Ogłoszenie

Graphic Designer

Nr ogłoszenia: 6106

Cena: 0,00 PLN

Obecnie dla naszego klienta- agencji marketingowej poszukujemy kandydatów chętnych do podjęcia pracy jako Graphic Designer
Miejsce pracy: PRACA ZDALNA
Wymagania:
- biegła obsługa programów graficznych Photoshop, Illustrator, InDesign
- dobra znajomość MS Office (Word, Excel, PowerPoint);
- sprawne poruszanie się po mediach społecznościowych;
- komunikatywność
- pro-aktywność, kreatywność, innowacyjność, zaangażowanie i otwartość na nowe wyzwania;
- umiejętność samodzielnego organizowania swojej pracy i sprawnego wyznaczania priorytetów;
-studia wyższe
-mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
- aktualne orzeczenie o niepełnosprawności
Zakres obowiązków:
- projektowanie grafik na social media
- projektowanie plakatów
- projektowanie ulotek
Co oferujemy:
- po okresie próbnym stałe zatrudnienie u naszego klienta na podstawie umowy o pracę;
- praca na pełny etat;
- okazję do stałego podnoszenia swoich kwalifikacji;
- duża samodzielność działania
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@fingrow-group.com z dopiskiem "Graphic Designer"
Do CV proszę wpisać poniższą klauzulę:
Wyrażam dobrowolną i świadomą zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę FINGROW MANAGEMENT Sp. z o. o. w trybie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.
Województwo:: mazowieckie
Firma: FINGROW MANAGEMENT Sp. z o. o.

Powiat: m. Warszawa
Miasto: Warszawa
Kod pocztowy: 00-634
Ulica: ul. Progi 1

dodano: 2022.07.13
ważne do: 2022.12.10
wyświetleń: 338