Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Nocne marki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
99 odpowiedzi w tym temacie

#1 konto_usuniete

konto_usuniete

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 99 postów

Napisano 24 styczeń 2009 - 23:27

Czy są tu na forum osoby, które nie mogą zasnąć? Niech ten wątek będzie na takie nocne pogaduchy. Miło mi będzie jeżeli ktoś z Was do mnie dołączy. :)
  • 0

#2 ro-b49

ro-b49

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano 02 luty 2009 - 18:08

Kto to jest nocny marek, ten kto imprezuje nocą a w dzień śpi. A może ten kto nie śpi bo pracuje lub z powodu choroby i samotności szuka w sobie ciszy. Od kilku lat pracuje w nocy a i bardzo często kiedy mam wolne też nie śpię, zasypiam nad ranem. Moim problemem jest to że jak mnie coś zbulwersuje to męczę się pół a nawet całą noc przeżuwając problem
mówię wam okropne. Jedni mówią noc jest dla złych mocy a dla mnie jest to cisza i spokój
wtedy najlepiej mi się rozmyśla , planuje i rozwiązuje wszystkie problemy- uwielbiam nocne
pełne tajemnic życie. Wcześniej jak byłem w nowym miejscu uwielbiałem zwiedzać miasta nocą zupełnie inaczej wyglądają , są bardziej tajemnicze ukryte w mroku straszą i zachwycają pełne tajemnic w mroku ciszy, skrywające niejedną tajemnicę, każde z tych miejsc jest inne i zarazem bardzo podobne- czy się z tym zgodzicie?
  • 0

#3 konto_usuniete

konto_usuniete

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 99 postów

Napisano 03 luty 2009 - 21:56

Według mnie nocny marek to ktoś , kto z różnych przyczyn nie śpi w nocy. Nocą w ciszy przychodzą do głowy różne ciekawe myśli. Można uporządkować swoje sprawy, które w dzień się poplątały. Lubię odwiedzać forum nocą i czytać Wasze myśli tutaj wrzucone. Lubię noce. Zgadzam się z Tobą Ro-b49. :)))))
  • 0

#4 ro-b49

ro-b49

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano 03 luty 2009 - 23:04

Witaj Lidi!

Dzisiaj też pracuję i jutro będę cieszę się że nie tylko ja nie śpię. Każdy dzień i każda noc jest inna, upływającego czasu nie zatrzymasz, ale to ty decydujesz ile bezpowrotnie go stracisz. Chwytajmy każdą chwilę , wspomnień i marzeń nikt nam nie zabierze. Uśmiechajmy się nie warto rozpaczać, nigdy nie jest tak źle, aby nie było jeszcze gorzej.
  • 0

#5 konto_usuniete

konto_usuniete

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 99 postów

Napisano 03 luty 2009 - 23:30

Witaj. Był czas , że i ja pracowałam całymi nocami. Teraz szukam pracy. Mówię o pracy przy kompie, żeby nie było niedomówień.
Ładnie piszesz.
  • 0

#6 ro-b49

ro-b49

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano 03 luty 2009 - 23:56

Dzięki za miłe słowa.Sama wiesz trzeba z czegoś żyć, jakoś się przestawiłem na nocną zmianę. W nocy jestem sam na obiekcie i mam święty spokój , i tak powoli realizuję swoje plany. Wiesz żadna praca nie hańbi aby była zgodna z własnym sumieniem. Jest wiele zawodów gdzie jedni śpią a inni pracują bez- podtekstów.Ja żyję zbyt intensywnie praca przy kompie była by dla mnie chyba męczarnią.Jestem niespokojnym duchem ciągle w biegu i na ostatnią minutę.
  • 0

#7 konto_usuniete

konto_usuniete

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 99 postów

Napisano 12 luty 2009 - 02:45

Dziś mam ciężką noc. Jestem chora, powinnam spać, a sen nie przychodzi. Przez katar i gorączkę nawet myśli nie mogę zebrać. Zwykle lubię ciszę nocną, ale dziś ta cisza aż dzwoni mi w uszach. Dobrej nocy Wam życzę i miłych snów.
  • 0

#8 konto_usuniete

konto_usuniete

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 99 postów

Napisano 19 luty 2009 - 00:59

Rzadko tu zaglądacie. Znów jestem sama.
  • 0

#9 konto_usuniete

konto_usuniete

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 99 postów

Napisano 30 kwiecień 2009 - 20:38

Widzę, że wszyscy macie dobry sen. Już nikt oprócz mnie tu nie zagląda. :)))
  • 0

#10 alcest2008

alcest2008

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 407 postów

Napisano 30 kwiecień 2009 - 20:49

Ze mna jest taki problem, ze w miare szybko ide spac, ale za to budze sie po polnocy i nie moge zasnac do czwartej/piatej. wtedy slucham radia, albo czytam ksiazke. niestety rano budze sie niezbyt wyspany i w dzien chodze troche podminowany.
  • 0
M¹dry ustepuje, dopóki ma gdzie. G³upi, odwrotnie: - gdy ju¿ nie ma wyjœcia...

#11 Lestat

Lestat

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 414 postów

Napisano 24 czerwiec 2009 - 09:17

lidi ja chętnie dołączę. Bo coś ostatnio bezsenność mnie dręczy. ja też budzę się wcześnie tak o 4 no i od tej godziny nici ze spania.
  • 0
"Nie staraj się być człowiekiem sukcesu. Stań się raczej człowiekiem wartości."

#12 nonames

nonames

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 319 postów

Napisano 26 czerwiec 2009 - 00:04

eeeeech noc najlepszą porą dnia wiecie co ludzie wtedy nudzą znaczniej mniej niż zwykle siąść z drugą osobą znajomym/ą i gadać sam na sam czy w mniejszym gronie w środku nocy często osoby które znamy już długie lata można odkryć na nowo zaczyna się poruszać zupełnie inne tematy od innej strony jakoś tak spokojniej bez tej całej otoczki jaka nam towarzyszy w życiu nagle stajemy się naturalniejsi nie gramy nie udajemy nie wiem ale odnoszę takie wrażenie że nocą ludzie stają się bardziej ludzcy i naturalni są bardziej sobą
  • 0
życie nie powinno być podróżą do grobu z intencją, aby dostać się tam bezpiecznie w atrakcyjnej i dobrze zakonserwowanej postaci, jest raczej ślizganiem się z boku na bok, z czekoladą w jednej dłoni, winem w drugiej, ciałem gruntownie wyeksploatowanym, totalnie wyczerpanym i z krzykiem... ??
O Cholera, Ale Jazda!!

#13 nowypelek

nowypelek

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 20 postów

Napisano 26 czerwiec 2009 - 00:18

masz rację nonames :) ludzie wtedy tak jakby nie patrzą już na wszystko i innych jedno liniowo jak to ma miejsce za dnia ... dostrzegają w każdym coś więcej :)
  • 0

#14 Malina

Malina

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 57 postów

Napisano 26 czerwiec 2009 - 01:17

.....a ja zawsze wolałam noc, od pełnego gwaru dnia.
Właśnie teraz mogę swobodnie słuchać muzyki, jaką lubię.
W nocy najczęściej mam natchnienie, wtedy też daję wolną drogę swoim myślom i spisuję je.
OCH, UWIELBIAM TĄ CHWILĘ......czasami tylko przydałaby się druga osoba......
  • 0
Życie to coś, co upływa, kiedy jesteśmy zajęci snuciem planów na przyszłość.

#15 K71

K71

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 80 postów

Napisano 26 czerwiec 2009 - 06:10

nasze działania

Zapraszamy na czat ze Sławomirem Piechotą! >>

Już w najbliższą środę, 1 lipca zapraszamy na letnią dyskusję z polityką w tle na portalu www.niepelnosprawni.pl. Naszym gościem będzie poseł na Sejm RP Sławomir Piechota. Na pytanie czytelników będzie odpowiadał przez godzinę: od 11.00 do 12.00.
  • 0

#16 nonames

nonames

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 319 postów

Napisano 26 czerwiec 2009 - 14:51

w wakacje posła zapraszać dajcie ludziom odpocząć sezon ogórkowy ma być o ufo zjawiskach paranormalnych fajnych babkach dla facetów hydraulikach dla kobiet
  • 0
życie nie powinno być podróżą do grobu z intencją, aby dostać się tam bezpiecznie w atrakcyjnej i dobrze zakonserwowanej postaci, jest raczej ślizganiem się z boku na bok, z czekoladą w jednej dłoni, winem w drugiej, ciałem gruntownie wyeksploatowanym, totalnie wyczerpanym i z krzykiem... ??
O Cholera, Ale Jazda!!

#17 konto_usuniete

konto_usuniete

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 99 postów

Napisano 26 czerwiec 2009 - 22:38

Dzisiejszej nocy siedzę i słucham Majkela Jaksona. Żal, że już nic nowego nie zaśpiewa.
  • 0

#18 punk

punk

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 356 postów

Napisano 26 czerwiec 2009 - 22:43

A ja dopiero co się przywlokłem do domu i nie mam zamiaru coś spać nie chce mi sie, za to pewnie jutro będę rano leżał jak kłoda :D
  • 0

#19 sylwia21serce

sylwia21serce

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 210 postów

Napisano 26 czerwiec 2009 - 22:44

a ja jestem juz spiaca
  • 0

#20 Malina

Malina

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 57 postów

Napisano 26 czerwiec 2009 - 23:31

...... a ja wybudziłam się już z wieczornej drzemki i jestem ,,zwarta i gotowa,, do nocnego życia ! :)
  • 0
Życie to coś, co upływa, kiedy jesteśmy zajęci snuciem planów na przyszłość.


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych