Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Roznica wieku w zwiazku


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
64 odpowiedzi w tym temacie

#21 nonames

nonames

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 319 postów

Napisano 07 lipiec 2009 - 12:47

[quote name='Jutrzenka]:)No to przyznaj sie tu młody człowieku starszej pani' date='dlaczego byłeś w takim związku?Aha,rozumiem,ze to nie było 60 lat.:D[/quote']
była ledwie 7 lat starsza ...
dlaczego ? spotkałem poznałem na początku od czasu do czasu potem coraz częściej i tak się rozwijało naturalnie zwyczajnie jak między ludźmi a byliśmy bo wszytko nam w sobie pasowało
  • 0
życie nie powinno być podróżą do grobu z intencją, aby dostać się tam bezpiecznie w atrakcyjnej i dobrze zakonserwowanej postaci, jest raczej ślizganiem się z boku na bok, z czekoladą w jednej dłoni, winem w drugiej, ciałem gruntownie wyeksploatowanym, totalnie wyczerpanym i z krzykiem... ??
O Cholera, Ale Jazda!!

#22 Jutrzenka

Jutrzenka

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 288 postów

Napisano 07 lipiec 2009 - 20:07

Sam widzisz,ze czasem nie ważne są różnice a podobieństwa.:)
  • 0

#23 nonames

nonames

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 319 postów

Napisano 10 lipiec 2009 - 19:54

ale 7 lat to nie różnica ale genialna sprawa różnica potrafi być fascynująca :)
  • 0
życie nie powinno być podróżą do grobu z intencją, aby dostać się tam bezpiecznie w atrakcyjnej i dobrze zakonserwowanej postaci, jest raczej ślizganiem się z boku na bok, z czekoladą w jednej dłoni, winem w drugiej, ciałem gruntownie wyeksploatowanym, totalnie wyczerpanym i z krzykiem... ??
O Cholera, Ale Jazda!!

#24 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 11 lipiec 2009 - 15:04

moim zdaniem chodzi tylko o kase jesli facet ma 85 lat no to powiedzmy sobie szczerze do niczego sie nie nadaje i nic u niego nie stoi chyba ze sie ukloni :P z reszta tak jak u kobiety.....czysta milosc do kasy. Natomiast jesli chodzi o mniejsza roznice wieku np kilkunastu lat to czemu nie :) mysle ze moze to wypalic :)
  • 0

#25 mody

mody

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 50 postów

Napisano 11 lipiec 2009 - 15:22

powiedzmy sobie szczerze do niczego sie nie nadaje i nic u niego nie stoi chyba ze sie ukloni :P

Istnieją alternatywne sposoby na odzyskanie w tym miejscu pełnej sprawności ;)
  • 0

#26 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 11 lipiec 2009 - 15:33

hehehe no ja wiem wiem ale to jednak nie to samo po za tym...bleeee stare pomarszczone zwiodczale cialo...nieee tylko kasa :P
  • 0

#27 nonames

nonames

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 319 postów

Napisano 14 lipiec 2009 - 14:32

to już prawie jak nekrofilia :) ale ile on by musiał zjeść tych blu pigułek by mu stanęło

dygresja
znam kolesia który blu pigułkę zjadł dla experymentu a może już niemugł :lol: w wieku 20 lat 8 godzin go trzymało ot mieliśmy ubaw
  • 0
życie nie powinno być podróżą do grobu z intencją, aby dostać się tam bezpiecznie w atrakcyjnej i dobrze zakonserwowanej postaci, jest raczej ślizganiem się z boku na bok, z czekoladą w jednej dłoni, winem w drugiej, ciałem gruntownie wyeksploatowanym, totalnie wyczerpanym i z krzykiem... ??
O Cholera, Ale Jazda!!

#28 alcest2008

alcest2008

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 407 postów

Napisano 14 lipiec 2009 - 21:09

Ale wyobrazcie sobie taka sytuacje: macie 20 lat. Wasza siostra 22 lata. Ona wiaze sie z facetem ktory ma 45. Mieszkacie razem we trojke w bloku i dobrze sie wam zyje. Ty wychodzisz przed blok do swoich kumpli i gadasz z nimi. Nagle podchodzi do was 45-letni twoj szwagier i gada z wami. Jest fajnie. Pozniej on odchodzi, a twoi kumple nie wiedzac wczesniej o twojej sytuacji rodzinnej mowia: "Fajnego masz tate"! Jak mozna sie w takiej sytuacji poczuc? Powiem, Wam szczerze, a ch... tam! niech strace. Wlasnie taka sytuacja mi sie przydarzyla, dlatego poruszylem ten temat.
  • 0
M¹dry ustepuje, dopóki ma gdzie. G³upi, odwrotnie: - gdy ju¿ nie ma wyjœcia...

#29 punk

punk

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 356 postów

Napisano 14 lipiec 2009 - 21:29

I tak bywa ale sądzę że tak do 20 lat to jest max różnica potem to już tylko chodzi o kasę takie jest moje zdanie
  • 0

#30 Jutrzenka

Jutrzenka

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 288 postów

Napisano 15 lipiec 2009 - 14:29

Alcest,pewno kumpli "lekko"przytkało,bo chyba im powiedziałeś kto zacz ten "fajny tata",co tam masz fajnego szwagra i przytkanych kumpli,ja bym tam sie nie przejmowała "co ludzie powiedzą"skoro im dobrze ze sobą.
  • 0

#31 Marinka

Marinka

    Sufler

  • R.I.P.
  • PipPipPipPipPipPip
  • 331 postów
  • Skąd:Wrocław

Napisano 15 lipiec 2009 - 18:51

to już prawie jak nekrofilia :)

Prawie robi dużą różnicę, a swoją drogą Ty to masz myśli jakieś... kosmate:)
Ale są zalety, no bo w nekrofilii nigdy nie ma problemu, że partner nie chce, nie ma wiele do powiedzenia :) Feee straszne to.
  • 0
Serce miej otwarte dla wszystkich, zaufaj niewielu.

#32 nonames

nonames

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 319 postów

Napisano 15 lipiec 2009 - 23:45

[quote=punk]I tak bywa ale sądzę że tak do 20 lat to jest max różnica potem to już tylko chodzi o kasę takie jest moje zdanie[/quote]
do 40 to jeszcze może chodzić o czysty sex

[quote name='MariannaW]Prawie robi dużą różnicę' date=' a swoją drogą Ty to masz myśli jakieś... kosmate:)[/quote']
mam mam tak na mnie działasz :) :lol:
  • 0
życie nie powinno być podróżą do grobu z intencją, aby dostać się tam bezpiecznie w atrakcyjnej i dobrze zakonserwowanej postaci, jest raczej ślizganiem się z boku na bok, z czekoladą w jednej dłoni, winem w drugiej, ciałem gruntownie wyeksploatowanym, totalnie wyczerpanym i z krzykiem... ??
O Cholera, Ale Jazda!!

#33 magdallena

magdallena

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 98 postów

Napisano 16 lipiec 2009 - 10:35

Alcest2008 - mężczyźni po czterdziestce w wielu przypadkach są bardzo atrakcyjni dla młodych kobiet , więc jak najbardziej w grę może wchodzić uczucie.. :)

Punk - trudno postawić tak konkretną granicę jaką postawiłeś Ty.. 20 lat to jeszcze OK, a 21 to już nie? :)

Może robimy błąd oceniając ludzi i ich uczucia po ich wieku.
  • 0
"Gdy nie masz nic do ofiarowania - ofiaruj uśmiech"

#34 nonames

nonames

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 319 postów

Napisano 16 lipiec 2009 - 11:25

[quote name='alcest2008]Ale wyobrazcie sobie taka sytuacje: macie 20 lat. Wasza siostra 22 lata. Ona wiaze sie z facetem ktory ma 45. Mieszkacie razem we trojke w bloku i dobrze sie wam zyje. Ty wychodzisz przed blok do swoich kumpli i gadasz z nimi. Nagle podchodzi do was 45-letni twoj szwagier i gada z wami. Jest fajnie. Pozniej on odchodzi' date=' a twoi kumple nie wiedzac wczesniej o twojej sytuacji rodzinnej mowia: "Fajnego masz tate"! Jak mozna sie w takiej sytuacji poczuc? Powiem, Wam szczerze, a ch... tam! niech strace. Wlasnie taka sytuacja mi sie przydarzyla, dlatego poruszylem ten temat.[/quote']
hmmm 45-22=23

ale 23 lata to jeszcze mnie jakoś nie powala jeśli założyć że kobiety szukając faceta do związania się z nim patrzą na to jaką jest im wstanie zapewnić bezpieczeństwo >>jej<< dzieci bo to główne kryterium jakim się kierują podświadomie drugie ale zawsze pierwsze to dobry materiał genetyczny czyli zdrowo wyglądający a taki facet 45 lat może być pośrednim wszystkiego po trochę materiał genetyczny jeszcze niegłupi a bezpieczeństwo względne zapewnione

a na twoim miejscu poszedł bym i mu powiedział że to iż jest z twoją siostrą nie znaczy że jest z moimi kolegami i na początku raczej poprosił o zachowanie umiaru i dystansu choć taki 45 latek to właśnie może przeżywać drugą młodość i na początku może stawiać opór ale powinien zrozumieć
a po za tym wziął bym go na imprezę i wrócił z nim o 4 nad ranem by zobaczyć minę siostry :lol:
  • 0
życie nie powinno być podróżą do grobu z intencją, aby dostać się tam bezpiecznie w atrakcyjnej i dobrze zakonserwowanej postaci, jest raczej ślizganiem się z boku na bok, z czekoladą w jednej dłoni, winem w drugiej, ciałem gruntownie wyeksploatowanym, totalnie wyczerpanym i z krzykiem... ??
O Cholera, Ale Jazda!!

#35 Marinka

Marinka

    Sufler

  • R.I.P.
  • PipPipPipPipPipPip
  • 331 postów
  • Skąd:Wrocław

Napisano 16 lipiec 2009 - 12:47

A co sądzicie o związku, w którym to kobieta jest starsza o 10, 20 lat od faceta?
  • 0
Serce miej otwarte dla wszystkich, zaufaj niewielu.

#36 nonames

nonames

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 319 postów

Napisano 16 lipiec 2009 - 19:09

[quote name='MariannaW]A co sądzicie o związku' date=' w którym to kobieta jest starsza o 10, 20 lat od faceta?[/quote']
temat wydaje się łatwy jeśli starszy facet może być z młodszą kobietą to nic nie stoi na przeszkodzie by odwrócić sytuacje

ja zawsze mówię że starsza i młodszy to dobre połączenie :) które ma sporo plusów
  • 0
życie nie powinno być podróżą do grobu z intencją, aby dostać się tam bezpiecznie w atrakcyjnej i dobrze zakonserwowanej postaci, jest raczej ślizganiem się z boku na bok, z czekoladą w jednej dłoni, winem w drugiej, ciałem gruntownie wyeksploatowanym, totalnie wyczerpanym i z krzykiem... ??
O Cholera, Ale Jazda!!

#37 alcest2008

alcest2008

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 407 postów

Napisano 20 lipiec 2009 - 18:14

To nie roznica wieku jest problemem, problemem jest podejscie ludzi.
  • 0
M¹dry ustepuje, dopóki ma gdzie. G³upi, odwrotnie: - gdy ju¿ nie ma wyjœcia...

#38 nonames

nonames

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 319 postów

Napisano 20 lipiec 2009 - 22:44

problem jest w głowie i mentalności jakieś wewnętrzne zahamowania
  • 0
życie nie powinno być podróżą do grobu z intencją, aby dostać się tam bezpiecznie w atrakcyjnej i dobrze zakonserwowanej postaci, jest raczej ślizganiem się z boku na bok, z czekoladą w jednej dłoni, winem w drugiej, ciałem gruntownie wyeksploatowanym, totalnie wyczerpanym i z krzykiem... ??
O Cholera, Ale Jazda!!

#39 alcest2008

alcest2008

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 407 postów

Napisano 23 lipiec 2009 - 21:13

A propos. Wlasnie jestem w trakcie czytania ksiazki Vladimira Nabokov'a: "Lolita". Bohaterem jest dorosly mezczyzna, ktory zakochuje sie w 12-letniej dziewczynce. I aby byc jak najdluzej przy niej decyduje sie na poslubienie jej matki, choc jej nie kocha.... Przeczytajcie! Polecam! Ksiazka jest napisana troche dziwnym stylem i jezykiem, ale jak juz sie przeczyta kilkadziesiat stron zaczyna sie rozumiec intencje autora.
  • 0
M¹dry ustepuje, dopóki ma gdzie. G³upi, odwrotnie: - gdy ju¿ nie ma wyjœcia...

#40 nonames

nonames

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 319 postów

Napisano 27 lipiec 2009 - 12:10

nie uważacie że w tym temacie jest podział ?? na młodsze kobiety i starszych facetów gdzie akceptacja społeczna rozkłada śię w zależności od różnicy wieku i wieku kobiety tudzież dziewczyny co budzi dość duże emocje natomiast patrząc w drugą stronę młodszy kiedy to facet/chłopak/chłopczyk jest młodszy a kobieta ile by tam nie miała przyzwolenie ciche społeczeństwa jest i to dość spore dobry przykład z pół roku temu wyszło na jaw że jakaś nauczycielka uprawiała sex z 15 letnim uczniem on w sądzie zaprzeczał dowody były słabe dostała jakieś zawiasy za picie alkoholu z nieletnim bo to jej udowodnili przecież gdyby było na odwrót to 10 lat od ręki bez dowodów
  • 0
życie nie powinno być podróżą do grobu z intencją, aby dostać się tam bezpiecznie w atrakcyjnej i dobrze zakonserwowanej postaci, jest raczej ślizganiem się z boku na bok, z czekoladą w jednej dłoni, winem w drugiej, ciałem gruntownie wyeksploatowanym, totalnie wyczerpanym i z krzykiem... ??
O Cholera, Ale Jazda!!


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych