Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

BIAŁYSTOK- SPOTKANIE


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
21 odpowiedzi w tym temacie

#1 india

india

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 117 postów

Napisano 28 październik 2008 - 10:44

Fotki będą wkrótce :) :)

Dodano wto 28 paź 11:34:15 2008 :
Pragne wszystkim obecnym na naszym spotkaniu serdecznie podziekować za tak liczne przybycie . Zawsze wiedzialam ze na naszych Iponków mozna zawsze liczyć . Dziekuje rowniez naszym Gosciom - Grazi , Wiesiowi (On 41 Mazury ) Waldiemu 1955 oraz Eluni . Dziekuje rownież naszej nowej przesympatycznej koleżance Asi ( mam nadzieje Asiu ze juz zostaniesz w naszej rodzinie iponkowej ). Wszyscy bawilismy sie świetnie no i zdradze Wam ze nasze spotkanko zaczelo sie o 14,00 a skończylo o 2,00 czyli rekord 12 godz ;) to prawie jak zlot . Buziaki wszystkim - co złego to nie ja ;) ;) ;)
  • 0
"Ludzkie ambicje są niczym kometa - może pięknie jaśnieć, ale potrafi zniszczyć świat"

#2 tomcio58

tomcio58

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 63 postów

Napisano 27 październik 2008 - 14:47

Dobrze ze sie pieknie bawiliscie a gdzie foty??????
  • 0
Award: Iponek Award

#3 nika

nika

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 126 postów

Napisano 27 październik 2008 - 12:15

Cieszę się, że udało mi się Was poznać (w końcu) :)
Spotkanko było super, dziękuję za miło spędzony czas :) Białystok umie się bawić :) Serdecznie pozdrawiam i do następnego razu:)
  • 0
życie to cud...

#4 elea

elea

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 112 postów

Napisano 26 październik 2008 - 23:49

I Ja tam byłam i pięknie sie bawiłam Gosiu Andrzejku dziękuje bardzo dzieki wszystkim Białoszczanom za miłe przybycie ciesze sie ze wreście poznałam Ciebie Graziu Wiesiu oraz i innych Pozdrawiam i jeszcze raz dzieki
  • 0

#5 NeoN_WJ

NeoN_WJ

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 80 postów

Napisano 26 październik 2008 - 21:54

i ja tam byłym, miód i wino piłem;)
Dzięki za spotkanie
  • 0
NeoN

#6 india

india

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 117 postów

Napisano 08 październik 2008 - 12:12

Zapraszam serdecznie na spotkanko w dniu 25 października (sobota) o godz. 14:00 w Wasilkowie w restauracji ''LIMA'' ul. Kościelna

Dojazd autobusem miejskim linii 100 , 4 przystanek w Wasilkowie -jakbyscie sie pogubili w przystankach pytać o osiedle nowych bloków (restauracja istnieje od niedawna wiec ludzie moga nie wiedzieć) Kto u mnie był to wie gdzie wysiadac . Zapytania prosze na moje gg 2571360 - prosze potwierdzać swoje przybycie :) Do zobaczyska na spotkaniu India
  • 0
"Ludzkie ambicje są niczym kometa - może pięknie jaśnieć, ale potrafi zniszczyć świat"

#7 slonko

slonko

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 9 postów

Napisano 10 październik 2008 - 16:17

Potwierdzam przybycie,pozdrawiam serdecznie.
  • 0

#8 zuzanna28

zuzanna28

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 19 postów

Napisano 12 październik 2008 - 10:41

Gosiu ja postaram sie być,zalezy od mego samopoczucia...Pozdrawiam
  • 0
Życie jest piękne i trzeba z niego korzystac:)

#9 _grazia_

_grazia_

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 35 postów

Napisano 14 październik 2008 - 19:12

ooooooooooo, czy nas tak mało ma byc...........wpisujcie sie, bo jestem bardzo ciekawa kto bedzie. :lol:
  • 0

#10 zuzanna28

zuzanna28

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 19 postów

Napisano 15 październik 2008 - 08:07

Gosiu ja bede na 100%,juz duzo lepiej sie czuje:)pozdrawiam....Graziu z tego co wiem to nietylko my bedziemy.......
  • 0
Życie jest piękne i trzeba z niego korzystac:)

#11 india

india

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 117 postów

Napisano 08 październik 2008 - 12:12

Zapraszam serdecznie na spotkanko w dniu 25 października (sobota) o godz. 14:00 w Wasilkowie w restauracji ''LIMA'' ul. Kościelna

Dojazd autobusem miejskim linii 100 , 4 przystanek w Wasilkowie -jakbyscie sie pogubili w przystankach pytać o osiedle nowych bloków (restauracja istnieje od niedawna wiec ludzie moga nie wiedzieć) Kto u mnie był to wie gdzie wysiadac . Zapytania prosze na moje gg 2571360 - prosze potwierdzać swoje przybycie :) Do zobaczyska na spotkaniu India
  • 0
"Ludzkie ambicje są niczym kometa - może pięknie jaśnieć, ale potrafi zniszczyć świat"

#12 slonko

slonko

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 9 postów

Napisano 10 październik 2008 - 16:17

Potwierdzam przybycie,pozdrawiam serdecznie.
  • 0

#13 zuzanna28

zuzanna28

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 19 postów

Napisano 12 październik 2008 - 10:41

Gosiu ja postaram sie być,zalezy od mego samopoczucia...Pozdrawiam
  • 0
Życie jest piękne i trzeba z niego korzystac:)

#14 _grazia_

_grazia_

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 35 postów

Napisano 14 październik 2008 - 19:12

ooooooooooo, czy nas tak mało ma byc...........wpisujcie sie, bo jestem bardzo ciekawa kto bedzie. :lol:
  • 0

#15 zuzanna28

zuzanna28

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 19 postów

Napisano 15 październik 2008 - 08:07

Gosiu ja bede na 100%,juz duzo lepiej sie czuje:)pozdrawiam....Graziu z tego co wiem to nietylko my bedziemy.......
  • 0
Życie jest piękne i trzeba z niego korzystac:)

#16 india

india

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 117 postów

Napisano 21 październik 2008 - 08:36

Bedzie sporo osob , a ze nie wpisuja sie na forum to juz inna bajka . Ważne ze przyjdą wszyscy zostali powiadomieni wiec na pewno zjawią sie - nigdy mnie nie zawiedli . Wiec do zobaczyska w sobote INDIA
  • 0
"Ludzkie ambicje są niczym kometa - może pięknie jaśnieć, ale potrafi zniszczyć świat"

#17 waldi1955

waldi1955

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 21 październik 2008 - 18:22

ja nie będę w Białymstoku i Warszawie pozdrawiam
  • 0

#18 _grazia_

_grazia_

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 35 postów

Napisano 22 październik 2008 - 13:32

Och...............jak to dobrze ze my bedziemy, nie moge sie doczekac LASECZKI, o racja, panow tez pozdrawiam. Licze na ogromne grono za stolem.

Dodano śro 22 paź 18:48:25 2008 :
[quote name='zuzanna28]Gosiu ja bede na 100%' date='juz duzo lepiej sie czuje:)pozdrawiam....Graziu z tego co wiem to nietylko my bedziemy.......[/quote']
Oj piekne Zuziu :D
  • 0

#19 elea

elea

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 112 postów

Napisano 22 październik 2008 - 18:51

Oj Graziu jak Ja sie ciesze że Cie poznam chodz mam daleko ale jade bo tęsknie za Wami ,więc też juz nie moge doczekac sie soboty Pozdrawiam miło
  • 0

#20 _grazia_

_grazia_

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 35 postów

Napisano 26 październik 2008 - 08:58

Wiecie co ? ja tambyłam, piwko piłam, buziaczki dla wszystkich obecnych............piekne spotkanie

Dodano ndz 26 paź 08:59:24 2008 :
[quote name='_grazia_]Wiecie co ? ja tambyłam' date=' piwko piłam, buziaczki dla wszystkich obecnych............piekne spotkanie[/quote']
Dla samych goląbeczków Gosi warto było jechac, nie wspomne o pozostałych przyjemnościach.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych