Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

wstępnie czy jestescie chetni? warszawskie iponki :):)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
54 odpowiedzi w tym temacie

#41 kinia_legionowo

kinia_legionowo

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 137 postów

Napisano 17 październik 2008 - 21:31

A propo waszych sugestii o Złotych Tarasach. Dzwonił do mnie Meneger SFHINKSA ze mozemy miec stolik, ale niestety dopiero od 17.30, wczesniej nie zrobią rezerwacji bo i tak mają tłok. Nie dałam odpowiedzi bo sadze ze dla niektórych to moze byc ciut przy pozna godzina. Mam w zanadrzu jeszcze jedno miejsce, sprawdze je i napisze co i jak.

KINIA

PS. No i jak Faceciku wpadniesz do nas? A moze ktos jeszcze by odwiedził Wawe skoro juz tak sie staram :):):P
  • 0
A my tak łatwopalni biegniemy w ogień by mocniej żyć!, tak śmiesznie marni dosłowni zbyt

#42 medicus

medicus

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 151 postów

Napisano 18 październik 2008 - 08:41

ups.sorry
  • 0
Oczami myśli patrzę w twoją stronę
I chciałbym trafić aż do twoich oczu.
Odległość wiesza nieczułą zasłonę -
Chciałbym ją przedrzeć i ciebie tu poczuć!

#43 Gość_Majonez_lodz_*

Gość_Majonez_lodz_*
  • Gość

Napisano 18 październik 2008 - 13:24

Medicus odpusc sobie te Twoje teksty zanim znow zostaniesz obdarowany banem. Kinia jest tu od dawna i niejedno spotkanie organizowala a Ty zbyt popularny na Iponie nie jestes.
  • 0

#44 medicus

medicus

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 151 postów

Napisano 18 październik 2008 - 14:17

znowu pomyłka
  • 0
Oczami myśli patrzę w twoją stronę
I chciałbym trafić aż do twoich oczu.
Odległość wiesza nieczułą zasłonę -
Chciałbym ją przedrzeć i ciebie tu poczuć!

#45 waldi1955

waldi1955

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 18 październik 2008 - 15:23

cześć medicus odpuść sobie te komentarze a na żartobliwe posty jest na forum HedePark na wesoło ps. a może ty coś zorganizujesz ?
  • 0

#46 medicus

medicus

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 151 postów

Napisano 18 październik 2008 - 15:33

Witam Waidi
nie, niemam już ochoty na organizowanie czegokolwiek
powodzenia!
  • 0
Oczami myśli patrzę w twoją stronę
I chciałbym trafić aż do twoich oczu.
Odległość wiesza nieczułą zasłonę -
Chciałbym ją przedrzeć i ciebie tu poczuć!

#47 Gość_Majonez_lodz_*

Gość_Majonez_lodz_*
  • Gość

Napisano 18 październik 2008 - 16:02

Medicus...
po pierwsze: nie mialem nidy tej wybitnie watpliwej przyjemnosci komentowania Twoich jakichkolwiek zdjec
po drugie: nie strasze banem, tylko ostrzegam, zwlaszcza ze Ty juz bana miales za nieobyczajne zachowanie
po trzecie: Twoj rodzaj zartow jest rozumiany prawdopodobnie tylko przez Ciebie
po czwarte: prywatny folwark to raczej Ty usilujesz robic, co widac na podstawie Twoich roznych postow
po piate: zmuszasz swoimi postami do wysilku intelektualnego - tyle w nich bledow i agramatyzmow, ze trudno zlapac jakikolwiek sens, poza pianiem wscieklego koguta
po szoste: nie chce mi sie z Toba gadac... po prostu szkoda pradu
po siodme: Medicus - reka na zgode - ipon jest nie tylko dla niepelnosprawnych ruchowo
  • 0

#48 kinia_legionowo

kinia_legionowo

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 137 postów

Napisano 18 październik 2008 - 17:35

UWAGA UWAGA!!!

Dosc tych spekulacji na mój temat. Kochani ostatecznie SPOTKANKO W RESTAURACJI CEPROWNIA 26 PAZDZIERNIKA MAMY REZERWACJE GODZ 16.30 (niestety nie dalo sie wczesniej bo maja grupe) NA HASŁO IPON.

Podaje link do knajpki http://www.ceprownia.com.pl/
Jedna uwaga
Niestety toaleta w Restauracji jest dosc mała :(:( Ale na tej ulicy obok jest mnóstwo toalet.
Pozatym Restauracja nie ma barier.

Hmmm to jest bliziutko RYNKU STAREGO MIASTA z chetnymi mozemy spotkac sie wczesniej pod Kolumna Zygmunta i zrobic sobie mały spacer :)

TO OSTATECZNE USTALENIA PROSZE NIE SUGEROWAC SIE POPRZEDNIMI POSTAMI!!!
MUSZE ZNAC ILOSC OSÓB ZGŁOSZENIA NA GG!


Ps. Co do uszczypliwości co po niektórych chce nadmienić że kazdy może mnie w tym wyreczyc zamiast....poza tym własnie dlatego ze tak bardzo sie staram i chce by znalezc jak dogodne miejsce tak wyszło. Wziełam pod uwage wszystkie sugestie! Obdzwoniłam i Złote Tarasy i również nasza znaną pierogarnie na Andersa (maja impreze). Nawiazałam znajomosci nawet z głownymi managerami. To nie moja wina ze w tym miescie albo trzeba płacić za rezerwacje spore sumki albo nie dba sie o potrzeby ON albo ceny sa z kosmosu. I uwagi na ten temat moich zdolnosci organizacyjnych na forum publicznym wcale nie obieram jako zart (chyba mam dość inne poczucie humoru). Dziekuje Majoneziku za wsparcie.
  • 0
A my tak łatwopalni biegniemy w ogień by mocniej żyć!, tak śmiesznie marni dosłowni zbyt

#49 Diablica2005

Diablica2005

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 204 postów

Napisano 18 październik 2008 - 18:54

Nietety Mnie .. (Nas) nie będzie 26 lecze kaca po weselu w Poznaniu .. Miłego spotkanka buziaki
  • 0
Miłość nie polega na wzajemnym wpatrywaniu się w siebie, ale wspólnym patrzeniu w tym samym kierunku.
/Antoine de Saint-Exupéry/

#50 kurczak

kurczak

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 325 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisano 19 październik 2008 - 21:34

Witajcie....My byśmy bardzo chcieli być z Wami.... i mamy nadzieję że będziemy...Postaramy się z kimś zostawić dzieci, bo dojazd na Starówkę mamy dość złożony, a czekać na niskie autobusy z nimi i pół dnia stracić na dojazdy niskimi autobusami - to tylko możliwe w piękną pogodę. Pozdrawiamy.
  • 0
CZASEM TRZEBA DAC SIĘ ZGIĄĆ ŻEBY NIE DAĆ SIĘ ZŁAMAĆ. AGA

#51 Daga

Daga

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 837 postów

Napisano 20 październik 2008 - 10:11

Ja też bym bardzo chciała, ale nie jestem w stanie się zadeklarować. Na Starówkę mam dobry dojazd, ale koszmarny powrót, i nie wiem dziś, czy w niedzielę będę w stanie się tego podjąć.

Kiniu, w ogóle się nie przejmuj zgryźliwościami medicusa! Ignorujmy trolle.

Uściski i buziaki!
  • 0
Daga

#52 medicus

medicus

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 151 postów

Napisano 20 październik 2008 - 15:21

Kiniu, w ogóle się nie przejmuj zgryźliwościami medicusa! Ignorujmy trolle


oj,straszny troll jestem,a jaka paskuda zemnie fuuuuu,dziś dwie ropuchy na śniadanko zjadłem w sosie extrementów,
byłbym autkiem nawet i z odwiezieniem Daga Ciebie niebyło by problemu,ale jak niechcesz to trudno:lol:

Dodano pon 20 paź 19:07:17 2008 :
stało się!!,ku uciesze wielu,niejadę na to spotkanie,już niemuszę,dziś jestem bardzo heppy:),cuda się jeszcze zdarzają:P,
pozdrawiam wszystkich

ps.lokal jest fajny,miłych wrażeń...
  • 0
Oczami myśli patrzę w twoją stronę
I chciałbym trafić aż do twoich oczu.
Odległość wiesza nieczułą zasłonę -
Chciałbym ją przedrzeć i ciebie tu poczuć!

#53 Facet1

Facet1

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 80 postów

Napisano 20 październik 2008 - 18:44

No no medicus Ty to masz branie u lasek hmm jak Ty to robisz?
  • 0

#54 Bear

Bear

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 176 postów

Napisano 21 październik 2008 - 01:15

Ignorujmy trolle

Oj gdy nie ten apel to ja bym się już odezwał, ale pewnie też bym się stał trollem w oczach innych, więc nie ma sensu.
Pojawimy się z Kicią na spotkaniu. Nie mamy bezpośredniego połączenia, ale dotrzemy. Buźki
  • 0
"W rzeczywistości problem nie polega już na tym, by się dowiedzieć, czy Aniołowie istnieją, lecz raczej na tym, czy archanioł Gabriel jest lepszym trębaczem od Milesa Davisa"

Pierre Jovanovich

#55 Mała

Mała

    Gawędziarz

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 961 postów

Napisano 23 październik 2008 - 17:48

Ja też i ktoś -sztuk 2 :)
  • 0
Każda chwila, która mogłaby być wykorzystana lepiej, jest stracona.


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych