Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

latanie w obłokach


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 pilot163

pilot163

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 30 styczeń 2009 - 13:29

Nie dopatrzyłem się w żadnym miejscu wypowiedzi na temat "bujania"w obłokach,czyli poprostu latania;na glajtach,paralotniach.motolotniach czy podobnym sprzęcie!
Jest wśród tego gremium ktoś taki?Czekam na odzew!Mam 63 lata,jestem na rencie,muszę coś z tym wolnym czasem zrobić.Trochę żegluje,po mazurach,trochę latam na motolotni.Są to dosyć czasochłonne zajęcia,a przedewszystkim emocjonujące,z adrenaliną jakiej nie powstydziłby się niejeden małolat.Na początek wystarczy,jeśli kogoś to zainteresuje ,służę dalszymi opowiadaniami.
  • 0

#2 p121

p121

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 10 kwiecień 2009 - 19:29

Ja latalem ekstremalnie na glajtach. Na zime sprzedalem komplet, mialem tez wypadek wiec teraz latam rekreacyjnie.Pozdr.
  • 0

#3 piotr79

piotr79

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 268 postów

Napisano 07 styczeń 2010 - 17:46

A jak to wygląda od strony prawnej czy ON mogą uprawiać taki sport jaką trzeba przebyć drogę by dostać licencje czy pozwolenie, co na to lekarze, niezapominajmy że do niedawna posiadanie prawa jazdy przez ON było rzeczą dość rzadką
  • 0

#4 Gość_klara_*

Gość_klara_*
  • Gość

Napisano 07 styczeń 2010 - 21:49

hmm brzmi ciekawie Latasz jeszcze Pilocie? Rzeczywiście adrenalina, a do tego fajnie 'namacalnie' poczuć wiatr i obłoki wokół siebie. Piotrze zapewne można uzyskać te wszystkie informacje w ośrodku szkoleniowym, jak nie samodzielnie to przynajmniej z kimś poszybować w górę, co tez może być nie lada gratką dla maniaka podniebnych wojaży. pozdr
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych