Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

korzystanie z autobusów


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

#21 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6294 postów
  • Skąd:home

Napisano 01 lipiec 2012 - 10:12

[quote name=''bodzio2' pid='184027' dateline='1341054229']Dlatego trzeba takie zachowania kierowców piętnować' date=' pisać skargi, aż do skutku, bo inaczej nie wymusimy pozytywnych zachowań tych kierowców, w stosunku do osoby niepełnosprawnej.[/quote']
Skarga podziałała na okres około dwóch tygodni, a teraz powoli wszystko wraca do starej normy. Nie jestem Don Kichotem, nie będę walczyć z wiatrakami ... :rumieniec: :)
Dam sobie radę, a jeszcze i tak im pokaże, ale inaczej, po swojemu :devil: Niełatwo mnie zniechęcić :P ;)
  • 0

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#22 Gość_bodzio2_*

Gość_bodzio2_*
  • Gość

Napisano 01 lipiec 2012 - 11:43

ANIOŁEK, to życzę Ci wiele wytrwałości, pozdrawiam :)
  • 0

#23 Gloria

Gloria

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 446 postów

Napisano 01 lipiec 2012 - 12:49

Sadze, ze to powinno byc okreslone regulacjami prawnymi i wpisane w zakres obowiazkow sluzbowych kierowcy, do tego wystawione na widok publiczny w kazdym autobusie, na kazdym przystanku, a kierowca powinien miec wyraznie widoczny nr sluzbowy. W tym miejscu przydalby sie porzadek krajow zachodnich.
  • 0

#24 Gość_bodzio2_*

Gość_bodzio2_*
  • Gość

Napisano 01 lipiec 2012 - 15:00

Sadze, ze to powinno być określone regulacjami prawnymi, i wpisane w zakres obowiązków służbowych kierowcy


Z tego co wiem to kierowca ma w zakresie swoich obowiązków pomagać osobom, niepełnosprawnym, starszym, tylko problemem jest że "panowie" kierowcy nie ruszą swojej d..y, aby pomóż osobom potrzebującym wejść, lub wyjść z autobusu.

Problem tkwi tylko w obsłudze autobusu, powszechne lenistwo kierowców autobusów.:gaah:
  • 0

#25 Gloria

Gloria

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 446 postów

Napisano 01 lipiec 2012 - 16:02

Z tego co wiem to kierowca ma w zakresie swoich obowiązków pomagać osobom, niepełnosprawnym, starszym, tylko problemem jest że "panowie" kierowcy nie ruszą swojej d..y, aby pomóż osobom potrzebującym wejść, lub wyjść z autobusu.

Problem tkwi tylko w obsłudze autobusu, powszechne lenistwo kierowców autobusów.:gaah:


No wlasnie, jednostki nadrzedne powinny zadbac o to, zeby mozna to bylo egzekwowac, zeby pasazerowie mieli mozliwosc zgloszenia zaniedbania, oraz zeby takie zaniedbanie kierowcom nie oplacalo sie.
Nic tak nie przemawia do ludzi jak pieniadz obojetnie czy w formie kija czy marchewki..
Samo wpisanie w zakres czynnosci to wiemy gdzie sobie mozna powiesic. Dlatego strategia powinna zaczac sie od gory.
  • 0

#26 Gość_bodzio2_*

Gość_bodzio2_*
  • Gość

Napisano 01 lipiec 2012 - 18:43

Gloria, masz całkowitą rację "przez kieszeń do głowy", i pozytywny skutek pewny. :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych