Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Pomóż niepełnosprawnym


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 trigo

trigo

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 360 postów

Napisano 10 lipiec 2003 - 13:57

Szanowni Państwo !!!

Stowarzyszenie Inicjatyw Społeczno-Gospodarczych oraz Radio Białystok zaprasza Państwa do udziału w licytacji łodzi motorowej OPEN 435 Quicksilver. Jest to nowoczesna, dynamiczna łódź, produkowana wyłącznie na rynek zachodni, wykonana przez największą w Polsce stocznię jachtową "JW. Ślepsk" w Augustowie - fundatora akcji.

Celem aukcji jest pomoc osobom niepełnosprawnym. Cały dochód będzie przeznaczony na wsparcie Domu Dziennego Pobytu Osób Niepełnosprawnych im. św. Ojca Pio w Augustowie. Dom jest miejscem spotkań, opieki i terapii dla 13 osób o różnym stopniu niepełnosprawności. Ci ludzie potrzebują naszej pomocy.
Dołączona grafika więcej >>>

Cena wywoławcza łodzi wynosi 10 000 zł. Dodatkowe informacje znajdziecie państwo na stronie internetowej www.augustow.pl oraz www.radio.bialystok.pl. Rozstrzygnięcie nastąpi 27 lipca br. podczas VII Mistrzostw Świata w Pływaniu na Byle Czym - Co ma pływać nie utonie - w Augustowie na błoniach nad Nettą.

Dołączona grafikaZapraszamy do licytacji i do Augustowa - 27 lipca. Więcej>>>

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem aukcji

Sprawdź licytację

Kontakt: Stowarzyszenie Inicjatyw Społeczno-Gospodarczych im. Króla Zygmunta Augusta, Augustów, ul. Sucharskiego 15, tel/fax: +48 87 6430100, e-mail: sisg@wp.pl

Pozdrawiam
Krzysztof Anuszkiewicz
--------------------------------------------------------------------------------
opracowanie:
O P T I N E X 16-300 Augustów, ul. 3-go Maja 22

tel. 087 643-08-55, fax 087 643-35-30
kom. 601 39-78-26, GG: 446143
e-mail: walicki@optinex.com.pl
www.optinex.com.pl
______________________________________________________

za Jeden Świat
  • 0

#2 Mariolka1981

Mariolka1981

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 17 kwiecień 2007 - 12:38

Czesc wszystkim
Jestem Mariola mam 26 lat jestem osobo niepelnosprawno o lekkim stopniu.
Zbliża się upragniony miesiąc przezemnie tj.sierpień,w tym ze miesiocu poraz czwarty chciala bym wybrac sie na pieszo pielgrzymke do Częstochowy.
Jestem z lublina szukam osoby ktora mogla by mi pomoc w zrealizowaniu tego marzenia,konkretnie to chodzi mi o osobe ktora mogla by mnie pchac na wózku im więcej osob chętnych było by tym lepiej.
Tylko ze ja nie chcę aby ktoś szedł dlatego ze trzeba mi pomóc poprostu jeżeli ktoś z was by szedł na tako pielgrzymke i przy okazji mógł by mi pomoc to będę bardzo wdzięczna.
\Z wielko nadziejo bede czekała na propozycje pod moim adresem email mariola.laszcz@wp.pl/
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych