Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Keltican N


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 versus

versus

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1351 postów

Napisano 03 sierpień 2008 - 12:12

Witam

Czy używa/używał ktoś z was lek o nazwie Keltican N?
Jest to lek wspomagający regenerację nerwów i jest dostępny bez recepty, niestety nie ma go w Polsce a jedynie w kilku europejskich krajach.


info:

Jest to lek wspomagający regenerację nerwów przy rozmaitych urazach układu nerwowego, paraliżach czy zanikach. Stanowi on bogate źródło nukleotydów niezbędnych do przywrócenia prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego. Dzieki temu zaatakowane lub uszkodzone struktury nerwowe regenerują się i zostają szybko odbudowane.

Keltican N - naturalne substancje dla uszkodzonych nerwow.

Keltican N jest specyficznym środkiem dla nerwów. Zawiera on naturalne i bardzo dobrze przyswajalne nukleotydy. Sa to jakby nerwowe cegiełki, które sa nieodzowne w odbudowie i regeneracji (reperaturze) systemu nerwowego. Układ nerwowy nie może tych ważnych cegiełek sam wytworzyć i jest skazany na "szybką pomoc od zewnatrz" przez lekarstwa. W szczególnym przypadku przy uszkodzeniach nerwowych jest bardzo duże zapotrzebowanie na nukleotydy. Keltican N wyposaża organizm w te ważne nukleotydy. One przyczyniaja sie do tego, że zaatakowane lub zniszczone struktury nerwowe szybko zostaj odbudowane. W ten sposób Keltican N wspiera i przyspiesza w organiźmie własne mechanizmy regeneracji.

Wynik: Przywrócenie prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego po różnorakich urazach Dzięki zażywaniu Keltican N mijają bóle. W wielu przypadkach mog być zredukowane środki przeciwbólowe.

Skład leku :

Arzneilich wirksame Bestandteile:
Cytidin- 5-monophosphat-Dinatrium-salz-Dihydrat 2,5 mg,
Uridin-5-monophosphat-Dinatriumsalz 0,95 mg,
entsprechend 0,63 mg Uridin.
Sonstige Bestandteile:
Natriumcitrat-Dihydrat,wasserfreie Citronensaure, Magnesiumstearat,hochdisperses
Siliciumdioxid, Mannitol,Gelatine,Farbstoffe E110,E171

Czy po kuracji tym lekiem następują chociażby najmniejsze zmiany? (dla niezorientowanych - oczywiście nie mam tutaj na myśli odbudowy rdzenia).

Za wszelkie uwagi b. dziękuję.
Aha! O wypowiedzi proszę osoby, które nie są "świerzynkami" tzn. są conajmniej kilka lat po urazie rdzenia.

  • 0
There is something behind the throne greater than the King himself.
William Pitt The Elder, Lord Chatham

#2 pedro

pedro

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1462 postów

Napisano 05 sierpień 2008 - 14:56

Warte zainteresowania, choć zastanawiam się czy nie wzmocni to też spastyki.
  • 0
Pozdrawiam
Pedro

#3 kaska_zaborze

kaska_zaborze

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Skąd:z wnętrza.

Napisano 05 sierpień 2008 - 16:29

[quote name='pedro]Warte zainteresowania' date=' choć zastanawiam się czy nie wzmocni to też spastyki.[/quote']
Dokładnie o tym samym pomyślałam czytając to No i czy działa tylko na tetrósów czy na mpdków tez.
  • 0
Wciąż ma się mało lat a już się tyle przeżyło.Powoli dogasa blask tych co już nie wrócą dni.
Piotr Bukartyk.

#4 versus

versus

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1351 postów

Napisano 05 sierpień 2008 - 17:02

Niedługo zacznę brać ten specyfik a o rezultatach poinformuję.
- opakowanie: 100 tabletek
- cena: 55 €
- dawkowanie: 2 x 1

  • 0
There is something behind the throne greater than the King himself.
William Pitt The Elder, Lord Chatham

#5 Jerychonka

Jerychonka

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 93 postów

Napisano 05 sierpień 2008 - 21:01

W Niemczech istnieje tzw. Centrala Konsumentow ktora zajmuje sie testowaniem roznych produktow. Miedzy innymi testuja tez leki.
Przedstawiam strone na ktorej jest opublikowany test na temat tego leku:
http://www.testberic...eln_p80365.html
Mozna tam czytac, ze lek ten jest malo uzyteczny poniewaz jego skutecznosc jest niedostatecznie udowodniona.
Lek ten jest raczej polecany przy: neuropatiach cukrzycowych, zapaleniu nerwu trojdzielnego, zapaleniu nerwu kulszowego.
http://www.testberic...-1.html?p=80365
Raczej lek ten nie szkodzi ale i jest male prawdopodobienstwo ze pomoze.
Podaje rowniez link do listy cen porownawczych tego leku w zaleznosci od apteki i producenta.
http://www.dooyoo.de...kapseln-100-st/
Jak dobrze poszukac to mozna go tez kupic o 25Eu taniej.
Jak ktos chce i jest go stac moze przetestowac ten lek, ale czy warto za 55Eu?
  • 0

#6 Efaa

Efaa

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 368 postów

Napisano 05 sierpień 2008 - 21:16

znam ten lek od dawna i mam znajomą w niemczech, poprosiłam o jego kupno. Kumpela wybrała się do apteki, powiedziała co i dla kogo, no i pani powiedziała, że serdecznie odradza, ponieważ to zupełnie nie na to.
A ja na wózku rzecz jasna jeżdżę.
  • 0

#7 versus

versus

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1351 postów

Napisano 06 sierpień 2008 - 16:07

Jerychonka, dzięki za linki (szkoda, że nie po angielsku bo niemieckiego nie znam). Myślę, że warto chociaż spróbować bo 55 € nie jest to aż tak tragicznie dużo.

Efaa, farmaceutka ma rację bo to nie ma regenerować rdzenia kęgowego (jeju, jak ktoś kto jeździ na wózku po urazie rdzenia mógł tak pomyśleć...?). Chodzi mi o drobne zmiany, chociażby zmniejszenie bólu krzyża czy "tyłka" po dłuższej jeździe wózkiem i inne drobnostki. Ciekaw jestem jak będzie ze spastyką...zmniejszy się czy wzmocni...

  • 0
There is something behind the throne greater than the King himself.
William Pitt The Elder, Lord Chatham


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych