Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

pomorze Ustka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 malwa73

malwa73

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 7 postów

Napisano 24 listopad 2008 - 19:17

WITAM,był ktos z was morze w osrodku Pomorze w ustce?Prosze o opinie,wybieram sie tam w przyszlym roku.Biore pod uwage rowniez osrodek tecza Pozdrawiam:)
  • 0

#2 urbannul

urbannul

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 25 listopad 2008 - 22:59

Jeżeli jesteś na wózku to nie radzę, ja byłem tam w odwiedzinach u chodzącej koleżanki i niestety pokoiki małe drzwi do łazienki wąskie więc o wjechaniu nie ma mowy, rehabilitacja na piętrze oczywiście o windzie można pomarzyć.
Ja osobiście polecam Panoramę w Jarosławcu Kamyczek i Jagodę w Sarbinowie lub jak masz większą kasę RELAX w Międzywodziu.
Super ośrodek znajduje się również w Gościmiu koło Gorzowa Wielkopolskiego i ośrodek Wielspin w Wągrowcu koło Poznania
  • 1

#3 ryszard.ch

ryszard.ch

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 28 listopad 2008 - 20:00

W ośrodku pomorze w ustce byłem w ubiegłym roku.Mimo że pokoje są małe i niewygodne,okna od pokojów wychodzą na korytarz.Pierwszy raz w życiu spotkałem się taką sytuacją.Ogólnie mile wspominam ten pobyt,bardzo dobre jedzenie,stół szwedzki,program k.o.Niedaleko morza.Brałem 2 zabiegi dziennie.Spotkałem tam osoby które kilkakrotnie przyjedżają do tego ośrodka.
  • -1

#4 malwa73

malwa73

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 7 postów

Napisano 05 grudzień 2008 - 20:00

Dzieki Za Pomoc....
  • 0

#5 tatus

tatus

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 5 postów

Napisano 25 wrzesień 2009 - 18:39

Witam,
Byłem raz i nie polecam szczególnie osobom mającym problemy krążeniowe! Podobno ten ośrodek miał kiedyś inne przeznaczenie .Okna na korytarz!!!
  • 1

#6 Crom101

Crom101

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 15 sierpień 2013 - 14:48

Nie polecam. Wyjątkowo ciasne pokoje wielkości przedziału kolejowego z oknami wychodzącymi na korytarz jak w pociągu. Brakuje tylko konduktora. Dużym atutem jest natomiast smaczne i urozmaicone wyżywienie.

Zabiegi podobnie jak w innych ośrodkach tego typu. Program KO bardzo ubogi ,sprowadza się praktycznie do oglądania zjechanych filmów DVD i wieczorków tanecznych, prowadząca tą działalność pani nie ma żadnego kontaktu z kuracjuszami. Uboga biblioteczka z lat 50-tych.


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych