Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Walentynki 2010


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
130 odpowiedzi w tym temacie

#21 Marta S

Marta S

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 786 postów
  • Skąd:szkoda że nie Lublin

Napisano 15 styczeń 2010 - 11:46

Pojechałabym ale czemu tak daleko. Gdyby ktos jechał z woj lubelskiego lub warszawy i okolic chętnie bym się zabrała by wreszcie Was poznać
dajcie znać :)
  • 0

www.facebook.com/niemotylica zapraszam na moją autorską stronę z wierszami . 


#22 BAOBAB

BAOBAB

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 8 postów

Napisano 15 styczeń 2010 - 13:54

jestem od niedawna na tym portalu i jeśli można się dowiedzieć w jaki sposób organizujecie te imprezy być morze potrzebni są sponsorzy a być morze to inne organizacje zastanawiałem się dlaczego można tam u was a nie można u nas nie,każdego stać jest pojechać tyle km a jeśli gdzieś by było koło domu dlaczego nie przecież wszędzie można spotkać osoby niepełnosprawne konkretnie to michodzi czy pomagały starostwa, PCPR, UG itd jeśli można odpiszcie
  • 0

#23 Gość_Tommy_*

Gość_Tommy_*
  • Gość

Napisano 16 styczeń 2010 - 15:42

No to ja pierwszy raz od 12 lat wybiore się do ludzi.

Hasia, ty kurde nie wiesz nawet jak ja się ciesze że sie poznamy :):cool:

A co do walentynek, może zrobimy jakąś potańcówkę :cool: Nie koniecznie chodzi mi o klimaty typu Samael, Behemoth (właściwie czemu nie jak dla mnie by było super :icon_evil: ) ale wiecie o co mi chodzi ;)
  • 0

#24 Nika5

Nika5

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 463 postów

Napisano 15 styczeń 2010 - 21:05

W tej kwestii akurat zgadzam się z Monią.Naprawdę zorganizowanie takiej imprezy to spore wyzwanie.Kiedyś organizowałam obozy dla młodzieży ON i OS i wiem ile jest przy tym ganiana.Pewnie,że każdy by chciał by było jak najbliżej jego miejsca zamieszkania,ale niestety tak się nie da.Ja akurat jestem z północy kraju i nie uczestniczę w takich imprezach ze względów braku mobilności,ale doskonale rozumie,że wszystkim nie można dogodzić :)Może kiedyś nad czymś pomyślę dla ON z terenów północnych,ale teraz bawcie się dobrze na Walentynkach :)
  • 0
...Olsztyn kocham,moją małą Amerykę ...

#25 Dolores

Dolores

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 126 postów

Napisano 16 styczeń 2010 - 22:06

Zarezerwowaliśmy segment mieszkalny z podjazdem dla wózków oraz przystosowaną łazienką, obejmujący:
1 pokój 14-osobowy (na parterze budynku, 7 łóżek piętrowych)
1 pokój 8-osobowy (na piętrze budynku, łóżka pojedyncze)

Mam rozumieć, że zarezerwowane są tylko 22 miejsca?

Marianka, na chwilę obecną są dla nas tylko 22 miejsca.
Jeśli będzie duże zainteresowanie i większe potrzeby to być może będzie szansa na jeszcze jeden pokój ( o ile będą jeszcze wolne miejsca).

Danko1975, masz bliziutko, pakuj torbę i przyjeżdżaj na zlocik.
Twoje Pół nam wystarczy ;) być może znajdziesz wśród Iponków swoją drugą Połóweczkę :)

Malcolm, miło będzie Cię poznać...może dasz nam szansę na spotkanie w realu?

Moniu, dla Ciebie zawsze parkiecik się znajdzie a ja z ogromną przyjemnością Ci w tym pomogę :D
  • 0
Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia...

#26 nonames

nonames

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 319 postów

Napisano 16 styczeń 2010 - 00:21

no tak czytałem o tym zlocie moje podniecenie rosło aż doleciałem do pozycji łóżka a tam albo piętrowe albo pojedyncze . eeeech a liczyłem na jakieś podwójne :D

sory KOREKTA : przecież zmieścimy się na jedno osobowym lol
  • 0
życie nie powinno być podróżą do grobu z intencją, aby dostać się tam bezpiecznie w atrakcyjnej i dobrze zakonserwowanej postaci, jest raczej ślizganiem się z boku na bok, z czekoladą w jednej dłoni, winem w drugiej, ciałem gruntownie wyeksploatowanym, totalnie wyczerpanym i z krzykiem... ??
O Cholera, Ale Jazda!!

#27 Dolores

Dolores

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 126 postów

Napisano 16 styczeń 2010 - 00:40

no tak czytałem o tym zlocie moje podniecenie rosło aż doleciałem do pozycji łóżka a tam albo piętrowe albo pojedyncze . eeeech a liczyłem na jakieś podwójne :D

Nonames, żaden problem...łóżka co prawda wąskie ale widziałam, że i we dwoje można ;)
Dla chcącego nic trudnego :P
  • 0
Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia...

#28 danka1975

danka1975

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 6 postów

Napisano 16 styczeń 2010 - 20:37

Hura bardzo bym chciała Was wszystkich poznać spróbuję się tam znależć i bawić się razem z Wami pochodzę z Orzesza woj śląskie może ktoś jedzie z moich okolic dożuce się do paliwa mam pytanie czy trzeba być tam ze swoją drugą połówką albo można też być samemu bo jak narazie nie miałam szczęścia znależć tej swojej drugiej połóweczki pozd Was wszystkich kochani-;-;
  • 0

#29 Difra

Difra

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 437 postów

Napisano 16 styczeń 2010 - 20:41

Danko1975, nigdy nie było wymogu posiadania swojego partnera lub partnerki. Ale zdarzało się, że po zlocie "taki ów, taka owa" wracali już nie sami :)
  • 0
Pies szczeka- karawana idzie dalej!

"Albo jest idealizm, albo jest materializm, albo nie ma ku.wa nic śmiesznego" [W.Dymny]

#30 Monia74

Monia74

    Narrator

  • Moderator
  • 1461 postów

Napisano 16 styczeń 2010 - 20:43

Witaj Danko,
rzeczywiście nie będziesz miała dalekiej drogi na zlot, dlatego tym bardziej zapraszamy :-).
Mimo, że zlot nosi miano "walentynkowego", to nie jest on adresowany tylko wyłącznie dla par. Pamiętając poprzednie spotkania, mogę śmiało powiedzieć, że więcej będzie singli. Zatem bez wahania wpłacaj pieniądze i przybywaj :-).

  • 0

#31 Gość_Dominisia_*

Gość_Dominisia_*
  • Gość

Napisano 16 styczeń 2010 - 20:49

o ja tak bardzo chciałam być z Wami a tu sesja :(
no trudno, może na majówkę się uda :)
  • 0

#32 nonames

nonames

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 319 postów

Napisano 16 styczeń 2010 - 00:48

Do zobaczenie wkrótce.
Buziaki dla Wszystkich (poza Rafim oczywiście ;) )

hmmmmm a czy ja mogę wziąć tego jednego buziaka co po rafim został dostać :D bo co będzie tak leżał i się marnował :lol:
  • 0
życie nie powinno być podróżą do grobu z intencją, aby dostać się tam bezpiecznie w atrakcyjnej i dobrze zakonserwowanej postaci, jest raczej ślizganiem się z boku na bok, z czekoladą w jednej dłoni, winem w drugiej, ciałem gruntownie wyeksploatowanym, totalnie wyczerpanym i z krzykiem... ??
O Cholera, Ale Jazda!!

#33 Dolores

Dolores

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 126 postów

Napisano 16 styczeń 2010 - 01:00

hmmmmm a czy ja mogę wziąć tego jednego buziaka co po rafim został dostać :D bo co będzie tak leżał i się marnował :lol:

hehe....mama mi zawsze mówiła: "uważaj dziecko na obcych facetów"......musimy więc najpierw się poznać ;)
a potem się zastanowię :D
no to co? widzimy się w Górkach? :P

Dodano sob 16 sty 01:04:47 2010 :
Diferko........ :( nie zatańczę z Tobą? :(
Szkoda :(
Obiecuję, że wypiję Wasze zdrówko, Twoje i Artura (pozdrów mężusia).
Całuski
  • 0
Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia...

#34 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 16 styczeń 2010 - 01:04

a wracajac do zlotu to ponawiam swoje pytanie z nadzieja w pieknych oczetach: czy bedzie jechal ktos z lodzi? albo jeszcze lepiej przez piotrkow??? niestety nie bede miala innej opcji dojazdu :( tylko autko. oczywiscie koszty zwracam.
  • 0

#35 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3583 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 16 styczeń 2010 - 18:49

Mal, może jednak się skusisz i przyjedziesz? Wreszcie poznałbym Cię w świecie realnym :D
  • 0

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.


#36 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 16 styczeń 2010 - 18:54

O, widzę zjaździk się szykuje:). Na Śląsku mam rodzinę. Mógłbym przy okazji wpaść do nich, tym bardziej, że będzie po sesji. Nie powiem, propozycja kusząca, muszę się zastanowić :)
  • 0

#37 Monia74

Monia74

    Narrator

  • Moderator
  • 1461 postów

Napisano 16 styczeń 2010 - 18:23

Tommy, jestem jak najbardziej za wszelkimi tańcami, pląsami i innymi wygibasami!! Wszak jestem zawsze jako jedna z pierwszych na parkiecie :-)...
  • 0

#38 Marinka

Marinka

    Sufler

  • R.I.P.
  • PipPipPipPipPipPip
  • 331 postów
  • Skąd:Wrocław

Napisano 16 styczeń 2010 - 13:32

Zarezerwowaliśmy segment mieszkalny z podjazdem dla wózków oraz przystosowaną łazienką, obejmujący:
1 pokój 14-osobowy (na parterze budynku, 7 łóżek piętrowych)
1 pokój 8-osobowy (na piętrze budynku, łóżka pojedyncze)

Mam rozumieć, że zarezerwowane są tylko 22 miejsca?
  • 0
Serce miej otwarte dla wszystkich, zaufaj niewielu.

#39 Gość_michalina_*

Gość_michalina_*
  • Gość

Napisano 16 styczeń 2010 - 13:46

No to ja pierwszy raz od 12 lat wybiore się do ludzi.
Zmotywowana przez wspaniałych ludzi, których szlachetność i pomoc
w moim dość trudnym aczkolwiek szczęśliwym życiu, przełamuję się
by móc pobyć w Waszym towarzystwie i chociażby uśmiechem
wyrazić jak bardzo pomogliście mi przez te cztery lata bytności wśród Was.
A więc 3 osoby - ja + mąż + syn :D
Pozdrawiam bardzo serdecznie.
  • 0

#40 Monia74

Monia74

    Narrator

  • Moderator
  • 1461 postów

Napisano 16 styczeń 2010 - 14:07

Wow!! Michasiu, no.... aż mi słów zabrakło. Ależ cudownie!! Cieszę się bardzo, że będę miała znowu okazję, by Cię zobaczyć i uściskać!!!
Ale cieszę się jeszcze bardziej dlatego, że wreszcie dla Ciebie zlot walentynkowy będzie okazją, by poznać pozytywnie zakręcone, pełne dobrej energii iponkowe towarzystwo. Ależ będzie fajnie :).
Marianno, co prawda nie jestem bezpośrednio zaangażowana w organizację tego zlotu, to odkąd pamiętam spotkania walentynkowe zawsze były bardziej kameralne niż pozostałe zloty i na tym polegał ich urok :-).

  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych