Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A

Czy ON 20 czerwca będą głosować w wyborach prezydenckich?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
71 odpowiedzi w tym temacie

#41 Lestat

Lestat

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 414 postów

Napisano 22 czerwiec 2010 - 16:04

hmm To zależy czy będą mieć taką możliwość ! bo z tym różnie bywa. Ja nie byłem głosować, z przyczyn niezależnych od mojej osoby. Ale jeśli ktoś może zagłosować, to jak najbardziej powinien to zrobić.
  • 0
"Nie staraj się być człowiekiem sukcesu. Stań się raczej człowiekiem wartości."

#42 Sobolewski

Sobolewski

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 64 postów

Napisano 23 czerwiec 2010 - 06:24

Tak głosowałem, na Korwina Mikke. Uważam, że kto tylko może powinien głosować. Wkurza mnie że teraz na wyborach była taka mała frekwencja - gdzie patriotyzm Polaków? Przecież to się ważą losy wszystkich. A miliony ludzi sobie olewają.

Nie jest prawdą że nie ma wyboru. W I turze było conajmniej dwóch wartościowych kandydatów. Zawsze jest wybór, nawet teraz w II turze - można nie lubić niektórych kandydatów, czy nawet wszystkich, można nie wierzyć że coś zmienią.... Ale zawsze jest wybór - w najgorszym wypadku trzeba wybierać mniejsze zło.

Dlatego wszystkich zachęcam do wzięcia udziału w II turze. Kto może niech głosuje. Polacy lubią często narzekać, ale sami przecież wybierają tych którzy nimi rządzą!

Teraz oczywiście będę głosował na Kaczora, bo jak widzę co z Polska robi Platforma to mnie krew zalewa.
  • 0
Sobol [Wawa]

Nie masz zasług: te co my zowiemy zasługi, Są tylko ku Ojczyźnie wypłacone długi.

#43 rodys

rodys

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 842 postów
  • Skąd:bierze pieniądze na alkohol?

Napisano 23 czerwiec 2010 - 10:18

Też głosowałem na Korwina :). Wydawał mi się jedynym kandydatem, który miał coś konkretnego do powiedzenia :)

[...] Wkurza mnie że teraz na wyborach była taka mała frekwencja - gdzie patriotyzm Polaków? Przecież to się ważą losy wszystkich. A miliony ludzi sobie olewają.
[...].

1. Ja tam wolę jak głosuje 50% inteligentnych i zaangażowanych ludzi z własnymi poglądami niż 100% gdzie połowa to ćwierć inteligenci.

2. Nie głosowanie też może być świadomym wyborem. Zamiast mówić TAK lub NIE można się przecież wstrzymać od głosu. Ja chyba się nie wybiorę na drugą turę (jednak decyzja jeszcze nie zapadła). Czytałem programy PO i PiS dostępne na stronach tych partii. Dla mnie się one nie różnią od siebie i są równie nieatrakcyjne. Jest tylko jedna przesłanka, żeby się wybrać - żeby głosować przeciwko pewnemu psychopacie z kompleksami (temu o którym Sikorski wczoraj powiedział "klamstwo ma krótkie nóżki") :D
  • 0

KNP


#44 ZiBiWawa

ZiBiWawa

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 23 czerwiec 2010 - 12:43

1. Ja tam wolę jak głosuje 50% inteligentnych i zaangażowanych ludzi z własnymi poglądami niż 100% gdzie połowa to ćwierć inteligenci.

Niby tak, niby nie. Głosować absolutnie trzeba. Bo komuniści idą niemal w 100% na głosowanie, a Polacy tylko się ociągają (bo nie warto, bo co to da, i tak nie ma mojego kadytata, itd.). A to jest wielki błąd. W ten sposósb czerwona lewica ma takie poparcie i B. Komuchowski - chcemy czy nie chcemy - wygrał I turę. A jak PO będzie miało "władzę absolutną" to z Polski nic nie zostanie. Będzie mozna tylko przejechać spychaczem i zaorać Polskę i budować od nowa, jak po wojnie.

2. Nie głosowanie też może być świadomym wyborem. Zamiast mówić TAK lub NIE można się przecież wstrzymać od głosu.

Błedne myślenie! Jak wyżej, ty się "wstrzymasz" od głosu,a komuna pójdzie i będziemy mieli Bronka za prezydenta !

Ja chyba się nie wybiorę na drugą turę (jednak decyzja jeszcze nie zapadła). Czytałem programy PO i PiS dostępne na stronach tych partii. Dla mnie się one nie różnią od siebie i są równie nieatrakcyjne. Jest tylko jedna przesłanka, żeby się wybrać - żeby głosować przeciwko pewnemu psychopacie z kompleksami (temu o którym Sikorski wczoraj powiedział "klamstwo ma krótkie nóżki")
.

Nie trzeba czytać programów ani słuchać tego co mówią politycy ! Kolejny błąd!

Polityków się ocenia po tym CO ZROBILI, a nie po tym CO MÓWIĄ. Tusek obiecywał cuda najrozmaitsze i co z tego mamy ? Nic!

O Sikorskim mam bardzo złe zdanie, nie jest to żaden autorytet, wręcz przeciwnie, wiec nie będe dalej komentował ;)

Widzę teraz w sygnaturce że popierasz "Wolność i Praworządność", a z drugiej strony Sikorskiego :) Coś mi tu nie gra. Hmm to dwa światy. Korwin Mikke ultra-liberał nigdy by nie poparł komunistycznego PO, a z PiS-em (jakby przełknął ślinę ;) ) mógłby się związać.
  • 0

#45 rodys

rodys

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 842 postów
  • Skąd:bierze pieniądze na alkohol?

Napisano 23 czerwiec 2010 - 13:49

[quote name='ZiBiWawa]Widzę teraz w sygnaturce że popierasz "Wolność i Praworządność"' date=' a z drugiej strony Sikorskiego :) Coś mi tu nie gra. Hmm to dwa światy. Korwin Mikke ultra-liberał nigdy by nie poparł komunistycznego PO, a z PiS-em (jakby przełknął ślinę ;) ) mógłby się związać.[/quote']
Popieram WiP, Sikorskiego tylko cytuję.

PO nie jest partią komunistyczną, jest za to partią krypto socjalistyczną (podobnie jak PiS). Pamiętaj, że Korwin-Mikke nie ma aż takiego wpływu na swój elektorat jak inni (sam to kiedyś powiedział). Ci co na niego głosują to zwykle ludzie wykształceni i o poglądach wolnościowych. Tacy ludzie sami zdecydują (kierując się zasadą mniejszego zła). Ja sam zdecyduję czy iść i zagłosować na Komorowskiego czy z zostać w domu (wstrzymać się od głosu) - opinia Korwina nic tu nie wnosi.

Problem polega na tym, że z jednej strony:
Komorowski byłby lepszym prezydentem. Kaczyński ma charyzmę Breżniewa i determinację Honeckera i inteligencję Ho Chi Minha. Wstydziłbym się mieć takiego prezydenta.

Z drugiej:
lepiej, żeby Kaczyński wygrał. Wtedy PO nie dostanie całej władzy. Bezpieczniej dla Polski jest kiedy dwie koterie się zajmują nawalaniem wzajemnie cepami, niż jedna miałaby spokojnie wprowadzać eurosocjalizm.

I jeszcze jedno na koniec. Ten kogo poprze Korwin przegra wybory bo straci wyborców lewicowych. To byłby prawdziwy polityczny "pocałunek śmierci" :D
  • 0

KNP


#46 Gość_michalina_*

Gość_michalina_*
  • Gość

Napisano 23 czerwiec 2010 - 14:16

Pozwolę sobie i ja wyrazić swoje zdanie:
Śledząc wiadomości z różnych źródeł, można dojść do jakiś tam wniosków.
Nie mam zamiaru nikogo agitować, ale przedstawię dokonania PO i PiS.

Co uczynił PiS za niespełna dwa lata trudnych rządów w koalicji tak trudnej.
1. Przypomnijmy, że możliwość wykupywania mieszkań spółdzielczych za grosze dał lokatorom rząd PiS.
http://elblag.biz.pl...a-zlotowke.html

2. Budowa Gazoportu w Świnoujściu celem bezpieczeństwa energetycznego Polski - (tu dyskusja nad umiejscowieniem)
http://www.skyscrape...=420685&page=18

3. Pomysł na służbę zdrowia:
http://www.money.pl/...7,0,252197.html W sprawie programów PFRON http://kielce.gazeta...62,4394321.html

4. Osiągnięcia rządu PiS
http://platos.salon2...ze-gospodarczej

No i teraz czas na ciemne strony, czyli afery PiSu. Znalazłam jedną.
http://wiadomosci.ga...a__Cos_ty_.html
____________________________________________________________________________________________________________

Co uczynił rząd PO

Niestety, nic nie znalazłam. Najdelikatniejsze podsumowanie i ocena tu:
http://www.wicipolsk...=3001&Itemid=56

Afery PO:
http://swkatowice.mo...mat-vt8033.html


Co się tyczy PFRON:

http://www.pfron.org..._2010_roku.html

http://www.podatki.b...ly/14_10028.htm

To tak pod rozwagę.
Pozdrawiam i mimo wszystko zachęcam do głosowania :)
  • 0

#47 rodys

rodys

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 842 postów
  • Skąd:bierze pieniądze na alkohol?

Napisano 23 czerwiec 2010 - 19:34

[...]
Co uczynił PiS za niespełna dwa lata trudnych rządów w koalicji tak trudnej.

Przypomnę tylko, że to PiS uczynił z Giertycha ministra edukacji, a z Lepera zrobił wicepremiera. Bujali się z nimi z własnej inicjatywy, nikt ich nie zmuszał. A teraz Kaczyński robi ukłony w lewo, w kierunku SLD. Gdyby w Polsce była partia faszystowska i ta partia miała jakies poparcie to pan prezes tez by się do niej przymilał. To jest człowiek uzależniony od władzy. Megaloman.
  • 0

KNP


#48 Gość_Ivona_*

Gość_Ivona_*
  • Gość

Napisano 23 czerwiec 2010 - 19:43

dla mnie para Giertych i Lepper w koalicji z PiSem była jednym wielkim NIEPOROZUMIENIEM (!)

Po tym, jak PiSowcy mówili, że Leppera nie darzą szacunkiem, dali mu taki prezent - masakra. Nie ma to jak konsekwencja...

Ja głosuję odkąd nabyłam to prawo. Nie reaguję tylko wtedy, gdy nie mam na coś wpływu.
  • 0

#49 Sobolewski

Sobolewski

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 64 postów

Napisano 23 czerwiec 2010 - 20:07

Popieram WiP, Sikorskiego tylko cytuję.

Pierwsza zasada - Nie cytuje się idiotów i ludzi którzy zaszkodzili Polsce.

PO nie jest partią komunistyczną, jest za to partią krypto socjalistyczną (podobnie jak PiS).

Czy nie jest komunistyczną? Wiele osób mówi jednak że jest! Ciągnie ich do Moskwy jak cholera. Jest to napewno bolszewicka, pro-rosyjska partia. A jak ja dokładnie zaklasyfikować - to już sam mam problem.

Tu jest taki mały przerywnik do obejrzenia, w temacie o którym mówię:
POlszewiki

Pamiętaj, że Korwin-Mikke nie ma aż takiego wpływu na swój elektorat jak inni (sam to kiedyś powiedział). Ci co na niego głosują to zwykle ludzie wykształceni i o poglądach wolnościowych. Tacy ludzie sami zdecydują (kierując się zasadą mniejszego zła). Ja sam zdecyduję czy iść i zagłosować na Komorowskiego czy z zostać w domu (wstrzymać się od głosu) - opinia Korwina nic tu nie wnosi.

Masz rację, każdy zrobi jak będzie chciał. Korwin Mikke tu nic nie zmieni. Chodzi o to że nie można dać pełnej władzy Platformie, bo ta będzie miała wolną rękę i sprzeda Polskę w krótkim czasie, a na koniec powie "Bujajcie się Polaczki!".

Problem polega na tym, że z jednej strony:
Komorowski byłby lepszym prezydentem.

Tu mnie zastrzeliłeś! Ręce mi opadaja :) LEPSZYM ?? Agent, komuch lepszym prezydentem ??! Ale Polski czy Rosji ?

Kaczyński ma charyzmę Breżniewa i determinację Honeckera i inteligencję Ho Chi Minha. Wstydziłbym się mieć takiego prezydenta.

To powtarzasz chyba hasła, puste frazesy platformy. Oni mają bardzo silną propagandę.

Ja bym się wstydził z Komorowskiego. Byłem dumny jak rządzili Kaczyńscy, niestety bardzo krótko i koalicja z Samoobroną czy LPR - to wielki nie wypał.


Z drugiej:
lepiej, żeby Kaczyński wygrał. Wtedy PO nie dostanie całej władzy. Bezpieczniej dla Polski jest kiedy dwie koterie się zajmują nawalaniem wzajemnie cepami, niż jedna miałaby spokojnie wprowadzać eurosocjalizm.

No zaczynasz myśleć! Chyba powtarzasz to co powiedział Napieralski ! Napieralski powiedział, że jak się odda pełną władzę PO to będzie bardzo źle, bo nikt nie zatrzyma ich głupkowatych, często anty-polskich pomysłów.

Dodano śro 23 cze 2010 23:21:33 MSD :
Co uczynił rząd PO przez kilkanaście lat?

Tak kilkanaście lat! Nazywali się najpierw KLD, później UW a teraz PO !

Działali w ten sposób: obiecują cuda, głupi lud na nich głosuje, wygrywają, później robią swoje (czyli swoje lewe interesy, afery, itd.), później dziękują, nikt na nich nie głosuje (bo oszukali obywateli) to zmieniają nazwę i dalej przekonują do siebie mamiąc ludzi.

To jest partia ZUPEŁNIE BEZ PROGRAMU, bez jakiegokolwiek pomysłu - oni tylko dbają o własne tyłki i grube $$$$$ na swoich kontach. Nic więcej.

Jeszcze raz zapytam co zrobiło PO dobrego dla Polski ??

Ja mogę wymienić zasługi PiS dla przeciwwagi. Jest ich sporo, a jak na tak krótki okres rządzenia - bardzo dużo.

A co do Giertycha i Leppera - no cóż trochę mieli głupkowatych pomysłów. ALE - po pierwsze, oni w odróżnieniu od Platformy w żaden sposób nie szkodzili Polsce, a w sumie zrobili co nieco dla kraju. Zostali oczywiście wyśmiani i obsmarowani ze wszystkich stron przez komunistyczne media, ale to jest temat rzeka.... Nie będę o tym pisał :)
  • 0
Sobol [Wawa]

Nie masz zasług: te co my zowiemy zasługi, Są tylko ku Ojczyźnie wypłacone długi.

#50 rodys

rodys

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 842 postów
  • Skąd:bierze pieniądze na alkohol?

Napisano 23 czerwiec 2010 - 21:08

Sobol. Za dużo Jedynie Słusznego Radia słuchasz. Nie nadążasz sobie tego wszystkiego układać :D
  • 0

KNP


#51 Gość_michalina_*

Gość_michalina_*
  • Gość

Napisano 23 czerwiec 2010 - 21:50

Sobol. Za dużo Jedynie Słusznego Radia słuchasz. Nie nadążasz sobie tego wszystkiego układać :D

Jesteś bardzo inteligentny ..... i sprytny :P

Zapewne wiesz co to erystyka.
"Erystyka – sztuka doprowadzania sporów do korzystnego rozwiązania bez względu na prawdę materialną."
Metody erystyczne (według Schopenhauera)
Nie będę przytaczała tu wszystkich punktów, a jest ich 32, zatem podam ten ostatni:
"32. Argumentum ostatni – ad personam: Widząc, że przeciwnik jest mocniejszy, atakować go osobiście, obrażać lub w jakikolwiek sposób porzucać prawdziwy przedmiot sporu. "

Nieładnie panie Rodys :P
  • 0

#52 Sobolewski

Sobolewski

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 64 postów

Napisano 23 czerwiec 2010 - 22:02

Sobol. Za dużo Jedynie Słusznego Radia słuchasz. Nie nadążasz sobie tego wszystkiego układać :D

No tak najłatwiej jest pościć bąka. Jak się na ma argumentów. :)

Nie wiem o jakim radiu mówisz ? Chętnie usłyszę!

Ale jest to tzw. pitolenie Pitery.

Bez obrazy! Szanuje ludzi, którzy głosowali na JKM, ale nie rozumiem (tych samych osóB) które popierają Bronka Komuchowskiego. Dyskusja powinna się opierać na udzielaniu argumentów a nie pustych frazesów. Taki Tusk strzela frazesami jak z karabinu. Gada pół godziny a na koniec nic z tego nie wynika.
  • 0
Sobol [Wawa]

Nie masz zasług: te co my zowiemy zasługi, Są tylko ku Ojczyźnie wypłacone długi.

#53 Oli

Oli

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 620 postów
  • Skąd:Łomża

Napisano 24 czerwiec 2010 - 11:01

Jacy wy wszyscy jesteście naiwni jak można wierzyć w te wszystkie ich obietnice Komorowski Tusk Kaczka jeden ch... tu nie chodzi o rządzenie tylko o koryto by ustawić siebie na starość i swoje rodziny. Co z tego że nie sprywatyzują wam szpitali, co z tego że dadzą wam prace jak nie będziecie mieli rent, a na starość dostaniecie marną emeryturę. Pracuje już sześć lat za 500 zł siedząc na rencie dostawałbym ponad 500 zł więc nie oszukuje się prosty rachunek wypłata 1000 zł minus renta daje rachunek. Co dał wam kaczyniak przez 5 lat tak rządził że z góry nie mogli patrzeć i zabrali go do siebie parodia czy głosuje czy nie nigdy w tym kraju nie będzie dobrze a my ludzie kalecy będziemy na szarym końcu i nie ma co się łudzić
  • 0

#54 rodys

rodys

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 842 postów
  • Skąd:bierze pieniądze na alkohol?

Napisano 24 czerwiec 2010 - 11:03

[quote name='michalina]"32. Argumentum ostatni – ad personam: Widząc' date=' że przeciwnik jest mocniejszy, atakować go osobiście, obrażać lub w jakikolwiek sposób porzucać prawdziwy przedmiot sporu. "[/quote']
1. Nie zauważyłem, że "przeciwnik jest mocniejszy"
2. Argument o słuchaniu radia nie był "ad personam" - z postu wyczytałem mój adwersarz pała sympatią do PiSu i do SLD, a mi wmawia zamiłowanie do PO. Przyjąłem to do wiadomości i nic z tym nie zamierzam robić. Niech z tym żyje. Taka kara :D
3. Słuchanie radia nie jest niczym zdrożnym - wielu ludzi słucha różnych stacji
Sobol.
Nie popieram, jak Ty to piszesz, "Bronka", jestem do niego i do J. Kaczynskiego dość krytycznie nastawiony.

Twój język został poddany specjalnej obróbce:
"pościć bąka"
"pitolenie Pitery"
"Bronka Komuchowskiego"
"Agent, komuch"
To typowy bełkot propagandowy, porównaj to z:
"zapluty karzeł reakcji"
"ideologia burżuazyjna"

I na koniec zagadka: z czyjej pracy dr pochodzi ten cytat?
"Już w referacie KC na III Zjazd PZPR stwierdzono pojawienie się zjawiska naporu ideologii burżuazyjnej. Jednocześnie jednak podkreślona została zasada niestosowania metod administracyjnych w walce o ostateczny cel, jakim jest według słów Władysława Gomułki „całkowity triumf marksizmu leninizmu jako jedynej metodologicznej podstawy nauki”.
  • 0

KNP


#55 Sobolewski

Sobolewski

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 64 postów

Napisano 24 czerwiec 2010 - 11:45

Co dał wam kaczyniak przez 5 lat tak rządził że z góry nie mogli patrzeć i zabrali go do siebie

Niby wszyscy są żli, ale najgorszy "kaczyniak" :D

To żę zabrali go do nieba - takie drwiny, to nic innego jak chamstwo!

Jeszcze sprawa tragedii w Smoleńsku nie została wyjaśniona i pewnie nigdy nie zostanie, bo śledztwo wykonują.... główni podejrzani ! Takie kuriozum.



nie będzie dobrze a my ludzie kalecy będziemy na szarym końcu i nie ma co się łudzić

Znowu nie prawda. PiS jako jedyny się wstawił za bezrobotnymi, emerytami, rencistami - to go propaganda PO-wska nazwała wtedy "socjalistą" - przypomnijcie sobie!
  • 0
Sobol [Wawa]

Nie masz zasług: te co my zowiemy zasługi, Są tylko ku Ojczyźnie wypłacone długi.

#56 vincentp

vincentp

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 27 postów

Napisano 24 czerwiec 2010 - 11:46

Jeszcze raz zapytam co zrobiło PO dobrego dla Polski ??

Znieśli przymusowy pobór wojskowy ?
  • 0

#57 Sobolewski

Sobolewski

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 64 postów

Napisano 24 czerwiec 2010 - 11:50

Znieśli przymusowy pobór wojskowy ?

To fakt, duży plus! Ale czy to nie było tak, że to UE wymogła na nas? (nie wiem, pytam)

Dodano czw 24 cze 2010 14:56:22 MSD :
rodys - nic do Ciebie nie mam! Nie jesteś wrogiem, przeciwnikiem jak ktoś tu piszę. Tylko przeraża mnie momentami (nie zawsze!) tok Twojego rozumowania i myślenia :) A najbardziej niektóre poglądy (i też nie wszystkie!).

Napisałem "pościć bąka" bo zabrakło Ci argumentów i zakończyłeś wypowiedź frazesem z ust wyjętym Tuskowi.

A te pozostałe powiedzenia typu "pitolenie Pitery", "Bronek Komuchowski" itp. to już są powszechnie używane określenia, czytam śledzę fora i wiele osób tak pisze. Jak Ci to przeszkadza to sorry.

Bolszewicy piszą z kolei o PiS-ie "PISdy", "PISuary", itp... :) Czy to lepiej dla Ciebie brzmi ?



A co do zagadki - to kompletnie nie wiem o cho chodzi. Poddaje się.
  • 0
Sobol [Wawa]

Nie masz zasług: te co my zowiemy zasługi, Są tylko ku Ojczyźnie wypłacone długi.

#58 rodys

rodys

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 842 postów
  • Skąd:bierze pieniądze na alkohol?

Napisano 24 czerwiec 2010 - 12:47

To był kawałek doktoratu Jarosława Kaczyńskiego. Pisał na temat roli ciał kolegialnych na uczelniach wyzszych. Ponieważ wtedy był fanem Gomułki to go sobie zacytował :D, a teraz jest fanem Napieralskiego z tej samej partii i mnie to bardzo śmieszy - taki rechot historii.

(PPR => PZPR => SdRP => SLD)

PS
Cytat nie pasuje do tematyki pracy - zacytował bo był i jest oportunistą
  • 0

KNP


#59 Oli

Oli

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 620 postów
  • Skąd:Łomża

Napisano 24 czerwiec 2010 - 21:33

Znowu nie prawda. PiS jako jedyny się wstawił za bezrobotnymi, emerytami, rencistami - to go propaganda PO-wska nazwała wtedy "socjalistą" - przypomnijcie sobie!

No popatrz pracuję już 6 lat czyli od kiedy rządzi PISuar :D i jakoś nie czuję się bogatszy, nie stać mnie na wczasy, mieszkanie, plazmę itd
  • 0

#60 grubby77

grubby77

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 585 postów

Napisano 24 czerwiec 2010 - 22:52

Zaden nie jest godny mojego poparcia!!! A od 1989r prezydenci RP udowodnili elektoratowi:
1 W. Jaruzelski pokazał jaki prezydent nie ma być!
2 A. Kwaśniewski pokazał przez 10 lat jaki prezydent ma byc!
3. Wałęsa udowodnił że każdy idiota może być prezydentem!
4. L. Kaczynski udowodnił że jednak nie każdy...! :P
  • 0
"NIE MA kaleki; JEST CZŁOWIEK"-Maria Grzegorzewska zPIPS=WSPS teraz APS


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych