Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

LUDZIE POMOCY!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 michal25

michal25

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 24 kwiecień 2008 - 20:33

Mieszkam w woj. swiętokrzyskim słyszałem ze w Krakowie jest dobry lekarz epileptolog
  • 0

#2 michal25

michal25

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 22 kwiecień 2008 - 16:29

Mam na imię Michał od 9 roku życia mam padaczke. Od 10 lat lecze się u tego samego lekarza efekt kiepski ostatnie miesiące nasiliły się napady mysle ze czas zmienic lekarza może ktoś zna naprawde dobrego epileptologa brałem różne leki lecz może nie były dobrze dobrane . Czytałem że odpowiedni dobór leków daje efekty .
  • 0

#3 mika

mika

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 9 postów

Napisano 22 kwiecień 2008 - 17:46

Hej Michał. Dobrze dobrane leki to podstawa.Moim zdaniem jeśli napady nasilają się, lekarz
powinien od razu zareagować przynajmniej tak robi mój neurolog. Jeśli dotychczasowe leczenie nie przynosi efektu myśle że dobrze robisz jeśli skonsultujesz to z innym lekarzem. U mnie było tak samo, zmieniłam lekarza i jest dużo lepiej. Jeśli napiszesz gdzie mieszkasz to może ktoś Ci podpowie o jakimś dobrym lekarzu w Twojej okolicy.Pozdrawiam
  • 0

#4 Anioł

Anioł

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 117 postów

Napisano 28 kwiecień 2008 - 17:29

Też słyszałam o Krakowie.
Odezwij się do mnie na GG a ja do tego czasu postaram się dowiedzieć od znajomych kto i gdzie przyjmuje.
  • 0
Musicie od siebie wymagać, choćby inni od Was nie wymagali - Jan Paweł II

Pozdrawiam gorąco!!! :)
Aśka

#5 Marzena13

Marzena13

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 29 postów

Napisano 29 kwiecień 2008 - 08:13

Witajcie! Dajcie namiary do tego lekarza w Krakowie jesli taki jest dobry ,to może i ja spróbuję z moim dzieciakiem. Od nas do Krakowa nie ma aż tak daleko.:)
  • 0

#6 Sabina

Sabina

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 8 postów

Napisano 08 czerwiec 2008 - 20:54

Oto adres poradni leczenia padaczki i migreny podobno dobrze leczą
* Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Leczenia Padaczki i Migreny s.c.
Gesundheitszentrum
ul. Kielecka 25, 31-523 Kraków

Kierownik: Piotr Czapiński
  • 0
moje motto "Spieszmy się kochać ludzi bo tak szybko odchodzą"/ ks. Jan Twardowski


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych