Ogłoszenie

Konsultant Call Center - praca zdalna

Nr ogłoszenia: 6494

Cena: 4 242,00 PLN

InSpatium Fundacja Promocji Pracy Zdalnej poszukuje pracowników na stanowisko

Migtel o sobie- jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą w branży outsourcingowej. Zajmujemy się przeprowadzaniem badań rynku, analiz, pozyskiwaniem danych i obsługą infolinii oraz call center. Skupiamy się głównie na zatrudnianiu osób posiadających orzeczenie o stopniu niepełnosprawności, dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych pracowników, oferujemy głównie pracę zdalną.
Rozmowy sprawiają Ci przyjemność?
Praca w domu to jest to?
Kreatywność to Twój atut?
Aplikuj, nie czekaj!

Ofertę pracy kierujemy do osób z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Zakres obowiązków
  • dbałość o dobre imię i prestiż firmy,
  • rzetelne i sumienne wykonywanie powierzonej pracy,
  • przeprowadzanie ankiet,
  • pozyskanie zainteresowanych zakupem B2B
  • obsługa infolinii,
  • badanie poziomu zadowolenia klienta.
Podejmij wyzwanie, jeżeli:
  • lubisz kontakt z ludźmi
  • stawiasz na różnorodność projektów
  • angażujesz się w realizację postawionych celów i zadań
  • czujesz w sobie optymizm i radość życia
  • cenisz równowagę między pracą, a życiem prywatnym
  • motywuje Cię praca zespołowa
  • posiadasz doświadczenie w pracy z Klientem
  • masz umiejętności organizacji pracy własnej

WYMAGAMY
  • dobrej znajomości obsługi komputera,
  • posiadania komputera i słuchawek z mikrofonem oraz stałego dostępu do internetu.
Oferujemy
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • miłą, koleżeńską atmosferę,
  • różnorodność projektów - wsparcie szkoleniowe,
  • pracę w zgranym zespole,
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz,
  • stałe wsparcie Koordynatora,
  • wynagrodzenie  3 490 brutto
  Aplikować należy poprzez link

 Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Województwo:: mazowieckie
Firma: InSpatium

Powiat: m. Warszawa
Miasto: Warszawa

dodano: 2023.03.30
ważne do: 2023.07.28
wyświetleń: 412