Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

spotkania w Warszawie niepełnosprawnych osób homo i biseksualnych


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
59 odpowiedzi w tym temacie

#21 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3584 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 08 grudzień 2009 - 19:58

Wtrącę swoje trzy grosze... Widzę że niektórym osobom bardzo łatwo przychodzi używanie określeń takich jak np. "wynaturzenie". Droga Niko, zauważ że np. ze względu na fakt iż poruszasz się inaczej niż większość ludzi, możesz równie łatwo zostać nazwana "wynaturzeniem" przez jakiegoś chodziaka. To samo może dotyczyć każdej odmienności - wzrostu, koloru włosów, etc.
Podsumowując: żyj i pozwól żyć innym. Nie chcesz iść na takie spotkanie? Nie idź. Nikt Cię nie zmusza. Ale nie operuj tego typu obraźliwymi określeniami.
  • 0

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.


#22 Nika5

Nika5

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 463 postów

Napisano 08 grudzień 2009 - 20:23

Drogi Marderze,chyba nie bardzo znasz określenie wynaturzenie.Skoro używają go osoby takie jak lekarze,seksuolodzy,wielu naukowców itp to chyba nie popełniam "świętokradztwa" nazywając rzecz po imieniu.A tolerancja polega na tym,że toleruję istnienie tych ludzi z odchyleniami od normy seksualnej / czy teraz było bardziej poprawnie według Ciebie/ ,nie biegam za nimi po ulicy z kałachem w celu eksterminacji.No to chyba jestem tolerancyjna.
A to jak ktoś nazwie moją niepełnosprawność jakoś mnie nie interesuje,bo jest mi to całkowicie obojętne.
  • 0
...Olsztyn kocham,moją małą Amerykę ...

#23 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3584 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 08 grudzień 2009 - 20:34

Droga Niko, tak się składa że znam.

Skoro używają go osoby takie jak lekarze,seksuolodzy,wielu naukowców itp

Tak, zwłaszcza ci związani z pewną rozgłośnią z Torunia.

nie biegam za nimi po ulicy z kałachem w celu eksterminacji.No to chyba jestem tolerancyjna.

A ja nie znoszę rudych. Ale nie chodzę po ulicy z siekierą i nie morduję ich. Jestem więc bardzo tolerancyjny, prawda? Jak sama widzisz, to kiepski argument.
  • 0

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.


#24 Nika5

Nika5

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 463 postów

Napisano 08 grudzień 2009 - 21:13

Tak więc jeśli coś nie jest "po Twoich pieniądzach" to z gruntu jest złe.Już w tej tonacji jedna osoba się wypowiadała,ale to pewnie wiesz.Niestety ja nie należę do ludzi przyklaskujących jakiejś nowomodzie,tylko dlatego,że obecnie jest na topie gloryfikacja odchyleń od normy seksualnej pewnej grupy ludzi.
Skoro jesteś tak bardzo tolerancyjny na różne zachowania seksualne,to ciekawa jestem,czy zachowałbyś post w którym,ktoś z upodobaniami do seksu ze zwierzętami informowałby o spotkaniu przy kawusi sobie podobnych z chęcią podzielenia się swoimi troskami i problemami?Przecież też ma prawo do własnej odrębności seksualne.
Ja jestem przeciwniczką propagowania zachowań homoseksualnych,wyuzdanych parad równości,adopcji dzieci przez pary homoseksualne etc. i czy to się Tobie podoba,czy nie zawsze będę o tym mówić głośno.
  • 0
...Olsztyn kocham,moją małą Amerykę ...

#25 izobara

izobara

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 53 postów

Napisano 08 grudzień 2009 - 21:27

Dzięki Moniu za Twoje komentarze,są bardzo ciepłe i miłe.Czekam na odzew Twego znajomego.
Dziękuję wszystkim za słowa wsparcia,wiele one dla mnie znaczą,pokazują,że nie jestem sama,że jestem wartościową kobietą.
Wierzę,że uda mi się zebrać kilka osób i że te spotkania w soboty będą odprężeniem i relaksem.
Polecam film "Obywatel Milk".Na mnie wywarł duże wrażenie.
  • 0

#26 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3584 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 08 grudzień 2009 - 21:40

Tak więc jeśli coś nie jest "po Twoich pieniądzach" to z gruntu jest złe.

Zauważyłem to podejście do zagadnienia również i u Ciebie. :evil:

Skoro jesteś tak bardzo tolerancyjny na różne zachowania seksualne,to ciekawa jestem,czy zachowałbyś post w którym,ktoś z upodobaniami do seksu ze zwierzętami informowałby o spotkaniu przy kawusi sobie podobnych z chęcią podzielenia się swoimi troskami i problemami?Przecież też ma prawo do własnej odrębności seksualne.

Jakie to typowe... A już liczyłem że wyjdziesz poza sztampę. W następnym poście, porównaj homoseksualistów do pedofilów. To będzie jeszcze bardziej dramatyczne. Dla Twojej informacji zoofilia jest przestępstwem (o ile dobrze pamiętam - art. 37 ustawy o ochronie zwierząt), homoseksualizm nie.

Jestem przeciwnikiem piętnowania za odmienność - niezależnie czy chodzi o gusta kulinarne, czy upodobania seksualne i będę mówił o tym głośno, niezależnie od tego czy Ci się to podoba, czy też nie.
  • 0

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.


#27 Nika5

Nika5

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 463 postów

Napisano 08 grudzień 2009 - 21:50

To pozostawię Tobie,bo prócz mowy trawy nic więcej nie wnosisz drogi Marderze.Cytując Twoją koleżankę - "ciasny umysł" przez Ciebie przemawia skoro jednym odmiennością dajesz prawa innym nie.
  • 0
...Olsztyn kocham,moją małą Amerykę ...

#28 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3584 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 08 grudzień 2009 - 22:03

Cytując Twoją koleżankę - "ciasny umysł" przez Ciebie przemawia skoro jednym odmiennością dajesz prawa innym nie.

No proszę... Brak tolerancji wobec Ciebie jednak nieco boli?
Okazuj ją innym - wtedy może i oni okażą ją Tobie. :)
  • 0

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.


#29 lena_

lena_

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 99 postów

Napisano 08 grudzień 2009 - 22:04

.A tolerancja polega na tym,że toleruję istnienie tych ludzi z odchyleniami od normy seksualnej / czy teraz było bardziej poprawnie według Ciebie/ ,nie biegam za nimi po ulicy z kałachem w celu eksterminacji.No to chyba jestem tolerancyjna.
A to jak ktoś nazwie moją niepełnosprawność jakoś mnie nie interesuje,bo jest mi to całkowicie obojętne.

Nic dodać nic ująć fenomenalne wręcz pojecie tolerancji

Droga Niko podkreślasz swoje "posiadanie" dyplomów. Mnie uczono, że "szkoła wyższa opiera swe działania poznawcze na dążeniu do Prawdy, oświetlaniu jej z wielu punktów widzenia z pełnym poszanowaniem odrębności postaw ideowych i metodologicznych a także na dalszym przekazywaniu owej prawdy swym studentom".
Nie wiesz o czym mówisz używając w tej tematyce określenia "wynaturzenie", podpierasz się jakimiś bliżej nieznanymi autorytetami w dziedzinie medycyny , owszem są osoby głoszące takie poglądy ale one jak już wspomniał tu Marder mają korzenie wybitnie chrześcijanskie i nie są traktowane poważnie przez współczesne nauki przyrodnicze. Jeśli znasz nazwiska naukowców nie związanych z w/w środowiskiem to mnie oświeć. Polecam rozprawy naukowe Ripinsky-Naxon ,Voss ,Myśliwca czy Malinowskiego. Wiesz kim są Berdache ?U Indian amerykańskich jest to trzecia płeć ,mężczyźni przejmujący role kobiet związni z innymi mężczyznami. To już przykład konkretnych zachowań w świecie Homo Sapiens Sapiens. Można wiele na temat orientacji płciowych powiedzieć jednak trzeba chociaż trochę znać temat a nie podpierać się bliżej niezidentyfikowanymi autorytetami.
Także co do mowy trawy to świetnie Ci ona wychodzi masz tylko swój ciasny pogląd.
  • 0

#30 Kris26

Kris26

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 254 postów

Napisano 08 grudzień 2009 - 22:43

Kris Twój wykład był fascynujący - podwójne narządy rozrodcze u człowieka to ewolucja stopniowa
Jesteś nominowany do Nobla z dziedziny biologii
Reszty żal komentować :cool:

Wyslil sie bo po coś stworzono Google.Wtedy nie będzie ci żal komentowac. :cool:
A jak sie jeszcze bardziej wyśilisz to znajdziesz nawet filmy dokumentalne,cos z rodzaju dokumentów ze stacji podobnych do NG czy Discovery

Proszę,news z tego roku,w dodatku z "The Daily Telegparh" to nie jest raczej kopia polskiego FAKTU:


Do niezwykłych narodzin doszło w Rosji. Dwa tygodnie temu, w jednej z tamtejszych klinik przyszedł na świat chłopiec wyposażony w dwa męskie narządy płciowe - poinformował brytyjski dziennik "The Daily Telegraph".
Zanim doszło do rozwiązania, lekarze nie dopatrzyli się żadnych zaburzeń rozwojowych w płodzie. Matka liczyła na to, że wkrótce powije zdrowego chłopca. Jednak w dniu narodzin, zarówno kobieta jak i lekarze zostali wprawieni w konsternację. Okazało się bowiem, że chłopiec został przez naturę wyposażony w dwa penisy.

Dziecko zostało wkrótce przewiezione na blok operacyjny, na którym lekarze z moskiewskiej kliniki dziecięcej św. Władimira poddali go wielogodzinnej operacji, podczas której dwa członki zostały ze sobą połączone.

"Operacja była skomplikowana. Musieliśmy z dwóch penisów uformować jeden, zrobić porządek ze ścianą brzuszną oraz pęcherzem." - powiedział jeden z lekarzy biorący udział w pięciogodzinnym zabiegu. Medyk dodał, że żaden ze specjalistów nie spodziewał się, że operacja będzie aż tak skomplikowana.
Chłopiec znany jako Artyom G., najgorsze ma już podobno za sobą i jest w całkiem dobrej kondycji. Specjaliści stwierdzili, że w przyszłości nie powinny występować z tego tytułu jakiekolwiek powikłania. "On będzie normalnym mężczyzną i będzie mógł mieć dzieci." - powiedział lekarz.

Brytyjski dziennik przypomniał, że w czerwcu 2008 r., w jednym z chińskich szpitali na świat przyszło dziecko, które również posiadało dwa penisy - z tym, że drugi z nich znajdował się na plecach.

Wystąpienie takiego stanu związane jest prawdopodobnie z rzadką anomalią zwaną "fetus in fetu" ("płód w płodzie"). Może to oznaczać, że chłopiec wchłonął swojego brata bliźniaka.

http://wyborcza.pl/1,86762,3812063.html

Czy dalej osoby twierdzące że wszystko co odbiega od normy jest wynaturzeniem?
5 miliardów lat temu diznozaury pewnie też sie dziwiły że obok zyja inne "wynaturzone" ,zapewne mające partnera tej samej płci....lub rodzące się z trochę inną proporcjoą niż normlane.

Akurat my ludzie i wszystko co nas otacza nie stoimy w miejscu.A kiedys moze wrócimy do "szympansa" .

Śmiem twierdzic Nika5 iż reprezentujesz jedyny słuszny Toruński bastion w tym kraju i wszystko co dla ciebie jest troche inne niż tego chcesz jest "wynaturzeniem"

Te przykłady powyżej też zapewne bedą dla ciebie albo innych twoich nastepców za parenascie lat tym "wynaturzeniem"
  • 0

#31 sith

sith

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 324 postów

Napisano 08 grudzień 2009 - 23:07

Pedofilie też można podeprzeć ideologią oraz odpowiednimi badaniami naukowymi
Przykładami ze świata zwierząt
I zalegalizować
Zreszta już sa takie próby
I najważniejsze - wmówić ludziom którzy sie na to nie będą godzić ,że są NIETOLERANCYJNI i ZACOFANI
Głupi lud nie będzie chciał być NIETOLERANCYJNY i ZACOFANY
wiec przyklaśnie tej idei
Paru celebrytów przyzna "tak my uprawiamy seks z dziećmi"
staną sie ikoną walki z CIEMNOGRODEM
a głupi lud będzie cieszył sie że kolejna przeszkoda w stworzeniu tolerancyjnego społeczeństwa została pokonana
  • 0
Istnieje tylko jeden rozsądny powód by wejść w paszczę Śmierci: żeby ukraść mu złote zęby.

#32 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3584 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 08 grudzień 2009 - 23:17

a głupi lud będzie cieszył sie że kolejna przeszkoda w stworzeniu tolerancyjnego społeczeństwa została pokonana

Sith, odnoszę wrażenie że ten flame war zaczyna się sprowadzać tylko i wyłącznie do udowodnienia adwersarzom że to właśnie oni należą do "ciemnego ludu". :lol:
  • 0

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.


#33 sith

sith

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 324 postów

Napisano 08 grudzień 2009 - 23:29

Kris Twój wykład był fascynujący - podwójne narządy rozrodcze u człowieka to ewolucja stopniowa
Jesteś nominowany do Nobla z dziedziny biologii
Reszty żal komentować :cool:

Wyslil sie bo po coś stworzono Google.Wtedy nie będzie ci żal komentowac. :cool:
A jak sie jeszcze bardziej wyśilisz to znajdziesz nawet filmy dokumentalne,cos z rodzaju dokumentów ze stacji podobnych do NG czy Discovery

Proszę,news z tego roku,w dodatku z "The Daily Telegparh" to nie jest raczej kopia polskiego FAKTU:


Do niezwykłych narodzin doszło w Rosji. Dwa tygodnie temu, w jednej z tamtejszych klinik przyszedł na świat chłopiec wyposażony w dwa męskie narządy płciowe - poinformował brytyjski dziennik "The Daily Telegraph".
Zanim doszło do rozwiązania, lekarze nie dopatrzyli się żadnych zaburzeń rozwojowych w płodzie. Matka liczyła na to, że wkrótce powije zdrowego chłopca. Jednak w dniu narodzin, zarówno kobieta jak i lekarze zostali wprawieni w konsternację. Okazało się bowiem, że chłopiec został przez naturę wyposażony w dwa penisy.

Dziecko zostało wkrótce przewiezione na blok operacyjny, na którym lekarze z moskiewskiej kliniki dziecięcej św. Władimira poddali go wielogodzinnej operacji, podczas której dwa członki zostały ze sobą połączone.

"Operacja była skomplikowana. Musieliśmy z dwóch penisów uformować jeden, zrobić porządek ze ścianą brzuszną oraz pęcherzem." - powiedział jeden z lekarzy biorący udział w pięciogodzinnym zabiegu. Medyk dodał, że żaden ze specjalistów nie spodziewał się, że operacja będzie aż tak skomplikowana.
Chłopiec znany jako Artyom G., najgorsze ma już podobno za sobą i jest w całkiem dobrej kondycji. Specjaliści stwierdzili, że w przyszłości nie powinny występować z tego tytułu jakiekolwiek powikłania. "On będzie normalnym mężczyzną i będzie mógł mieć dzieci." - powiedział lekarz.

Brytyjski dziennik przypomniał, że w czerwcu 2008 r., w jednym z chińskich szpitali na świat przyszło dziecko, które również posiadało dwa penisy - z tym, że drugi z nich znajdował się na plecach.

Wystąpienie takiego stanu związane jest prawdopodobnie z rzadką anomalią zwaną "fetus in fetu" ("płód w płodzie"). Może to oznaczać, że chłopiec wchłonął swojego brata bliźniaka.

http://wyborcza.pl/1,86762,3812063.html

Czy dalej osoby twierdzące że wszystko co odbiega od normy jest wynaturzeniem?
5 miliardów lat temu diznozaury pewnie też sie dziwiły że obok zyja inne "wynaturzone" ,zapewne mające partnera tej samej płci....lub rodzące się z trochę inną proporcjoą niż normlane.

Akurat my ludzie i wszystko co nas otacza nie stoimy w miejscu.A kiedys moze wrócimy do "szympansa" .

Śmiem twierdzic Nika5 iż reprezentujesz jedyny słuszny Toruński bastion w tym kraju i wszystko co dla ciebie jest troche inne niż tego chcesz jest "wynaturzeniem"

Te przykłady powyżej też zapewne bedą dla ciebie albo innych twoich nastepców za parenascie lat tym "wynaturzeniem"

Nie - absolutnie jest to normalne - zwłaszcza penis na plecach
Myślę ze ewolucja powolutku przystosuje nas do seksu grupowego - stąd te podwójne penisy :cool:

Co prawda na końcu jest napisane ,że związane jest to najprawdopodobniej z anomalią - ale to dopisał zapewne wysłannik MB , wymazując zdanie w którym naukowcy potwierdzaja że 2 penisy to wynik ewolucji homo sapiens w kierunku bardziej hedonistycznej egzystencji - oraz donoszą ,że urodziła sie kobieta z dwoma parami piersi i drugimi ustami które sa na dodatek w miejscu pępka To odpowiedz na podwójnego penisa

A tak serio - oczywiście że podwójny penis albo penis na plecach jest wynaturzeniem
Podwójny penis - diphallia nie jest niestety hehehe dowodem ewolucji a po prostu chorobą ...
  • 0
Istnieje tylko jeden rozsądny powód by wejść w paszczę Śmierci: żeby ukraść mu złote zęby.

#34 Kris26

Kris26

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 254 postów

Napisano 09 grudzień 2009 - 08:55

Ano tak myśąłem i byłem przekonany iż podsumujesz to w taki sposób że to wynatyurzenie :)
W takim razie rodzice tego chłopca czy tej pani z dwoma macicami musieli byc ekstremlanie wynaturzeni że spłodzili takie a nie inne dziecko.
To tylko pokzuje jak nam Polakom bardzo daleko do tolerancji :)
ciekaw jestem jakbys sie czuł gsyby ciebie na wózku ktos potraktował nie tolerancyjnie bo jesteś inny....wynaturzony?
  • 0

#35 Nika5

Nika5

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 463 postów

Napisano 09 grudzień 2009 - 09:20

Marderze bawi mnie Twoje pojęcie tolerancji - jedne wynaturzenia / encyklopedia PWN -http://sjp.pwn.pl/haslo.php?id=2539952 ,być bezpodstawnie nie zarzucał mi obrażania kogokolwiek/ akceptujesz,inne nie.
Chyba nie rozumiesz,że ja nie akceptuję propagandy homoseksualizmu.Wmawiania ludziom,że to jest jak najbardziej normalne zachowanie.Domagania się przez pary gejów,lesbijek praw przynależnym parom heteroseksualnym.Homo są i będą ,i naprawdę mam to gdzieś z kim sypiają byle nie robili ze swego odchylenia od normy seksualnej rzeczy normalnej,i na siłę nie starali się wmawiać innym,że ich zachowania są normalne.


Leno,nic nie podkreślam,sama zapytałaś,więc Ci odpowiedziałam.
Jakoś szybko zarzuciłaś podpieranie swojej argumentacji bechawiorem zwierząt.Czyżby nie pasowało ,że zwierzątka parzą się również międzygatunkowo.

A wiesz,że istnieją plemiona ,które budują domy z krowiego łajna.Nie znaczy to,że u nas też wszyscy rzucą się na taki materiał budowlany,i ma stać się normą budowlaną.


Kris,ubawiłeś mnie rzekomą znajomością mojego światopoglądu religijnego.A nie jest łatwiej zwyczajnie zapytać,a nie żyć w ciemnocie niewiedzy.

Dodano śro 9 gru 09:39:44 2009 :
Leno,poczytaj sobie - prof.J.D Rainera ,prof. W.H.Perloffa ,seksuologa Mastera, Johnsona , uczniów Frouda Alfreda Adlera,Wilhelma Stokela.
  • 0
...Olsztyn kocham,moją małą Amerykę ...

#36 Diablica2005

Diablica2005

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 204 postów

Napisano 09 grudzień 2009 - 09:40

Czytam tą dyskusję i jej nie rozumiem. Autorka wątku Izobara umiesiła informację w wątku "imprezy, wystawy..." i zrozumiałam ,że to jest zaproszenie na spotkanie. Na zasadzie jesteś zainteresowany/a zapraszam.
Gdyby chciała na ten temat dyskutować założyłby wątek w dziale "wolna dyskusja".

Niko ,nie rozumiem Twojego stanowiska. Przecież ludzie o odmiennj orientacji są tacy jak my i mają prawo do spotkań tak jak i inne iponki :D
Pozdrawiam gorąco

  • 0
Miłość nie polega na wzajemnym wpatrywaniu się w siebie, ale wspólnym patrzeniu w tym samym kierunku.
/Antoine de Saint-Exupéry/

#37 lena_

lena_

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 99 postów

Napisano 09 grudzień 2009 - 10:04

Leno,nic nie podkreślam,sama zapytałaś,więc Ci odpowiedziałam.
Jakoś szybko zarzuciłaś podpieranie swojej argumentacji bechawiorem zwierząt.Czyżby nie pasowało ,że zwierzątka parzą się również międzygatunkowo.

Wybacz ale merytoryczna dyskusja jest tutaj niewykonalna, mylą Ci się wątki, nie wiesz po prostu o czym piszesz, owszem parzy się osioł z koniem Lepiej już wypowiadaj się na temat swoich małych ,ciasnych ale wyjątkowo bezpiecznych w Twoim mniemaniu poglądów.
Dziękuje większości wypowiadającej się na tym wątku za bronienie praw mniejszości. Wszelką bowiem wynikającą z barku wiedzy lub kulturowych stereotypów dyskryminacje należy niwelować dotyczy to m.in głupot wypisywanych na temat mniejszości seksualnych, osób niepełnosprawnych , rudych ;) czy czarnych.
  • 0

#38 Nika5

Nika5

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 463 postów

Napisano 09 grudzień 2009 - 10:13

Mylą się Tobie próby wmówienia,że homoseksualizm jest normą,jak i próby podpierania się światem zwierząt,bardzo nieudolne jednak.Ty może lepiej wcale się nie wypowiadaj ,bo poza gloryfikacją swoich przekonań nic więcej nie umiesz.
Z braku wiedzy obiektywnej ,bo opierasz się na lobby homo.
Może zorganizuj kolejną pardę równości w Twojej miejscowości,będziesz miała pole do popisu.
I całkiem na miejscy by było nie wypisywanie przez Ciebie głupot na temat normalności odchyleń od normy.

Dodano śro 9 gru 10:17:23 2009 :
Diablico,to dajmy takie same prawa innym orientacjom seksualnym i już,np tym,którzy preferują seks ze zwierzętami.Przecież oni są takimi samymi ludźmi.
Jak do tej pory nigdy odchylenia od normy nie były uważane za normę.A wiele osób usiłuje to wmawiać innym,na przykładzie homoseksualizmu
  • 0
...Olsztyn kocham,moją małą Amerykę ...

#39 lena_

lena_

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 99 postów

Napisano 09 grudzień 2009 - 10:24

Niko nie masz dostatecznej wiedzy ani o behawiorze zwierząt ani o antropologii dlatego skup sie na wygłaszaniu własnych poglądów. Co do głupot i mowy trawy to sporo już napisałaś o własnych przekonaniach dla mnie sprawa jest zamknięta, Twój brak tolerancji przekłada się na niedopuszczanie do siebie zdania innego niż jedyne słuszne. Gloryfikuj swój pogląd oparty na braku wiedzy i głoś go gdzie się da może uda sie odszukać tych przyklaskujących odwiecznym "prawom natury". Życzę Ci jednak niewielu sprzymierzeńców w tej kwestii.Jak widać świat idzie do przodu, polecam na koniec zapoznanie sie z ewolucyjnym prawem czerwonej królowej dotyczącym m.in nie zatrzymywania swych poglądów na etapie kamienia łupanego :D
  • 0

#40 Diablica2005

Diablica2005

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 204 postów

Napisano 09 grudzień 2009 - 10:26

Niko nie rozumiem co Ty się tak uczepiłaś tej zoofilii czy nekroflii, pedofilii?Czytam o tym już conajmniej 3 raz. Świadczy to chyba o tym iż brakuje Ci argumentów.
Dalsza dyskusja wg mnie nie ma sensu.
Proponuję zalożyć oddzielny wątek o mniejszościach seksualnych w dziale "wolna dyskusja" i tam prowadzić dłuuugie rozmowy :)
pozdrawiam serdecznie

  • 0
Miłość nie polega na wzajemnym wpatrywaniu się w siebie, ale wspólnym patrzeniu w tym samym kierunku.
/Antoine de Saint-Exupéry/


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych