Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Sylwester 2009


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
56 odpowiedzi w tym temacie

#21 zadra

zadra

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 8 postów

Napisano 04 listopad 2009 - 22:35

kurcze jak tam dojechac z warszawy???srodkami komunikacji
  • 0

#22 Happy

Happy

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 351 postów
  • Skąd:woj. łódzkie

Napisano 05 listopad 2009 - 10:32

Kochani w tym roku mnie z wami będę... :)
  • 0

#23 pete

pete

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 91 postów

Napisano 05 listopad 2009 - 12:49

Witam serdecznie,

Jako, że jestem nowy, być może zadam lamerskie pytania ale nic to, jak mawiał waleczny Michałek. Wiec;

1. Jest hmm jakiś program imprezy? Puszczamy disco polo z magnetu, robimy konkurs karaoke, dla singli zapraszamy stripteaserki? ;)
2. Co jemy i pijamy w cenie wstępu?
3. Ile osób tam się zmieści/do jakiej liczy osób ograniczona jest ilość miejsc?
4. Można tam gdzieś zostawić autko w bezpiecznym miejscu?

Kurcze, nikogo nie znam... :)
  • 0

#24 Gość_nicka_brak_*

Gość_nicka_brak_*
  • Gość

Napisano 10 listopad 2009 - 22:54

a mnie w tym roku nie bedzie z Wami :( na pewno będzie "szalona" :D echhh..
  • 0

#25 Anna

Anna

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 63 postów

Napisano 16 listopad 2009 - 17:21

[...]

1. Jest hmm jakiś program imprezy? Puszczamy disco polo z magnetu, robimy konkurs karaoke, dla singli zapraszamy stripteaserki? ;)
2. Co jemy i pijamy w cenie wstępu?
3. Ile osób tam się zmieści/do jakiej liczy osób ograniczona jest ilość miejsc?
4. Można tam gdzieś zostawić autko w bezpiecznym miejscu?
[...]

Generalnie o podobne rzeczy chciałabym zapytać, chociaż... bez stripteaserek jakoś wytrzymam ;-)
  • 0

#26 Diablica2005

Diablica2005

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 204 postów

Napisano 17 listopad 2009 - 08:58

a mnie w tym roku nie bedzie z Wami :( na pewno będzie "szalona" :D echhh..

Eluniu mnie też w tym roku zabraknie , więc mniemam ,że i tej "Szalonej" zabraknie... choć napewno będzie szalona i szampańska zabawa :)

  • 0
Miłość nie polega na wzajemnym wpatrywaniu się w siebie, ale wspólnym patrzeniu w tym samym kierunku.
/Antoine de Saint-Exupéry/

#27 9zhzhfjr1

9zhzhfjr1

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 17 listopad 2009 - 14:59

pete napisał:

[...]

1. Jest hmm jakiś program imprezy? Puszczamy disco polo z magnetu, robimy konkurs karaoke, dla singli zapraszamy stripteaserki? ;)
2. Co jemy i pijamy w cenie wstępu?
3. Ile osób tam się zmieści/do jakiej liczy osób ograniczona jest ilość miejsc?
4. Można tam gdzieś zostawić autko w bezpiecznym miejscu?
[...]

No własnie ja również chciałabym się dowiedzieć co i jak?

I oprócz tego czy ktoś ze sląska ma ochotę wybrać się na tą impreze?
Pozdrawiam, Ania
  • 0

#28 admin

admin

    Podpowiadacz

  • Administrator
  • 168 postów

Napisano 17 listopad 2009 - 21:41

1. Jest hmm jakiś program imprezy? Puszczamy disco polo z magnetu, robimy konkurs karaoke, dla singli zapraszamy stripteaserki? wink
2. Co jemy i pijamy w cenie wstępu?
3. Ile osób tam się zmieści/do jakiej liczy osób ograniczona jest ilość miejsc?
4. Można tam gdzieś zostawić autko w bezpiecznym miejscu?

1. Tańce, hulanka, swawola (na pewno nie disco polo). jeśli natomiast chodzi o stripteaserki to dla ewentualnych ochotniczek Zarząd urządzi casting. :evil:
2. Jesteśmy w trakcie ustalania konkretnego menu z kierownikiem ośrodka. Gdy się z tym uporamy umieścimy informację na forum.
3. Gdy zabraknie miejsc, poinformujemy o tym wszystkich zainteresowanych i wyłączymy ankietę zgłoszeniową. :)
4. O ile mi wiadomo, ośrodek jest ogrodzony, nie sądzę też aby w tak małej miejscowości mieszkało wielu złodziei samochodów. Uprzedzam jednak że grupa ochroniarzy z psami, wyposażonych w broń automatyczną do ochrony parkingu raczej nie wchodzi w grę.
  • 0
Roma locuta, causa finita.

#29 kurczak

kurczak

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 325 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisano 18 listopad 2009 - 08:43

Nas też nie będzie... Miłej zabawy
  • 0
CZASEM TRZEBA DAC SIĘ ZGIĄĆ ŻEBY NIE DAĆ SIĘ ZŁAMAĆ. AGA

#30 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 22 listopad 2009 - 15:27

Witam Wszystkich!!!

Jestem zainteresowany impreza Sylwestrową w związku z czym mam pare pytań, jako że nigdy nie byłem na imprezie organizowanej przez iponków, jak takie imprezy wyglądają, czy dużo osób jedzie, oraz czy można do kogoś się przyłączyć jesli chodzi o dojazd. jestem z ok. Zamościa ale mogę bez problemów dostac się do Warszawy, czy może ktoś z tych miejscowości jedzie, oraz czy chciałby ktoś bym przyłączył się do niego/niej, oczywiście partycypuję w kosztach???
Pozdrawiam!!!

Andrzej:)
  • 0

#31 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3587 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 22 listopad 2009 - 18:35

jak takie imprezy wyglądają,

http://www.ipon.pl/galeria/index.php?akcja=kat&id=68
http://www.ipon.pl/g...akcja=kat&id=64
http://www.ipon.pl/g...akcja=kat&id=59


czy dużo osób jedzie

W pierwszym poście jest lista uczestników.


czy można do kogoś się przyłączyć jesli chodzi o dojazd

Z reguły ludzie umawiają się tu, na forum.


Pozdrawiam
marder
  • 0

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.


#32 Happy

Happy

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 351 postów
  • Skąd:woj. łódzkie

Napisano 26 listopad 2009 - 10:48

Jak alkohol we własnym zakresie to szampan pewnie też :)
  • 0

#33 9zhzhfjr1

9zhzhfjr1

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 27 listopad 2009 - 15:50

Dziękuje za informacje :)
Ciągle się zastanawiam nad przyjazdem, ale musiałabym wybrać się sama autem a nie mam tak blisko, bo ok.187 km. a jeszcze nigdy nie robiłam takiej trasy - góra to 60 km. jesli na dodatek spadnie śnieg to tym bardziej się nie zdecyduje, a kasa przepadnie... i nie wiem co robić, ale chciałabym Was poznać. Jestem osobą niepełnosprawną, a jeszcze nigdy nie spedzałam sylwka w Naszym gronie. Zawiodlam sie na pełnosprawnych znajomych i mam ochote jakoś inaczej spędzić tego sylwka...może się zobaczymy :)
Pozdrawiam Wszystkich :)
Ania
  • 0

#34 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 28 listopad 2009 - 16:38

Mam pytanie, czy są jeszcze wolne miejsca, ponieważ bardzo bym chciał przyłączyć się do Was i wraz z Wami powitać Nowy Rok??/
  • 0

#35 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 28 listopad 2009 - 19:58

tak sa jeszcze miejsca gdyby ich nie bylo nie byloby formularza zgloszeniowego :)
  • 0

#36 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3587 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 01 grudzień 2009 - 19:59

Zapisy potrwają do 7 grudnia. Później lista zostaje nieodwołalnie zamknięta.
  • 0

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.


#37 Gość_kenegro_*

Gość_kenegro_*
  • Gość

Napisano 01 grudzień 2009 - 21:32

Witajcie :) niestety nie będzie mnie z Wami chociaż bardzo bym chciała. :( Jednak jedno Wam na pewno mogę o tym miejscu powiedzieć że naprawdę jest przystosowane i można tam naładować swoje akumulatory pozytywną energią. Jeśli ktoś szuka ciszy i spokoju i chwili na refleksje to też będzie mógł ją tam znaleźć na przykład w pięknej kaplicy. Fakt ośrodek jest oddalony nieco samej od Łodzi. Ale sądzę że te drzewa i całe to otoczenie sprawi że pokochacie po prostu Drzewociny tak jak ja. Zorganizujcie sobie tylko jedzenie i szampana ponieważ do sklepu jest 10 km.
Życzę wszystkim by ta sylwestrowa noc była niezapomniana a nadchodzący Nowy Rok 2010 pełen zdrowia i szczęśliwych chwil. :) Pomyślcie o mnie jak wybije północ.
  • 0

#38 Gość_Rafi 15_*

Gość_Rafi 15_*
  • Gość

Napisano 05 grudzień 2009 - 15:17

Witam wszystkich w tegorocznego sylwestra bawię się razem z wami. Jestem po raz pierwszy nikogo nie znam ale liczę że przyjmiecie mnie ciepło na zlocik. Pozdrawiam wszystkich Rafi
  • 0

#39 danka1975

danka1975

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 6 postów

Napisano 05 grudzień 2009 - 20:41

hejka pochodzę z Orzesza woj.śląskie czy ktoś jedzie na ten super zlocik i zabawe z moich okolic bo bym się bardzo chętnie zabrała wiadomo zżuta na paliwo to jest woj śląskie czekam na inf pozdrawiam Was danka danutablacha@gmail.com pozdrawiam Was wszystkich,),),)608 137 642

Dodano sob 5 gru 20:49:50 2009 :
jestem też osobą niepełnosprawną mam 135cm wzrostu mam 34 latka moja choroba to zanik chormonu wzrostu pozdrawiam was wszystkich szukam osób które chciałaby nawiązać kontakt i szukają bratniej duszy pochodzę ze śląska z Orzesza mój kon.608 137 642 lub danuta.blacha@gmail.com obecnie pracuję ale szykują się zwolnienia i szukam już pracy mam prawko i pozatym jest wszystko okej chodzę też do szkoły bo chcę zaliczyć maturę pozd Was Wszystkich którzy pomagacie osobom niepełnosprawnym pamiętajcie o nas bo czasami jesteśmy sami i nie ma nam kto podać ręki.
  • 0

#40 jarek1973

jarek1973

    Milczek

  • R.I.P.
  • PipPipPip
  • 34 postów

Napisano 12 grudzień 2009 - 19:32

tu jarek 1973.

tu Jarosław.pochodzę z niedużej miejscowości Żarki(woj.śląskie).wybieram się na ten zlot sylwestrowy.mam pytanie,czy może ktoś wybiera się też na ten zlot z Częstochowy,Radomska lub Katowic - ja oczywiście dokładam się do paliwa,lub ewentualnie z Łodzi - tu mogę dojechać.czy ktoś się orientuje jak ewentualnie dojechać z Łodzi do tego ośrodka w Drzewocinach?.czy kursują tam jakiekolwiek pksy?.
ponieważ jestem tu nowy mam też pytanie czy ktoś wie,jak będzie może się wydostać z tego ośrodka w dniu 1.01.2010?.z tego co wiem,w tym dniu nie kursują chyba żadne pksy.ja potrzebowałbym dostać się do Łodzi lub ewentualnie do Kutna.pozdrawiam wszystkich.
Mój email to: jarek1973@buziaczek.pl i tel.609 437 233.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych