Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

A gdyby tak zobaczyć jak kto się leczy i policzyć? Mam na to sposób


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Krzysia

Krzysia

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 26 wrzesień 2008 - 17:26

Otwarto właśnie portal tacyjakja.pl , m.in. dla osób z padaczką lub rodziców dzieci z padaczką. Pomysł polega na anonimowym prowadzeniu dzienniczków monitorowania choroby i leczenia on-line.
Co tydzien piszesz czy mialaś napady, jesli tak - jakiego typu, jaki bierzesz lek w jakiej dawce, jakie masz objawy uboczne itd. Zaznaczasz odpowiedzi, a tam automatycznie robi sie wykres. Wykres mozesz wydrukowac przed wizytą u lekarza. Ale najlepsze, ze system zlicza statystyki społeczności i widzisz ile osob co stosuje. Mozesz tez zajrzec do dzienniczka tych, ktorzy sie na to zgodzili.
Dopiero parę osób tam jest. Dowiedzialam sie o tym portalu od mojej pani doktor, bo pomagala przy tworzeniu kwestionariusza.
Nie prosza tam o zadne dane osobowe, wygląda to sensownie. Chcialabym aby bylo tam jak najwiecej osob -dlatego tu piszę - jestem matematykiem i wierze, ze na duzych liczbach wychodzą pewne zjawiska. Moznaby wiele sie dowiedziec z wykresow..
Pozdrawiam i do zobaczenia na tacyjakja.pl
  • 0

#2 ewelina86

ewelina86

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 21 luty 2009 - 20:34

Byłam zobaczyłam i Powiem że super stronka tacyjakja.pl :)
  • 0

#3 basia51

basia51

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 14 marzec 2009 - 16:06

bASIA51
Przepraszam, ze malą literą zaczęlam.Od okolo 4 choruję na padaczkę.Teraz również przyplątały sie sprawy związane z psychiką, ponieważ powiedziano mi, że sie mnie wstydzą bo jestem chora na padaczkę.Czyli ktoś gorszy.Jestem osobą wrażliwą i zabolało mnie to.Wiadomo, iż chciałabym byc zdrowa.Nawet nie ma z kim porozmawiac na ten temat.Strona tacyjakja.pl jest fajna.Chętnie z Państwem będę się kontaktować.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych