Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Góry Stołowe lub morze


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Zaraźliwy optymizm

Zaraźliwy optymizm

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 404 postów

Napisano 05 październik 2008 - 11:36

Czy mógłby mi ktoś polecić ośrodek rehabilitacyjno-wypoczynkowy ,który organizuje turnusy z dofinansowaniem z PCPR w Górach Stołowych lub nad morzem ,ale nie dalej niz w promieniu Szczecin- Kołobrzeg.
Mile widziane strony www :)
  • 0
"Chwytaj życie takim jakim jest ... Pomagaj innym, zrób jakis gest ... Więc warto mieć NADZIEJĘ i znią do przodu przez życie iść ... Inaczej człowiek oszaleje, a potem uschnie jak jesienny liść ..... "

#2 Zaraźliwy optymizm

Zaraźliwy optymizm

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 404 postów

Napisano 05 październik 2008 - 11:36

Czy mógłby mi ktoś polecić ośrodek rehabilitacyjno-wypoczynkowy ,który organizuje turnusy z dofinansowaniem z PCPR w Górach Stołowych lub nad morzem ,ale nie dalej niz w promieniu Szczecin- Kołobrzeg.
Mile widziane strony www :)
  • 0
"Chwytaj życie takim jakim jest ... Pomagaj innym, zrób jakis gest ... Więc warto mieć NADZIEJĘ i znią do przodu przez życie iść ... Inaczej człowiek oszaleje, a potem uschnie jak jesienny liść ..... "

#3 ludwik11

ludwik11

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 18 sierpień 2009 - 07:36

Zapytaj u nich http://www.scaliano.com.pl/ miałem przyjemnosc tam wypoczywac i jestem bardzo zadowolony,miła obsługa i dobre jedzenie. Mysle ze powinienes byc zadowolony.
  • 0

#4 goka69

goka69

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 32 postów

Napisano 18 sierpień 2009 - 08:06

Proponuję Belweder w Dusznikach,byłam tam dwukrotnie i chętnie pojadę jeszcze kiedyś.Możesz tu sobie poczytać o Belwederze www.resurs.com.pl
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych