Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Zaprojentkowanie ON zajęcia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Magda19891989

Magda19891989

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 29 październik 2009 - 09:21

Dzięki za przeniesienie, chodzi o to, że kompletnie nie wiedziałam jak się piszę nowy wątek, stąd też wyszło tak, że znalazł się dziwnym trafem w tym dziale, jeszcze raz dzięki za przeniesienie, Pozdrawiam.
  • 0

#2 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3585 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 28 październik 2009 - 23:22

Ale co ten wątek ma wspólnego z szeroko rozumianą informatyką? Czy tez może trudności i problemy o których wspomniałaś w swoim poście dotyczą wadliwego działania Twojego kompa i dlatego umieściłaś ten post w dziale Hardware - Software? :evil1: :icon_evil:

Przenoszę do właściwego działu.
  • 0

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.


#3 Magda19891989

Magda19891989

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 28 październik 2009 - 21:23

Witam Serdecznie, Kochani znalazłam się na Waszym forum, gdyż studiuje Pedagogikę i z przedmiotu Pedagogika Specjalna mam za zadanie napisać o osobie niepełnosprawnej i zaprojektować dla takiej osoby zajęcia. Przyznam, ze nie znam nikogo takiego i raz pisałam z kilkoma osobami na forum Waszym i te osoby poleciły mi założenie nowego wątku, proszę o pomoc. Ale może wymienię w punktach co moja praca powinna zawierać – myślę, że tak będzie najprościej;

1 Rok urodzenia.
2. Czym teraz zajmuje się dana osoba, Czy to nie przeszkadza w funkcjonowaniu, czy są jakieś trudności, problemy co do tego? Zainteresowania
3. Rozpoznanie – czyli jaka to jest niepełnosprawność
4. Jak zaczęła się choroba i kiedy, jej przebieg, leczenie, rehabilitacja, to chyba zależy właśnie od tej choroby co tutaj należy napisać
5. Zabiegi jeżeli takie były, ćwiczenia, które musiała dana osoba wykonywać, orzeczenia z poradni – czego dotyczyły itp.
6. I czy poród mamy przebiegał w porządku?
7. Napisać o badaniach itd.

Może jeszcze Tobie wpadnie pomysł co jeszcze dodać, bardzo proszę. Tak sama powymyślałam te pytania bazując na tym, co mówiła moja wykładowczyni z tych właśnie ćwiczeń, może znając tą chorobę będziesz wiedział/a jeszcze co dodać i może wpadnie Ci jakiś pomysł – jakie ćwiczenia, zajęcia na czas wolny mogłabym dla takiej osoby wymyślić. Bo tutaj jest bardzo ważne, abym zawarła w mojej pracy.

I OCZYWIŚCIE TO JEST ANONIMOWE, BO NIEKTÓRE PYTANIA ŹLE POUKŁADAŁAM, STĄD TERAZ JE POZMIENIAŁAM DZIĘKI DORADZENIU LUDZI Z CZATU, DZIEKUJE :)

Mój mail; kochanamagdusia89@wp.pl
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych