Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

turnusy dla osób po 50-ce


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ryszard.ch

ryszard.ch

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 30 lipiec 2008 - 11:30

Jestem od kilku dni użytkownikem forum portalu news osób niepełnosprawnych.Mam znaczną wadę słuchu - niedosłuch,oraz nieduże problemy z kręgosłupem.Skończyłem już 50 lat i mam propozycję otóż aby osoby w podobnym wieku udały się wspólnie na turnus rehabilitacyjny.A może ktoś wie dokąd takie osoby najczęściej wyjedżżają?
  • 0

#2 maltabar

maltabar

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 30 lipiec 2008 - 19:22

nie umiem powiedziec ,gdzie najczesciej jezdza osoby ,po 50tce bo juz wiele lat nigdzie nie bylam ale przylaczam;)sie do tej propozycji
  • 0

#3 Kicia

Kicia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2065 postów
  • Skąd:Warszawa-Targówek

Napisano 04 sierpień 2008 - 09:36

Nie jestem w Waszym wieku, ale kiedyś jeździłam na takie turnusy bardzo często i muszę stwierdzić, że brakowało mi osób w moim wieku, bo starszych i dużo starszych ode mnie zawsze było sporo.
Kiedyś załatwiałam sobie turnusy rehabilitacyjne przez biuro na ul. Gałczyńskiego (chyba nr 4) - tam możecie się dowiedzieć, czy możecie liczyć na towarzystwo rówieśników :)
  • 0
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.
Victor Hugo

#4 bogda48

bogda48

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 143 postów

Napisano 04 sierpień 2008 - 10:41

Witam serdecznie.Ryszard ja też skończyłam 50lat i właśnie jadę we wrześniu na turnus do Jarosławca i prawdę mówiąc nie interesuje mnie czy będą osoby w moim wieku ,chociaż prawdę mówiąc było by miło Pozdrawiam
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych