Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A

Czy ON 20 czerwca będą głosować w wyborach prezydenckich?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
71 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 28 kwiecień 2010 - 07:39

Osobiście do tej pory olewałam to.Ale teraz?Zrobię wszystko by głosować!!!!!!!!!Nie chcę wiedzieć na kogo kto głosuje!!!!!!!
  • 0

#2 Diablica2005

Diablica2005

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 204 postów

Napisano 28 kwiecień 2010 - 07:48

Hmm nie rozumiem wątku?? Czemu mam nie głosować? Jestem niepełnosprawna , ale nie inna . Chcę decydować o tym ,kto będzie rządził krajem i kto będzie reprezentował mnie w świecie .
Pozdrawiam

  • 0
Miłość nie polega na wzajemnym wpatrywaniu się w siebie, ale wspólnym patrzeniu w tym samym kierunku.
/Antoine de Saint-Exupéry/

#3 ajax

ajax

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 44 postów

Napisano 28 kwiecień 2010 - 09:06

Aguś popieram cie w całej rozciągłości,czym sie różnimy od innych przecież jesteśmy polakami a nie kosmitami,niepełnosprawność nie jest niczym rewelacyjnym by kogoś ograniczać w tak ważnej powinności jak głosowanie
  • 0

#4 sucherro

sucherro

    Mistrz Ciętej Riposty

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 677 postów
  • Skąd:Nibylandia

Napisano 28 kwiecień 2010 - 15:42

Właśnie też tego nie rozumie.
Od kąt tylko nabyłem takowe prawa to zawsze staram się z nich korzystać.
Czyż by kolejny post jakiegoś malkontenta?? :/

Ja bym poszedł o krok dalej i zastanowił się nad tym na kogo głosować :D
  • 0

[you] Jeżeli w piekle wózki inwalidzkie są napędzane złem to będziemy wszyscy nieźle z*********ć... :)


#5 Diablica2005

Diablica2005

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 204 postów

Napisano 28 kwiecień 2010 - 17:28

Ja bym poszedł o krok dalej i zastanowił się nad tym na kogo głosować :D

No ja nie rozumiem why autor postu nie chce żebysy wymieniali tych na których będziemy głosować:)
  • 0
Miłość nie polega na wzajemnym wpatrywaniu się w siebie, ale wspólnym patrzeniu w tym samym kierunku.
/Antoine de Saint-Exupéry/

#6 Valeska

Valeska

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 376 postów

Napisano 28 kwiecień 2010 - 21:47

Pewnie, że będą jeżeli tylko mają do tego uprawnienia. Ja w dalszym ciągu jestem za PIS.
  • 0

#7 Malcolm

Malcolm

    Sufler

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPip
  • 419 postów

Napisano 29 kwiecień 2010 - 06:05

W najbliższych wyborach samorządowych i prezydenckich, które odbędą się w 2010 roku, osoby powyżej 75. roku życia i niepełnosprawne będą mogły głosować przez pełnomocnika.

pełnomocnictwo należy nabyc w urzedzie miasta lub gminy i złożyc do 10 dni przed wyborami celem rozpatrzenia
  • 0
"Cywilizacja nie osiągnie doskonałości, póki ostatni kamień z ostatniego kościoła nie spadnie na ostatniego księdza i nie uwolni świata od tej hołoty" - Umberto Eco

#8 sucherro

sucherro

    Mistrz Ciętej Riposty

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 677 postów
  • Skąd:Nibylandia

Napisano 29 kwiecień 2010 - 11:41

PIS-uarowi mówię zdecydowanie nie.
Oraz centralizacji władzy do której zmierza PO!!!
  • 0

[you] Jeżeli w piekle wózki inwalidzkie są napędzane złem to będziemy wszyscy nieźle z*********ć... :)


#9 Malcolm

Malcolm

    Sufler

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPip
  • 419 postów

Napisano 29 kwiecień 2010 - 16:48

http://www.niepelnos...aign=29.04.2010
  • 0
"Cywilizacja nie osiągnie doskonałości, póki ostatni kamień z ostatniego kościoła nie spadnie na ostatniego księdza i nie uwolni świata od tej hołoty" - Umberto Eco

#10 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 08 maj 2010 - 22:12

Pszepraszam za nieobecność(operacja),chodziło mi o udogodnienia
  • 0

#11 Grzesiek40

Grzesiek40

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 09 maj 2010 - 06:28

Przepraszam , że wtrącę sie nie na temat.
Powiedzcie mi jakim cudem są tutaj dwa moje cytaty , których nie umieściłem? Nie mam jeszcze wprawy w poruszaniu sie na tym portalu. No słuchajcie - nie podoba mi się ten cytat o za....niu.
  • 0

#12 Diablica2005

Diablica2005

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 204 postów

Napisano 09 maj 2010 - 07:41

Przepraszam , że wtrącę sie nie na temat.
Powiedzcie mi jakim cudem są tutaj dwa moje cytaty , których nie umieściłem? Nie mam jeszcze wprawy w poruszaniu sie na tym portalu. No słuchajcie - nie podoba mi się ten cytat o za....niu.

to ja Ci na to odpowiem , widzisz swój Nick bo w cytacie jest zastosowany tag [you] -to ne jest skierowane TYLKO do Ciebie , każdy po zalogowaniu widzi tam swój nick.... np. ja przy tym cytacie co Ci się nie podoba widzę swój nick.
Chyb to jasno wytłumaczyłam :D.
pozdrawiam

  • 0
Miłość nie polega na wzajemnym wpatrywaniu się w siebie, ale wspólnym patrzeniu w tym samym kierunku.
/Antoine de Saint-Exupéry/

#13 marco

marco

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 281 postów

Napisano 09 maj 2010 - 20:52

[quote name='Valeska]Pewnie' date=' że będą jeżeli tylko mają do tego uprawnienia. Ja w dalszym ciągu jestem za PIS.[/quote']
Czy są jakieś konkretne ku temu przesłanki? :evil:

Dodano ndz 9 maj 21:55:51 2010 :
[quote=sucherro]PIS-uarowi mówię zdecydowanie nie.
Oraz centralizacji władzy do której zmierza PO!!![/quote]
Jestem "za " a nawet "przeciw" ! :P
  • 0
Dubito ergo cogito,cogito ergo sum...

#14 rodys

rodys

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 842 postów
  • Skąd:bierze pieniądze na alkohol?

Napisano 09 maj 2010 - 21:16


Czy są jakieś konkretne ku temu przesłanki? :evil:

Przesłanek racjonalnych pewnie nie ma. Są za to emocje - ludzka empatia.

Po pierwsze. Proponuję się od tych emocji trochę zdystansować.
Po drugie, jak mawia pewien autorytet, "nie mylmy szamba z perfumerią".
Po trzecie, jak mawia inny polityk, "Demokracja - system, w którym dwóch pijaczków spod budki z piwem może przegłosować profesora uniwersytetu".

Więc co będzie to będzie. Wybory NIC nie zmieniają i nie ma się czym ekscytować. Na nasze życie większy wpływ ma sytuacja na giełdzie w Nowym Jorku od tego kto jest prezydentem Polski.
  • 0

KNP


#15 grubby77

grubby77

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 585 postów

Napisano 09 maj 2010 - 21:27

Ktos tu za duzo Walesy słuchał "Jestem "za " a nawet "przeciw" !" Teraz obiecują wszystko a jakimi sie okazuja poznajemy do ok 3-4 lat po wyborach- przy pełnej kadencji, jesli maja zamiar ponownie startowac- reelekcja. Kwasniewski pokazał "rogi abstynenta- inaczej" dopiero po 7-9 latach!
  • 0
"NIE MA kaleki; JEST CZŁOWIEK"-Maria Grzegorzewska zPIPS=WSPS teraz APS

#16 marco

marco

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 281 postów

Napisano 09 maj 2010 - 21:34

Masz rację "rodys".Staram się tylko zrozumieć jakimi przesłankami kierują się ludzie zdecydowanie optują za np:PIS-em lub PO,czy też inna partią.Mnie jakoś program żadnej partii nie przekonuje.Staram się myśleć chłodno i logicznie, o czym być może świadczą moje wypowiedzi (mam nadzieję).
Powiedzonko "za a nawet przeciw" nie stosuje się tylko dlatego,że ktoś "Walezy" słuchał.Cytaty innych popularnych osób też się stosuje i to wcale nie dlatego,że czuje się do nich sympatię lub nie.Po prostu taki zwyczaj przyjął się w narodzie.Dlatego "grubby 77" zanim zarzucisz komukolwiek coś to,proszę,przemyśl to.
  • 0
Dubito ergo cogito,cogito ergo sum...

#17 sucherro

sucherro

    Mistrz Ciętej Riposty

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 677 postów
  • Skąd:Nibylandia

Napisano 10 maj 2010 - 01:05

Więc co będzie to będzie. Wybory NIC nie zmieniają i nie ma się czym ekscytować. Na nasze życie większy wpływ ma sytuacja na giełdzie w Nowym Jorku od tego kto jest prezydentem Polski.

rodys
I tu trafiłeś w senno sprawy :)
Ostatnio ładnie poleciało w dół za sprawą między innymi Grecji...
Swoją drogą ciekawe jak debiut PZU wypadnie w środę.

PS: Grasz może coś czy to tylko abstrakcja??
  • 0

[you] Jeżeli w piekle wózki inwalidzkie są napędzane złem to będziemy wszyscy nieźle z*********ć... :)


#18 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 10 maj 2010 - 06:51

Owszem giełda ma bezpośredni wpływ,ale czy naprawdę obojętne jest kto będzie prezydentem lub z jakiej opcji?Prezydent jednak ma Veto a to przy niektórych pomysłach(ułatwieniach)rządowych jest dla nas szaraczków- deską ratunku.Oddzielić ziarno od plew w polityce jest trudne(socjotechnika)ale uważna obserwacja sceny pokazuje malowane lale i układziki.Programy parti to chęci a raczej lep=najlepiej brać to co się wydarzyło gdy władali.Ja stosuję prostą zasadę wydarzenie, fakt sprawdzam w wielu żródłach i mam poglądy które nijak się mają do rzeczywistości(zależy kto jest właścicielem medium).Obecna zmiana po 10 kwietnia to że ludzie otwarcie sprzeciwiają się skrajnym opiniom(wcześniej milczeli).

Dodano pon 10 maj 08:20:20 2010 :
Wykluczam glosowanie: na Pawlaka-kto milczy widząc zło, nie nadaje się na prezydenta,na Napieralskiego-doprowadził do powrotu ludzi z nawiasu polityki+IPN(swoi są dla niego najważniejsi,amnezja okresu Milera),na Leppera_tu szkoda pisania,na Komorowskiego-zrobi wszystko co Tusk zleci("jaki zamach taki prezydent",podpisał ustawę IPN teraz każdy SBek sprawdzi co jest na niego w aktach gdy zniszczone wpisze NIEWSPÓŁPRACOWAŁEM w ankiecie i będzie startował do posad,za to w 2 turze poprze go SLD,Głosował jako jedyny przeciw rozwiązaniuWSI).Pozostali jeszcze pod lupą ?
  • 0

#19 Marta S

Marta S

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 786 postów
  • Skąd:szkoda że nie Lublin

Napisano 10 maj 2010 - 08:50

zawsze głosowałam i teraz pewnie też pójdę mimo ze mój lokal wyborczy jak wiele innych nie jest przystosowany. Raz kiedyś można się zatachać. chociaż w interesie tych wybieranych kandydatów powinny być przystosowane lokale wyborcze
  • 0

www.facebook.com/niemotylica zapraszam na moją autorską stronę z wierszami . 


#20 GrasOne

GrasOne

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 69 postów

Napisano 10 maj 2010 - 09:55

Też jest niepełnosprawny, ale nie pójdę głosować, bo własne zdanie, a po za tym nawet nie jestem patriotą...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych