Ogłoszenie

Pracownik sprzątający, umowa o pracę, Le…

Nr ogłoszenia: 6393

Cena: 3 500,00 PLN

Brak zdjęć.

Szczegóły oferty:

Oferujemy:
  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku – Delta Security.
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Grafik: od 6 do 14, pn-pt
  • Wynagrodzenie: 2409 zł/mieś netto (3500 zł brutto) + frekwencyjny dodatek (100-200 zł)
  • Możliwość przystąpienia do prywatnego, grupowego ubezpieczenia!
  • Odzież Robocza

Wymagania:
  • Motywacja do pracy,
  • orzeczenie o niepełnosprawność

Obowiązki:
Sprzątanie zewnątrz obiektu - zamiatanie kostki brukowej, zbieranie zanieczyszczeń
oraz wewnątrz obiektu - przecieranie mebli, zamiatanie, mycie podłogi i td.
Województwo:: dolnośląskie
Firma: Delta Security

Powiat: legnicki
Miasto: Legnica
Telefon: Odkryj numer

dodano: 2023.01.23
ważne do: 2023.05.23
wyświetleń: 202