Ogłoszenie

AI Copywriter, pisanie artykułów przy po…

Nr ogłoszenia: 6469

Cena: 0,00 PLN do negocjacji

My Wspieramy to agencja pośrednictwa pracy, wpisana do rejestru agencji zatrudnienia pod numerem 23087. Naszą specjalizacją jest rekrutacja i zatrudnianie osób niepełnosprawnych. Łączymy pracodawców z właściwymi pracownikami z orzeczeniem o niepełnosprawności. Pomagamy w zwiększeniu poziomu zatrudnienia osób niepełnosprawnych w firmach.

Ze względu na specyfikę naszej działalności, ofertę tę kierujemy wyłącznie do osób z orzeczoną niepełnosprawnością. Więcej na naszej stronie: https://mywspieramy.org

Naszą rolą jest rekomendacja osób, najbardziej dopasowanych do określonego profilu idealnego kandydata. Jednak to nasz Zleceniodawca decyduje o wyborze określonego kandydata. To Klient podejmuje decyzję o zatrudnieniu wytypowanej osoby.

Poszukujemy obecnie pracownika do pisania artykułów blogowych przy pomocy aplikacji wykorzystujących sztuczną inteligencję. Zintegrowane są one z programami udźwiękowiającymi, dlatego możliwe jest świadczenie takiej pracy przez osobę z dysfunkcją wzroku.

Zakres obowiązków:
* Pisanie artykułów zgodnie z wytycznymi.
* Tworzenie treści o różnorodnej, zmiennej tematyce.

Wymagania:
* Praktyczna umiejętność obsługi aplikacji ChatGPT.
* Wykształcenie wyższe.
* Sprawne wyszukiwanie informacji w internecie.
* Łatwość w pisaniu treści o zróżnicowanej tematyce i objętości.
* Sumienność i systematyczność.

Pracodawca oferuje:
* Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
* Elastyczne godziny pracy.
* Możliwość wykonywania pracy zdalnie, z domu.
* Szkolenia i wsparcie w pracy.

UWAGA: Aplikacje przyjmujemy wyłącznie poprzez formularz dostępny pod linkiem:

Województwo:: cały kraj
Firma: My Wpsieramy Agencja pracy dla osób niepełnosprawnych

Powiat: cały kraj
Miasto: Praca zdalna
Strona www: https://mywspieramy.org

dodano: 2023.03.08
ważne do: 2024.03.02
wyświetleń: 1087