Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Czarna lista


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

#21 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3584 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 14 marzec 2010 - 18:03

Odpowiem krótko: gdyby automatycznie po każdym zgłoszeniu admini i moderatorzy "korzystali ze swoich narzędzi" to byłbyś zapewne zbanowany, Rodysie. Ponieważ swego czasu raportowano i Twoją twórczość z wątku o schodołazie, który zapewne pamiętasz. Wtedy też zarzucano mi (w rozmowie telefonicznej, nie na forum - to jedyna różnica pomiędzy tymi dwoma sytuacjami) że nie reaguję na raporty. Gdybym uginał się przed podobnymi żądaniami, nie byłoby Cię już tutaj. To po pierwsze.

Po drugie: dawno już zapoznałem się z treścią raportowanego przez Ciebie postu i nie widzę w nim niczego obelżywego. Dlatego nie mam zamiaru podjąć żadnych działań przeciwko osobie która napisała ów post.

Po trzecie: jeżeli nie jesteś zadowolony z pracy adminów i moderatorów, to przecież nikt nie trzyma Cię tutaj siłą.

To wszystko co mam do powiedzenia na ten temat. Możesz oczywiście ponarzekać jaki to jestem zły itp. itd. Nie wzrusza mnie to.
  • 0

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.


#22 thraikill

thraikill

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 192 postów

Napisano 14 marzec 2010 - 18:38

A ja to widzę w taki sposób: w każdej takiej sytuacji konfliktowej na forum moderator i admin musi podjąć decyzję czy interweniować, czy nie. Obojętnie jakiej by decyzji nie podjął, ZAWSZE będzie ktoś niezadowolony. Gdyby marder interweniował, wtedy larum pewnie podniosłaby osoba której post zostałby usunięty, że wprowadza się cenzurę. Ponieważ jednak interwencji nie było, larum podniósł rodys. Dlatego więc przypominam adminom i moderatorom, żeby pamiętali że jeszcze się taki nie narodził który by wszystkim dogodził :) Zawsze znajdzie się ktoś niezadowolony, nie należy więc za bardzo się tym przejmować.

Nie będę się tu rozwodził na temat mentalności kalego, reprezentowanej przez jedną z osób udzielających się w tym wątku bo i mój post zgłosi, a potem będzie narzekać na brak reakcji.
  • 0

#23 rodys

rodys

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 842 postów
  • Skąd:bierze pieniądze na alkohol?

Napisano 14 marzec 2010 - 22:24

[...] jesteś trochę zbyt wrażliwy na zaczepki i niepotrzebnie bierzesz udział w dyskusjach z trollami... [...]

Dziękuję za te słowa. Dały mi sporo do myślenia...
  • 0

KNP


#24 Paulla

Paulla

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 897 postów
  • Skąd:Gniezno

Napisano 15 marzec 2010 - 18:19

[quote name='Kicia]No właśnie - "zwykły użytkownik"... a może warto zaproponować swoje usługi' date=' jako moderator?[/quote']
To tutaj Moderatorzy się sami zgłaszają? Myślałam, że to załoga sama werbuje odpowiednich kandydatów.
  • 0
"Wszystkie niejasne pojęcia muszą upaść nim uczeń może nazwać siebie mistrzem..." Bruce Lee
"Trzeba mieć niemało odwagi, aby się ukazać takim jakim się jest naprawdę." Søren Aabye Kierkegaard

#25 versus

versus

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1351 postów

Napisano 16 marzec 2010 - 10:39

[quote name='Paulla]Myślałam' date=' że to załoga sama werbuje odpowiednich kandydatów.[/quote']
I tak jest, Kicia trochę ironizowała
  • 0
There is something behind the throne greater than the King himself.
William Pitt The Elder, Lord Chatham

#26 Kicia

Kicia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2065 postów
  • Skąd:Warszawa-Targówek

Napisano 17 marzec 2010 - 22:58

Czy była to lekka ironia? - Raczej nie. Chyba zwyczajnie chciałam zaznaczyć, że pomocą dla moderatorów i administratorów może być zwykłe nieprzysparzanie im dodatkowej pracy.

Rodys, mam nadzieję, że nie poczułeś się urażony moimi słowami - nie to było moim celem.
  • 0
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.
Victor Hugo


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych