Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

wstępnie czy jestescie chetni? warszawskie iponki :):)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
54 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kati

Kati

    Podpowiadacz

  • R.I.P.
  • PipPipPipPipPip
  • 279 postów

Napisano 27 październik 2008 - 13:05

HEJ :D
Po wilu trudach i znojach warszawskie mieszczuchy, zapragnęły góralskich klimatów i w samym samym serduchu nasej stolicy spotkały siem w góralskim lokalu Ceprowni :). Gdzie się switnie bawili oscypki, pirogi, fikusne desery;) oczywiście grzance, i rózniste wszelakie inne napitki spożywali :evil:. A choc nieduzo nas było to smich, i radosc ze spotkanka wypełniała malenką izdebke nasego lokalu. Wspominali my dawne iponkowe casy, rozniaste imprezy :P, jednym słowem switnie siem bawilismy,:lol: skoda ze tak krótko:(. Do zobaczyska nastepnym razem HEJ ;)
Mieszczuch Kati :D

  • 0
Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem.

#2 kinia_legionowo

kinia_legionowo

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 137 postów

Napisano 20 wrzesień 2008 - 15:44

Narazie jestesmy dwie, no ludzie wpisywac sie! :):)
  • 0
A my tak łatwopalni biegniemy w ogień by mocniej żyć!, tak śmiesznie marni dosłowni zbyt

#3 Baba

Baba

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 499 postów

Napisano 20 wrzesień 2008 - 12:43

Niedziele mi pasują soboty niestety nie jestem za :)
  • 0
Nawet siwa może być szczęśliwa

#4 Daga

Daga

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 837 postów

Napisano 20 wrzesień 2008 - 08:34

Ja mam wieeelką ochotę, ale w te dni nie mogę. :( Co gorsza, w kolejny weekend października też nie mogę. :( Może w tygodniu...?
  • 0
Daga

#5 kurczak

kurczak

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 325 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisano 25 wrzesień 2008 - 07:09

Witajcie Kochani....My bardzo chętnie byśmy się spotkali.... ale.... jeszcze nie jesteśmy gotowi...cała nasza rodzina jest w smutku po pogrzebie, Dziadek miałby urodziny 7 października, więc szykuje się nam spotkanie rodzinne.... Może gdzieś w połowie października jakieś spotkanko?Pozdrawiamy cieplutko buziaki.
  • 0
CZASEM TRZEBA DAC SIĘ ZGIĄĆ ŻEBY NIE DAĆ SIĘ ZŁAMAĆ. AGA

#6 kinia_legionowo

kinia_legionowo

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 137 postów

Napisano 23 wrzesień 2008 - 21:51

Kochani napisałam niech kazdy poda konkretny termin moze znajdziemy kompromis :) Hmmm ehhh jak patrze na wasz zapał ilosc wpisow ....co sie dzieje? Moze sie krepujecie tutaj sie zgłaszac. W takim razie tych chcacych byc bardziej tajemniczym czekam zgłoszenia na meila kiniacrazy@o2.pl


KINIA
  • 0
A my tak łatwopalni biegniemy w ogień by mocniej żyć!, tak śmiesznie marni dosłowni zbyt

#7 Kati

Kati

    Podpowiadacz

  • R.I.P.
  • PipPipPipPipPip
  • 279 postów

Napisano 23 wrzesień 2008 - 22:19

Hej Kochani :)
Super byłoby sie spotkac, mi odpowiada niedziela, mysle ze wspolnie znajdziemy jakis odpowiedni termin, który by pasował wszystkim buuuuuuuuuuuuziaki
Kati

  • 0
Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem.

#8 Kicia

Kicia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2065 postów
  • Skąd:Warszawa-Targówek

Napisano 22 wrzesień 2008 - 22:05

Do końca września nie mam prawie żadnego dnia wolnego :|
Pierwszy weekend października też chyba będę pracować (jeszcze nie jestem pewna, co do grafiku).
Dawno się nie widzielismy, więc może uda się ugadać na jakiś termin - pasujący większości z nas.
Jestem jednak pewna, że bardziej pasowałaby mi jakaś niedziela - bardziej, niż sobota (prawie wszystkie soboty pracuję)...
  • 0
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.
Victor Hugo

#9 medicus

medicus

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 151 postów

Napisano 22 wrzesień 2008 - 09:20

Kinia!,wiesz że czekam na spotkanie Warszawskie od dawna.:D
Niemożna by tego przesunąć na którąś niedzielę końca pażdziernika?:P,może wtedy byłoby więcej chętnych i złapalibyśmy dzień babiego lata;),bo jak narazie to Londyńska aura.
  • 0
Oczami myśli patrzę w twoją stronę
I chciałbym trafić aż do twoich oczu.
Odległość wiesza nieczułą zasłonę -
Chciałbym ją przedrzeć i ciebie tu poczuć!

#10 dusia40

dusia40

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 74 postów

Napisano 21 wrzesień 2008 - 22:46

Moze ja bym tez wpadla??
  • 0
[you] wiesz, ze Cie lubie

#11 kinia_legionowo

kinia_legionowo

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 137 postów

Napisano 21 wrzesień 2008 - 22:49

Ohhhh Facecik wiesz ze jestes zawsze mile widziany i Ci którzy by chcieli z daleka nawiedzic gród Warsa i Sawy tyż :):):)
  • 0
A my tak łatwopalni biegniemy w ogień by mocniej żyć!, tak śmiesznie marni dosłowni zbyt

#12 kinia_legionowo

kinia_legionowo

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 137 postów

Napisano 19 wrzesień 2008 - 18:59

Kochani nie wiedziałam gdzie to wrzucić....no ale moze tu :) Mam pytanko czy Warszawskie iponki mają ochote na małe spotkanko w którąś niedziele np 27 lub 28 wrzesnia albo 5 pazdziernika???. Czekam na odzew a propo miejsca i terminu. Trzeba by było cos zarezerwowac :))))


KINIA

  • 0
A my tak łatwopalni biegniemy w ogień by mocniej żyć!, tak śmiesznie marni dosłowni zbyt

#13 Facet1

Facet1

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 80 postów

Napisano 20 wrzesień 2008 - 20:16

A z poza Wawki to mozna . Czy my to juz nie .........
  • 0

#14 Baba

Baba

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 499 postów

Napisano 21 wrzesień 2008 - 10:53

No to jest nas troje :) kto jeszcze prosiemy prosiemy. Kinia daj link do tej knajpki może jak zobaczą to im ślinka na język napłynie jak nie do jedzonka to do tych napitków.
  • 0
Nawet siwa może być szczęśliwa

#15 Diablica2005

Diablica2005

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 204 postów

Napisano 21 wrzesień 2008 - 11:05

Przykro mi ale Mnie nie będzie.. weekend wrześniowy jestem w Poznaniu , a potem 5 października bedziemy zdychali po weselu.. a tak bardzo chciałabym Was zobaczyć.. ehh :/
  • 0
Miłość nie polega na wzajemnym wpatrywaniu się w siebie, ale wspólnym patrzeniu w tym samym kierunku.
/Antoine de Saint-Exupéry/

#16 Malpka

Malpka

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 83 postów

Napisano 30 wrzesień 2008 - 10:13

witam cieplutko mam pytanko odbyło się wrześniowe spotkanko ? jak nie to ja też się zapisuję :) ( dopiero co weszłam na forum Pozdrawiam słonecznie malpka
  • 0
chodź [you] poskaczemy razem w małpim gaju

#17 medicus

medicus

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 151 postów

Napisano 12 październik 2008 - 11:09

Witam
przeprasza,czy to spotkanie warszawskie jeszcze aktualne,czy się rozwiało?
  • 0
Oczami myśli patrzę w twoją stronę
I chciałbym trafić aż do twoich oczu.
Odległość wiesza nieczułą zasłonę -
Chciałbym ją przedrzeć i ciebie tu poczuć!

#18 Baba

Baba

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 499 postów

Napisano 12 październik 2008 - 19:31

Ze spotkaniem są małe kłopoty jak pasuje jednym to drudzy nie mogą :)
  • 0
Nawet siwa może być szczęśliwa

#19 Claire

Claire

    Podpowiadacz

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPip
  • 254 postów

Napisano 13 październik 2008 - 15:06

Może po prostu ustalić miejsce i termin spotkania. Zazwyczaj jest tak, że nie wszystkim pasuje ale każdemu się nie dogodzi. Mnie ostatnio nie było dlatego nie pisałam ale już wróciłam i chętnie się spotkam. Może przyszły weekend 25-26.10?
  • 0

#20 maltabar

maltabar

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 13 październik 2008 - 20:19

witajcie dziekuje wszystkim zapozdrowienia i jawas tez serdecznie pozdrawiam ,kinia ja sie usmiecham jak tylko mam do kogo Malpko pewnie ze poskacze z toba jasne

Dodano pon 13 paź 21:25:49 2008 :
nigdy nie bylam na takim zlocie i nie wiem czy bym sie odwazyla, poza tym nie jestem na tyle mobilna zeby gdzies dojechac:(
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych