Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Gdzie sie wybrać???


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 szandel

szandel

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 15 marzec 2009 - 21:58

Witam mam chęć się wybrać na turnusik i tu jest moje pytanko gdzie byście mi polecili???Ośrodek może być nad morzem w górach nad jeziorem nie koniecznie musi być przystosowany dla wózków(byle nie wysoko pokoje do 2 piętra)Wolał bym tak pół na pół wypoczynek z rehabilitacją, osoby młode do 30stki. Jeżeli chodzi o pore roku to pewnie we wakacje ewentualnie początek września. Za wszelkie informacje z góry dziękuje.
  • 0

#2 michal_pietrzykowski

michal_pietrzykowski

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 372 postów
  • Skąd:zachodniopomorskie

Napisano 16 marzec 2009 - 00:23

Witam.
Ja dla ciebie szandel proponuje wyjazd nad morze do Jarosławca.
SANATORIUM PANORAMA MORSKA.
Są dobre warunki w tym sanatorium a szczególnie duży jest punkt zabiegowy i codzienne różne atrakcje.
Obiekt caly jest pilnowany przez prywatną ochrone.
Dużo osób chwalą ten Sanatorium w Jarosławcu.

Pozdrawiam.
  • 0

#3 Krobia

Krobia

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 9 postów

Napisano 26 marzec 2009 - 20:22

Cześć ja polecam sanatoria w Busku Zdroju , jest tam dzielnica sanatoryjna wiele ośrodków.Ja akurat byłam w "'Krystynie''wszystkie zabiegi sa tam na miejscu , stołówka ogromna pokoje tez przytulne niektóre z łazienkami pozatym tv,lodówka ,radio i czajnik elektryczny w kazdym pokoju.Polecam również ''Marconi''to sanatorium zabytkowe.
  • 0

#4 Michał

Michał

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 126 postów

Napisano 28 marzec 2009 - 14:25

Jeśli już mowa o Busku, to ja polecam 21 WSzuR popularnie zwany" wojskowy". Krystyna to bardziej dla "sercowych" kuracjuszy, choć można także kurować się ze względu przypadłości ruchowych. Jednak Krystyna odbiega nieco standardem od wojskowego, czy Nidy i Włókniarza. Po licznych remontach, dobudowano nowe obiekty, czego brakuje w Krystynie.
Każde z sanatorium ma swoje plusy i minusy, jednak zdecydowanie najmniej minusów ma wojskowy. Zapraszam na mój ranking: http://www.stronamic...et/ranking.html
  • 0

#5 emmi84

emmi84

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 57 postów

Napisano 16 kwiecień 2009 - 22:17

Ja z kolei bardzo polecam ośrodek Neptun w Jantarze, nad morzem, 40 km od Gdańska. Ośrodek jest w pełni dostosowany dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach. Olbrzymi obszar- apartamenty, domki, wille, kort tenisowy,jadalnia, sale gimnastyczne, dwa odkryte baseny, w tym jeden ze zjeżdżalnią, basen kryty z jacuzzi, bar z bilardem, place zabaw, kręgielnia, grota solna, kafejka internetowa, sale konferencyjne, staw z rowerkami wodnymi, miejsce do grillowania itp:) jednym słowem baza bardzo bogata co wynagradza ubogość miasteczka:) jedynym mankamentem jest odległość ośrodka od plaży,bo jest to ok 500 m. Jednak ogółem osobiście uważam, że ośrodek jest godny polecenia, byłam tam dwukrotnie i w tym roku wybieram się po raz kolejny:)
tutaj link:
http://www.owneptun....hp?id=1&lang=pl
  • 0
w życiu piękne są tylko chwile...


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych