Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Dość narzekań - gdzie konkretnie?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

#1 tomaszek

tomaszek

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 827 postów
  • Skąd:wyspa Wolin

Napisano 15 luty 2009 - 11:57

goka69 napisała:
Ja osobiście odradzam Zgodę w Krynicy,ponieważ znajduje się przy ulicy.Jak ktoś lubi hałas przejeżdżających samochodów to OK


goka69, ja przygłuchy jestem, to chałaś samochodów mi nie przeszkadza i byłem we wrześniu gdy tych samochodów mniej było.
  • 0
Eunuch i krytyk z jednej są parafi....obaj wiedzą jak trzeba-żaden nie potrafi. (Boy-Zeleński)

#2 Monia74

Monia74

    Narrator

  • Moderator
  • 1461 postów

Napisano 04 luty 2009 - 17:37

Przeglądając ten dział dostrzegłam w nim więcej malkontenctwa, narzekań, i tego, że coś tam się Wam nie podoba z takiej, czy innej przyczyny.
Natomiast ja poproszę Was o propozycję ośrodków, miejscowości, gdzie czuliście się dobrze, że warunki były odpowiednie, na miarę standardów, obsługa, nie zachowująca się, jak z filmów Barei :D.
Generalnie chodzi mi o tereny nadmorskie i bardzo bym chciała, by ośrodek miał do zaproponowania zabiegi wodne: kąpiel bąbelkowa, wirówki, zajęcia basenowe.
Z góry dziękuję za wszelkie sugestie :-).

  • 0

#3 Gość_Karina_*

Gość_Karina_*
  • Gość

Napisano 05 luty 2009 - 16:18

jak ryba w wodzie (właściwie pod każdym względem) czułam się w dwu:

1.
http://www.zdrowotel.pl/


2.
http://www.puc.sky.pl/index1.html
  • 0

#4 Kicia

Kicia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2065 postów
  • Skąd:Warszawa-Targówek

Napisano 07 luty 2009 - 12:53

Rzadko jeździłam na turnus rehabilitacyjny nad morze, więc nie bardzo mam co polecić, ale jeżeli ma być to ośrodek, na który nie można narzekać, z basenem i innymi atrakcjami, to z całego serca polecam "Jubilat" w Wiśle
  • 0
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.
Victor Hugo

#5 borowiec

borowiec

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 08 luty 2009 - 12:22

heyka jestem chyba najmłodszym albo jednym z najmłodszych niepełnosprawnych na tej stronie, bo mam 19 lat. do tej pory, na turnusach byłem tylko w czd w warszawie. mieszkam w białymstoku. wwoj. podlaskim i szukam dobrego i blisko połozonego os. rehabilitacyjnego nad morzem z dofinansowaniemm pfronu. jezdze na wózku rehab. i potrzebuje pmocy dla niepełnosprawnej neurologicznie osoby.czy macie jakies propozycje?
  • 0

#6 Monia74

Monia74

    Narrator

  • Moderator
  • 1461 postów

Napisano 08 luty 2009 - 12:51

Dzięki dziewczyny za podpowiedź :-). Już jestem prawie zdecydowana na Łebę ( morza szum, ptaków śpiew...). Już tak tęsknię za spokojną muzyką fal... Dlatego wybiorę się tam jeszcze przed sezonem, kiedy nie będzie szarańczy czyt. dzieci :P. Może ktoś z Was się wybiera do ośrodka "Mazowsze" pod koniec maja?
  • 0

#7 Diablica2005

Diablica2005

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 204 postów

Napisano 08 luty 2009 - 12:54

Moniu czekam na relację.. bo ja mam niemiłe doświadczenia z tym ośodkiem ale TYLKO pod względem towarzystwa.. mam nadzieję,że Ty będziesz zadowolona, czego życzę z całego serca
  • 0
Miłość nie polega na wzajemnym wpatrywaniu się w siebie, ale wspólnym patrzeniu w tym samym kierunku.
/Antoine de Saint-Exupéry/

#8 Monia74

Monia74

    Narrator

  • Moderator
  • 1461 postów

Napisano 08 luty 2009 - 14:22

No, to mnie nastraszyłaś, Agato :P. A tak serio, to towarzysko jestem samowystarczalna :-). Wystarczy mi plaża, morze, książka... Od czasu do czasu kawiarenka z dobrymi lodami... Było w Łebie jedno miejsce z zabójczo boskimi lodami jagodowymi... Pamiętam z dzieciństwa: najpierw się płaciło, dostawało się żetony, które z kolei wymieniało się na przepyszne zimne smakołyki. Pewnie tej lodziarni już nie ma, a nawet gdyby była, to pewnie bym do niej trafiła... Chociaż kto wie? Przy mojej ciekawości i naturze szwędacza-poszukiwacza :-).
  • 0

#9 Diablica2005

Diablica2005

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 204 postów

Napisano 08 luty 2009 - 16:13

Moniu śpiesze wyjaśnić ,że gdy byłam w tym ośrodku pare lat temu zostałam zakwterowana ze starszą, chrapiacą Panią-która zamieniła mój wypoczynek w koszmar. W nocy nie spałam , a w dzień zamiast korzystać z uroków słońca, plaży i morza -odsypiałam . Byłam do tego stopnia zdsperowana że moja mama, która mnie zawiozła po tygodniu wróciła żeby być ze mną (oczywiście w innym miejscu) ale dni spędzałyśmy razem. Przepraszam trochę nie na temat. Jednak mam nadzieję że Ty nie będziesz miała takiego "SZCZĘŚCIA".
  • 0
Miłość nie polega na wzajemnym wpatrywaniu się w siebie, ale wspólnym patrzeniu w tym samym kierunku.
/Antoine de Saint-Exupéry/

#10 hasta

hasta

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 14 luty 2009 - 10:29

Zarezerwowalam sobie na pażdziernik w szczawnicy w Budowlanych , ale nie wiem czy nie fajniej jest w Górniku .Moze ktos mi powie, które fajniejsze . Chodzi mi aby byl w maire w centrum i mialo basen
  • 0

#11 Dlug0wl0sa

Dlug0wl0sa

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 6 postów

Napisano 14 luty 2009 - 13:46

W Sarbinowie Bylam I Jest Wszystko Czego Wam Potrzeba, Zapraszam od 29 lip - 11 sierpnia
  • 0

#12 tomaszek

tomaszek

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 827 postów
  • Skąd:wyspa Wolin

Napisano 14 luty 2009 - 16:55

Na chrapiącą współlokatorkę lub współlokatora jest sposób:
w aptece można kupić zatyczki do uszu.

Mnie sie podobało w sanatorium zgoda w Krynicy górskiej
i w pensjonacie tatrzańska w Zakopanym , niewielki pensjonat niedaleko doliny olczyskiej z dala od krupówrek ale od szlaków blisko, wychodziło sie po śniadaniu, brao sie suchy prowiant i wracało sie na kolację :)
  • 0
Eunuch i krytyk z jednej są parafi....obaj wiedzą jak trzeba-żaden nie potrafi. (Boy-Zeleński)

#13 goka69

goka69

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 32 postów

Napisano 14 luty 2009 - 20:51

Ja osobiście odradzam Zgodę w Krynicy,ponieważ znajduje się przy ulicy.Jak ktoś lubi hałas przejeżdżających samochodów to OK ;)
  • 0

#14 michal_pietrzykowski

michal_pietrzykowski

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 372 postów
  • Skąd:zachodniopomorskie

Napisano 18 luty 2009 - 21:29

Witam wszystkich.

Ja was nie na mawiam ale dam taką ofertę.

OWR POMORZE w Ustce
Sanatorium PANORAMA MORSKA w Jarosławcu


Warto tam pojechać
  • 0

#15 Diablica2005

Diablica2005

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 204 postów

Napisano 18 luty 2009 - 22:05

Na chrapiącą współlokatorkę lub współlokatora jest sposób:
w aptece można kupić zatyczki do uszu.

Tomaszku ale niestety to nie pomagało.. miałam stopery...
  • 0
Miłość nie polega na wzajemnym wpatrywaniu się w siebie, ale wspólnym patrzeniu w tym samym kierunku.
/Antoine de Saint-Exupéry/

#16 Kaneta

Kaneta

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 261 postów
  • Skąd:Powiew Jodu... :)

Napisano 27 luty 2009 - 09:42

Polecam Panorame w Jaroslawcu. Swietny osrodek, mimo, ze bylam tylko przejazdem ;). Ale znajomi jezdza i zachewalaja. Na pewno nie mozna sie nudzic jak jest pogoda :)
  • 0
Najpiękniejszych chwil nie zaplanujesz, one przyjdą same...

#17 hcl

hcl

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 27 luty 2009 - 16:16

Wlasnie i ja szukam dostosowanego osrodka wypoczynkowego m.in takiego jak w Panoramie w Jaroslawcu, ze wzgledu na lazienki tego typu jak w domkach campingowych tzn. bez pseudo dostosowanych brodzikow :) - rozbraja mnie jak widze miano "osrodek dostosowany" a jest wlasnie brodzik do ktorego trzeba wejsc - paranoja - przeciez to wprowadza w blad. Z tego co widze to jest tez 2 w miare ... z tych proponowanych ten w łebie - ale jak bym mial wydac pieniadze i to jeszcze swoje (bo dofinansowania sa tak tragiczne w tym roku ze szkoda gadac) to chyba wybralbym Panorame. Ja szukam osrodka - gdzies moze na mazurach. Wiem ze dobrze dostosowany jest osrodek w Wągrowcu - no tam jest bardzo dobrze to zorganizowane - szczegolnie mam na mysli pokoje hotelowe.
Pozdrawiam
  • 0

#18 lorek488

lorek488

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 07 marzec 2009 - 02:26

Przeglądając ten dział dostrzegłam w nim więcej malkontenctwa, narzekań, i tego, że coś tam się Wam nie podoba z takiej, czy innej przyczyny.
Natomiast ja poproszę Was o propozycję ośrodków, miejscowości, gdzie czuliście się dobrze, że warunki były odpowiednie, na miarę standardów, obsługa, nie zachowująca się, jak z filmów Barei :D.
Generalnie chodzi mi o tereny nadmorskie i bardzo bym chciała, by ośrodek miał do zaproponowania zabiegi wodne: kąpiel bąbelkowa, wirówki, zajęcia basenowe.
Z góry dziękuję za wszelkie sugestie :-).

Witam wszystkie zabiegi, które Wymieniłaś są w każdym sanatorium, wiem bo czesto korzystam z usług sanatoryjnych. W kwietniu mam skierowanie do Rymanowa Zdrój, może ktoś był i opowie o warunkach panujących w sanatorium STOMIL czy są pokoje jedynki, bo tylko z takich korzystam aby, być niezależnym.
A może ktoś z czytających ma skierowanie z NFZ na turnus od 20.04-10.05.2009r. do sanatorium STOMIL. bardzo proszę o informację.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych