Ogłoszenie

Lekka praca w administracji. Zdalna, na…

Nr ogłoszenia: 6346

Cena: 1 745,00 PLN

My Wspieramy to agencja pośrednictwa pracy, wpisana do rejestru agencji zatrudnienia pod numerem 23087. Naszą specjalizacją jest rekrutacja i zatrudnianie osób z orzeczoną niepełnosprawnością. Łączymy pracodawców z właściwymi pracownikami z orzeczeniem o niepełnosprawności. Dlatego tę ofertę kierujemy do osób niepełnosprawnych. Więcej na naszej stronie: https://mywspieramy.org

Naszą rolą jest rekomendacja osób, najbardziej dopasowanych do określonego profilu idealnego kandydata. Jednak to nasz Zleceniodawca decyduje o wyborze określonego kandydata. To Klient podejmuje decyzję o zatrudnieniu wytypowanej osoby.

Obecnie, dla firmy transportowej poszukujemy pracownika ds. administracyjnych. Praca zdalna na pół etatu

Zakres obowiązków:
* Wprowadzanie do systemu danych z GPS oraz faktur za paliwo.
* Analiza spalania samochodów.
* Sporządzanie raportów.

Wymagania:
* Wykształcenie średnie.
* Biegła obsługa popularnych programów komputerowych.
* Skrupulatność, dokładność w pracy.

Pracodawca oferuje:
* Wynagrodzenie adekwatne do poziomu stanowiska - 1.745 zł brutto, od 1.07.2023 - 1.800 zł brutto.
* Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
* Elastyczne godziny pracy.
* Możliwość wykonywania pracy zdalnie, z domu.
* Szkolenia i wsparcie w pracy.

Zgłoszenia wyłącznie poprzez link aplikacyjny:

Województwo:: cały kraj
Firma: My Wpsieramy Agencja pracy dla osób niepełnosprawnych

Powiat: cały kraj
Miasto: Praca zdalna
Strona www: https://mywspieramy.org

dodano: 2022.12.22
ważne do: 2023.04.21
wyświetleń: 557