Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A

Szukam pracy i nie tylko...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 30 lipiec 2003 - 13:35

Witam serdecznie,
Jestem tak zwaną Osobą niepełnosprawną[strasznie nie lubię tej etykietki....] Los chciał tak by moje pierwsze chwile Życia były początkiem wielkiej i pięknej Życiowej przygody...Zostałem obdarowany czterokonczynowym mózgowym porażeniem dziecięcym... Rożne są stopnie mózgowych porażeń, mam jedno z najgorszych... Mądrzy mówili, że nic ze mnie nie będzie, lekko się pomylili. Pomimo takiej otuchy i zapewnień lekarzy Mama moja nie poddała się, zaczęła rehabilitować mnie pierwszych tygodni mego Życia . Długa drogę przebyłem do... Właśnie, do czego do tej szansy, która ma na imię Życie... Nie chce opisywać dokładnie tej całej drogi, bo to nie w tym rzecz. Jestem absurdalnym optymistą i to oraz niesamowita Wiara daje mi wielka moc i siłę do pokonywania przeciwności Życia. To jest moje zwycięstwo, który pragnę bym zarażać innych... Życie jest o wiele wartościowsze, gdy jest się pełnym celów Życiowych, do których angażuje się całe swoje Jestestwo... Mógłbym długo o tym pisać. Bardzo żałuje, że tak nie wiele Ludzi myśli w ten sposób.... A szkoda, szkoda, bo tylko tak można poznać prawdziwy smak Życia....

Jestem grafikiem intermedialnym.

Jest to moja pasja życiową. Komputer pozwala mi na pełną samorealizację artystyczną. Moja sprawność fizyczna nie jest w dalszym ciągu duża, ale pozwala mi na dość swobodna obsługę komputera. Kreacja w środowisku komputerowym jest wyzwoleniem z mojej fizycznej niemocy. W czerwcu 2002 roku obroniłem prace magisterska na Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu z oceną bardzo dobrą. Moja specjalizacja to grafika intermedialna, a dokładnie mówiąc tworzenie obrazów statycznych i dynamicznych. Tworzę także aplikacje interaktywne oraz witryny WWW.

Studia otworzyły przede mną wielkie możliwości działania artystycznego oraz zawodowego. Bez nich byłbym jednym z wielu niepełnosprawnych, którzy coś tam umieją robić. Jednak zawsze uważani są tylko za amatorów i nigdy nie są traktowani poważnie. Zdobyte przeze mnie wykształcenie, umiejętności oraz duża wiedza w zakresie kreacji i projektowania medialnego stawia mnie na równi ze wszystkimi, którzy zajmują się tym profesjonalnie.

Obecnie moim największym marzeniem jest znalezienie pracy, nie jest to proste zadanie w tym czasie w Polsce.... Jest to mój nowy cel życiowy, do którego teraz dążę. Nie chcę całe życie wegetować z marnej rencie socjalnej.

Mam bardzo szeroki zakres umiejętności w cyfrowej kreacji. Począwszy od tworzenia grafiki artystycznej 2d,3d,4d i DTP poprzez tworzenie aplikacji interaktywnych i WWW do robienia cyfrowych filmów i post produkcji. Fascynuje mnie kreacja filmów oraz wszystko co jest z tym związane.

Mam jeszcze dużo innych pomysłów na to, co chciałbym robić w Życiu zawodowym, artystycznym. Bez godziwego stałego dochodu lub sponsoringu nie mam możliwości jakiegokolwiek dalszego rozwoju artystycznego oraz realizacji swoich planów. Aby móc tworzyć nowe dzieła na Światowym poziomie oraz być atrakcyjnym dla potencjalnych zleceniodawców, muszę cały czas dokształcać się oraz modernizować swój sprzęt. To przykre, że w tym naszym kraju nie ma prawdziwego wsparcia finansowego dla Ludzi niepełnosprawnych, którzy maja wykształcenie wyższe, umieją i mogą cos konkretnego robić.

Szukam jakiś kontaktów, które pomogłyby mi znaleźć pracę lub stałego sponsora, abym mógł dalej rozwijać się artystycznie i zawodowo oraz realizować swoje projekty. Wierzę, że mogę liczyć na Waszą życzliwość i nie zawiodę się na Was tak jak na innych...

Czekam na odzew.

Jestem otwarty na wszelkie propozycje i wyzwania...

Serdecznie pozdrawiam



mgr sztuki Tomasz Łukaszewski
Mój nr. GG 1978496
  • 0

#2 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 11 wrzesień 2003 - 19:15

503854922 prosze o kontakt mozliwe ze jestem w stanie znalesc panu prace
  • 0

#3 kingamil

kingamil

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 10 luty 2004 - 19:37

Pracuję w telewizji TVN w programie Rozmowy w Toku i poszukuje osób do odcinka "po dobrej szkole bez pracy". Może miałbyś ochotę wystąpić? Nagranie byłoby w Krakowie.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych