Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Walentynki 2010


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
130 odpowiedzi w tym temacie

#101 dadi:)

dadi:)

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 129 postów

Napisano 24 luty 2010 - 15:15

Witajcie Kochani...
Teraz z pewnych względów jeszcze nie dam rady pojechać na zlot, ale mam nadzieje, że w końcu się zjawie w Dzierżąznej na zlociku, wreszcie się z Wami zobaczę i milusio (jak zawsze z resztą) spędzę z Wami czas. Bardzo za Wami tęsknie i stanę na głowie żeby pojawić się na sierpniowym zlocie !!
Pozdrawiam i całuję
Wasza Dadi
  • 0
Kazdy bezsens ma swój sens bo bez sensu nie ma sensu...

#102 majjkka

majjkka

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 199 postów

Napisano 24 luty 2010 - 18:07

Majonez_lodz, mój komp jest po kuracji, dodatkowo wyparzyłam go i po infekcji. Wszystkim imprezowiczom życzę miłego...
  • 0

#103 sucherro

sucherro

    Mistrz Ciętej Riposty

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 677 postów
  • Skąd:Nibylandia

Napisano 25 luty 2010 - 18:57

Szerokiej drogi życzę wszystkim i do zobaczenia jutro :D
  • 0

[you] Jeżeli w piekle wózki inwalidzkie są napędzane złem to będziemy wszyscy nieźle z*********ć... :)


#104 marta12

marta12

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 47 postów

Napisano 25 luty 2010 - 20:12

no ja też życzę szerokiej drogi .....do zobaczeniea :)p


:) sucherro bój sie...................:)P
  • 0
;):):):);)

#105 grubby77

grubby77

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 585 postów

Napisano 25 luty 2010 - 20:46

Miłej zabawy na zlocie i zróbcie cos blizej mnie wiosną - latem!!! Prosze Was!!!
  • 0
"NIE MA kaleki; JEST CZŁOWIEK"-Maria Grzegorzewska zPIPS=WSPS teraz APS

#106 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 26 luty 2010 - 00:51

ooo a ja mialam kolege sucherro zapytac o transport na zlot ale coz pech chcial ze i na tym zlocie mnie nie bedzie :( wypijcie za moje zdrowko i czekam na kolejny moze tym razem bedzie mozna sie dostac pksem ;)
  • 0

#107 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 27 luty 2010 - 08:34

Tak mi przykro, tak bardzo żałuję że nie moglem przyjechać, ze względu na dzisiejszy wyjazd do szpitala. Mam nadzieje że już niebawem zorganizujecie kolejny zlot/spotkanie i bedę mogl wziąć w nim udział. Mam taką wielka potrzebę poznania was, pobycia z Wami, tak bardzo bym chciał moc w jakiś sposób czynnie uczestniczyć w Waszym życiu, razem coś działać, może byśmy organizowali jakieś wycieczki, spotkania, może coś innego aby razem...
Pozdrawiam Serdecznie Wszystkich i po powrocie, czyli w kwietniu mam nadzieje że będzie mi dane poznać Was, spotkać się z Wami...
  • 0

#108 olimpia

olimpia

    Podpowiadacz

  • R.I.P.
  • PipPipPipPipPip
  • 227 postów

Napisano 28 luty 2010 - 15:53

Chciałoby się rzec, że wszystko co piękne zbyt szybko się kończy ;). Niestety zlocik...zlocik i po...zlociku.

Meldujemy się,że dotarliśmy właśnie do domku.

tak tylko na gorąco i w wielkim skrócie ....dziękujemy wszystkim i każdemu z osobna za ten miły klimat, jaki stworzyliście, za śmiech, za rozmowy, zabawę...etc... zarówno tym "starym" wyjadaczom Iponu, jak również tym wszystkim ,którzy pojawili się po raz pierwszy, miło było z Wami spędzić ten
cudny weekend :-).

Myślę,że łyknęliście skutecznie iponowskiego bakcyla i będziecie uczestniczyć w następnych zlotach :D

Ale przede wszystkim dziękujemy organizatorce naszej Kochanej Joli-Dolores, że jak zwykle wszystko dopięła na ostatni guzik. Jolu jeszcze raz Wielkie dzięki :* .


Do rychłego zobaczenia... na kolejnym zlocie :)

olimpia & max :)

  • 0
"Pamiętaj, szczęście nie zależy od tego, kim jesteś i co wiesz. Zależy wyłącznie od tego co myślisz" (Dale Carnegie)

#109 sucherro

sucherro

    Mistrz Ciętej Riposty

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 677 postów
  • Skąd:Nibylandia

Napisano 28 luty 2010 - 16:19

No to ja też się melduje dotarłem :)
Dziękuje wszystkim uczestnikom a w szczególności Dolores za ogarnięcie wszystkiego...
A i pozdrawiam pasażerów czerwonej strzały Ole,Patryka i właścicielkę falujących gaci ;D
To nic że 160 ważne że do przodu :P
  • 0

[you] Jeżeli w piekle wózki inwalidzkie są napędzane złem to będziemy wszyscy nieźle z*********ć... :)


#110 Gość_Tommy_*

Gość_Tommy_*
  • Gość

Napisano 28 luty 2010 - 16:46

Dla mnie to też był cudowny zlot. Dziękuję Przemkowi za wspólną podróż, Joli ,Lucynce mojej żonie za pomoc i wszystkim Iponką za zajebisty weekend. Do zobaczenia na kolejnych zlotach.

IPON rządzi :D
  • 0

#111 Gość_michalina_*

Gość_michalina_*
  • Gość

Napisano 28 luty 2010 - 17:18

Witam serdecznie i melduję posłusznie, że dotarliśmy do domu sprawnie, zdrowo z uśmiechem i z kolorowym zawrotem głowy, od wspaniałych wrażeń.
To był mój pierwszy zlot, a również pierwszy od kilkunastu lat wyjazd z domu.
Choć przeciwne wiatry wiały, aby mi uniemożliwić ten wyjazd (choroba) jednak moc Iponu
jest potężna, i swą siłą przeciwne wiatry zmieniła w siłę napędową która jak dobry duch, prowadził całą naszą “trójcę” ;) .
Zostaliśmy oczarowani cudowną atmosferą, życzliwością, pęłnią dobrego humoru i wszechogarniającą szczerością i przyjaźnią.
Szczególnie dziękujęmy Joli - Dolores za zorganizowanie tego zlotu, wszystko było co trzeba, aby czuć się bezpiecznie, wygodnie i swobodnie, co nie jest bez znaczenia w naszej sutuacji. Dziękuję Basi - Olimpii za eskortowanie nas na zlot i ze zlotu :) , czuliśmy się pewni i bezpieczni w drodze i nie tylko :) .
Zlot ten o tyle był ważny w naszym życiu, że mogliśmy po raz pierwszy być z mężem i synem, dosłownie, jak w prawdziwie rodzinnej atmosferze. Rozmowach przy wspólnym stole, a także tych przy kominku, które były tak ciepłe, że wręcz doznawałam wrażenia jakbym znajdowała się w innej epoce. Wspaniały wystrój dodawał swoistego charakteru tych chwil. Tyle by się chciało jeszcze poopowiadać jak było, ale pozostawię to pozostałym uczestnikom zlotu, lub sama podopisuję w miarę gdy odeśpię mój brak snu spowodowany bogactwem programu :D
Dziękuję WSZYSTKIM uczestnikom zlotu za możliwość przebywania razem przez te trzy dni... które pozostaną w naszej pamięci już na zawsze.
Michalina Janek i Paweł :) :) :)

  • 0

#112 kika28

kika28

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 26 postów

Napisano 28 luty 2010 - 19:16

Hello !!!!!!!!!!!!! My także dotarliśmy do chałupki po małej wycieczce.
Nooooooooo i jeśli chodzi w zlocik to nie będę powtarzać jak kolega Tomuś,
a badziej dosadnego słówka na oddanie tego jak było nie znajduję. :D
Było zaje zaje zaje fajnieeeeeeeeeeeeee, aż żal serce ściskał jak trza było wyjeżdżać :( .
Dziękujemy wspaniałym ludziom o wielkim sercu za to ,że ich pomocna dłoń umożliwiła nam ten wyjazd.
Dziękujemy Kochanej Joli ,zawsze zwartej i gotowej, za super organizację, Jackowi , który mimo iż niskiego wzrostu to i tak jest Wielki ( Jacuś Ty wiesz za co ...) .
Przemek dzięki za super rajd polskimi szosami :cool: , Magda Tobie dzięki za rozbawienie nas do łez na tyłach czerwonej strzały w czasie tego rajdu hehehe, dawno nie rozprężyłam swoich płuc jak wtedy.
Dziękujemy towarzyszom napoi %%%%%%%%%%%%% i długichhhhhhh rozmówwwww z piątku i soboty, było miło, wesoło a przecież o to chodzi :lol: .
Dziękujemy każdemu z osobna i wszystkim razem, super rodzince naszych współspaczy z pokoju, Michasiu dziękujemy Wam za wspaniały wzór Waszego syna, który swoją postawą doskonale pokazuje efekty Waszego wychowywania go na dobrego człowieka.
Było super, miło i wesoło, i z wielkim utęsknieniem i niecierpliwością oczekujemy następnego spotkania na zlocie.

Ola i Patryk
  • 0
A mnie cieszy to co mam :) :) :)

#113 izobara

izobara

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 53 postów

Napisano 28 luty 2010 - 23:29

I jeszcze ja chcę wtrącić swoje trzy grosze.Jestem w domu już od godziny.
Byłam pierwszy raz na zlocie.Podobało mi się w Górkach Wielkich (jakże przewrotna nazwa).Z racji,że się wolno rozkręcam,potrzebuję czasu,żeby się oswoić,odnaleźć w nowym towarzystwie i poczuć na pełnym luzie.
Bardzo ciekawe wrażeń odnośnie zlotu były moje znajome poznane między innymi przez IPON.I mam nadzieję,że je zachęciłam do uczestnictwa w kolejnym zlocie.
Mam duży szacun dla Joli,która świetnie podołała roli organizatorki.Mam nadzieję,że spotkania,które organizuję będą kiedyś równie liczne jak zloty Iponków,że będą dobrą bazą do nawiązywania znajomości,miłości i tolerancji wobec wszelakich różnorodności tego pięknego świata.
Jestem mile zaskoczona,że na zlocie był rozpoznawalny mój nick,bo przecież nie jestem na Iponie zbyt aktywna.Jadąc na zlot byłam walecznie nastawiona na obronę moich praw,a wróciłam potulnie i z dużą pokorą.Iponki Jesteście wielcy i jeszcze raz dziękuję Wam za czar wspólnie spędzonych chwil.
Pozdro Baśka
  • 0

#114 Monia74

Monia74

    Narrator

  • Moderator
  • 1461 postów

Napisano 01 marzec 2010 - 13:28

Uff, wreszcie znalazłam trochę czasu, by opisać swoje wrażenia z kolejnego zlotu. Każde nasze spotkanie jest wyjątkowe i jadąc na nie trudno do końca przewidzieć jakie ono będzie.
W czasie trwania całego zlotu w górze unosiła się pozytywna, ciepła energia, która potrafi dodać skrzydeł i sprawić, że codzienność, gdy już do niej wrócimy, staje się mniej szara. Wspaniale było zobaczyć, porozmawiać z ludźmi, z którymi już od lat się widuję na zlotach oraz poznać nowe twarze. Michasiu, cudownie, że zdecydowałaś się do nas dotrzeć wraz ze swoimi mężczyznami i zasmakować iponkowego życia w realnym świecie. Tworzycie niesamowitą rodzinę i cała Wasza trójka emanuje niespotykanym ciepłem i światłem, które rozsiewacie wokół. Wiem ile wysiłku włożyliście w przyjazd do Górek, jednak wierzę, że to dopiero początek i jeszcze nieraz będziemy mieć to szczęście, by biesiadować z Wami na kolejnych spotkaniach IPON-u.
Izobaro, nie taka rzeczywistość straszna, prawda? Cieszę się, że tak szybko i pokojowo zostałaś "rozbrojona". Również mam nadzieję, że będziesz docierała na kolejne zloty.
Kati, dziękuję Ci za rozmowę. Czasem dobrze, gdy ktoś wysłucha i utwierdzi w słuszności drogi, którą wybrał. Kiniu, z Tobą też cudnie się rozmawiało, tuż po północy. Prawdę mówiąc, gdyby nie Ty, to pewnie sen szybciej zagnałby mnie do łóżeczka, a tak przyjemnie spędziłam czas, mając okazję bliżej Cię poznać.
Elu, nie ma to, jak zajmująca rozmowa tuż po niedzielnym śniadaniu. Już się nie mogę doczekać następnej okazji, by wspólnie pogadać i pobyć z Tobą.
Jacku, Anetko dziękuję za wycieczkę poza granicę naszego kraju. Czeskie hipermarkety dzięki amatorom mocnych trunków z Rzeczypospolitej, miały niezły utarg :D.
Towarzystwo w naszym pokoju mieliśmy pierwsza klasa. Mieliśmy szczęście, że wraz z nami byli "nowożeńcy". Noc poślubna w ośmioosobowym pokoju to dopiero przeżycie: zarówno dla świeżo poślubionych, jak i dla współlokatorów :) ;) :). Nie ma to jak przepyszny serniczek z samego rana (dzięki Przyjaciółeczko) i kawa na rozbudzenie panny młodej. A Babie biednej pozostały nieco przejrzałe... banany.
Przemku, dziękuję Ci w imieniu swoim oraz Bolka, za podwiezienie pod sam blok. Dzięki tobie nie musieliśmy się tłuc autobusami, co zajęłoby nam o wiele więcej czasu niż godzinę.
A mojemu Paskudowi mogę obiecać, że nie będę chowała Jego szczoteczki do zębów oraz, że nie będę siadała na krakersach. Przynajmniej się postaram :P.

  • 0

#115 kaska_zaborze

kaska_zaborze

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Skąd:z wnętrza.

Napisano 01 marzec 2010 - 15:44

Długo zastanawiałam sie czy tu pisać żeby nie wywoływać w Was złych wspomnień. Przyjechałam na jeden dzień i pokazałam sie chyba od złej strony, a ja żałuje dwóch rzeczy: Ze trochę popsułam Wam zabawę(szczególnie Lucynce) i że nie poznałam wszystkich.
Nie jestem tak wtopiona w zloty jak Tomek ale było super,mam nadzieje że kiedyś sie zobaczymy jeszcze.
Dziękuje Lucynie nie poradziła bym sobie bez Ciebie.Michasi, Eli i osobie,która grała na pianinie (wybacz nie pamiętam imienia :) )

  • 0
Wciąż ma się mało lat a już się tyle przeżyło.Powoli dogasa blask tych co już nie wrócą dni.
Piotr Bukartyk.

#116 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3587 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 01 marzec 2010 - 19:15

Chyba jako ostatni ze zlotowiczów dotarłem do domu...
Chciałbym podziękować przede wszystkim Joli za zorganizowanie zlotu, Jackowi za wypad do "wódopoju" na Czechy, Przemkowi za podwiezienie (dzięki czemu nie musieliśmy z Monią tłuc się autobusem). Moniu, dziękuję Ci (już Ty dobrze wiesz za co :D ), Michalino - może masz ochotę na chipsy? Serowo-cebulowe? :lol:
Lucynko - naleśniki były zaj...ste, a Madzia niech następnym razem zabierze też Gamonie :)

To tyle. Zdjęcia powrzucam jutro :)
  • 0

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.


#117 Gość_michalina_*

Gość_michalina_*
  • Gość

Napisano 01 marzec 2010 - 19:35

Przezacny Bolesławie :D
Nigdy nie przypuszczałam, że od zlotu chipsy będą się mi zawsze kojarzyły z pewną sferą (duszę się śmiechem) , a już serowo-cebulowe na amen :lol:
( help - tlenu :lol: )
  • 0

#118 Baba

Baba

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 499 postów

Napisano 01 marzec 2010 - 19:54

Przezacny Bolesławie mylisz się, ze zlotu dotarłam jako ostatnia ja :) Joluś dziękuję Ci za wspaniały zlot a wszystkim za przednią zabawę. Szczególnie dziękuje Lucynce gdyby nie ona dotarcie na zlot było by bardzo utrudnione a wręcz niemożliwe. Lucynko jesteś prawdziwym Przyjacielem. Przemku Tobie też dziękuje za wycieczkę ech przez te 160km osiwiałam ale czego nie robi się dla IPONU :P i to nie były falujące gacie a falujące szorty (ładniej brzmi) :) Baterie naładowane, humor poprawiony czas wracać do rzeczywistości. Szczególne podziękowania ślę do moich współmieszkańców (niech no ja się dowiem kto mi wywalił mojego cacy zgniłego bananka).
  • 0
Nawet siwa może być szczęśliwa

#119 Gość_nicka_brak_*

Gość_nicka_brak_*
  • Gość

Napisano 01 marzec 2010 - 22:47

i ja wreszcie się ogarnęłam i bardzo wszystkim dziękuję za spotkanie i jak zawsze super klimacik. Przy Was nawet Biała Dama nie bedzie mi straszna :]
Kasiu Zaborze, gdybys sie nie odezwała to dopiero byś nam popsuła humorki. Mam nadzieję, że jeszcze napijemy sie dobrej herbatki :) Michasiu cieszę się, ze jesteś tak samo super jak na czacie, i że wreszcie mogłam Cię pomacać ;)
wszystko tak pieknie juz opisaliście, ze pozostaje sie tylko pod tym podpisać :D
wielkie dzięki :D
  • 0

#120 marta12

marta12

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 47 postów

Napisano 02 marzec 2010 - 08:42

witam wszystkich :)miło było was poznac i spędzic z wami niezapomniane chwile :)pozdrawiam wszystkich bez wyjatku :)buziaki dla was kochani:)*********
  • 0
;):):):);)


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych