Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A

SOS


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
78 odpowiedzi w tym temacie

#61 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 02 marzec 2010 - 00:01

Maskotino wspaniala instrukcja :D pieknie popieram w calej swej rozciaglosci :D wyraziles to co ja mam na mysli jednym postem a ja sie musialam tak uzewnetrzniac :P
  • 0

#62 sucherro

sucherro

    Mistrz Ciętej Riposty

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 677 postów
  • Skąd:Nibylandia

Napisano 02 marzec 2010 - 01:41

kenegro
Jak się słów nie rozumie to oczywiste że to jest głupie i osoby to przytaczające są z punkt widzenia "nie kumate"
Abstrahując czy ty aby nie jesteś z Jehowy (nie mam na cel obrażenie kogo kol wiek) uwypuklasz wszystko.
A może jesteś osobą nie reformowalną która zatrzymała się w rozwoju na etapie audycji O. Rydzyka
O jedynie słusznej wierze a reszta to tylko "głupki"
Jak to kiedyś powiedział ktoś Mądry cytuję "Łysę się urodziło i łyse zdechnie "...

PS: Problem w tym że go nie znałem i mam wrażenie że dużo straciłem...!!!
  • 0

[you] Jeżeli w piekle wózki inwalidzkie są napędzane złem to będziemy wszyscy nieźle z*********ć... :)


#63 Brazil

Brazil

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 38 postów

Napisano 02 marzec 2010 - 08:02

kenegro Abstrahując czy ty aby nie jesteś z Jehowy

kiedyś do matki mojego znajomego przyszli Jehowi i walą po chamsku z tekstem - czy pani wie chociaż jak ma Bóg na imię!? a jego stary naj.....y zza drzwi - tak jak ja, Eugeniusz! ;)
  • 0
Niech mnie nie straszy nikt atomami
Kiedy rozbłysną będę pijany
Wódkę zagryzę wędzoną rybą
Tak żeby mdłości potem nie było

#64 konto_usuniete.

konto_usuniete.

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 58 postów

Napisano 02 marzec 2010 - 09:35

wiadomośc do Kanegro.
ten Ufcik a wcześniej Skrzat 2 tez do mnie walił,to psychol jakich mało,z emocjonalnymi zaburzeniami,problemami ze samym sobą,o obciąganiu,ściąganiu i zaciąganiu trajluje bez przerwy,a gdy widzi ze mu nie wychodzi wtedy w zaleznosci od humorku sypie bogatym "słownikiem"wyzwisk od k,ch,p skonczywszy na gejach,lesbijkach,analfabetach....Kanegro,zlikwidowałam swoje konto na Randkach,jeszcze pisze maile sto razy bardziej obrazliwe z wysyłaniem obnazonych czesci ciała...ale te "śmieci"wywalam tam,gdzie ich miejsce-DO KOSZA!!!
Myśle,ze ten Cyborg o którym pisze ten pseudogość to tez jakas dziewczyna,ktora mu nie dała albo powiedziała co naprawde o tym p......e myśli.O i cała filozofia.
  • 0

#65 malgosia1984

malgosia1984

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 39 postów

Napisano 02 marzec 2010 - 10:46

[quote name='maskot]Dla tych' date=' którzy nie wiedzą co to jest Tag [ you '] i wkurzają się na żart w stopce sucherro, mam propozycję:
1. Umieśćcie w swojej stopce kod:
[you] jest najgłupszym użytkownikiem na forum iponu
2. Zalogowani wejdźcie na obojętnie który post Waszego autorstwa i zobaczcie jak wygląda Wasz stopka
3. Jeśli już zrozumieliście jak działa TAG [ YOU] w stopce, przeproście Sucherro za wyzwiska
4. Jeśli nie zrozumieliście, proponuję walnąć mocnego baranka o ścianę i powrócić do punktu 2.
Nie pozdrawiam[/quote]
Jestem blądynką ale nie az tak tempą wiem co to jest TAG[YOU] I NIE MUSZE KOZYSTAC Z NIEZBYT MIŁEJ NAUKI.niech kazdy ma wpis jaki chce ale nie dotyczacy i w dużej mierze obrazliwe dla podanego LINKA.

Dodano wto 2 mar 10:51:53 2010 :
[quote name='malgosia1984][quote=maskot]Dla tych' date=' którzy nie wiedzą co to jest Tag [ you '] i wkurzają się na żart w stopce sucherro, mam propozycję:
1. Umieśćcie w swojej stopce kod:
[you] jest najgłupszym użytkownikiem na forum iponu
2. Zalogowani wejdźcie na obojętnie który post Waszego autorstwa i zobaczcie jak wygląda Wasz stopka
3. Jeśli już zrozumieliście jak działa TAG [ YOU] w stopce, przeproście Sucherro za wyzwiska
4. Jeśli nie zrozumieliście, proponuję walnąć mocnego baranka o ścianę i powrócić do punktu 2.
Nie pozdrawiam[/quote]
Jestem blądynką ale nie az tak tempą wiem co to jest TAG[YOU] I NIE MUSZE KOZYSTAC Z NIEZBYT MIŁEJ NAUKI.niech kazdy ma wpis jaki chce ale nie dotyczacy i w dużej mierze obrazlajacego dla podanego LINKA.[/quote]
A swoja droga to nie widze powodu bym musiała przepraszac kogo kolwiek bo to ja poczółam sie dotknieta.Wiec prosze mnie nie połuczac.
  • 0

#66 konto_usuniete.

konto_usuniete.

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 58 postów

Napisano 02 marzec 2010 - 10:53

kurde Małgosia jak nic,jesteś blądynką(BLONDYNKA!!!!!),no i zeby kruszyc kopie o taki pierdół....az chce sie zyc.:D
  • 0

#67 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 02 marzec 2010 - 10:53

No wiec jak niech kazdy ma jaki chce to bez zadngo ale... bo ty wyglada jak: jedz co chcesz ale nie wolno ci jesc pizzy bo jest niezdrowa...: jak juz glosisz ze niech kazdy se ma to niech se ma i kropka bez ale.
  • 0

#68 Gość_kenegro_*

Gość_kenegro_*
  • Gość

Napisano 02 marzec 2010 - 11:47

Sucherro od urodzenia jestem katoliczką. Nigdy nie było dla mnie istotne w co ktoś wierzy ale jakim jest człowiekiem. Uważam że każdy ma w sobie ukryte dobro, które czasem trzeba pomóc mu wydobyć na zewnątrz. Wierzę że nikt nie miał na celu ranienie osób drugich. Jednak wszyscy poczuli się tutaj czymś dotknięci ja również. Niestety Lilitch to co mówiłaś o wierzę nie miało związku z księżmi przynajmniej na początku twojej wypowiedzi a dotyczyło tych co wierzą. Czytając tą część wypowiedzi zrobiło mi się przykro przyznaję. :( Potem zaprzeczyłaś sama sobie mówiąc cytuję: Nie neguje twojego Boga nie twierdzę ze to wielki przekręt księży aby manipulować ludźmi i ze wiara najbardziej potrzebna jest nam na starość żeby lepiej się umierało mając przeświadczenie ze coś jednak nas czeka po śmierci. A jak by tego było mało wysunęłaś tezę że nie rozumiem tego co czytam. Wszystkie poglądy sadzę że należy szanować nawet jeśli się z nimi nie zgadzamy i powinny nas skłaniać do zastanowienia się nad tym co możemy zrobić by nie dochodziło do tego typu konfliktów. Ponieważ nie po to jest założony ten Portal. Przemek na ogół wszystkie kobiety źle reagują na przekleństwa nawet jeśli bezpośrednio nie są kierowane pod ich adresem bo są wrażliwe i biorą to do siebie. Mnie każde słowo na k,ch,s drażni i są tego przyczyny bardzo poważne. Stąd moje przewrażliwienie na pewne rzeczy. Idąc za radą Michaliny proponuję zapomnieć o wzajemnych urazach i wypić brudzia na zgodę. :) Warszawianka dziękuję Ci za informacje o Ufciku. Wcześniej jeszcze przysyłał mi podobne teksty skrzat 2. Śmiałam się nawet że widać mam tendencję do przyciągana nieciekawych Panów. :evil1: Mogę Ci radzić jedynie żebyś wprowadziła na swojej skrzynce mejlowej w anty spamie ustawienia wpisując jego adres. Wtedy nie będzie pobierało z serwera wiadomości od niego. Możesz mu też zagrozić że jeśli nie przestanie pisać zgłosisz sprawę na policję. W moim przypadku to pomogło.:) Trzymajcie się ciepło.;)
  • 0

#69 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 02 marzec 2010 - 14:02

kenegro zgadzam sie z Toba w zupelnosci trzeba bylo tak od razu pisac a nie naskakiwac na ludzi to zupelnie inaczej by sie to potoczylo :) tak jak pisalam wczesniej nie mam nic do wiary jak dla mnie moga ludzie nawet w swietego mopa wierzyc takie ich prawo i jesli ich to uszczesliwia i satysfakcjonuje to sie ciesze :)
Pozdrawiam serdecznie ii czekam na brudzia :D
  • 0

#70 sucherro

sucherro

    Mistrz Ciętej Riposty

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 677 postów
  • Skąd:Nibylandia

Napisano 02 marzec 2010 - 15:13

kenegro jeżeli o mnie chodzi to nie czuję się urażony.
Każdy z nas w coś wieży bez tego nasze życie by nie miało sensu. Zgadzam się z tobą że wulgaryzmy są złe a już w szczególności jak wypowiada je kobieta. Nie mniej jednak też są potrzebne bo czasami dokładnie odzwierciedlają zaistniałą sytuacje.Ważnie żeby nie były nadużywane bo wtedy tracą tak naprawdę znaczenie.
Chętnie brudzia wypije i porozmawiam z tobą ale póki co po wczorajszej wieczorze to tylko soczek ;)
Otworzyłem osobny wątek i postanowiłem przeprowadzić małą sondę zapraszam
http://www.ipon.pl/f...=161003#p161003
Pozdrawiam
  • 0

[you] Jeżeli w piekle wózki inwalidzkie są napędzane złem to będziemy wszyscy nieźle z*********ć... :)


#71 Gość_kenegro_*

Gość_kenegro_*
  • Gość

Napisano 02 marzec 2010 - 16:31

Pragnę zauważyć Lilith że nie napadałam na ludzi, a jedynie chciałam zapobiec wzajemnej wojnie. :D Chociaż pewnie sposób był nie do końca właściwy bo próbując wyrazić własne odczucia coraz gorzej byłam rozumiana. Przemek wiem że dana sytuacja wymaga nieraz użycia ostrzejszych słów. Sama muszę być naprawdę nieźle wkurzona żeby ktoś mógł usłyszeć jakieś przekleństwo z mojej strony.:/ W sądzie nie wezmę udziału bo w pewnym sensie miałam wpływ na to że powstała. Więc sądzę że było by to nie w porządku wobec innych. Co więcej myślę że całe to zamieszanie wynikło z powodu nie zrozumienia siebie i swoich odczuć.:( Cieszy mnie że wszyscy zaczynamy się rozumieć. Szkoda że post który stworzyłam z powodu kłopotów z Ufcikem. Zmienił swoje przeznaczenie. Może to zemsta Ufcika tak podziałała? :D A co do picia brudzia to sądzę że soczek jest właściwszy bo nie piję w ogóle alkocholu. ;)
  • 0

#72 Mrozon

Mrozon

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 29 postów

Napisano 07 marzec 2010 - 14:33

Sucherro gorąco Ci gratuluje stałeś się przyczyną najlepszego off topu jaki w życiu czytałem.
Momentami płakałem ze śmiechu
Jeśli chodzi o te taczki to ja w tym piekle zrobię na swojej ziuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu i tyle mnie widziano:D
Przy okazji mam małą prośbę Sucherro strasznie podoba mi się Twój avatar czy mogę gdzieś pobrać ten obrazek w większym rozmiarze?:)
  • 0

#73 sucherro

sucherro

    Mistrz Ciętej Riposty

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 677 postów
  • Skąd:Nibylandia

Napisano 07 marzec 2010 - 18:09

Mrozon
Gdzieś w galerii Ipon jest ten obrazek musisz poszukać.
Faktycznie off top jak się patrzy ja to mam talent do siania zamętu i wzbudzania refleksji ihihi
  • 0

[you] Jeżeli w piekle wózki inwalidzkie są napędzane złem to będziemy wszyscy nieźle z*********ć... :)


#74 boz254

boz254

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 24 postów
  • Skąd:Łódż

Napisano 06 marzec 2010 - 22:45

nie będe w piekle zapi...... z taczkami bo po prostu jest to niemożliwe ja jeśli chodze to raczej jak żółw ha ha ale już sie przyzwyczajam do waszego humorku
  • 0

#75 rodys

rodys

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 842 postów
  • Skąd:bierze pieniądze na alkohol?

Napisano 06 marzec 2010 - 23:47

5 miliardów wyznawców islamu, buddyzmu, judaizmu, religii plemiennych, religii chińskich oraz hindusów wierzących w reinkarnację nieźle się zdziwi jak trafi do piekła a tam cały IPON zaiwania z taczkami...
  • 0

KNP


#76 boz254

boz254

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 24 postów
  • Skąd:Łódż

Napisano 08 marzec 2010 - 19:30

ha ha sam se zapi..... ja tylko popatrze
  • 0

#77 Gość_kenegro_*

Gość_kenegro_*
  • Gość

Napisano 10 marzec 2010 - 20:30

Dzisiaj zajrzałam na randki i zgadnijcie kogo zobaczyłam że oglądał mój profil - Ufcik :o dostałam też kolejnego mejla tym razem z przeprosinami. :( Na wszelki wypadek jednak go zablokowałam. Jednak mam przeczucie że wszystko może zacząć się od nowa. Chciałam wam o tym powiedzieć szczególnie damskiej części tego forum. Pozdrawiam :)
  • 0

#78 konto_usuniete.

konto_usuniete.

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 58 postów

Napisano 11 marzec 2010 - 09:53

Czy nie mozna tego ch...powstrzymac,musi cos złego sie wydarzyc,zeby póść po rozum do głowy,przeciez to jest ewidentnie człowiek z problemami,nastepna dziewczyne musi zwyzywac,zeszmacic nawet jej nie widzac????
Kanegro,badz pewna ze te jego "najazdy"nie miały by konca,słowo ,przepraszam>w ustach tego pana to kłamstwo,nic nie znaczace.
  • 0

#79 Gość_kenegro_*

Gość_kenegro_*
  • Gość

Napisano 11 marzec 2010 - 13:11

Warszawianka nie chciałabym znowu być tutaj czarną owcą na tym forum ale uważam że dopóki osoby z tego rodzaju zaburzeniami będą tutaj stanowią poważne zagrożenie. Pomyślcie co może się stać jeśli Ufcik będzie przez długi czas ukrywał przed jakąś osobą swoje prawdziwe oblicze. Kiedy doszło by do spotkania wtedy potencjalna dziewczyna może być naprawdę w niebezpieczeństwie. Dlatego moim pomysłem było by po zgłoszonym nadużyciu uniemożliwić po prostu rejestrację ponowną na tym portalu. Coś takiego w innym wątku zaproponowała Paulla tylko jako czarną listę i w pełni ją w tym popieram. Sądzę że moderatorzy powinni brać pod uwagę przede wszystkim bezpieczeństwo użytkowników Portalu jeśli faktycznie chcą przyciągać tutaj ludzi. Ktoś może powiedzieć że przecież mamy wolność słowa że nie wolno nikogo dyskryminować. Zgadzam się tym jeśli ktoś nie narusza podstawowych zasad i nie stanowi zagrożenia dla innych ludzi. Zwykle takie osoby nawet nie uświadamiają co w danej chwili robią czy mówią zwykle opamiętanie przychodzi zbyt późno kiedy zdarza się tragedia. W Psychologii tacy ludzie są jako mający podwójną osobowość i nigdy nie wiadomo kim staną się za chwilę. :images2: Dlatego zwracam się do administratorów i moderatorów by
zastanowili się nad tym rozwiązaniem i poruszonym przeze mnie problemem. Ponieważ osób z tego typu problemami może być więcej tyle że nie wszyscy mają odwagę poruszać ten temat. Miłego dnia :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych