Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A

SOS


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
78 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_kenegro_*

Gość_kenegro_*
  • Gość

Napisano 22 luty 2010 - 15:39

Kochani postanowiłam tutaj napisać bo od jakiegoś czasu czuję się nękana przez osobę o nicku Ufcik.
Na początku kiedy zaczął pisać do mnie nie wiedziałam że ma taki poważny problem. Wydawał mi się rozsądnym człowiekiem nawet przysłał mi swój numer gg ,więc zaczęliśmy do siebie pisać. Któregoś wieczoru zaczął mnie posądzać o dziwne rzeczy kazał mi pozdrawiać Cyborga 853 i jej geja i przekazać że załatwi tę szmatę. :o Wtedy przeraziłam się już na serio. Napisałam Piotrowi że zupełnie nie wiem o co mu chodzi ale on nadal pisał podobne teksty a następnego dnia mnie przepraszał. Napisałam mu że dalsza nasza znajomość według mnie nie ma sensu. Jednak nadal nie mogąc pisać na Iponie bo go zablokowałam pisze do mnie na gg. Teraz żebym zmieniła sweterek na bardziej damski a nie nosiła po tatusiu itd. Czuję się bezradna i nie wiem co mogę zrobić aby nie krzywdzić go i jednocześnie uwolnić się od tej osoby? Mam pytanie czy ktoś z Was miał problemy z Piotrkiem a może ktoś z Was zna Cyborga 853 i może mi powiedzieć o co może Mu chodzić ? Pozdrawiam kenegro
  • 0

#2 Trybik

Trybik

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 656 postów

Napisano 22 luty 2010 - 16:16

to zablokuj go również na gg, przecież jest taka możliwość
  • 0

... największym wrogiem wolnego człowieka jest system ...


#3 Gość_kenegro_*

Gość_kenegro_*
  • Gość

Napisano 22 luty 2010 - 18:49

Trybik jak mam to zrobić bo na razie to ustawiłam jedynie opcje że nie pokazuje mi od niego mejli. Będę wdzięczna za podpowiedź :)
  • 0

#4 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3586 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 22 luty 2010 - 19:42

Dlatego właśnie tak ściśle przestrzegamy zasady, aby nie umieszczać w treści anonsu w randkach danych takich jak numer gg, czy mail.
Zablokuj go na gg, oraz jeśli podałas mu swój adres mailowy, ustaw sobie odpowiedni filtr w programie pocztowym, który będzie kasował automatycznie maile od niego.

Pozdrawiam
marder

P.S. Randka tej osoby została usunięta
  • 0

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.


#5 sith

sith

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 324 postów

Napisano 22 luty 2010 - 21:37

Dobrze ze telefonu nie podałaś :rolleyes:
Jednak prywatne namiary trzeba podawac po spotkaniu na żywo i poznaniu drugiej osoby :)
  • 0
Istnieje tylko jeden rozsądny powód by wejść w paszczę Śmierci: żeby ukraść mu złote zęby.

#6 dani

dani

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 322 postów
  • Skąd:Wrocław

Napisano 22 luty 2010 - 21:55

kenegro dziękują za ostrzeżenie
  • 0
"Warto, warto żyć" -Tuwim Julian

#7 Gość_kenegro_*

Gość_kenegro_*
  • Gość

Napisano 22 luty 2010 - 23:21

Pragnę dodać że nie umieszczałam w swoim formularzu swojego numeru bo wiem że to jest niebezpieczne . Po pewnym czasie czasie pisania z sobą przysłał mi swój numer więc kiedy wtedy wysłałam mu swój. Nie podejrzewając że człowiek że ma tak poważne problemy psychiczne. Jeszcze dzisiaj też go ostrzegłam że jeśli nie przestanie mnie dręczyć to zgłoszę nadużycie i sprawę do sądu. Widać to jeszcze bardziej pogorszyło sprawę bo zostałam szmatą i dostałam ostrzeżenie żebym uważała bo tak mnie załatwi że sfilcuje mi się ten sweterek. :mad: W chwili obecnej już nie ma konta ale przecież za moment może sobie utworzyć nowe z nowym nickiem i co wtedy ?
Dlatego rozważam kwestię usunięcia swojego profilu z randek a może w ogóle konta.:|Sądzę jednak że trzeba by uniemożliwić takim osobom, które zostały usunięte ponowne pojawienie się tutaj. By inni mogli czuć się tutaj bezpiecznie.
  • 0

#8 sucherro

sucherro

    Mistrz Ciętej Riposty

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 677 postów
  • Skąd:Nibylandia

Napisano 22 luty 2010 - 23:56

No tak pełno oszołomów.
Ja też spotkałem się z różnymi osobami za równo na czacie jak i randkach. Niem co trzeba z dystansem podchodzić. A jak coś to po prostu zablokować i się nie przejmować zbytnio...
  • 0

[you] Jeżeli w piekle wózki inwalidzkie są napędzane złem to będziemy wszyscy nieźle z*********ć... :)


#9 zaba1

zaba1

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 60 postów

Napisano 23 luty 2010 - 19:33

coz jestem zaba i nie rozumiem to bylo do mnie?Suchero?
  • 0

#10 grubby77

grubby77

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 585 postów

Napisano 23 luty 2010 - 23:42

coz jestem zaba i nie rozumiem to bylo do mnie?Suchero?

ŻABA i patrzcie q rwa nie kuma, a Suchero masz swietny obrazek wozkowicza z laską
  • 0
"NIE MA kaleki; JEST CZŁOWIEK"-Maria Grzegorzewska zPIPS=WSPS teraz APS

#11 Marinka

Marinka

    Sufler

  • R.I.P.
  • PipPipPipPipPipPip
  • 331 postów
  • Skąd:Wrocław

Napisano 23 luty 2010 - 23:58

kenegro wiem co czujesz, ja miałam podobny przypadek, może nie aż tak problematyczny, ale jednak. Ten człowiek, który mnie nękał ma swój profil na randkach, bo nikomu nie zgłaszałam problemu, w końcu po jakimś czasie postraszyłam go ostro policją i na razie spokój :)
  • 0
Serce miej otwarte dla wszystkich, zaufaj niewielu.

#12 t_edmmugi

t_edmmugi

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 74 postów

Napisano 24 luty 2010 - 02:39

czy ten Piotr vel Ufcik ma nazwiski tez na P?
  • 0

#13 MariannaS

MariannaS

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 257 postów

Napisano 24 luty 2010 - 13:25

Ja również spotykałam się z różnymi przez randki ipon różnie to bywało ale nie trafiłam na żadnego oszusta moje doświadczenia z randkami doprowadziły do ślubu :) Oczywiście jest potrzebny dystans i ostrożność tego nigdy za wiele
  • 0
Kobiety nie są po to, by je rozumieć, lecz po to by je kochać - Oskar Wilde



Marianna :)

#14 malgosia1984

malgosia1984

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 39 postów

Napisano 24 luty 2010 - 15:09

socherro ten wpis dotyczacy mojej osoby jest troche nie na mniejcu. móie o tym
malgosia1984 Jeżeli w piekle taczki są napędzane złem to będziesz nieźle zapie...lał



Swoją droga to niestety na tym portalu sa różne osoby raczej jest nie realne by wszystkich zprawdzac i nikomu nie ufac bo sa i pozytywne osoby wiec musicie byc ostrożni. kenegro życze powodzenia w uwolnieniu sie od tej osoby pozdrawiam
  • 0

#15 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 24 luty 2010 - 15:55

socherro ten wpis dotyczacy mojej osoby jest troche nie na mniejcu. móie o tym
malgosia1984 Jeżeli w piekle taczki są napędzane złem to będziesz nieźle zapie...lał

Nie mogę, litości:lol::lol::lol:
  • 0

#16 Paulla

Paulla

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 897 postów
  • Skąd:Gniezno

Napisano 24 luty 2010 - 16:04

Trybik jak mam to zrobić bo na razie to ustawiłam jedynie opcje że nie pokazuje mi od niego mejli. Będę wdzięczna za podpowiedź :)

PPM na kontakcie i zablokuj. A jak nie da rady to otwórz dany kontakt tak jak podczas pisania do Niego info i na dole w nowym GG jest chyba możliwość blokady.
Co do meili to masz kilka opcji. Możesz na przykład utworzyć regułę, że gdy wiadomość będzie od określonego nadawcy nie zostanie pobrana z serwera.
Jak to desperat to pozmieniaj też hasła do kont pocztowych oraz portali, na których masz profile.
  • 0
"Wszystkie niejasne pojęcia muszą upaść nim uczeń może nazwać siebie mistrzem..." Bruce Lee
"Trzeba mieć niemało odwagi, aby się ukazać takim jakim się jest naprawdę." Søren Aabye Kierkegaard

#17 sith

sith

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 324 postów

Napisano 24 luty 2010 - 20:24

socherro ten wpis dotyczacy mojej osoby jest troche nie na mniejcu. móie o tym
malgosia1984 Jeżeli w piekle taczki są napędzane złem to będziesz nieźle zapie...lał

małgosia1984 widocznie zła kobieta jestes :images1:
  • 0
Istnieje tylko jeden rozsądny powód by wejść w paszczę Śmierci: żeby ukraść mu złote zęby.

#18 Gość_kenegro_*

Gość_kenegro_*
  • Gość

Napisano 24 luty 2010 - 21:24

Czytając to co napisali żaba i sucherro czuję się naprawdę zdołowana. :( Odnoszę wrażenie że Panowie zaczynają skakać sobie do oczu. Prosiłabym żebyście pamiętali że to forum publiczne a nie pole bitwy. Poza tym dodałam ten wątek nie po to by kogoś z kimś skłócić. Sucherro prosiła bym bardzo byś zmienił słownictwo i tekst który wstawiłeś w swoich profilu bo mnie obraża nie tylko jako człowieka ale i kobietę - dziękuję. Paulla dzięki za pomoc odnośnie blokowania osób na gg. Jeszcze nie wiem jak to zrobić ale na pewno pomyślę na tym. Na razie Ufcik przestał pisać i mam nadzieję że nie będę musiała usuwać tutaj swojego konta. Pozdrawiam wszystkich ciepło. ;)
PS. Sucherro pytasz jaki tekst jest rażący i niestosowny dla mnie ten sam którym poczuła się dotknięta Małgosia.:rolleyes:
  • 0

#19 sucherro

sucherro

    Mistrz Ciętej Riposty

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 677 postów
  • Skąd:Nibylandia

Napisano 24 luty 2010 - 22:18

socherro ten wpis dotyczacy mojej osoby jest troche nie na mniejcu. móie o tym
malgosia1984 Jeżeli w piekle taczki są napędzane złem to będziesz nieźle zapie...lał

malgosia1984
Dla czego jest nie na miejscu?
Może jednak masz coś na sumieniu.
Albo trochę przeskrobałaś ostatnimi czasy zastanów się dobrze... :D

kenegro
Przecież ja do nikogo złego słowa nie powiedziałem w twoim wątku.
Możesz mi powiedzieć czym tak cie uraziłem bo nie rozumie?
  • 0

[you] Jeżeli w piekle wózki inwalidzkie są napędzane złem to będziemy wszyscy nieźle z*********ć... :)


#20 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 25 luty 2010 - 14:23

buahahahaha sucherro ale ja bede gonila Twoja taczke hahahaha bozee ludzie ogarnijcie sie :lol: :evil:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych