Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

spotkania w Warszawie niepełnosprawnych osób homo i biseksualnych


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
59 odpowiedzi w tym temacie

#1 izobara

izobara

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 53 postów

Napisano 08 grudzień 2009 - 00:07

Spotkania dla osób niepełnosprawnych homo i biseksualnych w Warszawie Fajnie będzie się spotkać i pogadać przy kawce o radościach i smutkach.A co nam szkodzi,no nie?
  • 0

#2 Nika5

Nika5

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 463 postów

Napisano 08 grudzień 2009 - 09:10

Kolejna gloryfikacja wynaturzeń.
  • -1
...Olsztyn kocham,moją małą Amerykę ...

#3 Kris26

Kris26

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 254 postów

Napisano 08 grudzień 2009 - 10:32

Hmy nie wiem czemu Nik5 odrazu tak prosto z mostu piszesz "wynaturzeń" ?
to retoryka wszystkim nam znanych organizacji i podobnych...
nie wiem czemu niektóre grupy nie potrafią zrozumiec że są też wsórd ludzi też tacy co są inni i tak ich natura obdarzyła.
  • 0

#4 Nika5

Nika5

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 463 postów

Napisano 08 grudzień 2009 - 10:36

A pewnie,że są np.pedofile,nekrofile etc.Oni też są inni - więc zróbmy im też święto przy kawce,a niech se pogadają o swoich bolączkach i braku zrozumienia w społeczeństwie.Kris,ich też natura inaczej obdarzyła.
  • -1
...Olsztyn kocham,moją małą Amerykę ...

#5 mysza20

mysza20

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 176 postów

Napisano 08 grudzień 2009 - 11:08

A ja popieram Krisa, pozwólmy każdemu z osobna być szczęśliwym według własnego uznania...
  • 0

#6 lena_

lena_

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 99 postów

Napisano 08 grudzień 2009 - 11:16

Z tego co pamiętam Nika pisałaś gdzieś , że jesteś osobą w trakcie edukacji na uczelni wyższej ( a może nawet posiadasz już dyplom takowej szkoły) Polecam jednak zapoznanie sie chociaż z podstawowymi pojęciami etnomedycyny, psychologii, behawioryzmu zwierząt może Ci to chociaż trochę naświetlić etiologie jak i znaczenie homoseksualizmu w świecie przyrody( której to jesteśmy nieodzownym elementem) zanim zaczniesz wygłaszać pogardliwe opinie na temat jakiejś grupy społecznej. Homoseksualizm jest zjawiskiem świetnie zbadanym w przyrodzie występującym wszędzie tam gdzie mamy do czynienia z płcią ( to również wymysł ewolucji , który nie jest bez znaczenia) Jest to naturalne zjawisko biologiczne , które o zgrozo :) przyczynia się do wzrostu urodzeń a nie jego zaniżenia w ekosystemach. Wystarczy poczytać co nieco o życiu wilka , szympansa, makaka japońskiego , słonia afrykańskiego, bawoła.Zjawisko jest powszechne zarówno u ssaków wyższych, ptaków jak i owadów. Można tez poprzyglądać się życiu naszych kur czy psów aby naświetlić sobie pewne zjawiska. Wymysłem ludzi a szczególnie konserwatywnych środowisk jest homofobia sprzeciwiająca sie temu co naturalne czyli różnym orientacjom seksualnym.
  • 0

#7 Nika5

Nika5

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 463 postów

Napisano 08 grudzień 2009 - 11:18

Pewnie mysza20 pozwólmy być szczęśliwym też zoofilom,nekrofilom,pedofilom i wszystkim innym wynaturzeniom etc.Niech są szczęśliwi według własnego uznania.Czemu tylko homoseksualiści mają mieć dobrze.
  • 0
...Olsztyn kocham,moją małą Amerykę ...

#8 Patryk

Patryk

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 65 postów

Napisano 08 grudzień 2009 - 11:56

Popieram Ciebie lena_ dość często spotykam się na iponie z nietolerancją, homofobią czy zwykłym kołtunizmem. Wystarczy, że ktoś głosi swoje poglądy inne niż oponent to natychmiast zostaje zaatakowany przez wściekłych nie przebierających w argumentach kołtunów. Bo tylko oni mają patent na życie i ich argumenty są ważne reszta ma siedzieć cicho i najlepiej nie zabierać głosu. Dziwne jest tylko to, że to jest spowodowane właśnie innością, często kalectwem ale jak sama widzisz ciemnogród jest nawet tutaj. Gratuluję izobaro za śmiały wątek. Powodzenia.
  • 0

#9 Nika5

Nika5

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 463 postów

Napisano 08 grudzień 2009 - 12:48

A niby czemu głosiciele wynaturzeń mają prawo do głoszenia swoich poglądów.Przeciwnicy mają takie same prawa,mają prawo występować przeciwko takim poglądom.
Ciemnogród ,a przede wszystkim brak kultury,to akurat Patryku twoja domena,patrząc na twoje wyczyny.

Dodano wto 8 gru 12:54:53 2009 :
Leno,akurat dyplomy to już mam.

A skoro tak dobrze znasz bechawior zwierząt,to pewnie też wiesz,że zwierzęta próbują kopulować też ze padłymi osobnikami,podejmują się kopulacji z innymi gatunkami.
Wielu naukowców ,lekarzy uważa homoseksualizm jako wynaturzenie podlegające leczeniu.Uważam podobnie,czy to się komuś podoba ,czy nie.I jestem przeciwniczką propagowania takich zachowań.
  • 0
...Olsztyn kocham,moją małą Amerykę ...

#10 podlasiak

podlasiak

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 08 grudzień 2009 - 16:02

Uważam,że każdy powinien móc się spotykać z kimś kto mu odpowiada i nie róbmy z tego tyle hałasu bo buło bybłedem sadzić że w naszej społeczności nie ma osób o odmiennych orientacjach.
  • 0

#11 izobara

izobara

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 53 postów

Napisano 08 grudzień 2009 - 16:54

Witam serdecznie!
Nie pomyślałam,że wzbudzę tyle kontrowersji,tym,że chcę się spotkać z podobnymi do mnie.Brakuje mi wokół osób,które podobnie jak ja idą przez życie samotnie i nie mają dużo okazji na poznanie partnera.Nie chcę się już ukrywać i nie chcę też tu walczyć o swoje racje.To nie jest moim zamierzeniem.
Jestem lesbijką i czuję się czasem podwójnie wykluczana społecznie,zarówno przez mój homoseksualizm jak i wady wrodzone.Mam nadzieję,że znajdzie się kilka osób,które chcą się podzielić swym doświadczeniem i sposobami radzenia sobie z różnymi przeciwnościami losu.
  • 0

#12 sith

sith

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 324 postów

Napisano 08 grudzień 2009 - 17:31

Kiedyś homosie byli dla mnie obojętni Wychodziłem z załozenia - niech robią co chca ich biznes
Ale nachalne propagowanie homoseksualizmu i obnoszenie sie z nim spowodowało ,że najpierw poczułem niechęć która zamieniła sie w obrzydzenie po obejrzeniu parady równości :cool:
  • 0
Istnieje tylko jeden rozsądny powód by wejść w paszczę Śmierci: żeby ukraść mu złote zęby.

#13 Nika5

Nika5

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 463 postów

Napisano 08 grudzień 2009 - 17:53

Sith tu się z Tobą zgadzam w pełni.Ja również byłam obojętna na to,co robią w swoich alkowach.Ale nachalne propagowanie homoseksualizmu.Wciskanie go w głowy szkolnym dzieciakom i wtłaczanie im w głowy,że to jest normalne zmieniło moje nastawienie z obojętnego do wręcz bardzo niechętnego delikatnie mówiąc.
  • 0
...Olsztyn kocham,moją małą Amerykę ...

#14 Monia74

Monia74

    Narrator

  • Moderator
  • 1461 postów

Napisano 08 grudzień 2009 - 17:54

Właśnie tutaj wyszło, jacy jesteśmy tolerancyjni i jak bardzo akceptujemy innych. Tak często na tym forum padają te dwa określenia w stosunku do nas samych, niepełnosprawnych. A czy sami potrafimy zaakceptować odmienność innych?
Co Was obchodzi kto z kim śpi, a dosadniej i konkretniej: kto z kim i jak uprawia sex? Jeśli dwóm osobom odpowiada to, jak żyją, jakie mają relacje między sobą, to ok. Jeśli nie krzywdzą innych, nie łamią ogólnie przyjętych zasad obowiązujących każdego żyjącego w społeczeństwie to po co wtryniać nos, wywołując niepotrzebną sensację? Rozdmuchując ten temat sami wywołujecie burzę, a potem narzekacie, że tyle się mówi o gejach i lesbijkach.
Może jestem dziwna inna i zaraz zostanę zlinczowana albo posądzona o gadanie banałów, ale poznając człowieka interesuje mnie to, jaki jest, co sobą reprezentuje, a nie co i z kim robi w łóżku lub na stole w kuchni :P.
Wciąż nie zapomnę pięciu dni w beskidzkim hotelu. Pobyt byłby taki sobie, gdyby nie pewien niepełnosprawny gej. Był on jednym z niewielu ludzi, jakich udało mi się poznać przy którym wszystko było takie naturalne, rozumieliśmy się w pół słowa, a chichraliśmy się niemal bez przerwy...
Izobaro, nie przejmuj się "ciasnymi" umysłami. Trzymam kciuki za spotkanie :). Może pojawi się na nim mój znajomy...

  • 0

#15 Nika5

Nika5

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 463 postów

Napisano 08 grudzień 2009 - 17:59

Śmieszy mnie to,że jeśli ktoś ma odmienne zdanie od Twojego,to już jest "ciasnym umysłem"
  • 0
...Olsztyn kocham,moją małą Amerykę ...

#16 sith

sith

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 324 postów

Napisano 08 grudzień 2009 - 18:36

Nie interesuje mnie kto z kim uprawia seks Niech sobie robia to nawet z rura wydechową Trabanta
Pewnie i tacy są
Co nie znaczy że mam ich ochotę oglądać jak krzyczą ze sa normalni bo uprawiaja seks z silnikiem dwusuwowym
  • 0
Istnieje tylko jeden rozsądny powód by wejść w paszczę Śmierci: żeby ukraść mu złote zęby.

#17 Monia74

Monia74

    Narrator

  • Moderator
  • 1461 postów

Napisano 08 grudzień 2009 - 18:49

Otwartość na innych, na różnorodność świadczy o nas samych... Szanuję Twój punkt widzenia Niko, ale się z nim nie zgadzam. Uprzedzając ewentualny, Twój kolejny post: cokolwiek w nim napiszesz, ja już wypowiedziałam swoje zdanie w temacie spotkań przy kawie homoseksualistów...
  • 0

#18 Kris26

Kris26

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 254 postów

Napisano 08 grudzień 2009 - 19:01

[quote name='Nika5]A pewnie' date='że są np.pedofile,nekrofile etc.Oni też są inni - więc zróbmy im też święto przy kawce,a niech se pogadają o swoich bolączkach i braku zrozumienia w społeczeństwie.Kris,ich też natura inaczej obdarzyła.[/quote']
Nika5 ; masz zły pogląd na to.Kierujesz sie tylko uprzedzeniami ,tak jak ci którzy należą do grupy takich jkak LPR,Kosciół etc.
Oczywscie możesz miec swoje zdanie i bardzo fajnie że masz odmienne bo dyskusja by odrazu utoneła bez tego.
Wyobraz sobie że w świecie zwierząt (juz ten temat poruszono) że partnerka po kopulacji zjada partnera żywcem.Czyż to nie jest dla ciebie zobczenie i wykolejenie?
Zapewne jest.Widzisz,natura tak świat stworzyła iż są na tym świecie rzeczy dziwne i dziwniejsze.
Ba,a ja ci napiszę ale my pewnie wszyscy nie doczekamy tego że za jakieś 50-100 lat naukowcy nagle odkryją że homoseksualizm nie jest jednak wykolejeniem.Nie takie rzeczy odkrywano.A dojdą do wniosku iż jest to działanie naturalne,tacy się niektórzy rodzą.
A co powiesz na przypadki jesli jestes człowiekiem wykształocnym iż w państwach Azji od dawna rodzą się ludzie (kobiety i mężczyzni) z podówjnymi narządami rozrodczymi?
Czy to według ciebie jest zobaczenie czy ewolucja stopniowa?
Przeciesz my też bylismy bardziej zobczeni,wyszliśmy od mały i z biegiem lat wyglądamy inaczej.
Mógłbym naprawde sypac przykładami obalajac twoje złe myslenie (ale szanujac odmiennośc twojego zdania) ,ale razi mnie to iż odrazu wskazujesz iż jest to wykolejenie.
Na temat pedofili,nekrofili nie wypowiem sie bo to opszar którego nie znam,akurat za ten temat naukowacy jakoś nigdy sie nie brali aby zbadac dokładnie jak coś takiego zachodzi w mózgu że ktoś bierze się za małe dzieci lub go podniecają niebożczyki.
A moze tak naprawde my dalej jestesmy zwierzętami i stąd w nas takie zachowania dziwne i przedziwne?
  • 0

#19 mysza20

mysza20

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 176 postów

Napisano 08 grudzień 2009 - 19:10

Nika każdy ma prawo do głoszenia swoich poglądów , ale trochę taktu nie musisz atakować innych ... a swoją drogą przecież nikt tutaj nie propaguje homoseksualizmu, tylko nie neguje praw mniejszości co mam wrażenie coniektórych irytuje ,ale może się mylę....
Ps. Monika na prezydenta :)
  • 0

#20 sith

sith

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 324 postów

Napisano 08 grudzień 2009 - 19:50

Kris Twój wykład był fascynujący - podwójne narządy rozrodcze u człowieka to ewolucja stopniowa
Jesteś nominowany do Nobla z dziedziny biologii
Reszty żal komentować :cool:
  • 0
Istnieje tylko jeden rozsądny powód by wejść w paszczę Śmierci: żeby ukraść mu złote zęby.


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych