorsze chwile kiedyś przeminą,
Znowu zaświeci słońce,
Rośliny znowu zakwitną,
Choć życie będzie inne."


Pamiętaj, że są jeszcze inni dla, których jesteś całym światem ...
  • 0

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#37 tagera

tagera

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 154 postów

Napisano 18 maj 2011 - 17:46

mężczyźni swiata? Życie? A właściwie to ja też nie jestem potrzebna. Droga do innego świata niby prosta, ale zanim się tą bramę przejdzie trzeba zapytać czy to nie egoizm z naszej strony. Znam rózne drogi a potem pytanie, dlaczego byłam tak egoistyczna i nie poprosiłam o pomoc. Jestem teraz w bólu wielkim. W jednym miesiącu utraciłam trzy osoby... a tą jedną, jedyną przyjaciółkę nie umiem w kontaktów wykasować....
Teraz myślę, że to Ona wcześniej miała mieć tą informację którą ja dostałam, ale stało się inaczej.
Zdaje nam się że nasz ból jest większy niż cały ból wszechświata. Ale jest jeszcze większy ból. Taki ból, że nie można wykrzyczeć, aby nie bolało. Ktoś powiedział, nie ma ludzi nie zastąpionych ... w pewnym stopniu to prawda.
Ale są osoby które zostaną w naszej pamięci i w naszych telefonach.... tak bardzo bym chciała do niej zadzwonić...
  • 0
każda chwila zła która odchodzi daje radość

#38 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 05 czerwiec 2011 - 01:43

Ktos porownal kiedys przezywanie bolu emocjonalnego do pedzacego w tunelu pociagu...trzeba czekac az pociag przejedzie przez tunel, nie wyskakiwac w trakcie jazdy, bo mozna sie niezle poranic, dlatego kiedy jest naprawde żle...daje sie niesc smutkowi, łzom... nie " wyskakuje" w imprezy, w halas swiata, kiedy moj bol trwa ... nie slucham " dobrych rad" aby sie w koncu wziac w garsc , bo wiem, ze bol trzeba przezyc do konca, ..aby nie wrocil w najmiej oczekiwanym momencie i nie zburzyl wydawałoby sie juz poukladanego zycia...
  • 0

#39 przemek2486

przemek2486

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 17 wrzesień 2011 - 10:45

kiedy jest naprawde zle trzeba sobie znalesc zajecie a bedzie lepiej ;)http://sites.google.com/site/457news
  • 0

#40 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6293 postów
  • Skąd:home

Napisano 17 wrzesień 2011 - 18:05

kiedy jest naprawde zle trzeba sobie znalesc zajecie a bedzie lepiej ;) http://sites.google.com/site/457news

Niepotrzebny duplikat: http://www.ipon.pl/f...70199#pid170199
I oczywiście kolejna reklama. Pozdrawiam.
  • 0

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych